Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Burt


Burt
csendes tag

Sziasztok srácok!
Olvasgatni szoktam az oldalatokat, és most regisztráltam. Tudtok esetleg segíteni egy BE6-II alaplap telepítő lemez szerzésében? Bontóban vettem, de ott nem adtak hozzá, enélkül furcsa dolgokat ír ki a gép, teljesítmény csökkenésre panaszkodik, az eszközkezelőben sárga felkiáltójel stb. Fagyogat is.Internetem nincs otthon, így letölteni sem tudom, mégha tudnám hogy honnan kell, akkor sem. Ezt a pár sort a melóhelyen dobtam fel ide. Megíratás, vétel, stb is érdekelni, SOS!

Az erő veled lesz- mindvégig

(#2) Alex91 válasza Burt (#1) üzenetére


Alex91
félisten

Alaplapi chipset drivert kell letolteni, ha Inteles a lap, akkor az Inteltol, ha VIA-s, akkor a VIA-tol stb.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3) neduddki válasza Burt (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MI kene??? mejjig driver???
itt a 440-es intel:
Bővebben: link

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) Blackmate válasza Burt (#1) üzenetére


Blackmate
senior tag

Ha XP-t haszalsz nincs vele gond, az mindent felismer. Nekem 2 ilyen lapom is van 1.2 es 2.0 kiadasok. Az egyikhez van cd-m is, de sajnos igen messze vagyok otthontol ugy hozzavaetölegesen meg 3 honapig. Egyebkent Win9x csak a PCI Mass Storage drivert erdemes felrakni, semmi mast.

(#5) Burt


Burt
csendes tag

Köszönöm a linket is, meg a tanácsokat is. Csodálom, mert nem szoktak megnyílni az Internetre mutató linkek a melós gépen, de ez megnyílt. Azt hiszem hogy nem 440es az enyém, talán 340es, de majd este otthon megnézem. Azért egy telepítő lemez jó lenne, mert innen még haza is kell vinnem, lévén, hogy otthon nincs internet. A másik kérdésre : WIN98 van a gépen, second edition.

Az erő veled lesz- mindvégig

(#6) Burt


Burt
csendes tag

A PCI Mass Storage drivert egy cimborám másfajta ABIT alaplapjáról feltettük, a kérdőjel eltűnik az eszközkezelőből, de valamilyen ''nem MS-DOS kompatibilis fájlrendszert használ'' üzenet íródik ki a teljesítmény fülben MINDEGYIK partícióra. (C, D, E) Hülyeséget csináltunk? Csak a BE6-II mass storage controllere jó, vagy ez bármely telepítőlemeznél ugyanolyan, és csak a chipkészlet változik? Az ő chipkészletét mondjuk értelemszerűen nem is tettük fel. Még javítható szerintetek, vagy format C, és majd feltenni egy origi telepítőről ?

Burt

Az erő veled lesz- mindvégig

(#7) mr_ricsi válasza Burt (#6) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A RAID-re tettél vinyót egyáltalán? Mert ha nem használod, egyszerűbb volna letiltani.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8) Burt


Burt
csendes tag

Hellosztok !
Megnéztem: HPT 370-ként jelentkezik be a Raid monitor.
A BIOS version 0.95 ugyanazon a képernyőn.
A Raiden van vinyó, sűrű erezésű kábellel bekötve.

Szóval nagy szükség lenne egy telepítőre, a BE6-II tulajdonosok nem tudnának kölcsön / el adni egy korongot? Vagy legalább megíratni. PLZ
Burt

[Szerkesztve]

Az erő veled lesz- mindvégig

(#9) Blackmate válasza Burt (#6) üzenetére


Blackmate
senior tag

A Raid vezerlöt kell hozza feltenni meg, azert irja ki, hogy nem kompatibilis a fajlrendszer. Innen leszedheted: Bővebben: link

(#10) Zoz válasza Burt (#8) üzenetére


Zoz
őstag

''A BIOS version 0.95 ugyanazon a képernyőn.''
Hát az nagyon-nagyon régi! Kéne frissíteni az alaplap BIOS-át, olyanra amiben már újabb RAID BIOS van! és Aztán lehetőleg úgyanolyan verziójú RAID drivert feltenni mint a RAID BIOS, különben nem szokott rendesen működni, valószínűleg most is pont ez a helyzet!

(#11) console


console
aktív tag

át lehetne nevezni a topikot ''Telepítő lemezt keresek topik'-ra, és valami populárisabb helyre tenni, mer nekem meg videókarihoz kell.
nekem viszont Ati Rage 128 AIW 32Mb-hez kéne telepítő... mert a TVtuneres részt nemtudom, hogyan megoldani... a driver nem elég, hogy tv-t nézhessek. persze aztán lehet énvagyok béna.
ha 5letetek van, ne kíméljetek. pontosan mit töltsek.

[Szerkesztve]

.

(#12) console válasza console (#11) üzenetére


console
aktív tag

na ez aztán szép megfogalmazás lett a szerkesztések által... :)

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.