Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5863) dragonfx válasza Gambit (#5862) üzenetére


dragonfx
veterán

Már csak azért sem mert te benne vagy :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5887) dragonfx válasza hobizoli (#5881) üzenetére


dragonfx
veterán

lehet dugo volt csak roszs időben ment...autopálya gondolom ennél angyobbottanság....lehet csak ez egy szimpla angyforgalmú út..mint pl nálunk a hungária.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5889) dragonfx válasza tildy (#5888) üzenetére


dragonfx
veterán

Nekem azzal semmi bajom ha a motoros 2kocis közt előre megy...egyetértek vele,lenne lehetőségem vagy én ülnék ott én is ezt tenném...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5893) dragonfx válasza tiv83us (#5891) üzenetére


dragonfx
veterán

ohhhh..nahát dánke sőn :C

T1>>ebben igazadvan..motor nem kell.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5895) dragonfx válasza t1 (#5894) üzenetére


dragonfx
veterán

Szerinted eza többi autos és az emberek érdekében jó ötlet lenne nekem? :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5990) dragonfx


dragonfx
veterán

Nekem jó példával lehet előljárni, de majd akkor én meg mutatom hogy hogy ne..meg mit ne...végülis akkor én is a törényt segítem..kirakok egy matrciát hátra..így nevezess ahogy én... :D ....vagyvan jobb>>"ha ezt olvasod vesztettél" :D :DDD :C ....
Sárgán átlehet mennia kresz szerint is, a rendőrőknak meg mindent lehet sajnos.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6011) dragonfx válasza fokukac (#5994) üzenetére


dragonfx
veterán

szerinted?

ez teljesne nrmális...egy bmw-st ilyennek idegesítenie kell...jól van jól van fiam elindultál a változás útján :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6034) dragonfx válasza lsc (#6024) üzenetére


dragonfx
veterán

gransport ot láttam én is nemrég kiba jól néz ki valóságba és a hangja is faxa..mintha kompresszoros lenne....

#6031>>igaz de sajnos ettől hogy ezt sokan tudják és leírják nbem lesz változás mert ott fenn döntik el ugy hogy nekik több csurranjon csppenjen...minap bezséltem pár emberrel az ügyben és lehoirgazstó aze redmény...mind helyesli a 150-300e-s büntetéseket..elején még leálltma vittakozni de rájöttem esélytelen..ha valaki cska a orgalom ritmusát követi a városban akkor 70nel fog haladni 50 helyett és ezen etikai iratlan kresszabály nem betartása esetén is 150e a jutalom..nem bezsélve arról kitaszítaz autos társadalom, és a többi feltartásával még több balesetgyanus szituáció fog megszületni....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6038) dragonfx válasza Khelben (#6035) üzenetére


dragonfx
veterán

lényegtelen,látom nem értetted a mondat 2.értelmét..arra utaltam,kis xar kihágásért akkor büntetés fizetsz mint a ház, nincs arányban a kettő....

De amit tutira tudok például>>leállósávon előzés 150e...na most ha 90nel megy belsőbe kamin külsőbe 91gyel előzi másik milyne lehetőségem marad? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6043) dragonfx válasza tbs (#6039) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor hajrá fizess..ha ennyire ninc smire költened a pénzed örülj neki. ez esetben add mega rendszámodat és cisnáltatok aze nyémre egy olyat :C

Gaben>>ez így ok, de addig ő feltartott, ergo SZABÁLYT SZEGETT és ő nem fog kapni érte semmit....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6055) dragonfx válasza G@ben (#6045) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát kb ja....

Declare>>persze én is csak akkor teszem ha más lehetőség nincsen..de az hogy nálam 3x erősebb autok is becsicskulnak és lassítanak 85-90re.....érthetetlen..közbe persze villog mikro látja hogy 5 perce azt teszi de semmi eredménye...hát én érteka szóból..rávillantok nem reagál akkor cselekszem ennyi..és ezt is fogom tenni....
Ja és nem fogok bedurrani senkibe...mert csak belátható hosszú egyeneskbe merem ezt bevállani kanyarba persze egyértelműén sem nem vagyok öngyilkos...

#6047>>ilyenkor az jut eszembe az ilyenek miatt kell leállósávban előznöm :O..én elhiszem hogy nincs olyna autod amiben bízol és be avgy xarva..de ugy gondolom alternatíva mindig van.....1milláért már jobb bmw van mint az enyém :P ...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6057) dragonfx válasza G@ben (#6056) üzenetére


dragonfx
veterán

én ilyen vagyok...ha mindenki jó és becsületes lenne akkor felborulna a világegyensúly.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6062) dragonfx válasza csapos2 (#6059) üzenetére


dragonfx
veterán

részben

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6071) dragonfx válasza amol (#6069) üzenetére


dragonfx
veterán

Rosszulgondlod szerintem.
Azértnem állítottakmeg mert kevés a rendőrne mond azt hogy 2.4esmocival nemnyomod....akkor minek neked az?
Nem zavar senki,max.majd alkalmazkodik ha előtte csíráskodott és nem ment.Én miattam még senki nem volt feltartva a forgalomban.aki ennyire luzer és elrántja fezessen otthon momo-val need4speedet ne az uton foglalja az így is szükős helyet.Ott van reset itt nincs go faster.....
Azért szelektál mert tudod szabad országban élünk ha ez nem tünt volna eddig fel...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6074) dragonfx válasza Declare (#6072) üzenetére


dragonfx
veterán

110?
ami a csövön kifér 160.
Egy ujabb szabály
"Ha egy uton kevesen vannak és jóminőségű, akkor az átminősül autópályának bárhol is van"

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6082) dragonfx válasza Khelben (#6079) üzenetére


dragonfx
veterán

csíra....most öngólt lőttem.... :B ...Nem annál több...de azt tényleg csak eredeti pályán :D ....Elég 120 is pláen városba...azzal si ugrika jogsim+megyek a hüvősre... tehát eza max. max. fölé hova teljesítsek?..ja hogy 160nal többre zárnak be :DDD :)) ...ezt nem vettem számításba :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6101) dragonfx válasza amol (#6084) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem miattam kel fel a nap, hanem én parancoslom neki, tudod a színfalmögött meghuzoma spárgát.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6108) dragonfx válasza biker (#6106) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyne esetben átmehetsz a piroson, nem veszélyeztetsz senkit...
Van erre egy jó szabály....nem az alényeg zöldön menj át mert gyalogos akkor is lehet és akkor elbaxod mert zöldöed volt?.ugye hogy nem, elenben akkro ellentetje is igaz ha pirosba nem jön mér ne mehetnél át..ha mást nem akadályozol.
Detto mint a lámpa állsz zebránál,mikor mész ha zöld van vagyha látod megállnak/nem jönnek autok?..szerintme gyértelmű a válasz 2.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6116) dragonfx válasza biker (#6112) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a második ez kedves... :(
u.i.:de szép helyen laksz.

T1>>jo nagy szívás tudna lenni... :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6124) dragonfx válasza biker (#6123) üzenetére


dragonfx
veterán

azé ennyire nem kell bedurvulni szerintem a legegyszerűbb és legkellemetlenebb tényleg ha leengeded egyik gumiját ;) ...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6230) dragonfx válasza dokar (#6226) üzenetére


dragonfx
veterán

simán, én is 145-150 között. :R ...cak tudnám nyugodtna mehetke mert nem kapok csekket, így marad a csavarhúzó majd...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6257) dragonfx válasza Bubu79 (#6246) üzenetére


dragonfx
veterán

Bubu ne légy áruló...
a 160 simán belefér...egy slk mercis meg mér ne menjen 200zal..ugyis hamarabb megáll mint én 150ről... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6277) dragonfx válasza bobsys (#6276) üzenetére


dragonfx
veterán

..vagy korábban hogy ne kelljen sietnie és jusson erő idő a figyelemre..... :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6283) dragonfx


dragonfx
veterán

fuu ma láttam egy szép durrt este....piros maruti avgy renault 5 szerű auto(de enm az mert volt benen légzsák) vs elöző passat kombi.....hát baxki nem hinnétek el de a passat szerintem totálkár még a motor is tropára tört annyira bement.. a kis porsnak csak bement az eleje :U ..ez meg hogy lehet? :U
A passatba nem nyiltkia légzsák jöttek is a mentők rendőrők..de én huztam el onnan...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6291) dragonfx válasza dokar (#6289) üzenetére


dragonfx
veterán

ssssszerinted??????
megvárom amíg a rendőr odaér és ottartanak tanúnak, netána mentős elkezd kérdezgetni..netán....elkérika telszámom...ntán menjek bíróságra....és valszeg mindezta s emmiért.konkrétan enmláttam csak hallottam egy hölgy volt ott akivle ebszélgettem ő látta kb 15méterről demondtam neki jobb ha ő is arrébbáll....

Nem kellett amugy mert a 2 driver épp volt...a többi kocsis i mint egy darab xart kikerülték a 2 roncsot és mentke tovább.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6302) dragonfx válasza Calogero (#6292) üzenetére


dragonfx
veterán

jujj megint jön majd a fika köcsög bmw-sek... :DDD

e36 m3 volt...és hova elszállt az mes lököse előről..ahhozképest egybemaradt....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6303) dragonfx válasza theniel (#6297) üzenetére


dragonfx
veterán

ez az teso mond be....amugy egyetértek így van.

Rommel>>hagyjuk máér ezt a hősdi dumát...a csajszi annyit mondott sietettek bamok megérdemeltétek..és teljesne igaza volt és el is koválygott a másik irányba...amugy én már voltma lyna szituba 1x mikor tanu kellett volna azt mondta "ő nem folyik bele" "őt nem érdekli"..ezek után engem sem....

biker>>ez enm az az ország ahol iylenre az ember számíthat lehet kivételek vannak ez örvevendetes ha te ilyne vagy de a nagy átlag nem így tenne...ez ensetben persze egyértlemű volt mert te érintett voltála balesetben majdnem te is részese lettél....rendben van, de mégse lenen sem hiszem hogy közöd lenen hozzá....
igen V4.0ásmotor van benne dobfékkel....hamis rendszámmal zöldkártya és forgalmi nélkül jogsim nincs, mindne vezetéselőtt iszok...és kiírom hátulra vesztettél és streetracing team...így jó???

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6307) dragonfx válasza dokar (#6305) üzenetére


dragonfx
veterán

én is megyek olyna szépen süt a nap.... :))

Most jutott eszembe bocsánat elfelejtettme hogy itt mindneki szentlelkű pap...multkor már volt szó a balesetes segítségről, ....sry én kérek elnézést :R ..

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6315) dragonfx


dragonfx
veterán

Rájöttem mia baj, hogy mindig felidegesíteneka csírák az uton..amíg ez nem következik be a közlekedés normálisrésztvevője vagyok....hogy lehet 70es táblába 50nel menni... :W ..ilynekor kéne egy hammer azt belökném 70re vazzeeee :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6331) dragonfx válasza Rover623 (#6316) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor kényelmeskedjél..de ne az uton zavard a többit hanem akkor dvd-ézzél otthon a saját tulajdonu lakásodban azt cisnálsz amit akarsz akár fel is kötheted magad...
De az ut közös....mindneki hazsnálja és a 70 tudod azt jelenti az adott útra javasolt sebbesség..ergo nem annyival haladsz akkor mindne lámpa megfog..ok ez téged nem érdekel...mert te csíra vagy és arra mész 0.24 decivel kevesebbet egyen az autód..de lásd be vannak akik nem így vélekednek....

Az anyukás esethez annyit tegnap engedtem át 2öt a tesco parkolóból kifelé menet pedig enm is volt zebra...de ott is tétováztak mert a kifelé kanyarodoban előtte sneki nem állt meg...

Nem kell agresszió...ugyis te szívod meg mert bizonyítani nem tudod hogy szabálytalan volt viszont az ő orvosi jelentése téged tacssra tesz a törvény előtt kapsz börtön tutira..és az életednek hello onnantól..megéri??..nem..mondjuk igen xar az igazságszolgáltatás és valszeg semmit sem kapsz..ezért merészkedik erre sok ember és próbál kialakítani egy számára kedvező diktatúrát...de ha valaki iylenre vágyik szíve joga csak ezt tegye meg egy oceániai kis szigeten az isten háta mögött....egyszerűbb ha isten előbb magához szólítja és nem rontja az így is rossz világot....

Azért van demokrácia és azért ülök saját tulajdonú autóban hogy ott azt cisnáljak amit szeretnék.....ha van kedvem megyek 30cal városba de ha olyna van akkor 130cal....ha nem tetszik akadályozd meg :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6333) dragonfx válasza dokar (#6332) üzenetére


dragonfx
veterán

így van pontosan..látom te vágod a dolgot...tegye azzal aki rászolgál...én nem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6344) dragonfx válasza Khelben (#6341) üzenetére


dragonfx
veterán

én nem is írtam 150et :P ..130 meg megvan bármikor...de írhattamvolna 110zet is elég az is nem? :U
190..lejtőn tán 200 hátszéllel.... :)) ...nem elég?..több kell??..adj pénzt turbóra..... :P

#6342>>tudod azt mondom erre csak ne sikerüljöna terved...utána kössön oda a kocsi után és menjen csak szabályosan 50nel párkilómétert tán utána átértékeled az autó miről is tehet.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6349) dragonfx válasza dokar (#6345) üzenetére


dragonfx
veterán

:DD
astra turbo is egyedi lenne... ;]

khelben>>ez normális nekem tetszik nincs vele bajom....majd lesz jobb, erre a bmw-re futotta csak csóró nincstelen vagyok :)) :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6351) dragonfx válasza #27070592 (#6350) üzenetére


dragonfx
veterán

na ezt az utolso mondatot már nem tudod kiszedni... a többia tiéd amit majd kapsz érte :DDD :)) :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6368) dragonfx


dragonfx
veterán

Na egész szép kis társaság.... ;)
Jól is halladtok már már majdnem a célvonalon vagytok amikor elbuktok...így a legnagyobb a szégyenetek... egy alapvető döntő tényezőt nem vettetek figyelembe és az egész tervetek így kudarcra van ítélve....

kocsi van, benzin van, közönség van, zsepi van, elszántság van, 1.6os bmw van, ....csak 1 dolog nincs hogy engem + tudtok győzni hogy ilyne szintre lealacsonyodjak hozzátok....bukta...máskor jobb marketingtervvel gyertek....ennyi gyenge láncszemet :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6380) dragonfx válasza #27070592 (#6374) üzenetére


dragonfx
veterán

neked még olyan sincs.

Amugy azért nem mek mert még a végén megvertek ha bealázlak titeket ...ami egyértelmű csak nektek nem :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6387) dragonfx válasza DeadMeat (#6386) üzenetére


dragonfx
veterán

mér neked mid van? gsi? :DDD
taliura elmegyke de most csak így csakmsot csak ezért kurvára nem izgat fel, de ha ti erre élveztek hajrá...esetleg a jobb eremdény érdekében tessék itt a kép :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6389) dragonfx válasza DeadMeat (#6388) üzenetére


dragonfx
veterán

Na nem si rossz ötlet....fabia 1.4 tdi, swift 1.3 e36 1.6 :C ...hungaroring raceday 1 :D ....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6393) dragonfx válasza DeadMeat (#6390) üzenetére


dragonfx
veterán

ok mennyit kell ott fizetni? :U
1.4es benyás? :U
kéne még egy 1.6os astra túl kevesen lennénk..... :D

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6397) dragonfx válasza Mr X (#6395) üzenetére


dragonfx
veterán

"Ha nincs 4. végre nem versenyzünk..én szerzek nektek egy ember??..bárki lehet.jöööööhhhhhetttttttttt :D _"

okéka 4en vagyunk...még jöhetnének párna haosnló géposztályból ;)

DeadMeat>>kircsi ;)...a 60 68 vagy a 101 lovas verzsőn?

deicide>>ok, de nem gsi :DDD..akkor már 5en...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6432) dragonfx válasza _seth_ (#6399) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha 1.3as mocid lenne még benen simán 1 osztályba lennénk, tetesd vissza..downgrade. :C

I_am>> :B ..megyek de te már voltál is hungaroringen...de üsse kavics te még beleférsz,de tudom te tuti lenyomsz :B
mikor?amikor lesz időpont, utánanéztem, nyíltnapon lehetséges...megnéztem demég az ideiek nincsenek kirakva mikor. Azért jobb időnek kéne lennie, nyári gumma,ilyenek. De addigra tán leszünk 22en :D

Dodi>> :P ..könnyű 180 loval vagizni :DDD ...de gyere...de látatlanba odadom az első helyet...a mostani nem 4x4es cupra sport verzsőn??..vazz downgradeltél..ne szórakozz még a végén ki kell cserélnem amocit nekem is.....bmw 313i 3cyl 6V... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6434) dragonfx válasza tbs (#6431) üzenetére


dragonfx
veterán

Dodi röhögjé most erre plese :)) ha még nem mondtad nekik....nem eléggé ismernek téged ha ilyet kérdeznek :B

Bash>>egy rövidke magyar fordítást dobsz róla? :B ..csak annyit értettem bmw fiatalokkal...

#6433>1.4es benyás?
jöööööööööööhettttttttttttt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6435) dragonfx válasza tbs (#6433) üzenetére


dragonfx
veterán

----

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6437) dragonfx válasza tbs (#6436) üzenetére


dragonfx
veterán

akármár most is elkezdhetjük :DD :D :))
Te si kivi avgy mit tudsz egy 1.3as ultra lightweight swift ellen nem :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6439) dragonfx válasza Eagl3 (#6438) üzenetére


dragonfx
veterán

egy másik géposztályba biztos... :C :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6447) dragonfx válasza Bash (#6445) üzenetére


dragonfx
veterán

értem de azé nem 100zal kellett ahhoz menni hogy 60métert repüljön azauto megugrató is kell ahhoz..azért másféltonnának 60méter repüléshez kell egy kis történet...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6475) dragonfx válasza Bash (#6469) üzenetére


dragonfx
veterán

ez az egy képmegtoldva a hülye feet-mértékkel....sry...ez nem ugrató csak egyszerű szintkülönbség emelkedő. Ettől persze repülhettek ennyit és szét is szakadhatott.
Dokar is leírta 200nál nincs az az autó ami nem szakad szét.Még a ti híres V8as hemitek is ripityára törne. Az hogy be voltka szíívva és még fékezni is elfelejtettek az az ő hibájuk...második életükben majd máskép cselekszenek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6477) dragonfx válasza amol (#6476) üzenetére


dragonfx
veterán

a többi kirángathatta volna te figyu ezt fejezd be én ki akarok szállni..4 ember eősebb mint 1. ;) ..akarat kérdése.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6482) dragonfx válasza Bash (#6479) üzenetére


dragonfx
veterán

jo de azok fékeztek, lasusltak egymásnak falnak ütközve..közel sme 300nál szakadt szét a lambo....a porsche egyben csak éppen hogy...

I_am>>ne vazzz te nem tudsz 300zal driftelni??..todkormáy teker kézifék......ne má....mingyá kiraklak a hungaring racedayről :D :DD :DDD .... :C

#6480>>mekkora igazad van így van.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6492) dragonfx válasza Gambit (#6487) üzenetére


dragonfx
veterán

500+ :C ..egyszerűen nincs ilyne csóróság mint nálunk......nekem se lenen rossz egy ilyen....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.