Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-21 15:52:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#820) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

Bocs hogy duplázom, lejárt....

Szóval a Thai srác sokat posztol külföldi fórumokon és valószínűleg én is raktam már be ide 5,5-5,6Ghz-es eredményeket tőle. Most végre utána néztem hogy miért mehetnek ilyen jól nála a procik. Nem használ chillret, hanem a lényeg a blokk ami elég egyedi.

Youtube csatonáján és honlapján konkrétan bemutatja a hűtésének a lelkét, a blokkot is.
8. genhez használja az INTEL DIRECT CORE MARK 4 -et. ebben a videóban mutatja be egy 8086k-val, amivel 5,5Ghz-ig jut.

A 10. genhez pedig Intel Direct Core MARK6 Full Nickel blokkot használ. Itt mutatja be részletesen.

Ezek a blokkok úgy olvasom egy Thai cég fejlesztései (supercool computer), meg lehet találni őket facén, de amúgy nem sok infó van a neten.

A srácnak van honlapja is, ott is bemutatja a blokkot, mint a világ első direct die cpu hűtő blokja. Van fent tesztje, ahol gyári, delidelt és az új blokkot veti össze. (3 oldalas teszt)

Ezzel a dologgal, most kicsit közelebb kerültünk hozzá, hogy miért mennek olyan jól ezek a procik. A másik dolog meg hogy a srácnál azért tucatjával fordulnak meg a procik :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.