Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5895) Sly\'s válasza bambano (#5892) üzenetére


Sly\'s
csendes tag

Sacc. 10-14 éve még érdemesebb volt PC-t használni mert megfizethetőbb volt és sokkal nagyobb teljesítményt adott...

Arról nem beszélve, hogy "sokan" akkor ismerkedtek vele, és hát az akkori letöltött verziókat tesztelgették... :D

Nekem az első MikroTik-em még egy intel P3 1100 MHz-es Tualatin gépen 128MB RAM-al, 2 DB Realtek 8139 10/100Mbps -s kártyával ketyegett...

Anno kétféle megoldással futottam össze, az első volt az EisFair a másik pedig a MikroTik...

Utóbbi hamar a szívembe lopta magát a kis "csicsás" küllemével, és a visszajelzéssel, hogy éppen mi is történik a hálózaton, és mennyi az annyi amivel kommunikálunk, igen és a sávszélesség korlát, ami anno igen jól jött a 64Kbit/384Kbit ADSL-en...

Megvan az értelme a gépen futtatott MikroTik-nek is, de én ezt én nem fogom tudni elmagyarázni, hogy miért...

"Sok" szolgáltató használt, vagy használ még gépen MT-t okkal...

Esetleg dobd fel a régi fórumomon(már nem az enyém) a kérdést, ha még él, és hajlandó válaszolni valaki. (M.M.H.C.)

Üdv. Slys!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.