Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1764) DeFranco válasza hjanos1 (#1763) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tökmindegy :)

F310 vezetékes rezgő nélkül
F510 vezetékes rezgővel
F710 vezeték nélküli rezgővel

X360 vezetékes vagy vezeték nélküli attól függően, hogy melyiket veszed (vezeték nélkülihez kell reciever is).

A logitechek tudnak az xinput módon kívül directinput módot is, ami régi játékoknál jöhet jól, ahol még konfigurálgatni kellett, xinput módban nem kell, sokszor nem is lehet konfigurálni. Az x360 pad csak xinput módot tud.

A két pad kialakítása más, ez egyértelmű, neked kell eldönteni, melyik esik jobban kézre.

Az x360 pad d-padja sok embernek nem jön be, ezt szokták szidni, a logié rendben van, a ravaszok talán annyival jobbak az x360-on, amivel rosszabb a d-padja. Egyik sem mérvadó, ha nem hasonlítgatod a másikhoz mindkettő tökéletes.

A logira egy évvel több gari van elvileg, ezt ellenőrizni kell, de én még így vettem, talán a 310-re 3 évet is adnak... a garanciaháttere is jobb.

Használhatóság, kompatibilitás és minőség terén szerintem nincs különbség a padok között.

Én F310-et vettem, mert jó a vezetékes, elég hosszú a zsinórja, és legalább nem kell bele elemet vagy akksit rakni, valamint nekem nem hiányzik a rezgő mód.

A fentiekből látod, hogy tényleg az ergonómia dönt, mert egyébként nagyon egyformák a fenti gamepadok.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.