Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Joco_77 válasza kalozhun100 (#2750) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Szereted az MMO játékokat és van rá annyi időd? Akkor nagyon megéri, én megvettem (bár a szabadidő része nem stimmel de ennyiért ajándék).

(#2752) Lackki


Lackki
senior tag

gmgn elég durván jó ára van a Wolf: Old Bloodnak :) kuponnal 1300ft
persze trükk kell hozzá :(

Privátot hamarabb észreveszem

(#2753) Niczo válasza Lackki (#2752) üzenetére


Niczo
senior tag

SPINTIRES is jó áron van, kuponnal £4

szerk: semmi, látom a másik topikba

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2754) Lackki válasza Niczo (#2753) üzenetére


Lackki
senior tag

az a játék sajna nekem csalódás... korán vettem és nem sok update jött rá, és tudjuk miért.
Baromi unalmas egy idő után.

Privátot hamarabb észreveszem

(#2755) i2k


i2k
senior tag

Ha valakit érdekel a sorozat, de még nincs meg neki STEAM-en: Black Mirror (1)-2-3 a GMG-n:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#2756) i2k


i2k
senior tag

http://www.wingamestore.com: Joe Dever's Lone Wolf HD Remastered - 75% - STEAM - 3,74 dollár (282,76) = ~1060 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#2757) i2k válasza i2k (#2756) üzenetére


i2k
senior tag

Időközben véget is ért az akció.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#2758) Niczo


Niczo
senior tag

South Park: The Stick of Truth akcióban, a dlc-kel (amik egyébként nem akciósak) együtt ~ 2.450 huf

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2759) Blaise válasza Niczo (#2758) üzenetére


Blaise
veterán

Itthon aktiválható? Nincs semmilyen korlátozás?

(#2760) i2k válasza Blaise (#2759) üzenetére


i2k
senior tag

A régi Nuuvemen: amit be tudtál tenni kosárba = aktiválható.
Az új Nuuvemen: eleve nem láthatod a kínálatban azt, amit nem vehetsz meg.

//szerk.: Annyival kiegészítem, hogy pl. "Best-sellers" listán jól láthatók azok a játékok, amikhez a mi régiónkban hozzá sem lehet férni - "UNAVAILABLE"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#2761) Niczo válasza Blaise (#2759) üzenetére


Niczo
senior tag

én aktiváltam gond nélkül, van benne angol nyelv is.
(a dlc-k alapáron is harmadannyiba kerülnek mint steamen)
le még nem töltöttem, jelenleg új wolfi 40 gigája rendesen lefoglalja a sávszélességemet :B

Among the Sleep $3.99

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2762) Amantius válasza Niczo (#2761) üzenetére


Amantius
senior tag

Működik, köszi!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#2763) MrTwister


MrTwister
őstag

Ha nagyon szépen kérem akkor valaki megvenné nekem az Old Blood-ot a GMG-ről amíg akciós? Itteni fórumtársnak előre utalok vagy akár paypalen is előre küldöm! Nem boldogulok én ezzel a proxys témával.... Nagyon szépen köszönöm! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2764) Sósperec


Sósperec
tag

Dragon Age™: Inquisition
A single része limites, max 6 órát játszhatunk vele, de a többszemélyes része elvileg korlátlan. Bármeddig játszható :)

[ Szerkesztve ]

(#2765) #79621120


#79621120
törölt tag

(#2766) zone


zone
őstag

Nem akciós, de a Deadpool ismét fenn van Steamen: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#2767) Zolás válasza zone (#2766) üzenetére


Zolás
addikt

Végre. Steamtradesen már 150ojróér is láttam pár pofátlan tradernél, most legalább megvehető lesz normális áron is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2768) oriic válasza Zolás (#2767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy foghatja most a fejét az, aki mondjuk ennyiért vette meg. :D

Live-Die-Respawn

(#2769) cyberkind válasza Zolás (#2767) üzenetére


cyberkind
félisten

Térne vissza inkább a Mafia.

Paranormal Cocktivity

(#2770) Dilikutya válasza zone (#2766) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy esett?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2771) reelc válasza oriic (#2768) üzenetére


reelc
veterán

Jó hír, hogy visszatért, így megtudom venni hozzá a DLC-t.
Simán eltudom képzelni, hogy a film miatt egyeztek meg, és került vissza.
Még annó a forgalmazása egyik utolsó napján vettem meg a játékot 6 fontért a Gameflyon.
Hátha visszajön még pár Activisionos játék.

[ Szerkesztve ]

(#2772) [Prolixus] válasza zone (#2766) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Remek hír, köszi!

Amúgy jah, gyanúsan egybeesik a visszatérés a film hypegépzetének beindulásával.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2774) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

GMG - Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered (Steam kulcs) - £1.74 (~780 HUF).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2775) reelc válasza SenorGrande (#2774) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Ugyanott Remember Me £3.99, gondolom ez is kuponozható.

(#2776) Crytek válasza SenorGrande (#2774) üzenetére


Crytek
veterán

Királyság hamarosan befigyel valamelyik bundleba ,várjuk! :R

Next PC Upgrade: 2022

(#2777) cyberkind


cyberkind
félisten

Steam-en az Alien Isolation 12 ojró, szerintem én már nem várok és behúzom.

Paranormal Cocktivity

(#2778) eami válasza cyberkind (#2777) üzenetére


eami
addikt

szerintem nagyon jól teszed. nekem a season pass kellene, de nem hiszem hogy megér annyit... shame on me :\

(#2779) maross válasza eami (#2778) üzenetére


maross
veterán

biztos hogy nem...en is varok még vele :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2780) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Gamesplanet DE teljesen okés? Batman Arkham originst akarom megvenni onnan. Vagy lehet, hogy cenzúrázott ?

(#2781) reelc válasza v!ct0y (#2780) üzenetére


reelc
veterán

Én vásároltam már arról az oldalról (Morrowind, Oblivion), nem volt gond.
Nem tudom cenzúrázott-e, de van UK Gamesplanet is. Igaz ott kb. 150Ft-tal többre jön ki.

(#2782) maross


maross
veterán

Utnak indult a 7. groupbuy, Batman Arkham Knight 3500-ert, 10 ferohellyel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2783) kigyi_23 válasza maross (#2782) üzenetére


kigyi_23
addikt

Üdvözlöm újra a groupbuy-t :D Esélyes, hogy benevezek egyre :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2784) v!ct0y válasza reelc (#2781) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ok kösz!

(#2785) Balesz1899 válasza cyberkind (#2777) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Én is nagyon gondolkodom rajta, ennél nem nagyon volt olcsóbb és szerintem egy darabig még nem is lesz...

(#2786) cyberkind válasza Balesz1899 (#2785) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta én már tolom is, eszméletlen jó ez a játék, erre még az eredeti árat se sajnálnám, de ha már eksön van, akkor miért ne. :)

Paranormal Cocktivity

(#2787) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Alien: Isolation steamen 75%-kal olcsóbban kapható.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2788) i2k


i2k
senior tag

http://www.wingamestore.com - Deponia: The Complete Journey - 80% - 8 dollár - 2280 Ft.
http://isthereanydeal.com szerint még nem volt ilyen olcsó.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#2789) MoVieFaN válasza i2k (#2788) üzenetére


MoVieFaN
tag

PCGAMES5OFF kupon kóddal még -5% - $7.59

Kár, hogy az első rész már megvan.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#2790) maross válasza MoVieFaN (#2789) üzenetére


maross
veterán

Ha jol emlekszem, ad az elsobol egy giftet, ha már megvan a jatek. Nem eskuszom meg ra.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2791) dante0425


dante0425
tag

Evil Within + Season Pass 20%-os kuponnal 13,6 font ami már egész baráti ár. (Szerintem)

(#2792) i2k válasza dante0425 (#2791) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem is.
Csak ez nem: "CPU: i7 or an equivalent 4+ core processor"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#2793) cyberkind válasza i2k (#2792) üzenetére


cyberkind
félisten

Ami egy kamu, nálam az i3-on Gtx 660-al nagyon szépen és jól ment majdnem maxon, vagy talán azon.

Paranormal Cocktivity

(#2794) Agyzuzo válasza cyberkind (#2793) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja, az Evil Within elég szarul skálázódik, nekem 970-el csont úgy megy mint 660-al. :D Ha elérte a kb. 30fps-t akkor onnan már nem lesz jobb. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2795) Crytek válasza Agyzuzo (#2794) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig már rég kipatchelték a 30 fps-es limitet belőle!

Next PC Upgrade: 2022

(#2796) Agyzuzo válasza Crytek (#2795) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem azt mondtam hogy nem megy feljebb, de nem lesz jobb. :D (60 fps-en valahogy ugyanolyan furcsán darabos a mozgás mint 30-on)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2797) kalozhun100 válasza i2k (#2792) üzenetére


kalozhun100
őstag

Ismerősnek egy tulhuzott q6600-al, sapphire hd 7790-el meg 8gb 1333mhzes ddr3 rammal maxon ment.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2798) arty válasza Agyzuzo (#2796) üzenetére


arty
veterán

borderless window próba volt?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#2799) velizare válasza #79621120 (#2773) üzenetére


velizare
nagyúr

a shadow of the horned rat mekkora istencsászár játék volt, te jó ég!

[SPOILER]főleg amikor az a pálya van, hogy a törpe kamikaze nekiront a sárkánynak, és az orruk előtt kell keresztülrángatni a csapatokat[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2800) Agyzuzo válasza arty (#2798) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem az felejtős, nem szeretem. :N (Custom gamma beállításaim vannak és a játékok úgy vaksötétek kb, a 3D se megy rendesen, ráadásul egy csomó szutyok játék így indul el alapból, megőrülök tőle).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.