Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) tipuka válasza cidalain (#18299) üzenetére


tipuka
addikt

köszönöm amúgy az infót, ma is okosabb lettem. :R (bocsi a 2x -rt)

(#18302) cidalain válasza tipuka (#18300) üzenetére


cidalain
veterán

Aluminium hazasat nem lattam olcsobban. A ketto review-t megirva, videozva 55 pont viszont szerezheto erte, ami ugye 1,1 dollar tehat tekintheto ugy is hogy gyakorlatilag 10 centbe kerul.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18303) lenand


lenand
csendes tag

VHS kazetta digitalizálásra melyik a legjobb eszköz? Ezzel van valakinek tapasztalata? Mennyire megbízható? Nem hamisítvány?

[ Szerkesztve ]

(#18304) cidalain válasza lenand (#18303) üzenetére


cidalain
veterán

Hamisitvany? Az a szo kinaban nem letezik.
Minden ami van, maximum hasonlit valamire. A kinai nem varr adidas cimket a poloba. A kinai megalapitja az adibas markat. Ami ugye nem egy adidas hamisitvany lesz, hanem egy eredeti adibas.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18305) lenand válasza cidalain (#18304) üzenetére


lenand
csendes tag

Akkor ez minek a lekoppintott változata? És ez is működik rendesen?

(#18306) Silent77 válasza lenand (#18303) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Én ilyennel csináltam meg anno az összeset, nem volt vele gond.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18307) cidalain


cidalain
veterán

Eddig amikor fizettem Paypallal az volt a pp email targya, hogy
"Receipt for Your Payment to gearbest", most meg az, hogy
"Receipt for Your Payment to minigearbest"
Cegnevet valtottak a hatterben, vagy mi ez a "mini" elotag?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18308) tipuka válasza cidalain (#18307) üzenetére


tipuka
addikt

lehet a lábuk közére utalnak a "mini"vel :DDD

amúgy én is nemrég vettem észre :)

[ Szerkesztve ]

(#18309) lenand válasza cidalain (#18307) üzenetére


lenand
csendes tag

Mennyiért vetted? Talán ez lehet az oka:
csak ezt találtam
link

(#18310) cidalain válasza lenand (#18309) üzenetére


cidalain
veterán

Aprosagok voltak, de a 4 dollaros is idement. En is valami hasonlora gondoltam.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18311) lenand válasza Silent77 (#18306) üzenetére


lenand
csendes tag

Köszönöm. Lehet meg is rendelem, úgyis találtam hozzá kupont.

Ha érdekel, itt a kupon: GBCNA
9.04$ -> 7.77$

[ Szerkesztve ]

(#18312) tipuka válasza blash (#18261) üzenetére


tipuka
addikt

én előrendeltem, nem bírtam ki :DDD

(#18313) szmyky válasza tipuka (#18312) üzenetére


szmyky
aktív tag

Azt senki nem mondhatja, hogy a Xiaomi nem tud "kívánatos" termékfelhozó videókat készíteni!
Nekem nem kell semmire, de mindjárt én is rendelek egyet!
:K

(#18314) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kaptam egy ticketet, hogy megérkezett-e az ...számú rendelésem.
De már rég itt van, jeleztem is, értékeltem is.
Lehetséges, hogy összekeverték egy másikkal?

#?*@&!

(#18315) cidalain válasza zeon.hu (#18314) üzenetére


cidalain
veterán

írd meg nekik, hogy már megérkezett, és értékelted is.
aztán zárd be, és kapsz érte 5 pontot :)
esetleg még a bezárás előtt egy viszontválaszt megvárhatsz, hogy mi volt ez.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18316) zeon.hu válasza cidalain (#18315) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyelőre csak egy automata üzenet jött válaszként, miután jeleztem nekik, amit írtál Te is.

Szerk.
Van pár termék, amit még nem értékeltem, de azok múlt hétvégén és ezen a héten jöttek és a rendelési szám egyértelműen egy régebbire mutat.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#18317) maestro87 válasza lenand (#18303) üzenetére


maestro87
őstag

Fentebb írtam, hogy felejtős. Nekem a régi kazettáknál amit nem én rögzítettem, azoknál ugrál a kép. De lehet videó magnótól is függ a dolog. Szóval lutri.

(#18318) numera007 válasza maestro87 (#18317) üzenetére


numera007
tag

Ugyan így jártam én is, pedig egy stúdió videómagnóm van, ami nem éppen a gagyi kategória, de ugrál, elmegy a szín stb a digitalizálás során. Ahogy nézem ennek az Easy cuccnak a klónjaival van tele a kínai piac. Nincs nagyon másfajta.

(#18319) Silent77 válasza maestro87 (#18317) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nálam tökéletes lett, jó pár kazit megcsináltam ismerőseknek is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18320) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, első rendelést tervezek a gearbestről és némi tanácsra volna szükségem, a garanciával kapcsolatban. A termék a következő:
Xiaomi Mi Robot Vacuum

Ha ne adj isten tönkre menne a készülék, akkor hogyan zajlik a garanciális ügyintézés? Kínába kell visszaküldeni, vagy van vmi európai szervíz/elosztó/mittudomén központ? Foglalkoznak egyáltalán "európai" garanciális ügyekkel, vagy felejtős a garancia?

Előre is köszönöm a segítséget!
Fang

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#18321) kcsa válasza Fang (#18320) üzenetére


kcsa
veterán

Fang névvel csak vannak kínai rokonaid, akik megoldják... ;]

(#18322) Surci1


Surci1
tag

Sziasztok. Kb. egy hete rendeltem egy telót. Akkor a várható küldés idő a termék mellett szept. 3-7. volt. Ma pedig már szept. 11-15. Mindezzel nincs is gond, mert tudok várni, de ma a rendelésem shipped out-ra váltott és ez nagyon meglepett. Lehet, hogy volt raktáron és akkor most örülhetek hogy elindult a csomag? EU express-sel kértem a szállítást ami nem nyomon követhető, csak majd Angliából. Elképzelhető az, hogy csak az én megnyugtatáson miatt állították shipped outra a rendelést, mert úgysem tudom valójában követni? Így aztán az eu express szállítás majd 1,5 hónapos lesz mert, lehet hogy majd szept. közepén adják fel és kb. szept végén kapom meg? Szóval mennyire valós a Gb-nél, hogy csak akkor jelölnek shipped out-ot ha tényleg fel is adták?

(#18323) tipuka válasza szmyky (#18313) üzenetére


tipuka
addikt

nyomjad neki, hátha hamarább feladják, ha sokan rendelik :D

(#18324) Fang válasza kcsa (#18321) üzenetére


Fang
aktív tag

Bakker erre nem is gondoltam, mindjárt ráguglizok, biztosan találok egy Fang nevű kínait akit ismerek :C :D

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#18325) Viki94 válasza szmyky (#18288) üzenetére


Viki94
újonc

köszi! közben kaptam másik segítséget is. a szept 5 gondolom az új rendelésekre vonatkozik, mert a mienk elvileg már itt van magyarországon, csak vámolják.

(#18326) szmyky válasza Fang (#18324) üzenetére


szmyky
aktív tag

Biztos, hogy vissza kel küldened!
De ha paypal-el fizetsz, akkor a visszaposta árából max.9ezer forintig vissza tudsz igényelni a paypal-en keresztül.

(#18327) Fang válasza szmyky (#18326) üzenetére


Fang
aktív tag

PayPal infót köszi!

Miért lenne biztos hogy vissza kell küldenem? Te már teszteled egy éve és X alkalommal tönkrement? :F

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#18328) wierra válasza Fang (#18327) üzenetére


wierra
senior tag

Amennyiben garanciális ügyintézést akarsz (vagy garidőn túli javítást), ahhoz vissza kell küldened a készüléket a GB-nek. Merthogy javítási garancia van. Erre irányult az első kérdésed és erre irányult a válasz is. :U
Itt el tudod olvasni a GB hivatalos guide-ját.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#18329) Fang válasza wierra (#18328) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszönöm a helyreigazítást :D így már világos

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#18330) szmyky válasza Fang (#18329) üzenetére


szmyky
aktív tag

Igy van, ahogy wierra fórumtársunk mondja!
Nincs semmi tapasztalatom meg infóm erről a termékről, nem lebeszélni akartalak!
:)

(#18331) Fang válasza szmyky (#18330) üzenetére


Fang
aktív tag

:R

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#18332) Viki94 válasza zacci (#18294) üzenetére


Viki94
újonc

rendben, köszönöm!

(#18333) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Rendeltem egy Cr-10 3d nyomtatót, aminek kérdései közt egy staff válasza szerint 2 Z motoros upgradelt nyomtatót küldenek. Messengeren megkérdeztem a supportot rendelési azonosítót küldve, hogy az infó valós-e? Igenlő választ kaptam, de egy z tengelyes (motoros) verziót kaptam.
Érdemes reklamálni, vagy veszett fejsze nyele?

(#18334) cidalain válasza szacsee (#18333) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem jogos a reklamacio. Partial refundra szerintem jogosan tarthatnal igenyt.
(A nyomtatot visszakuldeni, majd a jofajtat megkapni gondolom maceras lenne)
Nem tudom mennyibe kerul egy ilyen, de akar 30-50 dolcsit is realisnak tartanek, hisz kifejezetten megkerdezted hogy melyiket kuldik, erre pont nem azt kuldtek.
Ha nekilatsz a ticketnek, mindenkeppen targyilagosan vazold a szitut -megkerdezted, a valasz miatt megrendelted, erre nem olyan lett, szomoru vagy- majd kerdezd meg hogy mi legyen most. Semmi fenyegetos hangnem, tenyleg a legegyszerubben, sallangmentesen fogalmazz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18335) Beni2360 válasza cidalain (#18289) üzenetére


Beni2360
félisten

itthoni webshop gyakorlat hogy egy termek 2 rugoval olcsobb, mint mashol, de ker ra 2990 forint postat
Ebbe közre játszik a 14 napos vissza vitel mert akkor csak a megvásárolt összeget kell vissza adni és marad a postaköltségen is neki. És mint vásárló is meg gondolom az ottani vásárlást csak kipróbálom alapon.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18336) qqzs válasza Fang (#18331) üzenetére


qqzs
őstag

nezz korul a robotporszivok topicban is.

Eladó: GTS450

(#18337) szmyky válasza Beni2360 (#18335) üzenetére


szmyky
aktív tag

Itthoni üzletekről beszélek!

De ha te elállsz a vásárlástól és visszaküldöd a terméket, akkor az eladónak a szállítási díjat is vissza kell küldje részedre, amennyiben fizettél szállítási díjat rendeléskor!

Téged egyedül a visszaküldés díja terhel elállás esetén!

[ Szerkesztve ]

(#18338) szacsee válasza cidalain (#18334) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi, megpróbálom.
A nyomtatót júli vége felé vettem augusztus 10-i szállítással. A kérdések közt utána láttam már, ezért kérdeztem rá a supportra rendelési számmal.

(#18339) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#18340) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Lehet, hogy csak nekem nem volt eddig tiszta, de most tapasztaltam egy ilyet:

Ha vásárolok egy terméket, megjön, értékelem, majd később vásárolok még egyet belőle, már nem értékelhetem! :( Ráadásként hiába költöttem ergo ugyanannyi pénzt rá, mivel másodszor vásároltam, így semmiféle lehetőségem nincs pontok gyűjtésére a másod-termék megvásárlásával.

Valaki látta már ezt, vagy csak nekem volt új?

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#18341) Beni2360 válasza szmyky (#18337) üzenetére


Beni2360
félisten

az eladónak a szállítási díjat is vissza kell küldje részedre, - ezt nem tudtam, :U de most utána olvastam, és hogy csak az extra szállítási díjat nem köteles visszafizetni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18342) Beni2360 válasza Vertigo18 (#18340) üzenetére


Beni2360
félisten

Már elég régen ez a helyzet.
Ráadásként hiába költöttem ergo ugyanannyi pénzt rá, ez éppen nem igaz mert az elsőre kapott pontokkal már kevesebbért vetted. Ha te más termékre költötted a pontokat akkor annak a pontjait tudod erre elhasználni.
Ez a 22-k csapdája, hogy minél többet vásároljál.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18343) cidalain válasza Vertigo18 (#18340) üzenetére


cidalain
veterán

hogyne, egyfajta terméket, csak egyszer értékelhetsz.
kivéve ha hiba csúszik a gépezetbe:
-ugyanaz a termék, de más színűt vettél, akkor azt tudod újra értékelni
-batman pörgőt is tudtam 2× értékelni, pedig mindegyik fekete volt
-a Mi Band 2 karpántot is tudtam 2× értékelni ha jól rémlik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18344) Vertigo18 válasza cidalain (#18343) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, köszi az infot, ezt jó lesz majd szem előtt tartani... Elkapott anno engem is ez a toll-vásárlási láz, mondjuk nekem kell is a melóhoz. Viszont most már kissé másképpen értékelném, mint elsőnek. Most kezdtem újra melózni 2 hónap után, most sikerült igazán kipróbálnom és már nem 5*-ot adnék rá, "csak" 4-et, de így már nem lehet a másod-, harmad rendelésemre újabb értékeléseket leadni (és újabb pontokat bezsebelni természetesen).

Tehát érdemes lehet figyelni, néha előfordulhat, hogy ugyanaz a termék más színben vásárolva többször is értékelhető. Köszi! :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#18345) Silent77 válasza Vertigo18 (#18344) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nekem ez új, régen így volt, de pl xiaomi tollat, amiből vettem több mint 10-et, mindig tudom értékelni, és kapom érte az 50 pontot. Tegnap is jött egy.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18346) sepsi0 válasza Silent77 (#18345) üzenetére


sepsi0
őstag

Eddig amit 2x vettem azt én is tudtam értékelni, de lehet változott. Ha egyszerre vettem mondjuk 3db italadagolót :D , azt csak 1x értékelhettem.
Most nézem, én csak szövegesen szoktam értékelni (mióta nem fogadták el a 3 perces videomat :((( ) és mindenre 10 pontot kapok értéktől függetlenül.

(#18347) PainKiller13 válasza Silent77 (#18345) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ugyanazzal a képpel videóval értékeled mindet?

(#18348) cidalain válasza sepsi0 (#18346) üzenetére


cidalain
veterán

persze csak szövegre 10 pontot adnak.
én azért meg szoktam kapni az 50-eket (1 és 5 dolcsi közti cuccokra), és kb 30 másodperces videókat csinálok csak (jellemzően kibontós, szöveg nélküli videók), meg 3 képet.
5 dollárnál drágább cuccokra viszont 70-et szoktam kapni, érvényes ez a 6 dolláros akármire, és a 30 dolláros akármire is, értéktől függetlenül (holott a leírás szerint akár 100-at is oszthatnának érte, ha a termék 5 dolcsinál drágább)

azt még észrevettem, hogy ha valamit kuponnal, vagy pontozva vásárolok, akkor az eredeti árat nézik.
mittudomén a kuponos 10 centes batman pörgőre is megjött az 50 pont, mert az eredeti ára 1 és 5 dollár között van.

ezen felül az Order Review 5 pontját is mindig megkaptam eddig

a dupla pontokkal szoktak spúrkodni mostanában, azt nem adják meg hiába vagy az első 5 értékelés között. a hivatalos álláspontjuk, hogy az értékhatárnak megfelelően (pl 1 és 5 dollár között), megkaptam a max 50 pontot, így nem jár már a dupla, mert az már úgy több lenne, mint a max. Ezügyben több ticketet is nyitottam rájuk, amiben összevissza minden szarságot bekamuztak, és amikor végre nyeregben éreztem magam, hogy erre már nem fognak tudni mit mondani, akkor egyszerűen nem válaszoltak, processing státuszban hagyták a ticketemet, ami azóta is úgy van pár hónapja.

(#18347) PainKiller13
én csináltam már olyat, hogy ugyanazzal a videóval küldtem el az értékelést.
illteve láttam hogy más is csinálta, hogy a meglévő értékelések közül lelopta a képeket, és a yt linket aztán beküldte ugyanazzal (mondjuk pontot nem tudom kapott e rá, de magamból kiindulva igen). az egyik felhasználó ruszki volt, a másik portugál, vagy mi...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#18349) bul07 válasza Silent77 (#18345) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet hogy a kupon miatt máshogy látja a rendszer

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18350) Ezekiel Ston válasza -secret- (#18339) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én vettem ilyet direkt a kompakt méret és ecigi RBA felújítás végett...Nagyon elégedett vagyok vele, rendben lehet használni a fejeket is.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.