Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  F1c 2004rh online funrace (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Csepy


Csepy
őstag

Hi all! (remélem azért lesz látogatottságom, lol)

Én már elég régóta vagyok tagja a nemzetközi F1 communitinak. Rengeteg frissítésem, pl. Autók, pályák, sisakok... találhatók meg a legjobb oldalakon, de eddig nem nagyon volt ídőm játszani. OK, egyszer 2. voltam egy nemzetközi bajnokságban, de ennyi. :DDD
Csak annyi lenne a dolog, hogy szeretnék funracelni (de szép szó) sok sok arccal innen, aki szereti az F1C-t és a Forma-1-es versenyzést.

A többit majd akkor beszéljükj meg, ha lesz majd jelentkező!

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#2) illusiON


illusiON
őstag

ezt hzogy gondoltaD? van esetleg szervered? vagy amolyan ideigleneshoston játszanánk? mert most kaptam egy formulan force gp-t és szívesen játszanék, de nem vagyok vmi nagy játékos f1ben:( amugy a 2004es idényben játszanánk? az király, legalább lehetek baumgartner :D

( : no woman no cry : )

(#3) Csepy válasza illusiON (#2) üzenetére


Csepy
őstag

csak egyfajata practice és legalább jól szórakozol és megtanulsz vezetni is fokozatosan segítségek nélkül.
Persze minden ésszerű segítség engedélyezve lesz,de mindenki anynyit használ belőlük, amennyit nem szégyenl, lol! Én pl. csak traction controll-t szoktan néha hazsnálni.

Regards: Csepy

Ha most ráérsz, akkor gyere a CSEPY szobába,a játékban. Jelszó FUN!

Regards: Csepy

(#4) Csepy


Csepy
őstag

NA!!!

UPPP!!!!

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#5) JoHnni válasza Csepy (#3) üzenetére


JoHnni
senior tag

Hogy tudsz anélkül menni, én traction control és Stability Control nélkül nemtudok, de azért játszhatunk egyet

[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#6) wildrain válasza Csepy (#1) üzenetére


wildrain
addikt

Engem érdekel a dolog. Milyen szerveren mennénk? A te netkapcsolatodon? Mennyien férünk bele?
Ha szoktad figyelgetni a prohardveres fórumokat, akkor már találkozhattál a PH-s autóverseny topikkal, ami egy 10-12 fős társaságot fog össze. Egy bajnokságot bonyolítunk le éppen. Az f1ch egyik modját használjuk, az ETCC-t.

(#7) wildrain válasza Csepy (#1) üzenetére


wildrain
addikt

Hú, mekkora lelkesedésed van. Ennyire nem kéne akarnod a dolgot, mert még elriasztod az embereket... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  F1c 2004rh online funrace (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.