Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tDr1v3r válasza oriic (#240) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Just sayin', a fejlesztőknek minden patch pénzbe kerül, ez is arról szól. Nem a felhasználókkal fogják megfizettetni!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#252) Def26 válasza KaitouP (#248) üzenetére


Def26
félisten

Most erre mit mondják? Pár napja puffogsz Te annyit a sony -n, hogy talán jobb is ha nem veszed meg, mert szét idegeled magad. :D (félreértés ne essék, engem nem zavarsz)

Amúgy meg Pc -n is fizetsz, boxon is fizetsz és a nintendo -n is fizetsz. A boltban is vehetsz szar minőségű kenyeret, olcsó szénhidráttal is tömheted a gyomrod, meg akár Bio cuccokkal is a Culinaris -ból. Moshatod a ruhád Kelet Eu piacra szánt áriellel, vagy vehetsz Német import mosóport a Müllerből.
A benzinkutaknál is fizethetsz felárat a 98 -as benzinért mert állítólag jobb, no meg a Pringles chips is drágább mint a Chio viszont olyan finom, hogy beszarsz. Illetve mehetsz a Wasabi étterembe 6k -ért enni, vagy akár a Fuji -ba (ezt ajánlom) is pesten (vagyis Budán) 30k -ért.
Sajna ilyen világ ez, nem kell egyet érteni velük de annyi hülyeségre költünk, miért pont a hobbin/szórakozáson húzzuk fel magunkat? :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#253) KaitouP válasza Def26 (#252) üzenetére


KaitouP
veterán

Puffogok hát... nem azért, mert ellene vagyok a fejlődésnek, vagy mert irigy vagyok... dehogy.
Csak ez amit művelnek ebben a konzolgenerációban, az nem éppen "This is for the players." hanem "This is for the money."

Sok hasonlatot fel lehet hozni, de ettől még ha megveszek egy gépet xy pénzért, akkor majdnemhogy ezért a pénzért pár hónapra rá nehogy már egy erősebb verzióval köpjenek le, "nesze, itt az erősebb gép, b..zd meg az alapgéped".

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#254) keIdor válasza KaitouP (#253) üzenetére


keIdor
titán

Neked kell igazat adjak, azért aki az elmúlt pár hónapban vett gépet közel 400€-ért az igen csak átverte érezheti magát, véleményem szerint. A legtöbb ember nem követi a pletykákat így a Neo-ról sem tudott.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#255) KaitouP válasza keIdor (#254) üzenetére


KaitouP
veterán

Én követtem, olvastam, (rendszeresen olvasok itt is, máshol is), megmondom őszintén szurkoltam is a "Neo" ellen, hogy azért ne vigyék túlzásba az upgrade -t, de mivel novemberben két cím is lesz, amit day one akarok játszani, és feltételeztem, hogy (mint itt sokan) hogy idén nem jön az új gép. Erre novemberben kiadják. 100K -t adtam a gépért, (+50K a játék, plus, egyéb), 140K környékért meg már adják is a Pro -t. Hát menjenek a büdös k...a ... oda. :((( Persze nyilván erre is van megoldás, adjam el a gépet, talán 70K -ért elmegy (30K-t bukok és még nincs egy hónapos a gép), csak nekem jelen helyzetben nincs 70K plusszom egy új gépre, jövő nyárig nem is lesz, addigra meg már talán 70K-t sem ér a gépem. Azért fizettem ki 100K -t a nyüves gépért, hogy az elkövetkezendő 2-3 évben ne legyen gondom a váltásra. Erre a vételt követő alig 1 hónapban bejelentik a szirszar Pro gépüket, ami a "jaj nincs meg az ezernyolcvanpé hatvanefpées" siránkozás eredménye. És akkor jön a válasz hogy a "az alapgép is gondozva lesz, egyenlőség lesz, senki nem lesz hátrányban". De, már most hátrányban vagyok a Pro vásárlókkal szemben, mert alig kevesebb pénzért ők rövid időn belül jobb gépet kapnak, mint én kaptam most. És úgy gondolom, joggal vagyok felháborodva, meg puffogok. Legalább adna ez a tetű Sony valamiféle csereprogram kedvezményt azoknak, akik mondjuk az elmúlt pár hónapban vették a gépüket, és tudják is igazolni, és akkor kárpótolnának azért mert kvázi átvertek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#256) Madwe válasza KaitouP (#255) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez minden tech cikkre igaz. Tudva levő volt mikor jön a bejelentés már jó ideje, ha te ezen ennyire fel vagy háborodva, és eleve novemberi címek érdekelnek, vártál volna addig. Nameg ha nincs 70k pluszod a cserére, de 40 meg lett volna pluszba a prora? Illetve miben lett volna neked jobb, ha nem novemberben jön, hanem teszem azt márciusban? akkor már rendben lett volna? vagy ha nem, tényleg miért nem vártál...

Értem én h ideges vagy, de leginkább magadat okolhatod, ha ilyen a mentalitásod, mert ki kellett volna így várnod szvsz. no offence.

(#258) KaitouP válasza Madwe (#256) üzenetére


KaitouP
veterán

"Minden tech cikkre igaz."

Ja, csak amíg egy okostelefontól "természetes" (elég szomorú...) hogy évente jön ki a jobb, erősebb széria, addig a konzoltól ELVÁRÁS hogy kibírjon 5 évet legalább anélkül, hogy bármiféle "pro, neo, kutyafarka" gépet kiadjanak.

"Tudva lévő volt mikor jön a bejelentés már jó ideje..."

Nem volt tudva lévő. Találgatások voltak, ami vagy bejött, vagy nem. Sony húzta halasztotta a dolgot, mikor már az E3 -on megtehették volna a bejelentést, és a megjelenés dátumát. Plusz, nem a bejelentés ideje volt a lényeg, hanem az, hogy mikor jön a konzol.

40K pluszom lett volna a Pro -ra, igen, de mivel minden konzolra és játékra szánt pénzemet elköltöttem, ezért nincs egy vasam se Pro -ra. Pontosabban van, de azt két játék el fogja vinni novemberben, vagy választhatok: nem veszek játékot, csak az új gépet. Csak ha nincs mivel játszani rajta, az úgy elég gáz.

Ha márciusban jön, akkor se lenne nagyon sokkal jobb, de egy kissé igen, mert nem érzem azt hogy most vettem a gépet, és már jön is a jobb gép. Lett volna közte egy kis idő.

Nem magamat kell okolnom ezért a bullshit üzletpolitikáért, hanem a pénzorientált Sony -t ("This is for the players", ugye?) meg az olyanokat, akiknek az elégedetlensége miatt született meg az új konzol. Tudatosítani kellene már, hogy a konzol nem az ultra beállitások/folyamatos 60 FPS meglétéről szól. Akinek ilyen kívánsága van, menjen PC -re. Az érdekes mód miért nem zavar senkit, hogy a jelen generáción alig jelent meg olyan alkotás, amire azt lehet mondani, hogy "igen, ez egy jó játék"? De nem baj, majd jön csilivili köntösben Pro -ra a játék, csak attól még hogy szép, ugyan úgyszar marad. Ahogy az embernél is: hiába veszel fel szép ruhát, vagy vagy jóképű - ha szar ember vagy, ugyanúgy szar maradsz, tehetsz kívülről bármit. (nem utaltam itt senkire)

Ha a Sony olyan balfasz volt, hogy "elcseszte" a jelen gen -t, akkor meg álljon ki, és vallja be, nem ilyen Pro szirszarral még pénzt kérjen a saját hülyeségért. (Ja, tudjuk, this is for the money.)

k19c66:

Azért kicsit vegyél vissza, és hagyd a személyeskedést. Én sem teszem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#259) Bazsi1987 válasza KaitouP (#258) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Picit sajnálak is meg nem is meg nem is értelek ☺ nem bántásból írom a dolgokat☺ vettél egy ps4-et 1 hónapja aminek nincs baja játszol élvezed elvileg az a lényeg!!☺ Én ps2-ön kezdtem előtte pc játszottam szóval nem friss, új játékos vagyok ebbe a csúnya világba. ☺ engem is pofán vágott a bejelentés hogy már most jön és milyen áron 😲 mikor Láttam az árat mondtam is a páromnak hogy novemberbe hello 130 ezer ft 😁 de pár nap után rájöttem nekem tökéletes a sima 2 éves hangos ps4-em ,grafikával nincs gondom ha ilyen gondom lett volna akkor már rég pc-n tolnám ☺Majd megveszem a ps5-öt is megjelenéskor 😏 engem ilyen fél generációval hagyjanak picit szebb grafikával... Tudom hogy most vetted nem rég a gépet de magamból indulok ki ha bármit veszek képes vagyok egy hónapig olvasni neten a dolgok irányt és mivel mindenhonnan ez folyt már a csapból tavasz óta hogy jön a ps4.5 vagy a neo biztos nem veszek most gépet ☺ pl sokan igy lehettek mert amcsiknál a box nyert először kétszer egymás utáni hónapban! Azt tanácsolom szard le a neot és élvezd a konzolod és majd a ps5-el ne várj 2 évet vedd meg azt inkább majd rögtön 😏

(#261) Madwe válasza KaitouP (#258) üzenetére


Madwe
nagyúr

Okostelefonok, bármilyen technikára igaz, hogy fejlődik. Miért baj, hogy kijön egy frisebb, jobb változat időnként? Attól még amit vettél, ugyanazt tudja mint addig, neked nem lesz kevesebb. Sőt, a régi ára is lemegy, ugyanúgy megjelenéskor egy játék pl drágább, mint 3 hónappal késöbb pl. Most akkor azok is tartsák végig az árakat, mert te megvetted áprilisban, s nehogy már más olcsóbban hozzájusson mert megcsalva érzed magad a gonosz pénzéhes multiktól? Ez ilyen, így működik s így helyes. Mesterségesen minek fogják vissza?

Amikor megvetted a ps4et, tudtad mit veszel a pénzedért. Ezt most is tartja, s a támogatottsága, életciklusa ugyanaddig várható, a pro ezen semmit nem változtatott.

Ugyanakkor miután várható volt most az event, ezt a pár hetet kibírhattad volna. Azért, mert évekre veszel ilyen eszküzt, s ez a pár hét semmit nem számít. Még akkor is, ha nem idénre vártad a prot. Van egy bejelentés, azt érdemes megvárni, ha teneked ennyire jobb lett volna a pro. Illetve nem is az, hanem h neked hirtelen ennyire kevés lett a ps4.

Ez olyan mint amikro iphone bejelentés elött 1 héttel ismerőseim vesznek telefont. Most is alig bírtam meggyőzni vkit h ezt az 5 napot várja ki. De neki elég a 6s, meg decemberig nem akar kivárni. Feltételezésekből indul ki, ahelyett h várna picit. Aztán csak halgatott rám, rájött h tényleg estek a 6s árai, s a 7et meg megkapja azért, így tud dönteni. Ráadásul a 7 is hamarabb lesz itthon kapható, mint amúgy várta volna.

De a kulcs itt abban van, h ő vmit feltételezett, ahelyett h megvárta volna míg kitisztul a helyzet.

Nagyon régóta szó volt a neorol, meg h idén ősszel jön a bejelentés. Ha neked ekkora lelki trauma az, hogy van egy pro s "elavult a géped" lol - akkor igenis várnod kellett volna. Erre értem h ilyen mentalitással hibáztál.
Ha igazad lett volna, s csak mondjuk jövő novemberben jön a pro, akkor is jobb lett volna ha vársz a bejelentésig. Mert akkor már tudod mit veszel s mi lesz késöbb. Arról nem beszélve h ha nem kellett volna a pro (vagy nem jön), akkor is ott lenne a slim ami olcsóbb kb mint a fat cserébe halkabb, kisebb s kevesebbet fogyaszt. Azt meg végképp tudni lehetett h nemsokára jön.

Az meg (ipari kémkedés ide vagy oda) hogy mikor s mennyi idővel előre jelentenek be dolgokat, kemény üzletstratégia, ms-t is bele kellett vegyék a dologba, meg kellett őket, minket lepniük jelenleg ahoz h náluk legyen az előny. Fel tudták csapni a lapdbát azzal, h ilyen hamar kihozzák. Főleg azzal, h ilyen későn jelentik be.

Az meg h ezt meg úgy dolgozod fel, h a sonyt hibáztatod s a marketingstratégiájukat hibáztatod s pénzéhes szarnak titulálod, szerintem gyenge sértődött gyerekes dolog.

Ne haragudj, ez teljesen offtopik s személyeskedés a részemről, de ezekre a reakcióidra, amik személyes sértettségből fakadnak, csak így tudntam elmondani a véleményem. De részemről nem reagálok erre többet, vagy elfogadsz 1-2 kritikát ebből vagy sem, de fontosnak tartottam ezt leírni, mert számomra érthető a csalódottságod, de jogosnak nem nagyon tartható, csak egy nagyon picit.

[ Szerkesztve ]

(#262) Def26 válasza Madwe (#261) üzenetére


Def26
félisten

Ha lehetne itt "lájkolni" menne egy. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#263) KaitouP


KaitouP
veterán

Jó, nekem erre se időm, se energiám hogy egyáltalán magyarázkodnom kell hogy ez miért parasztság a Sony részéről, szóval én ezt a témát itt is most be is fejeztem.

További jó játékot!

(Mr. k19c66 neked meg másodjára mondom, hogy a személyeskedést mással folytasd, ne velem.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#265) Bazsi1987 válasza KaitouP (#263) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem parasztság szerintem a sony részéről adnak egy erősebb konzolt ugyan annyiért mint a sima ps4 volt anno ami 3 éve se volt drága konzol nyitási árakhoz képest! 😏 nem kötelező megvenni aki akar jobb grafot az meg veszi aki nem az nem költ rá!! Én el leszek a simával is még két három évig ☺

[ Szerkesztve ]

(#266) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Vettetek volna inkább Wii U-t, semmi ilyen problémátok nem lenne.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#267) N@idia


N@idia
őstag

Ez vajon igaz lesz ?
"Ha egy régebbi, Pro-frissítést nem kapott PS4-játékot indítok el az új gépen, az jobban fog futni?
Nem, a „kezeletlen” játékok mindegyike pontosan úgy fog futni, mint korábban, beleértve a képfrissítést is. A felbontást a gép azonban felskálázza 4K, illetve 1080p felbontásra, a tévé beállításaitól függően, igaz, ez nem feltétlenül tesz majd nekik jót grafikai tekintetben."

Szóval a BF4 ugyan olyan szarul fog futni vagy még szarabbul mert az csak 900P és felskálázza az új gép 1080P-re :F Hát ez aztán remek lesz és valszeg nem fog kapni ilyen támogatást a Bf4 majd csak a BF1 :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#268) keIdor válasza Dr.F.E.R.I. (#266) üzenetére


keIdor
titán

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#269) Dr.F.E.R.I. válasza keIdor (#268) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Feel the irony ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#270) Def26 válasza N@idia (#267) üzenetére


Def26
félisten

Miért ne kapna. Top játékok egyike ps -en. Biztos vagyok benne, hogy sok játék lesz patchelve.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#271) keIdor válasza Dr.F.E.R.I. (#269) üzenetére


keIdor
titán

Így oké, csak se smiley, se semmi, én már nem tudom lassan ki a troll meg ki nem.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#272) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#266) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jóval a PS4 előtt megvettem :K várom, hogy ritkaság legyen. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#273) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#272) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Már a maga korában ritkaság...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#274) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#273) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Feri, nyugodtan tegezz, már mondtam :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#275) boost válasza oriic (#240) üzenetére


boost
addikt

közben levelet írt a Sony, hogy nem kérnek pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#276) oriic válasza boost (#275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sejthető volt, hogy ez lesz, népharag lett volna. :D

Live-Die-Respawn

(#277) Def26 válasza oriic (#276) üzenetére


Def26
félisten

Amugy se tőlünk kért volna hanem a fejlesztőktől nem?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#278) oriic válasza Def26 (#277) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose tudjuk meg már. :D

Live-Die-Respawn

(#279) danih


danih
addikt

PS4 Pro első körből is kimarad Magyarország (a la VR)? Van infó erről?

(#280) Def26 válasza danih (#279) üzenetére


Def26
félisten

576 -nál november 10 a dátum. [link] Jelentsen ez bármit is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#281) danih válasza Def26 (#280) üzenetére


danih
addikt

Valszeg semmit, VR-nél is mindenkinél a globális megjelenés dátuma van feltüntetve de aztán kiderült hogy Mo nincs benne az első eresztésben tehát hivatalosan ide akkor nem fog érkezni (már elkezdték a magyarázkodást a nagyobb magyar konzol shopok)...

[ Szerkesztve ]

(#282) Def26 válasza danih (#281) üzenetére


Def26
félisten

Akkor hogy intézik a garit?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#283) danih válasza Def26 (#282) üzenetére


danih
addikt

Ezt tőlük kellene megkérdezni, gondolom okosban és sokáig :)

(#284) Tegla80 válasza Def26 (#282) üzenetére


Tegla80
addikt

Ugy,h az EU-n belul vasarolt gepekre is ervenyes a HU gari.
Irtam mar soxor es raktam is a kepet amit a support irt emilben,h ez igy van. Ha van szamlad hozza akkor a Sony javitja.Ennyi.
Azota mas is kerdezte mar a szervizt is es ok is ezt mondtak pl osztrak/nemet vasarlasu gepre is.... anno haddent-nek is javitottak/csereltek(mar nem emlexem pontosan) az UK vasarlasu gepet.
Amugy meg ne parazz,jo lesz ez a gep is. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#285) Def26 válasza Tegla80 (#284) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nintendo NX - Foxconn rajz.

Live-Die-Respawn

(#288) Oppenheimer válasza oriic (#286) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi ez nagy hype a 4K gaming irányába? Melyik néz ki jobban: egy nagyon kifaszázott grafika 1080p-ben egy 100 centis TV-n, vagy egy középszerű grafika 4K-ban egy 120 centis TV-n? Szerintem sokkal inkább az előbbi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#289) Oppenheimer válasza KaitouP (#258) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én nem leszek olyan megértő, mint a többiek. Csakis magadat okolhatod a hülye döntésedért. Azt állítod követted a híreket. Akkor tudnod kellett volna, hogy már idén jön a Pro, és kár kiadnod nyáron 100k-t a régi gépre. Ezek nem pletykák voltak, hanem kiszivárgott tények. Most véleményed szerint az egész iparág szar, de nem csak a konzolos, hanem a mobilos, sőt a teljes IT, mert te egy újabb termék megjelenése előtt vettél egy régebbit. Pech, így jártál, legközelebb bölcsebb leszel.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#290) Def26 válasza Oppenheimer (#288) üzenetére


Def26
félisten

+1. Teljesen fölösleges a 4k.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#291) boost válasza Oppenheimer (#289) üzenetére


boost
addikt

Ez nem teljesen igaz, a pletykák arról szoltak, hogy most bemutatják, de jövőre lehet kapni.

(#292) KaitouP válasza Oppenheimer (#289) üzenetére


KaitouP
veterán

Ömm... Én pontot tettem a vita végére, így nem kívántam folytatni a témával kapcsolatos beszélgetést. Persze lehet nekem szánt véleményed, csak egy befejezett témánál inkább hagyni kéne... Én legalábbis így tennék.

Ha már reagáltál, íme egy rövid válasz, aztán én hagynám is a dolgot. :)
Szóval: sehol nem volt leírva, hogy mikor mutatják be, illetve hogy mikor jelenik meg a konzol. A pletykák azt erösitették, hogy jövőre jelenik meg, én meg mivel számos idei játékról nem akartam lemaradni, így vásároltam. A Sony részéről korrektebb lett volna legalább annyi, hogy adnak egy fix dátumot előre, mikor jön a gép, és akkor utána meg bemutatták volna valamikor. Nem voltak kiszivárogott tények, nem tudom hol álmodtad. :U A Sony az Pro létezésén kívül semmit sem erősíttett meg, ami meg valami nincs megerősítve, az nem tény, tehát pletyka. Pletyi. Szóbeszéd. Mese.

+nem csak a megjelenés dátumáról van szó, hanem magáról erről az erősebb konzol intézményről. Egy bullshit az egész, és a konzolozásnak nem erről kell szólnia.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#293) bandi0000


bandi0000
nagyúr

biztos felmerült a kérdés, de jó lenne ha le/rá beszélnétek

bejelentkeztek a ps-ért, 65 ért elvinnék, 1 hónapig kibírnám nélküli, úgy is tanulni kellene, aztán meg persze venném is meg a PRO-t, nyilván később tuti előnye lennek a pro-nak szóval így is úgy is váltani kellene, de jól teszem ha most váltok day1? Mert nyilván mondjuk 1 év múlva 100k körül megkapnám, de akkor az én ps-em ára is esne a használt piacon

keveset tudunk róla hogy milyen mennyi lesz a különbség, de elöbb vagy utóbb úgy is ki fog ütni az erő különbség

Xbox One: bandymnc

(#294) Oppenheimer válasza bandi0000 (#293) üzenetére


Oppenheimer
veterán

adok érte 66-ot pénteken!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#295) bandi0000 válasza Oppenheimer (#294) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ezzel nem sokat segítettél :D mért venni akarsz?

Xbox One: bandymnc

(#296) Oppenheimer válasza bandi0000 (#295) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mert egész olcsón lehet használthoz jutni. Veszek egyet, és megnézem 1 év múlva, hogy a Pron mennyivel futnak szebben/jobban a játékok 1080p-ben. Ha sokkal, akkor kis bukóval ki el tudom adni, és venni egy Prot. Ha nem sokkal, akkor meg megtartom a simát. Ha te viszont úgyis váltanál Prora, akkor sztem mindegy, hogy most teszed meg, vagy jövőre, az a ~10k amit buknál rajta 1 év alatt, az semmi. Főleg, hogy addig is az erősebb vasad van, ez többet ér eszmeileg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#297) bandi0000 válasza Oppenheimer (#296) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most már megvárom mint mond az aki meg akarja venni, ha nem kell neki megbeszélhetjük veled is

igen 10k-t bukok rajta 1 év alatt a mostanin, viszont vagy 30-40k-t a pro-n 1 év múlva ha most veszem meg, az a baj, hogy 1-2 játékon kívül nem igen mutattak semmit a pro-n, mert ha nem hozna akkora különbséget hogy megérje váltani, amit kétlek, de ha így van akkor bukok sokat, mert a mostani gépemen van vagy 2-3 év biztosítás még, ennyiért tudok venni másikat, de biztosítással nem

Xbox One: bandymnc

(#298) Madwe válasza bandi0000 (#297) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem nem érdemes elkapkodni... most 65kt kapsz érte, jövőre 55 alá nem hiszem h menne. A pro viszont simán lemehet 100k alá amikor kijön a scorpio. S tekintve h konkrétan semmit nem tudunk a pro előnyeiről, én kivárnék. Persze ha 4k kijelződ van nem szóltam, hajrá :D

(#299) bandi0000 válasza Madwe (#298) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem nincsen, igazából a szebb graf és a stabil fps fullhd ban, miatt érzem h jó lenne váltani...

attól tartok hogy a slim és a sima ps4 közti használt ár elhanyagolható lesz, lehet nem megy 50k alá de senki nem veszi majd meg ha a slim lesz 60 a neo meg pl 90 a használt piacon

Xbox One: bandymnc

(#300) Madwe válasza bandi0000 (#299) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ezen van optikai kimenet! :D amúgy mondasz valamit, lehet kicsi lesz rá jövőre a kereslet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.