Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:54:09

LOGOUT.hu

LeECO Le 2 és Le 2 Pro Összefoglaló, tippek-trükkök. Megkérnénk minden kedves tulajt és leendő tulajt, hogy a kérdései előtt olvassa át!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5596) attiati válasza Danecay (#5595) üzenetére


attiati
veterán

banggood-ról áfabiztosítással (kb 500 ft) ugyanaz, mint az EU raktár.
105 usd arany színben.
Ezekből már nem nagyon lesz variálás szerintem, mert február óta a piacon vannak és szerintem inkább kitárazzák a készletet mindenhol.

Nekem egyedül a 4000es aksi a vonzó, mert a b20 eddig is ott volt az x527 és x526 variánsokban (utóbbi 89 USD szintén baggoodon). Viszont a leeco 3000es aksija kevésnek bizonyul időnként.

Leree-nél egyedül a rom a visszatartó erő. Beleolvastam topikokba és EUI 5.8.018S a vége.
5.9-re már panaszokat olvastam és downgradelnek vissza.

Meg úgy egyáltalán az egész leeco / leree vonalon engem az tart vissza attól, hogy újra leeco-t vegyek, hogy a 6-os androidnál végetér a támogatás. Vagy ezt rosszul tudom?
Mert szerintem a xiaomi nincs egy szinten a leeco-val, azonos árkategóriában.

más: közben rájöttem, hogy az aksi kezeléssel történhetett probléma a beázás során, mert ha töltőn hagyom, akkor nem kapcsol ki a telefon. Az összes többi esetben kikapcsol a telefon fél perc inaktív állapot után. Viszont ha nyomogatom és bekapcsolva marad a képernyő, akkor bírja bármeddig.
Írtam csájafónos srácnak, de nem válaszolt. Mit lehetne vele tenni még?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.