Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) tothbabi58


tothbabi58
csendes tag

Megvan az első húsvéti tojásom!
:DD

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1002) ftc


ftc
nagyúr

Hó össze tojast felvasaroltak..............

husveti tojas meg elég sok van

(#1003) Calogero válasza ftc (#1002) üzenetére


Calogero
addikt

festékpalettából is hiány van...

(#1004) Calogero válasza Calogero (#1003) üzenetére


Calogero
addikt

Tojásfestés küldetés készen van....

(#1005) Silent77


Silent77
veterán

10 percenként 1 tojás, gratulálok aki ezt kitalálta. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1006) dedike válasza Silent77 (#1005) üzenetére


dedike
addikt

Talán nem volt ügyes? :D

Vagy talán nem a Farmerama előtt töltöd az életed? :P

De 11.40 a pontos időköz?

Jó szerencsét!

(#1007) Calogero válasza dedike (#1006) üzenetére


Calogero
addikt

Az idő változó... max 11.40, de volt hogy 8.33 tól indult a visszaszámlálás.

(#1008) ftc válasza Calogero (#1007) üzenetére


ftc
nagyúr

s ha jol vettem észre már csak egy farmra?

(#1009) dedike válasza ftc (#1008) üzenetére


dedike
addikt

Csak a főoldalon van tojás... nem mintha sok értelme lenne...

Jó szerencsét!

(#1010) ftc válasza dedike (#1009) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha igy folytatják akkor kiszáltam

(#1011) Silent77 válasza dedike (#1006) üzenetére


Silent77
veterán

Nem nagyon. :D
Tegnap szórta a tojásokat, kb 100-at össze is szedtem, de azóta alig ad vmit. :U
Már rég nem. :N ;]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1012) tothbabi58 válasza Silent77 (#1005) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Mire végigugrálom a 7 karakterem, addigra kezdhetem elölről. Ma a max. tojás amit összegyűjtöttem: 17/ acc. :(((

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#1013) dedike válasza tothbabi58 (#1012) üzenetére


dedike
addikt

Nekem meg 5 darab... :DDD
..de lesz@rom... :(((

Jó szerencsét!

(#1014) Silent77


Silent77
veterán

Komolyan nem értem az értelmi szerzőjét, hogy gondolta ezt. :U
Azt hiszik ezek, hogy egész nap "játszunk"? :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1015) dedike válasza Silent77 (#1014) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem igen.. :(((
Egyébként is egyszerre három eventet indítani... szerintem nagyon nagy butaság. Így biztosan nem tudja senki (legalábbis nem sokan) végigcsinálni őket... főleg nem az alacsonyabb 20-30-as szintű gazdák... :(

Jó szerencsét!

(#1016) dedike


dedike
addikt

Rájöttem, hogy a trágya szintén csökkenti a termelési időt valamennyivel...és újabban már nincs árvíz sem! :)

Jó szerencsét!

(#1017) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1007) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ugyanúgy 11:40 mindig csak nem a begyűjtéstől számol. szal van 11:40ed megtalálni a tojást, mire leállítja teljesen. ez így max akkor lenne jó ha több mint 1et kirakna, és akkor gyűjtenéd be amikor akarod.
egyébként kiszámolták hogy 690 tojást kéne begyűjteni, ami ezzel a mostani rencerrel elég hardcore.. a boltba meg drága..1380 FA..

vagy lehet erre megy ki ugyis..

utánnaszámolva 138 órán keresztül kéne nonstop fentlenni, mondjuk lehet ajándékozni is.. meg az egyik feladatban jutalomként kapni, de még így is irreális..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1018) dedike válasza BÁ Nutrition (#1017) üzenetére


dedike
addikt

vagy lehet erre megy ki ugyis..

Az a baj, hogy most már nagyon átlátszóan a pénzre megy rá a játék. Tavaly simán meg lehetett csinálni az eventeket. Most már... :(

Jó szerencsét!

(#1019) ftc válasza dedike (#1015) üzenetére


ftc
nagyúr

44-s szintől van 3 event.... amit ne mlehet teljesiteni :U

(#1020) dedike válasza ftc (#1019) üzenetére


dedike
addikt

Ezt nem tudtam, 64-es a legkisebb, és 72-es a legmagasabb. Mindegyikben van az a pulykalábas micsoda, ami kell ahhoz, hogy legyen hímes tojásod. Viszont engem nagyon lehangol, hogy a piacon egyszerűen nincs sem tojás, sem ez a festőállvány. Most akkor jóformán csak pénzért lehet(ne) megcsinálni a küldetéseket... Annyi tojást pedig, ami ezekhez az eventekhez kell, szerintem önerőből nem lehet termelni, csupán megfelelő előzményekkel megy a dolog... :(((

Jó szerencsét!

(#1021) ftc válasza dedike (#1020) üzenetére


ftc
nagyúr

Igen mondjuk érdekes, hogy eddig tömve volt a piac pl tojással s hirtelen felvásároltak mindent!!! Azaz vki nagyon jól tudták miből mennyi kell... s önerőből nem lehet összehozni ennyi tojást

(#1022) BÁ Nutrition válasza ftc (#1021) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem csak két feladatsort enged de mindjárt végzek velük.
még csak 37ik szinten vagyok, de még árpilis elején kezdtem valamikor szal haladok azért:)
nah, szóval azt kell csinálni hogy nézni a piacot és nagyon ritkán megjelenik a kívánt holmi, akkor rákattintasz a tojásra mondjuk, persze mire belépsz már el is tűnik, ekkor az előre/hátra nyilakkal gyakorlatilag frissítgetsz és pár perc alatt megjelenik egy következő ajánlat, persze ígyis néha csak az 5-6ik alkalommal tudom megvenni, mert még így is nehéz elég gyorsnak lenni(ami kicsit gáz) de a lényeg hogy azért lehet tojást venni, én már vettem elég sokat, nem számoltam, de 50-100 között valahol, és így a tojásos feladatot tolva van elég húsvéti tojásom is. még vagy 20 kell és kapom a húsvéti nyulat:) ami ér vagy 1,5 millió CSP-t simán:) ami végülis így a 37ik szinten elég komoly:) kb 3 hete csinálom, mingyá megnézem:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1023) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#1022) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

rosszul emlékeztem márc 23:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1024) dedike válasza BÁ Nutrition (#1022) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem nem ugyanarról beszélünk! Mi a mostani, húsvéti eventről beszéltünk, ami 3 részből áll. (Tojásfestés, Húsvéti ínyencségek és Nyuszibolt)
Egyébként jelen pillanatban rohadt nehéz akár tojást, akár festékpalettát venni. :(

Jó szerencsét!

(#1025) BÁ Nutrition válasza dedike (#1024) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én is arról beszélek a húsvéti ínyecségeknél az utsót ha megcsinálod kapsz húsvéti nyulat. legalábbis remélem hogy ez olyan húsvéti nyúl lesz mint a másik nyulas feladatban. és nem egy olyan lófütty ami ad mondjuk 100 TP-t ha kirakom a kergére :Y
:F
mert akkor nem érte meg hajtani rá
[link]
legutsó: húsvéti nyúl+2000 tp

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1026) dedike válasza BÁ Nutrition (#1025) üzenetére


dedike
addikt

Jah! Már Te ott tartasz? :R

Az nem semmi...

Egyébként a másik nyulasban milyen nyúl van? :U

Jó szerencsét!

(#1027) BÁ Nutrition válasza dedike (#1026) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ott be kéne adni ugye csak a piacon 4x annyit ér, ráadásul kéne vagy 4millió szupertáp mire oda eljutsz, így meg simán megszerzed 2 nap alat, némi csp befektetéssel. persze ha ez ugyanolyan húsvéti nyúl mint a tenyésztett.. nagyon remélem:)

tojást lehet venni csak kis türelem kell.
először be kell jutni a piacon a tojásvevő helyre, majd kattogass a nyilakra míg lesz tojás. aztán meg edd meg ha tudod, van hogy így is csak 5ik alkalommal sikerül. de néha 10-15 dbot árulnak, szal egy 10-20 perc alatt tudsz venni eleget.
elég hülye módszer elismerem, de hatékony jelenleg

másik nyulas feladat[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1028) Calogero válasza BÁ Nutrition (#1025) üzenetére


Calogero
addikt

Nem arra a húsvéti nyuszira gondoltak, mint amire te.

Húsvéti nyúl:

Tulajdonságok: 2x2-es területet foglal. 6 óránként 50 TP-t ad.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1029) BÁ Nutrition válasza Calogero (#1028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor nagyon megérte :U :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1030) ftc válasza BÁ Nutrition (#1027) üzenetére


ftc
nagyúr

ehh ott csak a hamis tapsifülesnél járok :D

jah eventetket nem viszem végig csak addig még letudom adni a cuccokat... pl a 3. feladvannyt csak az első szintig tudom....mivel a tobbit nem tudom termeszteni :U

[ Szerkesztve ]

(#1031) ftc válasza ftc (#1030) üzenetére


ftc
nagyúr

atszamolva a nyuszis...nem éri meg

nem röhögni 49152 sima nyúl jött ki a végére...úgy hogy nem adtal le 3-3 nyulat

azaz 24 576 táp kell azaz 28 év kell a befejezéséhez ha nem veszel szupertápot :D

olyat nem szamoltam bele, hogy 4 nyuszibol mindjart puha legyen az leröviditi az időt :D

(#1032) dedike válasza ftc (#1031) üzenetére


dedike
addikt

Na ez a tuti üzlet... :D

Jó szerencsét!

(#1033) ftc válasza dedike (#1032) üzenetére


ftc
nagyúr

szóval megéri a paicon bvenni a draga nyuszikat :D

(#1034) dedike válasza ftc (#1033) üzenetére


dedike
addikt

A piacon jelenleg eladni érdemes...van olyan accom, ahol 100+ tojást adtam el... :)

Jó szerencsét!

(#1035) BÁ Nutrition válasza ftc (#1031) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

28 év:) elég beteg egy ötlet. ennyire nem kéne azért pénzéhesnek lenni a fejlesztőgárdának:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1036) dedike


dedike
addikt

Most mindenki kap a főoldalra 5 "ajándék" hímes tojást... imádom ezt a nagylelkűséget! :O

Jó szerencsét!

(#1037) BÁ Nutrition válasza dedike (#1036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem, csak ha nem gyűjtöd be őket akkor 5ig kirakja továbbra is a tojásokat, hogy csak óránként belépve is be tudd gyűjteni őket:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1038) Calogero válasza dedike (#1036) üzenetére


Calogero
addikt

Üdv Farmerek!

A tojás felbukkanásával kapcsolatban egy kedvező változás lépett életbe, melyet mindenki tapasztalhat egy ki be lépést követően:

Ha nem szeditek le a tojásokat időben (11p 40 mp), 5 db húsvéti tojást képes a rendszer összegyűjteni számotokra nagyjából egy óra alatt.

Azaz ha óránként egyszer beléptek, és összeszeditek, el tudjátok érni a maximálisan elérhető darabszámot.

A Farmerama csapata

(#1039) dedike válasza Calogero (#1038) üzenetére


dedike
addikt

Köszi! Akkor elég óránként belépni! :)

Jó szerencsét!

(#1040) Calogero válasza dedike (#1039) üzenetére


Calogero
addikt

De miért mindig az event közepén kell módosítani...... már így kellett volna indulni hétfőn is. :( :W

(#1041) ftc válasza Calogero (#1040) üzenetére


ftc
nagyúr

Mert igy egyre többen fejezik be a gamat majd....

Miért nem lehet 5 oranyi tojast osszeszedni s miért csak 1 farmon?

(#1042) PindurAnna válasza Calogero (#1038) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

köszi az infót, de én már lemondtam róla mivel végig program van húsvétra és semmi időm nincs rá :(

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1043) dedike válasza Calogero (#1040) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem nem gondolják át alaposan mielőtt nekikezdenek... :(

PindurAnna:

Én sem izgatom magam különösképpen. Van ahol már régen eladtam a tojásokat meg a festékpalettákat... ;] ;)

Jó szerencsét!

(#1044) Calogero válasza dedike (#1043) üzenetére


Calogero
addikt

Ha nem nagyon izgat a dolog akkor hímes tojás helyett inkább barkács holmit küldjek ajándékba? vagy netán báj italt?

(#1045) dedike válasza Calogero (#1044) üzenetére


dedike
addikt

Ezek közül a barkácscucc ér valamit. Nyúltenyésztéssel sem foglalkozom. Ha mégis, akkor ráérnek megnőni.... :DDD

Jó szerencsét!

(#1046) dedike


dedike
addikt

Meguntam keresgélni a tojásokat, mert néha nagyon lehetetlen helyre teszi őket a nyuszi. Így úgy teszek, mintha "gyors vetés"-t akarnék csinálni, s akkor messziről virítanak a hímes tojások! :D

Jó szerencsét!

(#1047) MolCi


MolCi
tag

A húsvéti marticával mit kell csinálni?

(#1048) dedike válasza MolCi (#1047) üzenetére


dedike
addikt

Gyönyörködni benne, ahogy ott van az albumban... ;]

Jó szerencsét!

(#1049) MolCi válasza dedike (#1048) üzenetére


MolCi
tag

És hol van az az album?? :B
Megtaláltam, szóval ez erre való :DDD
Köszi a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

(#1050) ftc válasza MolCi (#1049) üzenetére


ftc
nagyúr

semmire :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.