Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) Gorneck válasza Kristof86 (#13496) üzenetére


Gorneck
titán

1. Mert annyi a különbség...
2. Átlagos felhasználó azt se tudja hány fázis van a lapján.
3. Átlagos felhasználó nem tuningol.
4. Ehelyett a válasz helyett leírhattad volna, hogy pontosan milyen konfigot szeretnél. Szal nem hiába ugrottam át a választ. Infó nélkül érdemben nem lehet válaszolni.
5. Akinek van esze az értelmes tud kérdezni és értelmes válaszokat fog kapni. Neked ez még nem jött össze.
6. Senki sem hw lélekbúvár, hogy megjósolja a cuccaid mikor adják be az unalmast.
7. Nem a stílusommal van a baj...2szer lett leírva mik az elképzeléseid tuning és hw szinten. 1szer se válaszoltál, akkor kérdem Én ki a gyökér?

Vegyél Asust...az a Te lapod... ;)

Gorneck#1239

(#13502) P00By válasza fdisk (#13500) üzenetére


P00By
nagyúr

Pontosan!

(#13503) Laraxior válasza Kristof86 (#13499) üzenetére


Laraxior
titán

szuszáá...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13504) lazydog válasza Gab606 (#13495) üzenetére


lazydog
addikt

Hadd találjam ki! Feltoltad a Black XP-t.
Ismerek olyan felhasználót, akinek csak az segített a hülye amnézia, vagy fekália, ja megvan, azália codec problémáján. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#13505) Kristof86 válasza Gorneck (#13501) üzenetére


Kristof86
tag

Ha nem a stílusoddal van a baj akkor mivel, mert nem emberi hangon válaszoltál a kérdésemire, hanem egyszerűen fogalmazva LESZ*RTÁL, LEUGATTÁL.

7. Ezt monst nem értem: [I][2szer lett leírva mik az elképzeléseid tuning és hw szinten. 1szer se válaszoltál/I]----------Most akkor ezzel azt szeretnéd kifejezni, hogy a feltett kérdésemre egyszer sem válaszoltam. ŐŐŐ azért teszek föl kérdéseket, hogy mások megválaszolják.
Szerintem ezt elírtad, de nagyon.

:P Így tovább Morci Maci nagyon jó a stílusod

(#13506) sorcerer86 válasza Kristof86 (#13505) üzenetére


sorcerer86
tag

figy ha a procid megvan keress két embert aki hajlandó kipróbálni h mit bír, vagy menj be egy üzletbe és zsírozd le velük, h kipróbálnád a két lapban a prockód kis pluszpénz és amelyikben többet megy azt viszed.
ne várd el, h bárki látatlanba aztmondja h vegyél ezt vagy vegyél azt mert abban bizotsan jobban megy, nincs ilyen általánosságban. próba cseresznye, de ha találsz olyat aki egy sörért kipróbálja neked, vagy egy boltot ahol betesztelik akkor ne habozz

(#13507) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Hali. már jártam erre nemrég. Azt javasolták h vegyek egy GA p35 ds3r-t
Az iponon néztem hogy vannak ezek DES alaplapok, de sajna ds3r-be nincsen csak ds3p-be. megéri a EP35 ds3p-t venni (vajon sokat számít ez a energiacsökkentés?) vagy maradjak a sima p35ds3r-nél? thx a válaszokat. Holnap tudnám megvenni az iponba.

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#13508) Kristof86 válasza sorcerer86 (#13506) üzenetére


Kristof86
tag

Kösz, szépen.
Látod Gorneck így is lehet választ adni. Még sokat kell tanulnod padavan.

Az biztos , hogy Gorneck nem tenné meg nekem ezt az alaplap kipróbálaást, még egy rekesz sörért sem. :P (MORIC MACI)

(#13509) lazydog válasza Zolexx (#13507) üzenetére


lazydog
addikt

Szerintem kábé annyit nyersz vele, mint az ólommentes forraszanyag gyártó általi használatával, vagy az aktív PFC-s tápegységeddel. ;)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#13510) lazydog válasza Kristof86 (#13508) üzenetére


lazydog
addikt

Ne ítélj (elhamarkodottan), hogy el ne ítéltess! :(

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#13511) kalló válasza Kristof86 (#13505) üzenetére


kalló
aktív tag

szia!
nem akarok beleszólni a vitában de elég sokan azt állítják, hogy nem mehetsz biztosra a tuninngal tehát ha itt kérdezed meg hogy milyen lapot vegyek azt kapod válasznak, hogy gigabájt de tényleg ne várd el senkitől, hogy tutira megmondja neked mely lap megy 500fsbét!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#13512) sorcerer86 válasza Kristof86 (#13508) üzenetére


sorcerer86
tag

nem akarlak elkeseríteni, de itt a gigás topikban sztem elástad magad, szal marad a bolti próba, vagy gyorsan veszel asust

[ Szerkesztve ]

(#13513) barnam_ válasza Zolexx (#13507) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát a DS3P jobb mint a DS3R... ráadásul ha nem sokkal drágább a DES változat, akkor még inkább megéri.

(#13514) Gorneck válasza Kristof86 (#13505) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csodálkozom, hogy nem érted...még mindig nem sikerült leírnod milyen gépet raksz össze ehhez ész kell...

Vegyél Asus lapot...

ui: Ha azt válasznak tartod amit magadtól is tudhatnál, akkor grat...egy újabb bizonyítványt nyertél...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13515) bim válasza Kristof86 (#13508) üzenetére


bim
veterán

megtenné szerintem ha ds3p lapja lenne de nem az van neki pechedre.
egy rövid sztorit elmondok neked tuning ügyben.
vettem méregdrágán egy q6600-at ami ment emberi fesszel 8x415-öt vagy 9x368-at és semmi többet. persze kigyilkoltam belőle 9x385-öt mert azért csak villantani akartam valamit, de beláttam hogy 24/7-re be kell érnem a 8x415-el. sokan vannak igy.nem is ez a lényeg az egészben hanem az hogy azt az orajelet egy ds3l is lazán tudta volna ami akkoriban pont fele annyiba került mint a ds4-em.
szóval merjünk nagyot álmodni meg extratuninglapot 27 ezerért. jó példa szatesz ds3p laprol váltott asus maximus SE re és semmivel többet nem megy benne a motyoja mint az elöző lapjában.most lehet hogy nyert 100mhz-et de kétlem.mindezt egy 2x annyiba kerülő lapban....

hogy megnyugodjál az én sztorim ugy végződött hogy vettem egy normális procit ami megy lazán 8x450-et alacsony feszel.

a ds3p kitünő lap q proci alá mégha kicsit raplis is a stilusod.

(#13516) fagy53 válasza lazydog (#13509) üzenetére


fagy53
nagyúr

Ez jó! :C

Kristof86: a topic-ban éppen Gorneck23 nem érdemli meg ezt a hozzáállást. a sok segítségért nemhogy egy rekesz, de egy üveg sört sem kap tőlünk és mégis teszi az önként vállalt dolgát.
A Giga egy stabil, nyugodt lap. Tuning terén ne várj tőle csodát. Az Asus izgágább problémásabb, de esetenként jobban húzható a benne lévő proci, ha a tuning az első, akkor az a lap a tied.

(#13517) Laraxior


Laraxior
titán

"Csak egy simának mondható 450x8 on akartam indítani,de nemigen jött össze.
BIOSban save..aztán ugye egy pillanatra megáll a gép és indul...és indul...és indul... és cmos clear,vagy éppen táp lekapcs."

erre mondtok nekem valamit? Meg kellene szabadulni a géptől? ;] Elfáradt? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13518) Gorneck válasza fagy53 (#13516) üzenetére


Gorneck
titán

Ezzel vitába szállnék ha nem gond...2 P5K után meg pláne... :D

Gorneck#1239

(#13519) Gorneck válasza Laraxior (#13517) üzenetére


Gorneck
titán

Bios reset vagy cmos clear után jó lesz?

Gorneck#1239

(#13520) Kristof86 válasza Gorneck (#13514) üzenetére


Kristof86
tag

Hehe ez nagyon teccik.
Szerintem olvasd vissza, hogy mit írtál nekem és rájössz , hogy te írtad ezt a baromságot.
Mond meg nekem hol írtam ezt , hogy olyan kérdést teszek föl amire tudom a választ.

Mihez kell ész , hogy leírjam mi a konfigom.
tessék ezzel mit fogsz érni:
Corsair 520hx táp, Intel q6600 q0, Patriot 2*1gb 800mhz 6400 extreme ( de szerintem foggalmad sincsen, hogy ez milyen memória , mert itthon nem lehet kapni sajna), Silentmaxx Frostbite cpu hűtő, BFG 8800GTS 512mb g92 OC, Fatality X-FI,250+100gb sata II hdd, alaplap ???

(#13521) Kristof86 válasza fagy53 (#13516) üzenetére


Kristof86
tag

Bárcsak én is ezt mondhatnám el róla, de ez a hangnem amit velm használt egy picit felhúzott.

(#13522) Laraxior válasza Gorneck (#13519) üzenetére


Laraxior
titán

333 FSB és ram 1066on minden jó stabil...csak feljebb nem enged.
Ezelőtt is volt ilyen amikor meghalt a Ballistix.Pár nap után engedi megint húzni.Aztán pár napot stabil,aztán nyomok egy blenet,és hibát jelez. Gondolok itt konkrétan a 440x8as beállításra.mem.:1100

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13523) P00By válasza Kristof86 (#13520) üzenetére


P00By
nagyúr

Nehéz napokat élsz? Már rég le lehetett volna zárni ezt az egészet...

(#13524) Gorneck válasza Kristof86 (#13520) üzenetére


Gorneck
titán

Tévedsz mert lehet kapni...nem kell rendelni...csak ügyesen kell kérdezni...és a megfelelő embertől...

Nagyon ügyes voltál...végre...A patriot ramodon még a GMH ic is esélyes. Azzal nem lesz gondod...az órajelhez meg majd elválik milyen fesz és milyen időzítés párosul. Bár nemtom minek rendeltél ilyen ramot mikor az országba olcsóbban is lehet kapni rendes ramot...

Bármilyen Quad alapú konfighoz jó a DS3P. 450-460 fele a legtöbb Quad kifullad...azt meg tudja a lap megfelelő hűtéssel.

Frostbite az új vagy a régi?

Gorneck#1239

(#13525) Gorneck válasza Laraxior (#13522) üzenetére


Gorneck
titán

Ez már az új pár?

Előtte volt proci tuning?

Gorneck#1239

(#13526) Muréna válasza Kristof86 (#13520) üzenetére


Muréna
őstag

attól még, hogy patriot ramjaid vannak, nemkéne elszállnod és lenézned a másikat
Crucial ramokat se tudsz venni MO-n hivatalosan sehol, max itt ph-n... (vagy e-bayről)
attól még h valamit nem lehet itthon kapni, nembiztos h jobb az a-data vagy akármelyik hasonlo ramnál :)

[ Szerkesztve ]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#13527) Laraxior válasza Gorneck (#13525) üzenetére


Laraxior
titán

Egyenlőre nincsen új ram :)
proci tuning mindig volt :) (bár nem értem mielőtt... :F )

Itt alul olvashatod.ennyi volt a max.Utoljára a procit húztam...a memó már nem megy ennyit :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13528) bim válasza Kristof86 (#13520) üzenetére


bim
veterán

mivel nem vagyok nagyon jártas memo ügyben ezért megprobáltam rákeresni a ramodra hogy hátha találok rola valami tesztféleséget de sajnos nem találtam.mindössze annyit tudtam kideriteni hogy ilyen csipekkel lehet szerelve.:Elpida AG-6E-E
Micron D9GMH (B6-3)
Micron D9DQW (BT-37E)
Micron D9DQT (BT-3)

szoval ha bármi pontosabb infoval tudnál szolgálni szivesen veszem. ;)
persze teszt is jöhet..

(#13529) Gorneck válasza Laraxior (#13527) üzenetére


Gorneck
titán

A szolid 450es beállítás előtt...vmi túlhúzási próbálkozás (ram proci)?

Nekem gyanús, hogy vmi szmötyi maradt a biosba és azé szórakozik...már nálam is volt ilyen...

Gorneck#1239

(#13530) Kristof86 válasza Gorneck (#13524) üzenetére


Kristof86
tag

Wow mitha telejesen kicseréltek volna.
1,Patriotnak voltak a legjobb eredményei a 6400asok közül, és szerintem a 40 dolcsi nagyon frankó ár.
2,Frsotbite még a régebbi amelyiknek olyan furcsak kék villógó hűtője van, de még nem vásároltam meg ugyhogy lehet , hogy a BigTYP 120vx-et vásárlom meg. Bár a a Silentmaxxnak halakbb és jobb a ventije.

DS4 quad alatt tudna 460-nál többet, vagy a DQ6 bár ennek az ára egy picikét magas 36900, de most nagyon leesett az előző heti 41khoz képest.

Köszi :R

(#13531) Gorneck válasza bim (#13528) üzenetére


Gorneck
titán

2*512es hasonló patriot katasztrófa volt... :( Kb mint a Te volt A-data ramod...mondjuk azé nem volt rossz...

Gorneck#1239

(#13532) Kristof86 válasza bim (#13528) üzenetére


Kristof86
tag

persze nem volt egy könnyű választás
itt van a tesztje:[link]remélem megy az english

(#13533) Attila444 válasza Kristof86 (#13530) üzenetére


Attila444
aktív tag

Hol kerül 36.900Ft-ba a DQ6? Én úgy tudom, hogy csak Gianninál ilyen olcsó és nála múlthéten is csak 1k-val volt drágább. Meg amúgy sem lehet sehol kapni DQ6-ot

(#13534) Kristof86 válasza Attila444 (#13533) üzenetére


Kristof86
tag

Gianninál :P

(#13535) Gorneck válasza Kristof86 (#13530) üzenetére


Gorneck
titán

Miután végre leírtam amiért könyörgöm egy ideje...

1. Így nem szabad vásárolni. Az ár nem rossz, de semmivel nem jártál jobban, mintha Kingmaxot veszel.
2. Silentmaxx ventijeim vannak...no meg sima Typhoon-om. Nem sokkal jobb az a venti a TT-nél. VX-et viszont nemtom mivel azon erősebb venti van.
3. Értsd már meg, hogy a procin múlik. Hiába veszel most 60-70ért egy lapot, ha a procid nem fog többet menni 430nál! Vegyél egy DS3P-t...ha nem jön be cserélsz...ennyi. Jobb ötletem nincs...

Gorneck#1239

(#13536) fdisk válasza Attila444 (#13533) üzenetére


fdisk
őstag

ezt nem lehet kapni? :)
Mondjuk nem 37k.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13537) bim válasza Kristof86 (#13532) üzenetére


bim
veterán

hát reméljük hogy igy fog menni neked is mert ugye ha nem GMH van rajta akkor nem teljesen ez az eredményed fog lenni.majd meg ne lepődj rajta.. ;)

amugy nem megy az english hanem egyszerűen kiolvastam a táblázatbol az eredményeket mivel a számokat ismerem.

(#13538) Attila444 válasza fdisk (#13536) üzenetére


Attila444
aktív tag

Igen, ezt :P pár napja írtam is, hogy van néhány hely, ahol lehet kapni, de ott drága. Én meg nem akarok ennyi pénzt kiadni 1 alaplapért.

[ Szerkesztve ]

(#13539) Kristof86 válasza Gorneck (#13535) üzenetére


Kristof86
tag

Szerintem Sehol nem lehet 40dolcsiért (akkor árfolyamon 6600ft)-ért 2*1gb ramot vásárolni.
Én ugy gondolom, hogy már most jól jártam. De még nem szeretnék előre inni a medve bőrére :U

(#13540) Zolexx válasza barnam_ (#13513) üzenetére


Zolexx
aktív tag

a des-es változat 5k val drágább. 32 k az iponba., megéri?

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#13541) Gorneck válasza Zolexx (#13540) üzenetére


Gorneck
titán

:(

Gorneck#1239

(#13542) Zolexx válasza Gorneck (#13541) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Megegyeztünk szerintem se:D
már csak azt kéne tudni h ds3p vagy ds3r legyen, tuningolni is szeretnék.
ds3p csak a felszereltségével jobb a ds3r-nél?
melyiket ajánljátok? e2180-as procc megy bele késöbb kb fél év mulva újitok valami erősebbre. a lap 1-1.5 évre lenne.THX

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#13543) stigma válasza Zolexx (#13542) üzenetére


stigma
addikt

hát sztem P-s lapot vegyél DS4 nyákra épül.nekem mondjuk DS3R Combo lapom vagyok azzal is meg vagyok elégedve, de a P-s lap az jobb.Próbálj meg Rev 2.1 et venni mert most egy ujfajta energiatakarékosságot talált ki a giga..Valami DES a neve

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13544) Nikkel15


Nikkel15
tag

Sziasztok!
Érdemes letölteni az f11-es biost Ds-4-hez?

[ Szerkesztve ]

''MERT MEGTEHETEM'' by:Tirexi:)

(#13545) Gorneck válasza Zolexx (#13542) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor P.

Gorneck#1239

(#13546) Kristof86 válasza Zolexx (#13542) üzenetére


Kristof86
tag

Valszeg én is a DS3P-t veszem, remélhetőleg erős kis lap lesz. ;]

(#13547) bim válasza Zolexx (#13542) üzenetére


bim
veterán

egyértelmű! benne van a nevében is melyik jó: P-mint pin@ ;)

(#13548) P00By válasza bim (#13547) üzenetére


P00By
nagyúr

Ezzel teljesen egyetértek :D

(#13549) Gorneck válasza bim (#13547) üzenetére


Gorneck
titán

Hülye! :DDD

Gorneck#1239

(#13550) bim válasza Nikkel15 (#13544) üzenetére


bim
veterán

csak akkor ha már 45nanos procit veszel.picivel több feszt igénelnek benne a tuningbeáltások..tehát F8 a tökéletes. ;)

pubi @ gorni: nektek is? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.