Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42792) sanya12345


sanya12345
újonc

üdv!
ittenke szeretnék 60k-ért, nagyon max 65-ért telefont venni, játszani, filmezni használnám(az egyebeket meg minden más tudja), örülnék a szép kijelzőnek és kamera terén sem lenne rossz ha jól teljesítene. bár ez utóbbi kettő nem olyan fontos, hogy a teljesítmény rovására menjen. Márkákról annyit, hogy nekem teljesen mind1, hogy gigabyte vagy sony, a lényeg az, hogy a samsungot nem igazán bírom formatervre(mert hát az ui-t le lehet cserélni), de ha mondjuk nekik van olyan ajánlatuk, hogy hú, de mégsem tetszik, akkor azért lehet samsung is.
xperia l-en gondolkodtam, galaxy ace 3 lte-en, míg el nem tűnt a moto g, addig az volt a nyerő, htc 8x fizikálisan nagyon bejön, de félek a wp-től, hogy sok a fizus játék, arra meg nem szeretnék áldozni(androidon ugyebár a root ezt megoldja), optimus f5 is szóba került
előre is köszi :) :R :R :K

(#42824) sanya12345 válasza SDDS22 (#42802) üzenetére


sanya12345
újonc

az az igazság, hogy moto g nincs már, esetleg még alacsony havidíjas előfizu. a telekomot pártolom, de a többit sem vetem meg. szóval akkor mit ajánlotok?
tehát akkor amikre gondoltam:
xperia l,
ace 3 lte
one sv(első szériás)
optimus f5
optimus f6(előfizu)

ha tudtok jobbat és írnátok, annak is örülnék

(#42855) sanya12345


sanya12345
újonc

srácok, kérdeztem itt ilyet:
melyik jobb játékra, filmre:
xperia l,
ace 3 lte
one sv(első szériás)
optimus f5
optimus f6(előfizu)

bocsi, hogy sürgetlek titeket, de szeretném még holnap reggel megvenni, amennyiben válaszoltok :R

(#42858) sanya12345 válasza mikersz1 (#42857) üzenetére


sanya12345
újonc

nagyon szépen köszönöm :)
szerk: most nézem, van a vofánál nagyjából ugyanannyiért, mint az f6, l9 2, így is az f6 az ajánlottabb?

[ Szerkesztve ]

(#42863) sanya12345 válasza Devas (#42860) üzenetére


sanya12345
újonc

köszi, de ha kevesellném a háttértárat, megoldanám másképpen, csak a hardver és az optimalizáltság legyen baba, mint azt az f6-nál írta mikersz1. Úgy nézem nagyjából egyforma az F6 és az l9 ii, de a háziazdák szintetikus pontszámaiban mégsem azok. Szóval akkor melyiket lenne érdemesebb? már csak a két készülék között vacilálok.

(#42865) sanya12345 válasza pit stop (#42864) üzenetére


sanya12345
újonc

köszönöm :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.