Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gta 3 hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

szal a gond az, h nem jeleníti meg a game a betűket, pl a játékban egy szöveg helyett egy fehér csík jelenik meg.
a vga egy gef 2 mx 400, detonátor nemtom mikori, az op. rendszer egy win xp prof.
a game-n patch nincs.
régebben láttam egy guruban, h erre volt valami javítás.nos ennek a címe kéne, hogy merre is találom.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2) Uher válasza Mosqu!to (#1) üzenetére


Uher
aktív tag

Elméletileg ez kell hozzá: Q306676_WXP_SP1_x86_ENU.exe

(#3) szilchi


szilchi
őstag

Csao.Mivel még sokat kell várni a GTA:SA-ra,ezért gondoltam játszok evvel egyet.A játék elindul,avval nincs gond.De amikor teszek néhány lépést a játékban,sebződök.Ok nélkül.Két három további lépés után meg ''Wasted'',és ott figyelek a korháznál.Sőt,a körülöttem lévő emberek is elpatkolnak egyszerűen!!Mindig.Az 1.1-es patch fenn van.Az XP-s javítást nem engedi feltenni az SP1 végett.Köszi a segítséget.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#4) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

mosqitonak az ahibája hogy nem kompatibilis a videókártya a gemével.
a meghalósra nemtok mit mondani.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#5) illusiON


illusiON
őstag

az hüjeség, tedd fel a srevice pack 1-et... nekünk is amig nem értettünk a gépünkhöz addig betük nlkül jáccottam, de monták hogy fel kéne javitani az xp-t a servicepack1-el... amikor nem értettünka gépünkhöz pont akkoriban adták ki tele bugokkal az XP-t :)

( : no woman no cry : )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gta 3 hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.