Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) zack válasza mackosajt (#400) üzenetére


zack
nagyúr

Ma is fent voltam 22h-tól, de megint üres volt a szeró. :F Battlefield.hu-n voltam, de ott is kevesen voltunk. Kénytelen voltam az IRAM szerverre menni...Nem is volt jó a játék, csak a legvégén. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#402) mackosajt válasza zack (#401) üzenetére


mackosajt
addikt

Mivel egész nap nem aludtam a meló után, így este 9-kor kidőltem, de abszolút.
Ma viszont be kéne indítani mindenképp este, mert holnaptól meg már megint meló...

Amúgy érdekes, hogy más szerverek is pangnak.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#403) Zsozsooooo válasza mackosajt (#402) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Tegnap ugye volt az a karbantartás EA-nal de utánna mi hárman (MGsek) beindítottuk a szerót, olyan 13.00-óra körül ment is szépen fullon is lett. Este amikor ránéztem még fullon ment, mondom jolvan elmegyek bemelegíteni HC-n és utánna megyek a PH!-ra, viszont valami oknál fogva üres volt, aztán jöttek a többiek is (MG) és megpróbáltuk beindítani a szerót, de vagy 2 óra alatt sem sikerült megtelíteni.

(#404) zack


zack
nagyúr

Ma tele volt de fos volt a játék. :F Az egyik oldal megint baromi erős volt, a másik picsa gyenge. Persze hogy aki a núúbok oldalán van, és szinte spawnolni se tud, elege lesz belőle rövid idő után. Ki is léptem viszonylag hamar.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#405) SzlobiG válasza Zsozsooooo (#403) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hamar meg is untam a 3v3-at, vagy mennyi volt.:D

(#406) r-chee


r-chee
őstag

Egy észrevétel:
Van egy külföldi szeró, a BC2 topikban is már említett 24/7 ATAKAMA PANAMA wwwBFBC2.de, amin állandóan Atakama Desert és Panama Canal pályák mennek conquest módban (2-2 kör), 1000 (vagy a fölötti...?) ticket számmal.
Azt vettem észre, hogy a nap nagy részében fullon megy a szerver, ha csatlakozni akarok, tuti 1-2 ember még várólistán van rajtam kívül. Megy a szekerük, na :) .

A tömöttségének az oka szerintem az - és amiért én is járok oda -, hogy egy mezei játékos is össze tud kaparni ott 2000+ pontot, ergó nem kell tízmillió "rövid" rush-t vagy conquest csatát végigkínlódni, hogy pár száz pontocskával előre lépjen az ember a rangok közti 200.000 pontból. Nekem, mint közepes szintű játékosnak, sikerült már párszor az említett szerveren 7000-11000 közti pontokat összekaparnom (Award score nélkül), amit pl. a mi szerónkon játékidőben 4-szer olyan sokáig tartott volna. Ja, és az ezer ticket-es körök véleményem szerint nem unalmasak, és nem feltétlen kell lepörögniük nullára, hisz a zászlóbehúzásoktól függ az egész.

Esetleg tehetnénk mi is egy kitérőt 1000 ticketes conquest-re a fent említett mapokkal :U . Lehet, jobban feküdne a játékosoknak, hogy több pontot összekaparhatnának.
Plusz, mint kezdetektől megszállott Rush-hívő már azt mondom, Conquest-ezni jó buli :K .

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#407) zack válasza r-chee (#406) üzenetére


zack
nagyúr

Tolom azon a szerón én is. :K Jó szeró, szeretem én is. cars1dA-val is össze szoktam futni éjnek évadján, esetleg hajnal tájt. :)
Az ötlet jó egyébként. Én is a conquest-et preferálom mostanában. A rush (már) untat, és főleg az, hogy nem kapunk új pályákat, a mostaniakat meg már kijátszottuk.
Sok 100 óra játékidővel a hátam mögött megérte megvennem a BC2-öt, de azért azt hittem kapunk majd friss pályákat, ahogy pl. Crysis Wars-nál is volt. Lefossa a fejünket a DICE... :(
Crysis 2-ig maradni fog FPS-nek, de már fel van telepítve az XBox-ra az F1 2010..Ebbe pedig 3x annyi időt kell ölni, mint a BC2-be, mire megtanulod az összes pályát.

Ma is felidegeltem magam a battlefield.hu szerveren, mert volt egy kis csíter pöcsfej, aki 100-200m osztogatta M1911-el a fejeseket. Nem magyar volt, aztán amikor szembesítettem a tényekkel, a következő kört már érdekes módon kihagyta.
Erre nincs szükségem valahogy.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#408) szabi62 válasza zack (#407) üzenetére


szabi62
csendes tag

Van még két hasonló szeró, azok is 90%-ban mindig tele vannak, pedig csak Atacama map megy rajtuk.

High Points - 1000 tix - Atacama Only
1000 Tickets - Atacama

A rush módot már többen nem szeretik, főleg azért, mert "leszoktak" az emberek a hagyományos M-Com élesítésről, :W és az meg "baromira" unalmas a védők részéről, hogy állandóan szétlövik az M-Comokat jó messziről, ahonnan ki se lehet lőni őket.

Egy jó kis 1000 ticketes conq. Atacama, Panama, Arica pályákkal az szerintem ütős lenne :C

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#409) r-chee válasza szabi62 (#408) üzenetére


r-chee
őstag

Így van, rush-ban sokan messziről sorozzák az M-COM-ot. Én is lőttem már messziről végső elkeseredésből, mert ugyan kinek volt kedve befutni egy húsdarálóba :) . Conquest-ben meg nem tehetem meg, hogy fél kilométerről húzom be a zászlót. Jobban is kell fedezniük az embereknek egymást a zászlók körül.

Azt nem merem kijelenteni, hogy nálunk is nagyrészt tele lenne a szeró cq + panama és atacama + 1000 ticket beállításokkal, mint azon a németen, de egy próbát megérne :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#410) zack válasza r-chee (#409) üzenetére


zack
nagyúr

"mert ugyan kinek volt kedve befutni egy húsdarálóba"

Ezért olyanok a körök amilyenek. :F Én simán befutok. Nem véletlen hogy olyan a K/D arányom amilyen. Ha támadó vagyok akkor próbálkozom, és ha 4-ből csak 1x sikerül befutnom és élesítenem, már az is fél siker. Sosem fostattam a K/D arányomat, sokkal jobban dühít, ha senki nem támad, mert félnek hogy meghalnak, és már spawn ponton meghalok. :U Ilyenkor szoktam nekiállni irogatni. ;] Sokan mondják hogy így meg úgy nem számít a K/D arány...persze mert jól hangzik ezt mondani. Aztán az a vége ha valami vita van, hogy "grat. az arányodhoz", mert mégis csak K/D arányban mérik a "péló" hosszúságát. :( Ilyen hozzáállás miatt szoktam át a conquest-re, és lassan e miatt fogok leszokni a játékról is. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#411) r-chee válasza zack (#410) üzenetére


r-chee
őstag

Ha együl, vagy ketten futottunk be a darálóba, többiek messziről lövöldöztek, akkor az embernek egy idő után elege lett a rambózásból. K/D arányhoz annyi köze van olyankor, hogy az ember nem fog tucatnyi plusz kill-t szolgáltani az ellennek egy reménytelen helyzetben. Marad a messziről rakéta vagy a kilépés a szeróról.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#412) Zsozsooooo válasza r-chee (#409) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Akartam is már kérdezni mi lenne ha Panama pálya tikettjét 250-ről 500-700 körülire növelnénk.? Aricat (conquestben) is be lehetne esetleg rakni még :B

[ Szerkesztve ]

(#413) Joe-T válasza Zsozsooooo (#412) üzenetére


Joe-T
tag

Én nagyon kíváncsi lennék milyen ilyen magas tickettel játszani! Én támogatnám a dolgot, bár mostanában nagy sajnálatomra, ha felmennék játszani a Sun-ra (este 10 után) mindig üresen találom! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#414) gabipaci


gabipaci
addikt

Most mit mondjak?
Kiprobaltuk a mixed mode-ot is 3D spot nelkul...
Ha most attesszuk a szervert cq-ba 1000 tickettel, akkor a mostani jatekosok 90%-a vegleg eltunik, mert azert jarnak hozzank, mert most tetszik nekik ami megy.
Aki az 1000tickettes cq-t keresi, az odajar arra a par szerverre. De remelem nem gondolja senki, ha mi betesszuk a szervert az ezres sorba, mindenki hanyat homlok menekulni fog a mi szerverunkre.
Igazabol amennyit mostanaban jatszom, nem jogosit fel arra, hogy nemet mondjak.
Egyszeruen leirom en is a velemenyem:
Hulyesegnek tartom, szerintem a szerverunk veglegesen bezarhatja a kapuit ha ezt meglepjuk, ennek ellenere ha ugy dontotok, atteszem minden puffogas nelkul, es lesz ami lesz.

udv magyarbol :DD

Logitech hardware tester

(#415) szabi62 válasza gabipaci (#414) üzenetére


szabi62
csendes tag

Nem kellene egyből csak conq. módra átállni, először csak emeld meg mondjuk 500-ra a ticketet conq. módban, de maradjon vegyes a szeró .... kiderül mennyire változik a látogatottság.

Persze ez is csak egy ötlet :))

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#416) zack válasza gabipaci (#414) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem sok vesztenivaló nincs...3 hónapja még non-stop tele voltak a PH-s szerverek. Azóta meg amióta volt itt a PH-n a "csetepaté" konganak az ürességtől. Néha-néha vannak rajta, és annál rosszabb reklám nincs, mint egy üres szerver. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#417) r-chee válasza zack (#416) üzenetére


r-chee
őstag

Hát jah, az a "csetepaté" senkinek sem tett jó, de ebbe ne is menjünk bele jobban :) .

gabipaci: Mixed mode az magával hozta a "fél"-HC megjelölést, talán azért volt bukta.
Amúgy igazad van: "Aki az 1000tickettes cq-t keresi, az odajar arra a par szerverre." :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#418) r-chee válasza r-chee (#417) üzenetére


r-chee
őstag

Lejárt az időlimit... Ha TS-en kihagytam volna vmi szobát, ami korábban volt, tegyétek bele.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#419) gabipaci válasza r-chee (#417) üzenetére


gabipaci
addikt

Miert? Szerinted aki azokra a szerverekre jar, az valoszinuleg nem keresoben talalja meg nap mint nap, hanem kedvencekbol.
Tehat oket mar nem tudjuk a mienkre csabitani, barmit is csinalunk.
De mondom, atrakom, csak talaljatok ki, pontosan mi legyen, es mikor tegyem at.

Logitech hardware tester

(#420) SzlobiG


SzlobiG
félisten

1000 ticketnek az eredménye az lenne amit paci ír ebbe biztos vagyok.:( Viszont tehetnétek be több cq mapot ne csak panama kanált.:)

(#421) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Sziasztok!
A fiamat felvennétek a listára? Most már megvettem neki is a játékot. :) Tegnap volt is a szerón. :R
nick:Tony(HUN)

(#422) gabipaci válasza CoolMan (#421) üzenetére


gabipaci
addikt

Persze! csak kozben meghazasodtam :)
Rankesz ott volt....
Holnap felveszem

Logitech hardware tester

(#423) r-chee válasza CoolMan (#421) üzenetére


r-chee
őstag

A játékoslistára felvétel kipipálva :). VIP listára is felkerüljön? (<< Full szeró esetén is garantált belépés, plusz sniper limiten felül is használhat sniper fegyvert. Ezt gabipaci rendezi.)

gabipaci: gratulálunk :C Míg a játék el nem választ :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#424) r-chee


r-chee
őstag

Hihetetlenül sz*r az a szeró, ahol a PRoCon-unk fut :((( . Sokszor lehetetlen bejelentkezni, és amikor a legjobban kéne, tutibiztos, hogy nem tudok belépni :W . Most is a szerónkon a védők 4-gyel többen voltak, mint mi, és autobalance még napokig elnézte volna a túlerőt. Én, aki egyedüliként tudtam volna tenni a balance érdekében, csak néztem a PRoCon erőlködő bejelentkezési ablakát, mint Jenő a moziban. Clanforge-ban meg ugye nincs balance funkció. Elnézést, de ez így egy rakás ****.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#425) CoolMan válasza r-chee (#423) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Köszönöm! :R Igen VIP-re is ha lehet.
Még annyit, hogy a nick helyesen: Tony[HUN] kapcsos zárójel....... :B izé elbénáztam...

gabipaci: gratula! :C (neked miért legyen jobb mint nekem.... :D )

(#426) Zsozsooooo válasza gabipaci (#422) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Gratulálok, sok boldogságot nektek ! :C :C :C

A procon szerverrel kapcsolatban, áll a felajánlásom. Igaz én nem tapasztaltam problémát vele, pedig heti 24 órában tuti fut. Igaz, néha van ledobás viszont utána visszaenged azonnal.

Ezt a VIP listás dolgot meg kéne beszélnünk, elég sok panasz van hogy válogatás nélkül dobálja ki az embereket. Csak egy példa ma, pont jók voltak az erőviszonyok mikor az ellenségtől kidobta az első emberüket. Elég kellemetlen volt, rá a kör végén le is léptek 3-4-en Szerintem nem korrekt az hogy olyanokat dobjon ki akik lehet egész nap rajta voltak !

[ Szerkesztve ]

(#427) r-chee válasza Zsozsooooo (#426) üzenetére


r-chee
őstag

Ma este mikor becsatlakoztam talán 2 kör erejéig a szerónkra, 2-en voltak tajtam kívül várólistán a szeróra. Nyilván nem voltak VIP tagok. Én persze gond nélkül bejutottam. Ez a VIP listás dolog is csak egy ideig jó. Egy idő után könnyen megeshet, hogy mindenki VIP-s lesz, aki fent játszik és nem lesz kit kiraknia a programnak, ha egy újabb VIP-s tag csatlakozni szeretne. Na meg mindenkit nem lehet felvenni, mert ki tudja, hogy csak ma nézett-e be a szerverünkre, mert a kedvence épp tele volt és keresett egy másikat pár órára, s pechére kick lett a játékának a vége.
Hogy mit lehet még variálni ezzel kapcsolatban, azt csak gabipaci tudja.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#428) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

r-chee engem felirnal a listara? Dantenero72(VIP-nek is örülnék :D)
ui.: TS-en szoktatok még lenni? Mert most felakartam nézni de jelszót kér o.O

(#429) r-chee válasza Dantenero72 (#428) üzenetére


r-chee
őstag

Jah, holnap (azaz ma) délután felírlak majd. TS3 legtöbbször üres. Talán majd beindul megint.
A jelszavakat elküldtem privátban. VIP lista gabipaci asztala.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#430) gabipaci válasza r-chee (#429) üzenetére


gabipaci
addikt

a VIP listat Te is tudod szerkeszteni, a VPS-en levo procont tudod hasznalni, maci megadta. Ott a list/reserved slot-ba kell beirni, de ezt az utobbi ket nevet felveszem mindjart. Ha ugy alakul hogy Te is adsz majd hozza neveket, mindig szolj, hogy konfig fileba is felvegyem.

A TS-re nem tudok felmenni, mert a tudtomon kivul lett lejelszavazva, es nem is kaptam meg a jelszot. Kinek a fejebol pattant ez ki?

8-an megyek vissza irorszagba, a procont atkoltoztetem az MG szerverere, es elkezdem a targyalasokat CROCK-al a kicsit melyebb egybeolvadasrol :)

na legyetek jok, megyek bevasarolni, ma en fozok.

Logitech hardware tester

(#431) gabipaci válasza gabipaci (#430) üzenetére


gabipaci
addikt

felvettem a ket nevet a vip-re konfigban is.
bb

Logitech hardware tester

(#432) mackosajt válasza gabipaci (#430) üzenetére


mackosajt
addikt

küldtem TS ügyben privit a részletekkel.
komolyan azt hittem, hogy te voltál az első, aki tudott róla. :F

MG terén meg helyes döntés. ;)

Pénteken is főzhetsz, ha te vásárolsz be. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#433) gabipaci válasza mackosajt (#432) üzenetére


gabipaci
addikt

megkaptam :W

Logitech hardware tester

(#434) r-chee válasza mackosajt (#432) üzenetére


r-chee
őstag

Én is abban a tudatban voltam, hogy eugabesz gabipacinak küldte el elsőként az infót az új helyzetről :U :) . Namind1.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#435) r-chee válasza gabipaci (#430) üzenetére


r-chee
őstag

Ööö...elsiklottam felette, mit takar pontosan ez az MG clannal való összeolvadás, mik az elképzelések? :U

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#436) gabipaci válasza r-chee (#435) üzenetére


gabipaci
addikt

Jelenleg az egyetlen klan, aki rendszeresen hozzank jar, az MG.
Sajna a JCSR-es sracok egyre kevesebbet vannak fent, miota Jean-nak keves a szabadideje.
Attesszuk a procont, es a TS-en is oda fogunk szokni.
Azt nem engedhetem meg magamnak, hogy hirdetek egy TS szerver cimet, es nem tudnak feljonni, mert jelszavazva van...
A procont lehet hogy este megcsinalom, de akkor mar az uj verziot (6.x.x) rakom fel.
Meglatom hogy lesz idom.

Logitech hardware tester

(#437) mackosajt


mackosajt
addikt

Ki van fagyva a szerverünk, és a multiplay b@szik válaszolni a support ticketre.

Sem elindítani, sem megállítani nem lehet, mert hibaüzit dob.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#438) mackosajt


mackosajt
addikt

már megy. Megcsinálták.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#439) gabipaci


gabipaci
addikt

Dantenero72 legkozelebb ha a maihoz hasonlo megnyilvanulasokat produkal (himivarsejtekkel valo peldalozas) akkor kick es VIP slot vesztes lesz a jutalma.

Macko, holnap talalkozunk!!!!

Logitech hardware tester

(#440) r-chee válasza gabipaci (#439) üzenetére


r-chee
őstag

Így van. Elvárt a normális chat stílus és nem kell mindenért hőbörögni. Ha ideges az ember, lépjen ki a játékból és levegőzzön 10 percet. Vagy pár évet.

[22:01:44] Dantenero72 > anyadat
[22:10:38] Dantenero72 > faszlama tankos
[22:13:22] Dantenero72 > apad faszat te geci
[22:13:33] Droes - Attackers - Foxtrot > beter )^
[22:14:30] r-chee [HUN] > Dantenero, moderald magad...
[22:18:17] Dantenero72 > nyomorek algger nemet
[22:19:45] Droes - Attackers - Foxtrot > crap
[22:19:49] SnrG - Attackers - Foxtrot > rofl
[22:19:54] Droes - Attackers - Foxtrot > nu planten ::^
[22:20:57] Dantenero72 > ennyi eszetlen barmot
[22:27:47] r-chee [HUN] > Dante, fejezd be kerlek...
[22:29:11] Dantenero72 > felse eledek de mar lelo
[22:29:31] Dantenero72 > nehogy megnyomjatok azt a k q betut
[22:29:55] Dantenero72 > mibe nem halsz te low
[22:30:47] Droes - Attackers - Foxtrot > tank hier
[22:31:57] Dantenero72 > szanal,mas vagy
[22:32:16] Dantenero72 > falra lottem nem tehtek hogy ott allt az idiota
[22:32:27] Dantenero72 > +elso alkalom volt te szanalom
(itt nyilván rám gondolt, miután nyomtam neki egy kill-t)
[22:32:48] gabipaci > oksa en mar meguntam
[22:32:57] r-chee [HUN] > az irasmodod a gond, ha eszrevenned mar vegre.... Nyugodj le.
[22:33:50] r-chee [HUN] > (szeva gabi, orulok, hogy figyelsz te is :) )
[22:34:13] gabipaci > (fel szemmel itt vagyok neha.. )
[22:35:42] SnrG - Attackers - Foxtrot > lol kzqa em nie
[22:35:42] Droes - Attackers - Foxtrot > vet gedaan volgende keer engineer ^
[22:36:03] Droes - Attackers - Foxtrot > naar die hun tanks
[22:37:42] Droes > lol
[22:37:45] Droes - Attackers - Foxtrot > gg
[22:37:48] SnrG > gg
[22:37:49] Droes - Attackers - Foxtrot > ik ga raf!
[22:37:51] GF.BadBoyBill > noob team
[22:37:52] Droes - Attackers - Foxtrot > slukes!
[22:37:52] Dantenero72 > owned
[22:37:55] GF.BadBoyBill > noobsss
[22:41:09] Dantenero72 > se granat se lovesbe nem hal sot rpgbe se
[22:41:42] Dantenero72 > aha csak ugy atmegy rajta a raksi megse erzi
[22:43:50] r-chee [HUN] > lehet, hogy laggol a jatek
[22:47:44] EagleBill - U.S Army - Alpha > hey mack
[22:48:07] macklayne - U.S Army - Alpha > hi billy
[22:48:26] macklayne - U.S Army - Alpha > is this conquest all rotation
[22:50:00] macklayne - U.S Army - Alpha > better unlokck squad bill
[22:51:55] Dantenero72 > EZMI?!
[22:52:00] Dantenero72 > sznalmas bazdmeg
[22:55:40] macklayne - U.S Army - Alpha > unlock squad bill !
[22:58:49] Dantenero72 > pff
[22:58:55] Dantenero72 > szanalmas
[22:59:38] EagleBill - Defenders - Alpha > didnt know it was locked
[22:59:53] macklayne - Defenders - Alpha > :)
[23:00:51] DOKI-HUN1978 > sziasztok
[23:02:02] r-chee [HUN] > szeva
[23:02:45] r-chee [HUN] > ...Dantenero sikeresen lelepett egy kick elol...majd legkozelebb... :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#441) gabipaci válasza r-chee (#440) üzenetére


gabipaci
addikt

ebben az esetben tele volt a szerver, kintrol nem lattam, de elkepzelheto, hogy alltak sorban is.
ha kirugod, bejon a helyere valaki, o meg postafordultaval visszajon, es mivel vip-es, kirugat valakit, es hoborog tovabb.
ezert szedem le a vip listarol legkozelebb.

Logitech hardware tester

(#442) r-chee válasza gabipaci (#441) üzenetére


r-chee
őstag

Tudom, de akkor csak egy mezei kicket akartam 2. figyelmeztetés gyanánt.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#443) Joe-T válasza r-chee (#442) üzenetére


Joe-T
tag

Nem akarok beleszólni, de az ilyen viselkedés mellett szerintem teljesen jogos a kick a szerverről! Ha problémája van valakivel hívja fel az admin figyelmét a dologra és majd ő meghozza a megfelelő döntést! Én így szoktam tenni és eddig mindig működött!!! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#444) Dantenero72 válasza Joe-T (#443) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Jajj ezt annyira birom hogy már a bazdmeg szó miatt akkora problémat csinaltok xD Érdekes rajtatok kivul senki sem foglalkozik mit irnak a chaten meg minden mas szeron alap hogy mindenki beir 1x2x fuck off gay stb stb és nem kapnak érte semmit,csinaltassatok ingame voice chatet aztan majd nem fogok irogatni...
ui.: eltudom képzelni ahogy a WW2-ben az amcsik mennek egyszer csak becsapodik egy mortar és felkiáltanak Hát ez meg mi a lóturó fene volt?! A kutya rugja meg ez közel volt! xDDD Most megyek és szétrugom a popojukat xD
+ nevezzétek át magatokat Karomkodás elleni szekta!-ra mert ez nevetséges hogy miken ki tudtok akadni xDDDD Ott a +18-as karika a jatek dobozan és magaban a jatekban is elhangzanak csunya szavak,akkor ti hang nélkül toljatok? XDD

[ Szerkesztve ]

(#445) mackosajt válasza Dantenero72 (#444) üzenetére


mackosajt
addikt

"[22:01:44] Dantenero72 > anyadat
[22:10:38] Dantenero72 > faszlama tankos
[22:13:22] Dantenero72 > apad faszat te geci"

Ezen szöveg alapján azért kicsit erősebben fogalmaztál.
Én a helyedben hallgatnék mélyen és nagyokat, ha meg nem tetszik, van még kismillió szerver, ahol káromkodhatsz kedvedre.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#446) Dantenero72 válasza mackosajt (#445) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Hűha ezek aztan durva káromkodások XD Remélem megis sértettem vele a kis nyomorék laggolo németet :)

(#447) mackosajt válasza Dantenero72 (#446) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem a németekről van szó, hanem arról, hogy egy főleg magyaroknak szóló szerveren úgy káromkodsz magyarul, mint egy rossz kocsis.
Meg lettél kérve, hogy fejezd be, de a jelek szerint nem érted.
Ha ennyire nem érted, inkább ne gyere hozzánk.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#448) Dantenero72 válasza mackosajt (#447) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Jatekosok 90%-a agyatlan külföldi kiknek még a Q gomb megnyomása is nehézséget jelent igy nincs sok kedvem felmenni mert még véletlen megsértem őket xD Csak tudnam ez miért van, mert régebben szinte csak magyarok jatszottak a szeron...

(#449) mackosajt válasza Dantenero72 (#448) üzenetére


mackosajt
addikt

Felesleges köröket futsz...
ki van írva a szabályzatunkba a kezdetektől, hogy az ilyenért harapunk.
Ne rágódj rajta sokat, lépj tovább, kegyetlen az élet, hogy még néha olvasni is tudni kéne...nem csak írni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#450) r-chee válasza Dantenero72 (#448) üzenetére


r-chee
őstag

Más szerveren - ha az admin számára érthetően - ilyeneket beírogatsz, elsőre repülsz, és nézel, hogy mivan. Én a második felszólítás után szimplán megöltelek kill paranccsal, harmadik után pedig mezei kick-et akartam, csak közben leléptél. Mondja ezek után valaki, hogy nem vagyok humánus, és csúnya, gonosz admin vagyok. A "Permanently ban" opció csak egy apró egérmozdulatra van amúgy...
Szerencsére vannak, akik első figyelmeztetés után - legyen az emberre rakétavetőzésért vagy mások szidalmazásáért - azt írják chat-be, hogy bocsi. Szimplán megértik, és nincs "miért?!"
Mellesleg, ha vki csak beírja chat-be, hogy fuck, vagy baszki, vagy a rak egyen meg, nem lesz kirakva senki. De sorozatba nyomatni, az nem oda való.

Arról is hosszú sorokat lehetne idegépelni, hogy sok helyen ha lelövöd admin-t, kitesz a rákba stb.

Szerk.: Én sem vagyok ártatlan, káromkodok az életben, játék közben is sokszor elönt az ideg, de nem írom be chat-be, hogy dögölj meg, már megint te lőttél le :U . Külföldi szerón sem, ahol nem kéne attól tartanom, hogy most mit mondanak, hogy "viselkedik" ez az admin.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.