Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#327) dragonfx válasza bobsys (#275) üzenetére


dragonfx
veterán

Hogy ő a bimmerrel nem így végezte volna.....és elvetted a lábad a gázról miközben egy nyálat visszafojt a torkodon és épp megelőzött egy bmw :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#328) dragonfx válasza bambano (#279) üzenetére


dragonfx
veterán

na ez a legnagyobb LOLLL :C

biciklisre mióta van sebbességkorlátozás??pláne az ő útján???

ezt te komolyna gondolod??? :Y ...szerinted??? :DDD :D

A piros lámpa csak az autósokra vonatkozik a biciklisek és a gyalogosoknak csak egyajta útmutató mintsem valódi iránymutatás.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#331) dragonfx válasza bambano (#291) üzenetére


dragonfx
veterán

mibe hogy én a bicajos átlagtempomról hamarabb megállók mint a bimmeres átlagtempomról? ;]
és igen erről ne nyissunk vitát mert értelmetlen, a bicaj fényévekkel jobb fékkel rendelkezik mégha nem is tárcsa van rajta hanem egy kalssz V

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#332) dragonfx válasza Dumb (#309) üzenetére


dragonfx
veterán

a hibák :C
fekete mögött felugrathattál volna járdára, a2 csajnézős tényleg zsír, meg az egész video, nekem is fel kéne venneme gy margit híd oktogon szlalomot ;] ...a szlalom lassú volt :P
Ke egy ilyne kamera :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#334) dragonfx válasza Gyuri27 (#325) üzenetére


dragonfx
veterán

csak nem eladtad???
áruló :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#335) dragonfx válasza tbs (#326) üzenetére


dragonfx
veterán

Kika népligeet 9 perc 2 lámpával :O ???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#336) dragonfx válasza Zozzant (#333) üzenetére


dragonfx
veterán

kivéve aki meridával jár :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#341) dragonfx válasza Zozzant (#338) üzenetére


dragonfx
veterán

bicajmárka....,????...ok???
vic vót :C

szatocs:

na persze, és hogy kapnak el, és mit vesznek el, ha netán mégis sikerül nekik?....hogy azonosítanak? :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#343) dragonfx válasza ferkoboy (#342) üzenetére


dragonfx
veterán

szélárnyékban? :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#348) dragonfx válasza bambano (#347) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez is csak téged minősít, mint a többi hozzád hasonlót :R


A biciklis büntetés kivitelezése szerintem lehetetlen, hogy állítasz meg egy bringást??? :U ...max. motorosrendőrökkel, de annyi rendőr meg nincs a földön amennyi kellene a magyar bicajosokhoz.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#350) dragonfx válasza _seth_ (#349) üzenetére


dragonfx
veterán

Egy eredményekben gazdag nap,a topic címéhez illően. :R :))
Én az ilyne kikanyarodok dolgát megkönnyítem azzal hogy ne csaka látvány a hang is (zene+visszaváltás ;] ) felhívja figyelmét, ott és akkor neeeeeeee kanyarodjon ki.

Néha azért sjnálóm hogy nem egy olcsón javítható terepcsibe ülők 300lóval miegymás(igen amelyik körbe krómcsöves :DDD )...mert páran szarul járnának, véletlen elfelejtenék fékezni, avgy netán nem megy megfelelő tempoba akkro besegítenék neki :R ....ha nincs zebra akkor a gyalogosnak sincs elsőbbsége...magyarázhátná az elsőbbségét majd a kórházba 2 műtét között. :R

Szint emindnehola városba zebrán megyek át nagyrészt nekem kell átszaladnom futnom, meghuzni lépteim, hogy a seggem nehogy felüljön egy motorháztetőre... :((( ....a taxisoka legszemetebbek, érthetetlen utas nélkül miért sietnek, pláne ugy tudják nekik az a munkaeszközük, ha megsérül szervíz lezs belőle, és nem tudnak dolgozni egy darabig....néha érdemes lenne 2 téglával megrakott hátizsákkal járni, és amikor iylne szitu van átsietek az véletlen elejtem az út közepén mondjuk :C :DD

u.i.:Mekkora volt az a törés?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#359) dragonfx válasza _seth_ (#355) üzenetére


dragonfx
veterán

Tényleg nem gáz, egy 50esből kijött a javítás gondolom.
De mondjuk én lyukas ragasztott hütővel nem járkálnék, de te tudod.Mondjuk ha bedobtál hátra egy tubus ragasztot abból amivle emgcsináltad akkor talán nem vészes annyira a helyzet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#361) dragonfx válasza _seth_ (#360) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát igen mondjuk ujonnan nem olcsó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#365) dragonfx válasza dokar (#364) üzenetére


dragonfx
veterán

Én eddig is tudtam hogy néha előjön belőled a tűzet fújó sárkány :DD ...neked bmw való....2.5@turbo..... :C :R

Billu:
''Mega LOL!
A kanyarodás szabályai az egymással szemből érkezők elsőbbségét szabályozza.

Nem ártana még egy kicsit olvasgatnod....
Hátha ragad rád valami a koszon kívül.''
--de én egy irányban haladtam vele az ellentétes sávban mivle előztem, így nem ellentétesen haladtam vele,e rgo rám a szabály így nem vonatkozik.


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#367) dragonfx válasza Billu (#366) üzenetére


dragonfx
veterán

Mind1 elmúlt az eset, nincs mit ennyit beszélni róla, de lehal a topik másképpen. :))
Az előzőnek mindig elsőbbsége van mert ő siet és egyenesen halad tovább.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#369) dragonfx válasza _seth_ (#368) üzenetére


dragonfx
veterán

Na igen ez főleg jobbkezes utcákra igaz, de speciel általános érvényű is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#374) dragonfx válasza dokar (#373) üzenetére


dragonfx
veterán

most ez honnan is jön eza szélvédőmosó? :F

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#376) dragonfx válasza EQMontoya (#375) üzenetére


dragonfx
veterán

még jó hogy fórumon nem terjed a szag.

De tényleg nem vágom....mos minek is előzéshez szélvédőmosó? :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#378) dragonfx válasza EQMontoya (#377) üzenetére


dragonfx
veterán

az ok hogy kilássak, de azt előtte kell felmérni hogy kilássak, tehát előbb mosás, utána nem sás??
vagy most hogy van?:DDDDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#382) dragonfx


dragonfx
veterán

De mosmmá én is nevetni akarok szal még ma(LOLLERRR), mondja el valaki mi eza szélvédőmosozós bimmeres gyerek, és mikor kiírt ilyet? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#386) dragonfx válasza dragonfx (#382) üzenetére


dragonfx
veterán

de vazzzegg mindneki érti csak én nem? :DDD

ez megalollll

Mondja már el valaki ez honnan jött!!!!!!!!!!!

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#393) dragonfx válasza dokar (#387) üzenetére


dragonfx
veterán

jajjj meg van vwazeeee...
De azt sme én írtam le hanem te figuráztad ki, mikro mondtam ha lassan megy meghuzoma jobb oldlai kart.igen elírtam, a bal oldalit kell az a villogás, de látom neked nagyn tetszik hogy egy elíráson lovagolsz. :C :C
Mér menne 4.be 40nel az autó??..az 1 kínzás az autónak :))
igen pici fék 1, úgy befér, d emosmá inkább kinyomoma kuplongott és padlozók oda nekik, hagy hallják hogy cska miattuk megy annyival amennyivel, aztán ráengedema kuplungot :C
Parkolásról már képet milyne kicsire beraktam a verdát, szal nem tom mit szívózól :P ...a hátrafelé páhuzamost is azóta egyre többet próbálóm hogy profi legyek és már minimum 90xp pointnál tartók :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#395) dragonfx válasza Gambit (#392) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, innentől kezdve max. dísznek jó, vagy annak hogy elenőrizzem mennyit csal az óra 190nél ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#396) dragonfx válasza dokar (#394) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
Túl hosszan írtam direkt ne tudd betenni aláírásba :P :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#399) dragonfx válasza dokar (#397) üzenetére


dragonfx
veterán

de senki nem ír a topikba mit csináljak??? :DDD
megöltéteka topikot :B

Killer :P :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#403) dragonfx válasza bolondember (#400) üzenetére


dragonfx
veterán

mert kicsia fodulat vazzee, :D

hagyjuk értelmetlen.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#405) dragonfx válasza bolondember (#404) üzenetére


dragonfx
veterán

ne essünk át a másik oldalra :DD
De 40be egy 3 simán kifér, sőt szegény autó már ott is dadog, gáz kell vazzeee :DDD
De inkább egy kényelmes 2 :D
Hát jobban kíméled mintha a benzinadagolót szenvedteted pár csöpp anyaggal.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#412) dragonfx válasza dokar (#410) üzenetére


dragonfx
veterán

mi van???
Mér kéne?
mentem én már jó nem nagy emelkedőn, de emelkedőn 5be 80nal 5emberrel és gyorsultam, igaz nem drasztikus mértékben :DDD :C
4.be 40nel??..az tudod egy szenvedés neked, az autónak, mindne csak nem dinamikus élvezetes vezetés.Nyomsz egy padlót tudod mi történik???..semmi.bebax egy vagon benzin a motortérbe...csak égeti égetiégeti, a benzint, de ameddigre felér abba a tartományba hogy 4esben huzzon, addigra már minimum 50nel feljebb haladhatnál ha visszapakoltad volna. :R ...nem ebszélve arról szerintme sokkal többet fogyaszt így az autó, ha értsd pl:40.nél 4.kbe mész és mondjuk 100ra akarsz gyorsulni, mintha visszarakod 2>>3 duoba.Így sokkal kevesebb ideig kell a padlón állnód hogy felugrojon.
Jó persze a magas fordulat is eszi a benzint, de a sokáig padló meg zabálja. :))


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#414) dragonfx válasza N1 (#413) üzenetére


dragonfx
veterán

vagy nem...... :C
Mert ilyennek még közelében sem voltam, sőt még nagy sebbességgel meg sem csusztam soha, pedig 100-120szal is lehet kanyarodni simán, csak nem nagy kanyarban, meg fogni kell a kormányt, a sok amatőr, ilyenkor mindig fékez, érthetetlen ha jön egy kanyar mér veszti el midenki a vezetőképességét? :U ...megfogja azt a tetves kormányt 2 kézzel és tartja íven az autót :U , pláne ha még a szervo is segít ugye.
Hiába no a bmwpower :R

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#416) dragonfx válasza deicide (#415) üzenetére


dragonfx
veterán

mondjuk ez igaz, de ha még padlót sem nyomsz 4.be 40nél és 100ra akarsz gyorsulni akkor az hány másodperc lesz? :DDD
Lehet másodpercben nem is mérhető :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#425) dragonfx válasza dokar (#420) üzenetére


dragonfx
veterán

hogy lehetne már????
az a fordulat az a hang...áh az semmi nulla, úgy nem lehet vezetni :))
A bmw mérnök sem mondaná ezt hogy 40nél 4esben menjek. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#427) dragonfx válasza N1 (#419) üzenetére


dragonfx
veterán

Ilyenkor fordulhat elő hogy még a 4.0ás autót is leelőzöm :C
Az ok hogy erősebb, de ha a driver nem meri kihasználni mit sem ér :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#431) dragonfx válasza dokar (#430) üzenetére


dragonfx
veterán

LOLLLLL
Ha van speed nincs muff? :C :DDD :))


A koreográfia még csiszolandó, de lassan elkezdjük tömeggyártásban, a nagy érdeklődésre való tekintettel. :R [link]

Seth nyomjad neki, edzél a gsi motorra :DD :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#434) dragonfx válasza N1 (#432) üzenetére


dragonfx
veterán

engem :P
de ha tötymörögsz te áldozattá válsz :C :C

seth:
oksa, de ha úgyis elhagyatott rész akkor mind1....hagy szóljón. :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#438) dragonfx válasza N1 (#436) üzenetére


dragonfx
veterán

nem annyi nem

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#466) dragonfx


dragonfx
veterán

alapjáraton haladni egy autóval? :Y
na azt megérdemli aki azt csinálja........ :DDD

5.ben városban szabályosan 50nel, dinamikusan??...LOLLL..mia dinamikus az 5.kben? :C ...álmódik a nyomor.

Az én autómmal az életben nem lehetne 7 literrel eljárni városban, még alapjáraton sem.És nem dadog 40nél 3asban, csak nem jó, mert ott nem húz... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#468) dragonfx válasza Dumb (#467) üzenetére


dragonfx
veterán

Ezt kell megszüntetni mindenárón... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#482) dragonfx


dragonfx
veterán

170 az belefér még,
trafi ellen>>vedd le az első rendszámot ;) ...olcsó, egyszerű, bármikor változtatható, kismillió mentővicc van, szóval egyszerű&nagyszerű kategória.

A legegyszerűbb nem kijönni a belső sávból és nincs próbléma, valaki mögédér, nem kimész egy sávot hanem gázt adsz. :C

Mondjuka sávok nem használata relatív, nem fogok minden kis nyomi tetű mögé bemennia középső, hogy 100méter multán kijöjjek, és feltartsanak.
Multkor találkoztam egy márkatrással 320d belsőbe ment 135-140nel...áhhh mondom áldozat, értelmetlen villantani úgysem gyorsít, mert fogyasztásra megy, de ha mégis gázt adna akkor meg nem tudom megelőzni :D ....egyszerűb, jövök középső lendületből indexxel, utána visszaelé...most van értelme fékezni??szabályoskodni???villantani??....nincs, mert azzal magaddal baxol ki :( ...arra mege ngem senki nem vesz rá hogy cak hogy 1 szabályt betartsak, magammal csesszek ki, ilyet csak a luzerek csinálnak. :R

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#491) dragonfx válasza parandroid (#484) üzenetére


dragonfx
veterán

1.3as dízel :O :O
Akkor sme lesz dinamikus enm fog gyorsulni megfelelő mértékben.

''Ne egy alulmotorizált alsókategriás batárból indulj ki. ''---remélem nem az enyémre gondoltál???..ha nem ne olvasd tovább. :((( ..alulmotorizált?..lehet 2.0 jobb lenne ede most ez van, és egyenlőre megfelel nekem.....alsókategóriás??..kikérem a kocsi nevében hogy egy bmw alsókategóriás, egy bmw mindig prémium autó, volt és lesz is.Akár 14 napos akár 14 éves.
batár??..hát a 3as nem batár, a 5-7es igen, mondtam nem is kéne, de a 3as batár akkor te milyne kicsi kocsiban szeretsz ülni??? ja corsa van...bocs.Az astra sem sokkal kisebb az autómtól.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#494) dragonfx válasza N1 (#492) üzenetére


dragonfx
veterán

te ezt nem érted mert idiota vagy :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#496) dragonfx válasza N1 (#495) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, ezt ki mondta???
Nincs benned a bmw feeling, nem értheted Pistike. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#498) dragonfx válasza N1 (#497) üzenetére


dragonfx
veterán

xar a te fejed, csak irigykedhetsz, neked még ilyne sincs :P ...nincs benen majd a következőbe lesz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#501) dragonfx válasza biga (#499) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem kell vele ütkőzni, és egy bmw-vel nem is lehet normál körülményke között mert olyna jó. :R ...miből gondolod az időben bármely más márka jobb volt??mai viszonyokhoz mérve persze hogy gyenge.Nem ez teszi az autót, ne ütközz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#502) dragonfx válasza N1 (#500) üzenetére


dragonfx
veterán

alaphangon ha bmw-d van mér támadsz egy márkatársat??? :U
nem a bimmeresek közé vagy való :R ... a bmw-sek összetartanak és segítik egymást nem lehuzzák a saját márkájukat te nyomi :Y ....add el nem neked való autó az.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#504) dragonfx válasza N1 (#503) üzenetére


dragonfx
veterán

te tudod, nem kell prémium presztízs király autó akkor nem kell.Üljél valami rozsdatemetőbe az való neked okoska. :C

Ne kezd, nem neked való ilyen mentalitással.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#506) dragonfx válasza N1 (#505) üzenetére


dragonfx
veterán

Enyémen sincs, csak max. ahol nem láttam még.
Ha nem bmw-d van csak rosszabb lehet az enyémnél. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#508) dragonfx válasza N1 (#507) üzenetére


dragonfx
veterán

inkább cseréljél zacsit a fejeden mert xarul áll, még márkája sincs. :C :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#516) dragonfx válasza parandroid (#512) üzenetére


dragonfx
veterán

Úristen ne, ha lenyomna egy 1.3as corsa megölöm magam :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#519) dragonfx válasza N1 (#518) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD
nem vártam többet tőled ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#520) dragonfx válasza I_Am (#514) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
mit csináltál????...inkább mondj gyorsan valami hihető mentőviccet :R
Egy 1.4es francia lenyomná az 1.8as audidat :U ..még viccnek is rossz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.