Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) andorpapa


andorpapa
őstag

Csak hogy a témát nyitó kérdésre is reflektáljak: egy csomó coolert ''festenek''.

Vegyük csak a Titan MT1AB cuccát, de mehetünk a Thermaltake-hez is, ahol az Orb sorozatok kék, sárga és vörös festést (típustól függően) kaptak. A Tt-nél még a Volcano 7 is ilyen, ott kék színű a borda. A GlobalWin is színezi a cuccait, a második WBK sorozat sárgaréz fényezést kapott. A GlacialTech Diamond 4000-nek sem puszta alu színe van, és az új Coolink Tank is feketében pompázik, ahogy az Alpha PAL8045 és társai.

Ha jól emlékszem, a Taisolnak is vannak színezett cuccai, a Thermal Integration (vagy mi a neve?) is feketében utazik, az Akasa pedig eléggé szép ezüstöt adott a Silver Mountain családnak. A Fortis Monstere is részben vörösréz színt kapott az aluminiumra. A Zalman is előszeretettel ad némi színt a coolereinek, és a német Blacknoise (a névben nem vagyok biztos) coolerek sem tisztán alu színben játszanak. Jaj, a GlobalWin-től kihagytam a TAK családot (58/68).

Szerintem ennyi példa így elsőre elég, és bőven bizonyítja, hogy ha nem is extrém mértékben, de gyakran színezik a coolereket.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.