Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) petata válasza RaZroX (#34100) üzenetére


petata
őstag

Csatlakozom én is, amint megszokom a 8-at. :D

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#34102) atesz117


atesz117
aktív tag

Mai:

Samsung Galaxy A34 5G

(#34103) RaZroX válasza petata (#34101) üzenetére


RaZroX
addikt

Meg lehet azt szokni hamar :D Én már meg is untam :D

This is the way

(#34104) Pttypang


Pttypang
veterán

Valamelyikőtök nem találkozott a TDKR-ből vmi értelmes háttérrel? Igazából ehhez hasonlóra gondoltam, esetleg a bat egy sötét háttér előtt, etc..
Szóval nem találkoztatok még ilyesmivel nagy háttérkép vadászat közben? Már eléggé szétnéztem most délután, de még nem találtam semmit :(

Everybody lies.

(#34105) Laccoss válasza Pttypang (#34104) üzenetére


Laccoss
addikt

(#34106) kiskaktusz válasza Pttypang (#34104) üzenetére


kiskaktusz
addikt

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#34107) rybank válasza RaZroX (#34088) üzenetére


rybank
senior tag

KDE helyett javaslok cinnamont. Nem eszik 200 megát mégis fullos és egyszerű. A KDE viszont irtó bonyolult nekem.

Javaslom még a következő programokat: conky, valami dock alkalmazás pl.: docky, plank.
Igazából azért ajánlom a cinnamont, mert egyszerű és mégis van benne minden ami kellhet.

Itt van hogy néz ki az enyém:

(#34108) Pttypang válasza kiskaktusz (#34106) üzenetére


Pttypang
veterán

Már körbenéztem ilyen gyűjteményekben, nem találtam megfelelőt, köszi.

(#34105) Laccoss
Köszi, ezek megfelelőek lesznek :R

[link]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34109) Petyyyyy válasza rybank (#34107) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Üdítő a látvány, főleg a második kép miatt. Nice. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#34110) RaZroX válasza rybank (#34107) üzenetére


RaZroX
addikt

Hmm.. nem is rossz :D Majd meglesem :D

This is the way

(#34111) rybank válasza Petyyyyy (#34109) üzenetére


rybank
senior tag

és (#34110) RaZroX - Kösszépen srácok!

[ Szerkesztve ]

(#34112) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

(#34113) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Be tudná valaki linkelni azt a színes ikonpakkot, aminek nem tudom a nevét, de egy csomó asztalon látni? :D Visszalapoztam az idei hsz-eket, de egyiken se láttam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34114) Jorus válasza Bjørgersson (#34113) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ugye nem a stock OS X ikonokra gondolsz? :-)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34115) Bjørgersson válasza Jorus (#34114) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem-nem. Windows asztalokon szoktam látni, még régebben meg is találtam Devarton, de most nem akar eszembe jutni a neve. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34116) wii90 válasza BeeNiTTo (#34112) üzenetére


wii90
tag

De jól néznek ki aaaaaa aaaaa aaaaa fontok :DDD

(#34117) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lassan összeáll a kép, már csak azt az ikonpakkot kellene megtalálni. :) Ha jól viselkedtek, nem kell várnotok szombatig és holnap este megmutatom nektek a művet. Feltéve, hogy kész leszek vele. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34118) kexolino válasza rybank (#34107) üzenetére


kexolino
csendes tag

jól összeilenek a színek. Hogy sikerült az órát középre rakni a panelen? Mostmár azon is úgy lehet mozgatni a dolgokat, mint a Gnome 2-ben?

(#34119) Pttypang válasza Bjørgersson (#34115) üzenetére


Pttypang
veterán

Token?

Everybody lies.

(#34120) Adamis válasza Pttypang (#34119) üzenetére


Adamis
őstag

Színeset mondott... Esetleg ez?

(#34121) Petyyyyy válasza Pttypang (#34119) üzenetére


Petyyyyy
addikt

"Be tudná valaki linkelni azt a színes ikonpakkot" - A token a maga szürke/fekete kombójával nem túl kálörful. :N

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#34122) Pttypang válasza Petyyyyy (#34121) üzenetére


Pttypang
veterán

Jó, nekem a színes az akár egyszínű is lehet.. van fekete meg fehér, há ez má színes ! :DDD
Bevallom, azt a részét nem olvastam, csak, hogy valami gyakori ikonpakkot keres.. :) :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34123) PumpkinSeed válasza Pttypang (#34122) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem akarok kötekedni de a fekete fehér nem számít színnek. :U :B :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#34124) Pttypang válasza PumpkinSeed (#34123) üzenetére


Pttypang
veterán

A többiek hszeiből leesett nekem is, csak próbáltam kicsit terelni a témát arról, hogy bizony nem olvastam el a kérdés lényegét :B

Everybody lies.

(#34125) Petyyyyy válasza Pttypang (#34122) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na, csak derüljön ki melyik az a keresett icon pack, asszem összehozok vele én is egy desket. ;]

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#34126) pocokxx válasza Bjørgersson (#34115) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én ezt szoktam használni, ha színes:
-1-
-2-

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#34127) rybank válasza kexolino (#34118) üzenetére


rybank
senior tag

A cinnamon engedi ezt, de mindig is engedte. A gnome3 alapok miatt. Fallback módban is lehet középre igazítani dolgokat.

BeeNiTTo (#34112) - Ez milyen distro és miket használsz benne, amik a képen vannak? (tint2, conky gyanú)

(#34126) pocokxx - A te aláírásodért pedig odavagyok. Mindig is szerettem a hasonló szövegeket.

[ Szerkesztve ]

(#34128) Bjørgersson válasza pocokxx (#34126) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt az aablab-féle pakkot kerestem, köszönöm! Tegnap találtam még párat helyette, az egyik talán még jobban is tetszik ennél. :) Természetesen a nevüket megint elfelejtettem, ráadásul most suliból írok, úgyhogy be se tudom linkelni nektek. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34129) kexolino válasza rybank (#34127) üzenetére


kexolino
csendes tag

Ja, igy, hogy mondod, eszembe is jutott, hogy van edit mode, vagy valami hasonlo. Cinnamont utoljara meg abban a fazisban probaltam ki normalisan, amikor config filet kellett szerkeszteni ha valtoztatni akartam a panelen... ugy tunik szepen haladnak vele.

(#34130) rybank válasza kexolino (#34129) üzenetére


rybank
senior tag

Tudod én Lubuntu LXDE-je mellett bányáztam config fájlokat. Nem akkora cucc az. Az openbox, meg ezek terminál, meg ezen fájlok szerkesztése nélkül használhatatlanok. Cserébe viszont a személyiségem vonalaihoz olvasztottam a desktop-ot. Ugyanakkor sok funkció hiányzik. Csak ezért nem használom. Meg a babra is sok. Jobb, ha készen kapja az ember.

[ Szerkesztve ]

(#34131) BeeNiTTo válasza rybank (#34127) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Linux Mint 14 cinnamon

conky és tint 2 (tint2 dv-n találtam csak a fontot cseréltem meg az órát vettem ki )

Tint2 skin, Conky

[ Szerkesztve ]

(#34132) RaZroX


RaZroX
addikt

Conky-t Honnan tudok letölteni ? Mármint honnan érdemes ? Az oldalán .tar.bz2 formátumban van fent, azzal pedig én nem boldogulok :DDD

Addig is..

This is the way

(#34133) kexolino válasza rybank (#34130) üzenetére


kexolino
csendes tag

Csak azért írtam, mert tudom, hogy akkor még eléggé kezdeti fázisban volt, de, hogy éppen melyik volt szám szerint, arra nem emlékszem. :) Sztem az a legjobb, ha az Openboxot kapja készen az ember :DDD akkor csak minimálisat kell változtatni rajta (legalábbis nekem), ezért van #! jó ideje a gépen... na de off befejezve, nehogy itt kivágjanak pár nappal regisztráció után XD

(#34134) BeeNiTTo válasza RaZroX (#34132) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

én deviantart-rol szoktam szedni!

(#34135) RaZroX


RaZroX
addikt

Na fent van a Conky. Kérhetnék egy gyorstalpalót, hogy hogyan kell használni ? Még sosem volt ilyenem :D

This is the way

(#34136) 7 válasza RaZroX (#34135) üzenetére


7
addikt

A ~/.conkyrc file-t kell szerkeszteni. :)
A neten találsz dögivel sablonokat, valamint érdemes elolvasni a dokumentációt, illetve az ott linkelt wikit, variables-t, config file settings-t. :)

(#34137) RaZroX válasza 7 (#34136) üzenetére


RaZroX
addikt

Uhh.. Én csak ezt szeretném feltenni :D [link]

This is the way

(#34138) pocokxx válasza RaZroX (#34137) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ennek is ott van a leírásában, hogy csak be kell másolni a home/user könyvtárba a conkyrc fájlt. Egyébként egy gyorstalpaló: [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#34139) F34R válasza RaZroX (#34137) üzenetére


F34R
nagyúr

ott van hogy masold be az ikonokkal egyutt, a configba meg modositsd mert fixen 1366 hosszu.

(#34140) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na itt a vége, kíváncsi vagyok hogy tetszik nektek. :D
Plusz megkerestem az ikonpakkokat is, úgyhogy itt lesznek a hozzájuk a linkek; Peequi, Q-oob, karé. A képen a Peequi ikonok láthatók, nekem azok tetszenek a legjobban. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34141) RaZroX válasza Bjørgersson (#34140) üzenetére


RaZroX
addikt

Egy minimal háttér kéne még és tökéletes lenne :D

This is the way

(#34142) Bjørgersson válasza RaZroX (#34141) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg pont azért tetszik, mert olyan színes a háttér háttere. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34143) RaZroX válasza Bjørgersson (#34142) üzenetére


RaZroX
addikt

:DDD

This is the way

(#34144) Jorus válasza Bjørgersson (#34140) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szerintem jó lett. :K Én mondjuk a CPU és RAM skint a jobb alsó sarokba tettem volna, mert ott nem töri meg a keretük a wall térbeli alakzatait (ott kevésbé perspektivikus a háttér).

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34145) BeeNiTTo válasza atesz117 (#34102) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

ezt az xbmc skint-belinkelnéd nekem? nagyon tetszik!

(#34146) atesz117 válasza BeeNiTTo (#34145) üzenetére


atesz117
aktív tag

Transparency, a felszíneknél telepítheted ( a háttereket lecseréltem benne )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#34147) BeeNiTTo válasza atesz117 (#34146) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Kösz!:)

(#34148) RaZroX


RaZroX
addikt

2 in 1 Desktop :DDD

This is the way

(#34149) PR0JECTNR56 válasza RaZroX (#34148) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jujjj, ez nagyon cudar. :DDD

(#34150) Jorus válasza RaZroX (#34148) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálad ez ilyen OS-telepítő-fétis? :) Szereted, ha települ? Ahogy települ? Vagy miért tolsz fel hétről-hétre újabb és újabb OS-eket? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.