Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Freekick

Hozzászólások

(#651) ystvaan


ystvaan
tag

4-0-ra sikerült nyernem (13. ellen), de csak az a pozitív, hogy az "új" csatárom végre betalált, ráadásul egyből mesterhármas! De 11x találtuk el a kaput! rossz a helyzetkihasználás... most talán még 2 könnyebb meccs (11. és 14. ellen). 7.helyen állok és lőtávolba az elsőktől, hátha nem a kiesés ellen kellene küzdeni :)

végre sikerült BH is vennem, bár még edzeni kell és csak 21 éves, de ráment az összes vagyonom, remélem beválik majd

(#652) pcguru1 válasza Norby1991 (#648) üzenetére


pcguru1
őstag

Grat szép teljesitmény :C :C

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#653) pcguru1 válasza ystvaan (#651) üzenetére


pcguru1
őstag

Mennyiért sikerült leigazolnod a BH-t

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#654) ystvaan válasza pcguru1 (#653) üzenetére


ystvaan
tag

81k (én rontottam el, mert 71k-ért is el lehetett volna hozni, csak szükség volt rá), nagyon drága és még a kezdőbe se kerülhet be, mert még edzeni kell, de a ligakupában csereként kipróbálom...
Akikre eddig licitáltam mind 100k fölött kelt el és mind 27-31 év közötti volt, de azok már kész játékosok voltak (mert jó szintig olcsók, utána már nagyon drágák).
Már csak 35k maradt, de pár hét és nem lesz gond (az a baj, hogy a ligakupa nem hoz bevételt)

(#655) mate0217 válasza ystvaan (#649) üzenetére


mate0217
aktív tag

szerkesztés gombra figyelj :DD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#656) pcguru1 válasza ystvaan (#654) üzenetére


pcguru1
őstag

Nekem most 91k van de még várok egy kicsit aztán megyek vásárolni,nekem is lesz ligakupa meccsem csak azt nem tudom miért nem kapunk érte egy kis lovét

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#657) ystvaan válasza mate0217 (#655) üzenetére


ystvaan
tag

Tudom-tudom, csak mindenkinek külön írtam :)

(#658) pcguru1


pcguru1
őstag

Hibernálták ezt a fórumot vagy mi történt,senkinek nem volt valami jó igazolása :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#659) ystvaan válasza pcguru1 (#658) üzenetére


ystvaan
tag

Nincs pénz, nincs igazolás :O
(na jó, volt igazolásom, de azzal a kb 10 15 évessel nem lehet dicsekedni és 1-2$-ba kerültek)

Behúztam a ligakupát, de most már nehezebb ellenfél jön, am.2.-es! Most jól játszottunk és az új BH-em egy félidőt játszott és meg vagyok elégedve vele :DD

(#660) pcguru1 válasza ystvaan (#659) üzenetére


pcguru1
őstag

Ezt a BH-t igazoltad 81k-ért(annyiért már játszhat jól) :D

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#661) pcguru1


pcguru1
őstag

Én kikaptam a ligakupa meccsen 3:0-ra,valami zavar támadt az eröben :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#662) Norby1991


Norby1991
csendes tag

Csá.Én már a 2. fordulóba elvéreztem a ligakupába 3-1re égtem. hát van ez igy :F
Viszont az árnyék kupában még van esélyem valami török csapat a következő ellenfél nehéz lesz az biztos
Hát én egy védőt igazoltam elég drágán,de eddig nem sokat mutatott :F
ÁL 63 67
SZ 71 74 X
VH 77 77
Ezek a legfontosabb értékei

Forza JUVENTUS! Mi leszünk a bajnokok!!!!!!!!!

(#663) pcguru1 válasza Norby1991 (#662) üzenetére


pcguru1
őstag

Ilyen már velem is történt leigazoltam egy védöt,az elsö két meccsen szinte labdához sem ért aztán megszokta a légkört vagy nem tudom mit és azt csinálta ami a dolga volt :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#664) ystvaan válasza Norby1991 (#662) üzenetére


ystvaan
tag

Az adatok alapján jónak tűnik; mennyiért vetted?
Az én BH-em ilyen tulajdonságokkal, 21 éves (mindjárt 22):
ÁT 62/65
LJ 41/69
ÁL 43/66
SZ 61/61
VH 61/62
A LK-e gyenge, ami talán azért nem olyan fontos, de nálam ezek a fontosak. Jobb volt, mint az első félidőben szereplő, de majd vasárnap kiderül egy erősebb csapat ellen.

(#665) pcguru1 válasza ystvaan (#664) üzenetére


pcguru1
őstag

Szerintem 20-30k között :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#666) ystvaan válasza pcguru1 (#665) üzenetére


ystvaan
tag

Ha annyiért vette, akkor megérte, nekem hasonló tulajdonságokkal került 23k-ba, 31 évesen.
A legjobb védőm.

(#667) Norby1991


Norby1991
csendes tag

Hát az árat inkább nem mondom meg mert bolondnak hinnétek :DD De mentségemre legyen hogy nagyon kellet egy jó és tapasztalt védő,sajnos mostanra 2 kezdő védőm is kiöregedett kellet a vérfríssítés.
A kupában sajnos eddig tartott a menetelés az a török kivert 2.0ra :(((

Forza JUVENTUS! Mi leszünk a bajnokok!!!!!!!!!

(#668) pcguru1 válasza Norby1991 (#667) üzenetére


pcguru1
őstag

Miért néznénk bolondnak én is igazoltam csatárt 85k-ért,és nem mondtátok hogy bolond vagyok,söt védöt is vettem 40k fölött :K

Na akkor mennyi volt :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#669) ystvaan válasza Norby1991 (#667) üzenetére


ystvaan
tag

Az BH-em messze nem ér 81k-t, ha még edzek is rajta 25-26 évesen se fizetnek érte 20-30k-nál többet. (vagy, ha most megpróbálnám eladni). A szükség nagy úr :D

[ Szerkesztve ]

(#670) pcguru1 válasza ystvaan (#669) üzenetére


pcguru1
őstag

Viszont ha eladod nagyot buksz,szerintem inkább hagyd a csapatba amig lehet :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#671) Norby1991 válasza pcguru1 (#668) üzenetére


Norby1991
csendes tag

Na ennek fényében akkor nem olyan drága.Ő a második legdrágább igazolásom 56 679 dollárocska pontosan:)
Az eddigi legdrágább 60 ezerért egy csatár a fontosabb értékei:
KL 76 76 X
TH 80 80
LK 42 42
És az is érdekes hogy még tavaly 21(?)játékost vettem 56 867 dollárért
addig idén 3 játékost 122 321 dollárért,de ezek legalább minőségi játékosoknak tünnek ,aztán ki tudja:)

Forza JUVENTUS! Mi leszünk a bajnokok!!!!!!!!!

(#672) ystvaan


ystvaan
tag

Most nem is adnám, kb. 50k biztos kapnék érte, mert az egekben vannak az árak, de az előző klub is részesülne. És még fiatal, a többi védőm 27-28-32-32 évesek.
De ha azt nézzük, hogy megéri-e az igazolás ($), akkor azt is figyelembe kell venni, hogy amikor kezdtem vettem egy CS-t 66k-ért és most kirúgtam, mert senki se adott volna érte még 1$ se. De akkor a játékosok fizetése is az egekben volt, most jobb a helyzet.

(#673) plus44 válasza Norby1991 (#671) üzenetére


plus44
veterán

Ennyiért am. tényleg nem volt drága, meg ugye a szükség...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#674) pcguru1 válasza ystvaan (#672) üzenetére


pcguru1
őstag

Azthiszem én most egy darabig nem igazolok,majd csak a köv szezonban ez a szezon már valszeg ugyis eluszott,összejüjtök egy csomó dolcsit és jövöre csinálok egy igazán ütöképes kis csapatott :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#675) pcguru1


pcguru1
őstag

Ma játszik az ifim,kiváncsi leszek rá mit csinálnak :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#676) plus44 válasza pcguru1 (#675) üzenetére


plus44
veterán

Fociznak:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#677) pcguru1 válasza plus44 (#676) üzenetére


pcguru1
őstag

Pedig néha azt hiszem hogy egy ifi jégkorongcsapat :D

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#678) plus44 válasza pcguru1 (#677) üzenetére


plus44
veterán

:D

1:0-ra nyert a csapatom és már 9 meccs óta veretlenek. (2 vagy 3 hét múlva az 1. helyezettel játszom, remélem egy döntetlent össze tudnak hozni, bár...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#679) plus44


plus44
veterán

Ti fizettek bármit is az edzésért??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#680) ystvaan válasza plus44 (#679) üzenetére


ystvaan
tag

Most fizettem 2200$-t!

(#681) pcguru1 válasza plus44 (#678) üzenetére


pcguru1
őstag

Ma az ifi csapatom játszot és 1:0-ra nyert,már 104k dolcsim van :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#682) ystvaan válasza pcguru1 (#681) üzenetére


ystvaan
tag

Gyűjtögess, mert a szezon végén biztos megint lesznek változások és lehet, hogy olcsóbbak lesznek a játékosok.

(#683) pcguru1 válasza ystvaan (#682) üzenetére


pcguru1
őstag

Mostmár nem is igazolók se az ifibe se a felnött csapatba,mostmár a köv szezonra koncentrálok mint a mclaren :DDD

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#684) plus44 válasza ystvaan (#680) üzenetére


plus44
veterán

Én az új szezon kezdete óta 0 dolcsit fizetek érte, ez miért van? Akkor nem is edzenek? :F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#685) ystvaan


ystvaan
tag

ifi 4-0, felnőtt 2-0 :DD mind a 2csapatom 5. helyen áll és van esély a 2. helyre (4 győzelem, 2 vereség), de igazából nem sok mert még játszok az elsővel és 3 vereséggel nem lehet feljutó helyre érni.

(#686) ystvaan válasza plus44 (#684) üzenetére


ystvaan
tag

Eddig én se fizettem, csak most az első alkalom, hogy fizetni kellett, de szerintem azért, mert sok játékosom van (lett). 58!
Ugyanúgy edzenek, a képességeik javulnak, csak a formájukat nem lehet edzeni és ezért nem kell fizetni.

(#687) pcguru1


pcguru1
őstag

Ma volt a felnött csapatom mérközése 4:0-ra nyertek a fiuk,köv meccs 12-én az utolsó elötti felyezettel,elméletileg azt is nyerni kéne de már csak a 4.helyezést tartom elérhetönek. :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#688) plus44


plus44
veterán

A felnőtt csapatom 4:0-ra nyert.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#689) pcguru1 válasza plus44 (#688) üzenetére


pcguru1
őstag

Grat :C :C

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#690) plus44 válasza pcguru1 (#689) üzenetére


plus44
veterán

Kössz, neked is! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#691) Norby1991


Norby1991
csendes tag

csá
Ahogy már irtam a ligakupában(1-3) és az árnyék kupában is kiestem(0-2) :O :((( viszont az ifim nyert 6-5re és a felnött is 3-0ra és mivel a második helyezett elverte az elsőt ezzel a 3 ponttal feljöttem másodiknak(először a szezonba) :DD

Forza JUVENTUS! Mi leszünk a bajnokok!!!!!!!!!

(#692) pcguru1 válasza Norby1991 (#691) üzenetére


pcguru1
őstag

Szép teljesitmény,csak igy tovább :C

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#693) plus44 válasza Norby1991 (#691) üzenetére


plus44
veterán

Grat.! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#694) Tono34


Tono34
tag

Sziasztok,

Véletlen rátaláltam erre a fórumra :)
Jelenleg az 1. amatőr liga 4-ben vagyok a 2. helyen.
Viszont az ifik csak a 3. amatőr 6-ban (itt viszont van egy Plus 44 csapat, holtversenyben, gólaránnyal szorul a 2. helyre mögöttem).

(#695) pcguru1 válasza Tono34 (#694) üzenetére


pcguru1
őstag

Üdv a csapatban :C

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#696) plus44 válasza pcguru1 (#695) üzenetére


plus44
veterán

Szia!!

Akkor te leszel Nagyigmánd. Grat. neked, mi ketten már pár bajnokságban együtt nyomtuk, most is lesz meccsünk, azt hiszem 2 hét múlva. :)

Üdv, Itt!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#697) pcguru1 válasza plus44 (#696) üzenetére


pcguru1
őstag

:F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#698) Norby1991


Norby1991
csendes tag

Köszi .Nektek is gratulálok.Én is üdvözlöm az új tagot,úgy látom te jutottál eddig a legtöbbre :C

Forza JUVENTUS! Mi leszünk a bajnokok!!!!!!!!!

(#699) plus44 válasza pcguru1 (#697) üzenetére


plus44
veterán

Jah bocsi, nem neked ment volna, hanem Tono34-nek.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#700) pcguru1 válasza plus44 (#699) üzenetére


pcguru1
őstag

Semmi gond,csak hirtelen meglepödtem :Y

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Freekick
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.