Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atom


Atom
aktív tag

Hali

Kérdésem:
Van egy EPOX 8RDA alaplapom, amin van hangkártya integrálva, amit használok.
Erre egy szimpla fejhallgató van kötve.
Kérdés, hogy mivel a fejhallgatón nemlehet bass-t meg treble-t configolni hogy tudom azt elérni, hogy ne legyen annyira éles a hang (pl főleg counter-strike- ban)
Bementem a contol panel sound configjába, ahol a hangerőszabályozónál az advanced részben megtaláltam ezt, csak éppen nem lehet használni, mert le van tiltva.
Tehát kérdés hogy hogyan lehet ezt életre kelteni, vagy milyen progival lehetne ezt állítgatni? Mellesleg nForce2-es lap a 2.03-as driverrel. Ami még ezzel meglepő, hogy ha ezt felteszem az alaplap leírása meg az nvidia szerint is megkéne hogy jelenjen egy audio configoló menü (egy új) a vezérlőpultban, ami nincs, ezt nem értem.

Plz help

Konfig: Már nincs

(#2) Atom


Atom
aktív tag

Fogós kérdés? :)

Konfig: Már nincs

(#3) Atom


Atom
aktív tag

Senki?

Konfig: Már nincs

(#4) kovacsson válasza Atom (#3) üzenetére


kovacsson
tag

gondolom az nem új infó, h általában a hangerőszabályzóban kell állítani... (?)

nekem csak ez jutott eszembe, de nem írtam ide, mert gondolom ez nem újdonság...

(#5) Atom válasza kovacsson (#4) üzenetére


Atom
aktív tag

Igen a hangerőszabályzóval maxra toltam már a hangerőt, és ha bekapcsolom az advanced menüpontot ott, megjelenik egy bass meg treble állító csúszka, de levannak tiltva. És az nForce driverből meg sehogy se tudom kiimádkozni az audio utilitys-t pedig abban van equalizer.

Konfig: Már nincs

(#6) Atom


Atom
aktív tag

Ebből az lesz, hogy veszek 1 hangkártyát...

Konfig: Már nincs

(#7) sirály12


sirály12
őstag

Nem vagy egyedül.
Nekem is epox 8rda-m van, és én sem tudom állítani ezeket.
Én is sokmindent kipróbáltam a driverekkel, de nem jött össze.
Szerintem ez azért van mert a 8rda a sima alc650-es hangkeltőt kapta meg és ez nem az eredeti, igazi. Evvel nem müxik az nvidia drivere és progija.
Szal ennyi.
De ha megoldod valahogy írd meg, mert nekem is jól jönne.

Üdv: Sirály

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#8) sirály12 válasza Atom (#6) üzenetére


sirály12
őstag

Én is egy audigy2 karin gondolkozom.

Jó döntés.

Üdv: Sirály

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#9) Atom


Atom
aktív tag

Ja most épp nézelődök énis :)

Konfig: Már nincs

(#10) Goose-T


Goose-T
veterán

Ha ALC650 van rajta, akkor töltsd le a Realtek honlapjáról a hozzávaló drivert, és 10 sávos equalizered lesz!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) Atom válasza Goose-T (#10) üzenetére


Atom
aktív tag

Jaja. Már ezelőtt letöltöttem. Most tesztelgetem, és 1előre jónak tűnik. A driver működik, és az equalizer is.

Konfig: Már nincs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.