Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24101) ddameinx


ddameinx
csendes tag

Kérnék egy pirospontot JasonFly79 fórumozónak ezért
az üzletért!

[ Szerkesztve ]

(#24102) Phantom1


Phantom1
csendes tag

Piros pont illeti maxxenergie fórumtársat ezért az üzletért. Minden nagyon gyorsan, pontosan és korrektül zajlott!

(#24103) UNpolite


UNpolite
csendes tag

Piros pontot érdemel ATI fórumtársunk. Korrekt, rugalmas vevő. Ezt vásárolta tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#24104) Angyom válasza Dominó85 (#23998) üzenetére


Angyom
tag

Megy a válaszpiros Dominó85-nek, Q6600-ot vett tőlem, és mert megkínált gulyáslevessel :))

(#24105) Skalci


Skalci
tag

ch003067-nak kérelmeznék egy pirosat ezért, és innen is köszi neki. :R

(#24106) sz.istván


sz.istván
tag

Kérnék egy ilyen -at neki: [link], ezért a prociért, [link]!! :R

(#24107) pootyx


pootyx
csendes tag

Kam1kazenak egy kövér pirospont karácsonyra :) Egy ilyen pendriveért.

Ákos

(#24108) eneen80 válasza biznisz_man (#23827) üzenetére


eneen80
csendes tag

Viszont kérnék piros pontot biznisz_man fórumtársnak ezért a bizniszért. Köszönöm.

(#24109) miluuu01


miluuu01
újonc

Piros pontot szeretnék kérni xFive -nak http://hardverapro.hu/apro/elado_1013/hsz_1-50.html -ezért!

(#24110) JasonFly79


JasonFly79
csendes tag

ddameinx fórumtársnak kérnék piros pontot ezért az üzletért! Köszi!

(#24111) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Küldenék egy pirosat ezért az üzletért L@co kollégának. Lelkes vásárló volt.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#24112) Damipeti


Damipeti
csendes tag

Ezért a príma áruért és a korrekt üzletért szeretnék egy nagy kövér piros pontot kérni Felhő kolegának!

(#24113) kisgeee


kisgeee
tag

:)) Kerek pirosat érdemel subset kolléga is, akitől ezt a remek vinyót vettem! :R

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#24114) zsiz


zsiz
őstag

nagy piros pont ezért dzsemo tagnak.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#24115) Tapló


Tapló
csendes tag

Piros pont Stamina-nak, mert remek memóriát adott el, 2 hónappal ezelőtt, a hirdetést már nem találom :D

(#24116) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Vevőként jár a pirospont vinibali részére, ezt vette tőlem ott volt a megbeszélt helyen, nem késett, rendben fizetett :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24117) szigeti0509


szigeti0509
csendes tag

Hali 93.Szabi fórumtársnak szeretnék egy NAGY PIROSAT ezért az XBOX 360-ért korrekt megbizható minden rendben megbeszélés alapján zajlott !

Köszi Kellemes Ünnepeket :R

 Élj úgy hogy , ha lepereg előtted életed filmje , érdemes legyen végignézned !!! 

(#24118) roland_17 válasza Mercutio_ (#24116) üzenetére


roland_17
tag

Kérnék egy nagyon nagy pirosat !!
cova
Kollégának , Nagyon megbízható , Gyors és kedves
Egy ALAPLAPOT vett tőlem !
Ajánlom mindenkinek üdv
Roland :R :R :R

--> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

(#24119) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Pirosat kérek damipeti[/L kollégának](L:http://hardverapro.hu/apro/vadonatuj_powercolor_6850_12_ho_papiros_garanciava/friss.html#msg4)ezért(/L) a bizniszért.

Köszönöm!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#24120) dj_us


dj_us
csendes tag

Kérnék egy pirospontot do-Sequence-nek az MSI 945P alaplapért, valamint a hozzá tartozó processzorért, tápegységért, winchesterért és az ajándék memóriáért. Nagyon segítőkész, korrekt eladó.

(#24121) 93.Szabi


93.Szabi
aktív tag

természetesen ez vissza fele is igaz szigeti0509 kollégának is jár a piros pont ezt vette tőlem xbox360 korrekt megbizható csak ajánlani tudom

->>"♪♫ $z@ßł▐ さび▐ ♪♫"<<-▐ "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt"▐ ══════════════════════════════════════════════════════

(#24122) freebazsi


freebazsi
csendes tag

pirosat kérnék ezért creation felhasználónak.
Korrekt vevő, az üzletet a posta sem tudta elrontani, annak ellenére, hogy azért küzdött érte.

(#24123) Kam1kaze válasza pootyx (#24107) üzenetére


Kam1kaze
tag

Köszönöm, én is kérnék vissza egy nagy pirosat karira pootyx -nek a 3.0 pendrive üzletért.

(#24124) reinad


reinad
csendes tag

Pirospont jár Balázs1047-nek, ezért az üzletért.

(#24125) Lacce003


Lacce003
csendes tag

Szeretnék egy Pirosat maathe fórumtársnak ezért a nagy volumenű beruházásért :)

(#24126) xtevo


xtevo
őstag

Pirospont jár tarmac-nak, egy Codegen MX31 házat vettem tőle, rendes, korrekt, gyors üzlet volt! :R

(#24127) reinad


reinad
csendes tag

Pirospont jár netzoli-nak, ezért az üzletért!

(#24128) newest


newest
csendes tag

Kérnék egy Hatalmas piros pontot ezért az üzletért és a precízség ért és a kitűnő áruért biznisz_man kolégának :R

(#24129) snk34oo


snk34oo
csendes tag

Kérek egy piros pontot [stef6] részére [ezért] az üzletért

(#24130) kgergo23


kgergo23
tag

Dank35 kollégának szeretnék kérni egy hatalmas pirosat példamutató magatartásáért.
Történt ugyanis hogy megállapodtunk, megelőlegezve bizalmát előreutalt, de rajtunk kívül álló okok miatt az üzletet meg kellett szakítani és nagyon emberségesen, megértően kezelte ügyünket. Csak remélni tudom, hogy lesz alkalmam javítani ezen kellemetlenségen...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#24131) marcias


marcias
őstag

Sikeresen vettem egy Far Cry 3 giftet ex6tenzo kollégától! Pirosat neki! :R

Steam: marcias88

(#24132) E1even


E1even
senior tag

Kérnék egy nagy pirosat xFLOWEx kollégának ezért a gyors és korrekt vásárlásáért. Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Köszönöm! :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#24133) E1even


E1even
senior tag

Kérnék egy nagy pirosat xFLOWEx kollégának ezért a gyors és korrekt vásárlásáért. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#24134) E1even


E1even
senior tag

Kérnék egy nagy pirosat xFLOWEx kollégának ezért a vásárlásáért. Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#24135) DioRulez!


DioRulez!
csendes tag

Defragnak kérnék egy nagy pirosat ezért az üzletért.
Megbízható vevő, és nem félt előre utalni. :)

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#24136) defraglizard


defraglizard
csendes tag

DioRuleznek szeretnék kérni egy piros pontot ezért az üzletért.
Korrekt és gyors eladó!

(#24137) ingalls


ingalls
senior tag

Ezért a takaros kis Alpen hűtésért és jóérzésű ügyintézésért szeretnék piros ponttal kísért köszönetet mondani mcmike fórumtársnak.

(#24138) x_vitamin válasza aSzakember (#23955) üzenetére


x_vitamin
tag

pirosat szeretnék kérni aszakember-nek, ezt vásároltam meg tőle.

x_vitamin 12 éve tagja az oldalnak. 100% -os.

(#24139) mobillaci


mobillaci
tag

Kérnék egy hatalmas piros pontot Leslie1984 kollégának EZÉRT az üzletért. Nagyon gyorsan megegyeztünk. Korrekt, pontos és felettébb barátságos. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

(#24140) kaiser54


kaiser54
csendes tag

Egy nagy piros pontot adnék House000 fórumtársnak a Samsung Galaxyért és a korrekt üzletért

[ Szerkesztve ]

(#24141) Black Phone


Black Phone
senior tag

Piros pontot kérnék Ed3r_X_ partnernek, micro sd-t vettem tőle, korrekt gyors és megbízható!

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#24142) Janoska26 válasza Writz (#22855) üzenetére


Janoska26
addikt

Writz kollégának is jár a piros pont ezt vettem tőle :R

(#24143) gabesz78


gabesz78
tag

Üdv

Kérek egy pirosat hatter kollégának ezért az üzletért.
Köszönöm!

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#24144) etony


etony
újonc

Kérnék egy piros pontot Lord Dragon részére ezért a processzorért! Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#24145) scott_free


scott_free
senior tag

hatalmas piros pontot adok bosszutallok-nak ezért az Asus netbook billentyűzetért! :R

(#24146) mimi82


mimi82
tag

Kérnék egy piros pontot bolcsodal-nak.
Ezért az üzletért.
Korrekt vevő!

(#24147) scott_free


scott_free
senior tag

kérek egy piros pontot netuddki36-nak ezekért a Geil dd2 ramokért!

(#24148) FRENK1988 válasza lefkosia (#24080) üzenetére


FRENK1988
veterán

Szeretném én is viszonozni mivel rugalmas és gyors volt minden tekintetben lefkosia kolléga akitől egy nagyon jó kis WD Black HDD-t vettem. Remélem üzletelünk még :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24149) Dupla y


Dupla y
csendes tag

Sziasztok !

Piros pontot kérnék Logicman86 a [link]VGA-s üzletem miatt, gyors, korrekt, megbízható vevő.

[ Szerkesztve ]

Dupla y

(#24150) Ottó58


Ottó58
senior tag

Piros pont jár SliM fórumtársnak ezért az üzletért. Gyors, pontos, megbízható.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.