Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34401) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Ilyen szép lampionokat lehet szerezni Isee havertól.
Forduljatok hozzá bizalommal.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#34402) arpeen2 válasza ProdyG (#34400) üzenetére


arpeen2
senior tag

MediaMarkt - fáúrum

(#34403) _seth_ válasza Papaj x (#34395) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, csak elvesztés esetén.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34404) saril válasza bob011 (#34393) üzenetére


saril
senior tag

csak intel procis apple van :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#34405) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok

Ismertek olyan USB-s egeret, amin van dedikált Copy-Paste gomb?

Vagy beállítható más bill parancs is ezekre?
Nekem jobb kézzel kellene, hogy elérhető legyen.
Esetleg oylan billentyűzet, amin a DEL-END alatt/mellett van ilyen gomb?

Bal kezes vagyok és az egérről átnyúlni a Ctrl+C-hez hosszadalmas... Igen! :))
Lehet röhögni, de egy nap több ezerszer is elvégzed ezt a mozdulatot, akkor unalmas lehet :)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#34406) Csöves válasza ProdyG (#34400) üzenetére


Csöves
senior tag

Corába 800.

Aquila non captat muscas.

(#34407) Papaj x válasza Oly (#34405) üzenetére


Papaj x
tag

Ezen most szakadtam, de én védetnék valami hasonlót.. :D

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#34408) gtamate2 válasza Oly (#34405) üzenetére


gtamate2
veterán

nekem A4tech x7-750bk egerem van és ezen lehet programozni a bal oldalsó két gombot szoftveresen, azt hiszem van is copy-paste funkció benne gyárilag is, de a 7-es szériát talán mindet lehet programozni.

*Sn0w

(#34409) Oly válasza gtamate2 (#34408) üzenetére


Oly
senior tag

A programozhatón is gondolkodtam, de az a baj, hogy a céges gépen nem tudok szofvert telepíteni, amivel ez megoldható lenne... :(

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#34410) #65675776 válasza saril (#34404) üzenetére


#65675776
törölt tag

Jelenleg. Korábban volt azért 68k és PowerPC alapú is. Illetve akkoriban meg csak az volt.

[ Szerkesztve ]

(#34411) werszomjas válasza Papaj x (#34384) üzenetére


werszomjas
őstag

A posta díjai emelkedtek.

A standard csomag most már 1150ft, értelem szerűen a többi is emelkedett 1-2 száz ft-al.

Sűrített levegőt pedig ahogy előttem írta Csöves, a Cora-ban kell venni.

800ft 1 falkon, ott van rögtön a bejárat mellett, best buy :DDD Fene jó szerkezet PC-t egyéb kütyüket takarítani kiváló.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34412) Papaj x válasza werszomjas (#34411) üzenetére


Papaj x
tag

Hogyne emelkedtek volna.. :W

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#34413) MY2K


MY2K
aktív tag

A Magyar Telekom megállapodott a Sportklub csatornával. Ennek értelmében 2012. január 12-től a Sportklub csatorna bekerül a T-Home televíziós műsorkínálatába, így a sportrajongó tévénézők nem maradnak le kedvenc csapataik kézilabda-, vízilabda-, kosárlabda- vagy jégkorongmérkőzéseiről.
A sportcsatorna adása a T-Home analóg és digitális szolgáltatásaiban (IPTV, analóg és digitális kábel, Sat TV) a Családi csomag részeként lesz látható. A csatorna pozíciója digitális platformjainkon: 45-ös programhely. Analóg platformon az adott – központi, szegedi, békéscsabai és ajkai – fejállomások ellátási területén válik elérhetővé.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#34414) bence78


bence78
csendes tag

Számvitel oktatást és vizsgafelkészítést, illetve egyéni vállalkozók könyvelését, személyi jövedelemadó bevallások elkészítését vállalom alacsony áron, tapasztalattal, referenciákkal

Fekete-fehér nyomtatást vállalok olcsón. 5ft/oldal

Illetve keresek olyan emberkét aki tudna nekem segíteni:
Elkölteném az egészségpénztári pénzemet, amit cafetériába kapok, mert csak gyűlik és gyűlik, de gyógyszert, scholl papucsot, pelenkát meg ilyesmiket nem szoktam vásárolni. Fogorvoshoz se tervezek menni (kb. ezekre lehetne elkölteni). Jutalékért cserébe tud valaki segíteni?

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#34415) Kryczek


Kryczek
tag

valakinek eladó HDD? asztaliba kéne min 250GB, előny ha garancia is van. privátba lehet ajánlatot tenni. :R

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#34416) wwhy válasza MY2K (#34413) üzenetére


wwhy
veterán

hurrá.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#34417) Isee


Isee
senior tag

Dvd írók eladóak:
Lg GSA-4167B IDE, Fehér 2000Ft,
Sony NEC AD-7002S Sata, Fekete 2000Ft.
Debrecenen belül házhoz tudom vinni;)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34418) ntomka


ntomka
nagyúr

Sennheiser IE8

Sennheiser HD580 jóárasítva

ツ Headphones on - World off

(#34419) Isee válasza #65675776 (#34391) üzenetére


Isee
senior tag

Egy régi cisco switch és router volt összekötve kb 135-140m cat5e patch-kábellel, a pingre már nem emlékszem, de amit a portok tudtak (10/100) az megvolt.
Utána jöttek a 160-70méteres kísérletek is, ott már voltak elveszett csomagok, visszapattanó fejlécek... stb. :)

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34420) gps76


gps76
őstag

Eladó:

- HTC Desire androidos,1 GHz-es, kártyafüggetlen telefon. - 45 k
- HTC Wildfire S,androidos,T-mobilos,1 hónapos telefon. - 36 k
- USB-s 6 cstornás modelltávirányító.(ugyanolyan mint a repülőké,csak nincs benne a rádió rész). - 4 k
- FSP 19V/8 A(150 W) notebook tápegység. - 6 k
- - Alcor hordozható USB töltő,beépített akkuval,így bárhol tölthető a telefon,mp3,stb.- 3
2.5 k
- pci IDE kártya.- 500
- Notebook tesztkártya (miniPCI,mini PCI-E). - 2 k
- Lithium elemek(CR2016,CR2032). - 300 Ft/3 db
- Philips MP3-as Discman. - 1 k
- Soros portos tapipad. - 600 Ft
- Jenoptik,Aiptek 1.3 MP digitális fényképezőgép. - 1.5 k

(#34421) Salex1 válasza Oly (#34405) üzenetére


Salex1
senior tag

CTRL+ INS és SHIFT + INS esetleg segíthet rajtad :DDD

(#34422) sNORh


sNORh
addikt

Keresek:
-Komódot akinek van felesleges/helyet fogja, pü-ben várom az ajánlatokat. Valami fiókos derékig érőre gondoltam. :)
-2db Swingert Elektromos Kapásjelzőhöz
-Nokia 5230-hoz Szilikon tokot

Eladó:
-Cormoran Rodeo pergetőorsó, pótdobbal 3k
-2db felszerelt teleszkópos fenekező bot 1,5/db
-DVI - D-SUB(Apa) adapter
-RTL PCI Hálókártya
-ForteMedia FM801 Hangkártya
-English Today 17-18-19 DVD
-Videotanfolyam - Weblap készítés (X)HTML

-3D studiomax 7 Biblia 2kötetes, DVD-vel

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#34423) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok. Valaki tud linkelni egy 100%ig megbízható leírást ahol WIN7-et telepítenek USB-ről..mert esküszöm nem tudom megcsinálni :W :W

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#34424) Papaj x válasza Daniel Alves (#34423) üzenetére


Papaj x
tag

wintoflasg progi, egyértelmáen kiírja, utána bootol.. ;)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#34425) szabi911


szabi911
csendes tag

nézz be pls :))
CUCCAIM
van közte értékes is :D

érdeklődni püben :R

[ Szerkesztve ]

szabi

(#34426) Daniel Alves válasza Papaj x (#34424) üzenetére


Daniel Alves
őstag

na mindjárt rálesek :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#34427) pohár válasza Daniel Alves (#34423) üzenetére


pohár
félisten

le van írva feketén-fehéren :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34428) kungzi


kungzi
veterán

na kajáltam a royal ételbárba. royal bigburgert kértem.

3db hús(180g), bacon, uborka, paradicsom, saláta, csilipaprika, hagyma, ketchup, mustár, barbacue szósz

qva jó volt és nem maradtam éhen :DDD

kép1
kép2

(#34429) csƵ válasza kungzi (#34428) üzenetére


csƵ
őstag

Ez csak saláta meg buci. Mennyi volt?

[ Szerkesztve ]

(#34430) kungzi válasza csƵ (#34429) üzenetére


kungzi
veterán

oda van leírva mi volt benne :D 890Ft :K

[ Szerkesztve ]

(#34431) Papaj x válasza Daniel Alves (#34426) üzenetére


Papaj x
tag

:))

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#34432) Daniel Alves válasza Papaj x (#34431) üzenetére


Daniel Alves
őstag

már fent is van ;) :R már az XBMC települ :DD

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#34433) Papaj x válasza Daniel Alves (#34432) üzenetére


Papaj x
tag

:DD :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#34434) colt


colt
csendes tag

Minőségi Márkás parfümök nagy választékban és persze megfizethető árakon Eladóak!
Részletekről érdeklődj nálam!
Fm

(#34435) mitulabattyi válasza kungzi (#34428) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Meteorban ettél már? Egy óriás hamburgerhez képest mekkora?

(#34436) Salex1 válasza kungzi (#34428) üzenetére


Salex1
senior tag

Plázában láttam az egyik kajáldában egy hambit, ami olyan 20cm átmérőjű volt, közel kétezer forintért, valami brutális. A lényege, hogy ha egyedül megeszed, akkor a vendégük voltál :) nem kell kifizetni.

(#34437) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Keresek 120-160L körüli hűtőszekrényt

[ Szerkesztve ]

(#34438) Isee válasza Salex1 (#34436) üzenetére


Isee
senior tag

Az is kib@szás amúgy :D
Sokkal nagyobb hambit adnak, mint amekkora ki van rakva "dísznek", szóval aki rászánja magát, az készüljön fel lelkiekben ;)

Hogyha valakit esetleg érdekel, hogy én házilag hogyan csinálom a hambit (ami minden eddigi általam kóstolt burgernél durvább), akkor szívesen megírom ;]

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34439) mitulabattyi válasza Isee (#34438) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Az csak egy dolog, hogy sokkal nagyobb, de az íze is elég szörnyű!
Tele rakják minden vacakkal. Káposztával meg erőspistával. A hús olyan sós volt, alig lehetett megenni. :(

(#34440) fenergie84 válasza Isee (#34438) üzenetére


fenergie84
addikt

Na, akkor légy szíves privátban nyomjad csak a receptet :K

(#34441) Daniel Alves válasza Isee (#34438) üzenetére


Daniel Alves
őstag

....osszad csak megfele ;] lassan reggeli :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#34442) doktor úr


doktor úr
tag

Egyetek már embernek való kajákat! És akarjatok nekem eladni jó kis netbookot 250 GB HDD-vel ;]

(#34443) Isee


Isee
senior tag

Akkor közkívánatra:

Isee Hambi Receptje

Nos, akkor ami kell kb 5 burgerhez:

5db hamburger pogácsa (kb 80ft/db a nagyobb fajta)
Hagyma, lilahagyma, paradicsom, uborka (salátát nem teszek bele, mert sokat nem dob rajta és azért nem veszek meg egy egész fejet :) )
Ketchup, mustár, só, bors, fokhagyma, zsemlemorzsa,
Worchester szósz (lehetőleg Heinz-es, kb 700Ft egy flakkon, de nagyon sokáig elég),
40dkg darált sertéscomb, és 20dkg darált marhahús. (hogyha lehet, akkor vásárlásnál kérd meg a hentest, hogy 2x darálja át a húst, de ha bunkó, akkor az sem baj :U )

Az összepakolás igazándiból mindegy, a hús a lelke mindennek:
A két fajta húst egy keverőtálba teszed, kell bele 2 teáskanál só, 1teáskanál bors, 1-1 evőkanál ketxhup, mustár, nagyon kevés olaj (kb 1 evőkanál), és egy kis fej vöröshagymát valamint 1gerezd fokhagymás is reszelünk bele.

Összegyúrjuk, közben Worchester szósszal bőven meglocsoljuk, zsemlemorzsát annyit teszünk bele, amennyitől egy jól formálható "masszát" kapunk.
Ötfelé osztjuk a húst kis gombócokba, majd egyenként lapos, tenyérnyi nagyságú "pogácsákat" készítünk belőlük, és kisütjük.
A sütés elején hagyjuk békén, hogy "összeálljon a süléstől", majd az első átfordítás után óvatosan nyomkodjuk a husit a serpenyőhöz, hogy f@szán megpiruljon mindenhol. Kb 4-5-ször kell átforgatni, mire teljesen kész lesz.

Ha kész, akkor az összepakolási módszerem az ilyen:
A zsömlét kettévágjuk, de nem teljesen, csakhogy szépen kettényitható legyen.
Az alját megkenjük kethcuppal, a tetejét mustárral ízlés szerint, így nem fog evés közben "csöpögni". Legalulra tesszük a felszeletelt lilahagymát, rá a húspogácsákat, végül a tetejére az uborkát és a paradicsomot. Ízlés szerint majonézzel, vagy reszelt sajttal bolondíthatjuk.

Jó étvágyat :R:R

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34444) fenergie84 válasza Isee (#34443) üzenetére


fenergie84
addikt

Na, már csorog is a nyálam :DDD

(#34445) Blabcsi válasza Isee (#34443) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Ínycsiklandó. :C
Kb mennyibe jön ki össz-vissz?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#34446) dudikpal válasza Isee (#34443) üzenetére


dudikpal
aktív tag

EhhhhhTE!
Osztmost hogy egyem meg a parizert a hűtőből?!? :DDD

(#34447) mukibuci válasza dudikpal (#34446) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jó étvággyal és csukott szemmel :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34448) Isee válasza Blabcsi (#34445) üzenetére


Isee
senior tag

Hogyha mindent elsőre veszel meg (ketchup mustár worchester szósz), akkor elég sokba, a többi igazándiból "alapanyag".
A hús+zsömle+zöldségek, hogyha mindent meg kel venni ~ sajnos a paradicsom qrva drága ~ kb 1500Ft-ból megvan az 5 hambi. Lehet soknak tűnik, de nagyon finom, és legalább tudod miből van :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#34449) baleee89


baleee89
aktív tag

Maradt még kiskutya aki szeretne még vihet: KÉP jobbról: a legszélső barna kan, fehér barna foltos kan, fehér tigris csíkos szuka, és elvileg még egy tigris csíkos szuka van!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#34450) patex1983 válasza Isee (#34443) üzenetére


patex1983
őstag

nah ezt én is ki fogom próbálni :K

X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.