Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz jonnyjoker01 #1403 üzenetére

    Én arról a részről írtam, ami lement, és ki is írtam az elejére a címét. És a mondandómban nem igazán volt spoiler, ha csak annyi nem, hogy

    8x06

    [SPOILER]
    Danny szerepelt benne, vagy hogy milyenre vették a stílust. :P
    [/SPOILER]

    Na szóval, oké, ha úgy akarjátok, akkor tőlem lehet visszafele is minden spoiler, ami spoiler, csak akkor legyen szíves mindenki odaírni a hsz elejére, hogy melyik epizódra vagy mégis kb. mire vonatkozik a spoiler, mert egy sima spoiler feliratból nem található ki, hogy a 4. évadról, a 7. évadról, az aktuális epizódról, a következő epizódról, vagy netán a majdani karácsonyi epizódról szóló információ. :U Persze végig lehet kattintani a válasz-előzményeket, csak ha senki nem írja ki, miről van szó, akkor ugyanúgy zsákutca az egész. :U

    8x10 kamuspoiler próba

    [SPOILER]
    Mivel még nem tartunk ott, az előzetes kamuspoilert jeleztem. Példának. Ennyi.
    [/SPOILER]

    Sorry, nem akarok itt spoilernáciskodni, csak akkor legyen lefixálva egy szabály, hogy mit és hogyan kell jelölni, hogy ne csesszünk ki egymással. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés