Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34551) ati012 válasza pohár (#34548) üzenetére


ati012
senior tag

Ügyes!

Megy-e valaki vonóhorgos autóval a hétvége magasságában Bp-re vagy Győrbe?

szerk.: vagy bérelnék platós autót.

[ Szerkesztve ]

(#34552) Blabcsi válasza pohár (#34548) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Elsőre azt hittem 1 előre megfestett képről törli le a cuccot, de aztán...
Durva.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#34553) dew28 válasza pohár (#34548) üzenetére


dew28
aktív tag

ez sem olyan rossz...

[ Szerkesztve ]

(#34554) doktor úr válasza pohár (#34548) üzenetére


doktor úr
tag

Tényleg ügyes. Kár, hogy giccsparádé. Persze valószínűleg ebből tud megélni.

(#34555) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Még mindig keresek 16GB-os MicroSD-t.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#34556) doktor úr


doktor úr
tag

A legutóbbi erdélyi forgatáson hallottam egy jót egy ottani embertől: "Minek nekem az okostelefon? Azon is csak hülyék hívnak..." :D

(#34557) Isee válasza doktor úr (#34556) üzenetére


Isee
senior tag

ez kemény :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34558) fenergie84 válasza Isee (#34557) üzenetére


fenergie84
addikt

de van benne valami :DDD

(#34559) br.rak


br.rak
őstag

Eladó

Canon LIDE USB-s scanner (nem kell külön táp hozzá)
HD-s és SD-s DVB-C -s Set Top Boxok Digikábelhez Link
FON2100A WiFI router minden tartozékával link 3000Ft
Tapadókorongos nagy teljesítményű WI-FI antenna.
Analóg és analóg/DVB-T tunerek.

Br

(#34560) lorcsi válasza doktor úr (#34556) üzenetére


lorcsi
veterán

ha nem baj beteszem aláírásba...ez nagyon ász :Y

[ Szerkesztve ]

(#34561) sNORh


sNORh
addikt

Keresek:
-Komódot akinek van felesleges/helyet fogja, pü-ben várom az ajánlatokat. Valami fiókos derékig érőre gondoltam. :)
-2db Swingert Elektromos Kapásjelzőhöz
-Nokia 5230-hoz Szilikon tokot

Eladó:
-Cormoran Rodeo pergetőorsó, pótdobbal 3k
-2db felszerelt teleszkópos fenekező bot 1,5/db
-DVI - D-SUB(Apa) adapter
-RTL PCI Hálókártya
-ForteMedia FM801 Hangkártya
-English Today 17-18-19 DVD
-Videotanfolyam - Weblap készítés (X)HTML

-3D studiomax 7 Biblia 2kötetes, DVD-vel

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#34562) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

:) Keresek grafikai munkára alkalmas PC-t vagy Mac-et, akár vinyó nélkül is. Ajánlatokat konkrét ármegjelöléssel privátba kérnék. :R

[ Szerkesztve ]

(#34563) baleee89


baleee89
aktív tag

Tudtok debrecenbe megbízható gsm boltot? ahol esetleg számolnak is be!

HTC sensation XL van valakinek?

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#34564) copass


copass
veterán

sziasztok!
keresnék olyan embert debrecenben, aki benne van m42 objektív dslr-re témában.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#34565) pockhome válasza baleee89 (#34563) üzenetére


pockhome
senior tag

az a baj azzal a sensation XL-lel nekem hogy egy csöppet kicsi a kijelzője :DD :DDD

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#34566) zsizsef


zsizsef
senior tag

Üdv!
Okostelefon érintőpaneljét kellene cserélni. Erre a feladatra szervízt tudtok ajánlani Debrecenben? Alkatrész nem kell, én viszem.
Köszi!

(#34567) kiss.a


kiss.a
csendes tag

van pár karton Isosurce standard csokis tápszerem aki érdekel privizen.

(#34568) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Új IDE csatolós DVD írót keresek SOS-ben holnapi átvétellel.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#34569) beencee


beencee
senior tag

Még mielőtt a honlapunkra kitenném...
Rendszerszervező (business analyst and/or system analyst) munkatársat keresünk egy jó, összetartó, szakmai ügyekben rendkívül kritikus ;) csapatba. Érdeklődést privátban várok.

(#34570) pohár válasza beencee (#34569) üzenetére


pohár
félisten

esetleg valami alacsonyabb képzettséget igénylő munkátok nincs? :B :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34571) beencee válasza pohár (#34570) üzenetére


beencee
senior tag

Nincs, az olyan jellegű dolgainkat válogatott diákokkal oldjuk meg. De őszintén szólva itt sem a papírjai érdekelnek a jelentkezőnek...

(#34572) _seth_ válasza beencee (#34571) üzenetére


_seth_
veterán

Lehet mást is érdekel: itt tulajdonképpen mi is a feladatkör? Infó/közgazd?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34573) pohár válasza beencee (#34571) üzenetére


pohár
félisten

hát műszaki infós végzettségem van, kis elektronika, kis mikroprocesszor-programozás, hálózatok, kis rendszergazdáskodás, adatbázis-kezelés és elég jól tudom kezelni az Office Projektmenedzsmentet a gazdasági tárgy miatt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34574) pockhome


pockhome
senior tag

ha ráértek nézzétek meg, most csináltam az asztalon van egy kis emelvény amin a monitor van és nem tetszett hogy ha este gépelni akarok villany kell, így ebből csináltam egy kis moddingot az 'emelvény' alá: [link]

tök fain, hangulatos, a gépből van kivezetve 5V-ról megy kapcsolót is tettem rá. szóval ennyi :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#34575) beencee


beencee
senior tag

_seth_
Azért az már egy szűrő szempont, különösen a belinkelt honlap fényében, hogy valaki erre tudja-e a jó választ...

pohár
Az már ide szinte sok tudás ;) , akár Notepad-ban is megírhatnád a doksikat, csak minőségbiztosítási, illetve praktikussági okokból kell az Office.

Amúgy röviden, ez a klasszikus rendszervező munkakör, az az alap:
- elmondjuk a problémát, az ötletet, az üzleti modellt, ő megérti
- elmondjuk, hogy ki tud még ehhez hozzászólni (ügyfél, szakértő, jogász, stb.), ezekkel folyamatosan konzultálnia kell
- ebből ő leírja és dokumentálja a teljes folyamatot, definiálja a fogalmakat, rámutat a folyamatokban lévő problémákra, stb.
- ebből megírja a elkészítendő rendszer funkcionális specifikációját

Hab a tortán, ha rendszertervező vénája/tudása/tapasztalata is van az adott valakinek (ez kb. a system architect), akkor meg is tervezi az új informatikai rendszert, megírja a rendszerterveit, a programozóink meg leprogramozzák, tesztelőink tesztelik, stb.

(#34576) Bobby G. válasza beencee (#34569) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Rendezvényszervezőt olvastam hírtelen... :Y Küldtem is egy privit! :D

(#34577) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Kenwood KR-5400 erősítő eladó vagy cserélhető telefonra, minden ajánlatot meghallgatok.

[link]

Képet linkesítettem!

[ Módosította: #65675776 ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#34578) MATT KERRICH


MATT KERRICH
csendes tag

Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre. Nem rendeltem még soha ebay-ről, de szükségem lenne erre a két dologra:
Kijelzővédő fólia
Szilikontok
Ha valamelyikőtök meg tudná ezt nekem rendelni, nagyon hálás lennék és honorálnám a segítségét! Kérlek, küldj egy privát üzenetet, ha tudsz segíteni!

(#34579) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Pioneer GM-232 autós erősítő eladó gyönyörű állapotban.
6990Ft

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#34580) wwhy válasza MATT KERRICH (#34578) üzenetére


wwhy
veterán

küldtem pü-t.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#34581) _seth_ válasza beencee (#34575) üzenetére


_seth_
veterán

Szűrő... amilyen néven hirdetnek állásokat mostanában és amit valójában el kell végezni hozzá nem mindig egyértelmű, hogy mi is a valódi munkakör :) Egyébként jelentkezni nem akartam csak elgondolkoztam rajta :) Mert mint kiderült a leírás alapján valóban azt kerestek amit meg is neveztetek, a témakörben pedig erp, vir, szervlog, info menedzsment, info rendszerek.... stb tárgyaim voltak amik végülis összesen lefedik, még amit kérni szoktam az az xml és mysql átlagban mint rendszerszervezői munka, hogy abban riportokat és lekérdezéseket tudjon csinálni, ilyen is volt nálunk :) Igazából csak az lepett meg jobban rákeresve a rendszerszervezőre, hogy az első olyan meló ami lefedi az infós tanulmányaimat, már ami az info-szakig-agrmérnök szakot jelenti :) Csak ugye ott még jog+agrár is volt :) Még talán az infszakig szakomhoz áll közelebb nem is a mérnök infóshoz :) Na mondjuk a szerteágazó ismeretek hátránya az, hogy pl ide passzolt volna ha mérnök infósként jobban beleásom magam a programozásba de a c, c# és társaiban egy ilyennek nekiállni nem lenne egyszerű az egyetem adta tudással :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34582) zetecR


zetecR
addikt

Egy jó kis 60-as Force GT valakinek?
Debreceni szállítást meg tudom oldani. :K

(#34583) bence78


bence78
csendes tag

Számvitel oktatást és vizsgafelkészítést, illetve egyéni vállalkozók könyvelését, személyi jövedelemadó bevallások elkészítését vállalom alacsony áron, tapasztalattal, referenciákkal

Fekete-fehér nyomtatást vállalok olcsón. 5ft/oldal

Illetve keresek olyan emberkét aki tudna nekem segíteni:
Elkölteném az egészségpénztári pénzemet, amit cafetériába kapok, mert csak gyűlik és gyűlik, de gyógyszert, scholl papucsot, pelenkát meg ilyesmiket nem szoktam vásárolni. Fogorvoshoz se tervezek menni (kb. ezekre lehetne elkölteni). Jutalékért cserébe tud valaki segíteni?

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#34584) Kryczek válasza pockhome (#34574) üzenetére


Kryczek
tag

jó lett. :C LOLL még van olyan ember akinek van asztali gépe? :DDD :DDD :DDD

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#34585) ati012


ati012
senior tag

(#34586) sNORh


sNORh
addikt

Keresek:
-Komódot akinek van felesleges/helyet fogja, pü-ben várom az ajánlatokat. Valami fiókos derékig érőre gondoltam. :)
-2db Swingert Elektromos Kapásjelzőhöz
-Nokia 5230-hoz Szilikon tokot

Eladó:
-Cormoran Rodeo pergetőorsó, pótdobbal 3k
-2db felszerelt teleszkópos fenekező bot 1,5/db
-DVI - D-SUB(Apa) adapter
-RTL PCI Hálókártya
-ForteMedia FM801 Hangkártya
-English Today 17-18-19 DVD
-Videotanfolyam - Weblap készítés (X)HTML

-3D studiomax 7 Biblia 2kötetes, DVD-vel

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#34587) pohár


pohár
félisten

toljadnekiiiii :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34588) Viktojka válasza pohár (#34587) üzenetére


Viktojka
tag

:DDD :DDD :DDD

(#34589) Kryczek válasza pohár (#34587) üzenetére


Kryczek
tag

ez nagyon gáááááz... :D :D :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#34590) levi1108


levi1108
tag

Nvidia vga érdekelne, 35-40k környékén!

(#34591) #65675776 válasza Kryczek (#34584) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hogy ne lenne. Egy jó okot mondj rá, amiért megérné váltani. Kényelmi, ergonómiai szempontokból minden notebook semmirevaló.

(#34592) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Eladó lenne ez a tv. Érdeklődni napközben a 06205736240,este 6-tól privátban is lehet.

(#34594) copass válasza pohár (#34587) üzenetére


copass
veterán

ez fájt! :C

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#34595) dwelablack válasza beencee (#34575) üzenetére


dwelablack
tag

miért nem gondolkodtok "agilisabban"? ma már ez a trendi-szupcsi :)

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#34596) pockhome válasza Kryczek (#34584) üzenetére


pockhome
senior tag

köszi :))
hát még van :DD

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#34597) (Bundás)


(Bundás)
addikt

X-box 360 eladó
- 512 MB Arcade verzió +120GB merevlemez, nem slim
- Jasper alaplapos, tehát nem megdöglős, 2009-es
- hűtésmod, hűtéskésleltetés, Lt 1.0+ flash
- 1 db kontroller
- szép állapot

Eladás oka: kihasználatlanság

Ár: 40 000 Ft, extra kontroller felárért megoldható

(#34598) lizakattila


lizakattila
senior tag

Gigabyte EX58-UD4P + Intel Core i7 920 + 3X2Gb Kingmax Hercules Nano
Vegyétek-vigyétek! :))

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#34599) ProdyG


ProdyG
senior tag

valaki, vagy valakinek a valakije volt már idén a Chicago nevezetű szórakozóhelyen? Oda vagyok hivatalos pénteken, a kérdésem az lenne, hogy dohányoznak-e bent, vagy sem. Mert nagyjából ezen múlik, hogy megyek-e. köszi

(#34600) dew28 válasza ProdyG (#34599) üzenetére


dew28
aktív tag

mostmar elvileg nem..

gyakorlatilag, rendezvenytol fugg, biztos lesz aki ragyujt..

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.