Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) markknight válasza Szilágyi84 (#5749) üzenetére


markknight
veterán

Igen, mert az R3 a melee alapból és valszeg megnyomod. Velem is így volt.

(#5752) Szilágyi84 válasza markknight (#5751) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

De pont ez az , hogy nem nyomom ezért furcsa főleg amikor nem is vagyok közel , hogy elérné az ütés , de hirtelen kerülnek látótérbe mondjuk kb 5-10 m belül , ha pl bemegyek épületbe és ott dekkol , de kintről nem hallom , mert ugyebár csak egyhelyben vár , szóval ilyenkor hirtelen egyből kéne lőni aztán jön az ütés gombnyomás nélkül nem sűrűn, de előfordul és ez a zavaró, ha ezért tud leszedni Gyanakodtam már én is , hogy lehet mégis én nyomom véletlenül, de ez akkor is elő jön ahogy írtam nem túl közeli találkozásánál pedig nagyon figyelem magam.

(#5753) markknight válasza Szilágyi84 (#5752) üzenetére


markknight
veterán

Automatikusan nem üt és sajnos egyszerű megnyomni, főleg a Havocnál. Tavaly sikerült megoldaniuk úgy, hogy ha ADS-ben voltál, akkor hiába nyomtad a melee-t nem csinált semmit. Season 4 óta meg megint elcsesződött ez a funkció, ha véletlenül benyomódik, akkor üt, aztán kb meg is halsz.

(#5754) Mezcal válasza Szilágyi84 (#5749) üzenetére


Mezcal
addikt

Előfordul, lövés helyett üt, a másik meg lazán le is lő.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5755) Frod válasza Mezcal (#5754) üzenetére


Frod
addikt

Tegnap sikerült az utolsó csapat elleni harcban bejátszania ezt -.-

(plusz volt egy másik, szintén utolsó harcnál, ahol a G7-et akartam váltani R301-re, nyomtam a váltást, lőnék, erre látom, hogy megint G7. Oké, gyorsan megint váltok, lövök, erre megint G7 - itt már üvöltök, hogy mi az isten történik - aztán haltunk. Valszeg user error volt a részemről, a stressz hevében, de esküszöm csak a G7-et váltogatta, sajnos nem ment a stream, hogy visszanézzem.)

Do you see the white shadow?

(#5756) chungee


chungee
addikt

Estét!

Erre van valami megoldás :F Update után produkálja.

(#5757) Tense válasza chungee (#5756) üzenetére


Tense
őstag

Nálam is ez van, a frissítés óta.. (Pc)

[ Szerkesztve ]

(#5758) Maxxy10 válasza chungee (#5756) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mindegyik platformon ezt csinálja.
De pl ismerős simán betud lépni :F

(#5759) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Egész jó ez a Train mode. Most vettem észre. Karácsonyi feeling :DDD

Life is better with a Titan

(#5760) PAtr0n válasza Eversmann (#5759) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tavaly is volt, szerettük sokan.
Elvileg statot nem változtat az ott elért eredmény, de ha jól emlékszem tavaly még úgy volt, hogy a normál lvl az nőtt tőle, meg talán a battle pass is egy ideig, de utóbbit tán javították?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5761) ssgk válasza PAtr0n (#5760) üzenetére


ssgk
aktív tag

igen és az zavaró hogy killeket nem adja meg :S
Lehetne kicsit lassabb és számolja a stattokat...

(#5762) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Rájöttem srácok el sem hiszem az ütés gombnyomás nélkül hogyan történik. Hihetetlen pedig már mióta nyomom és ma megint csak leszedtek az ilyen bénázás miatt. Szóval ha el van rakva a fegyver hogy gyorsabban lehessen futni ugyebár és ha ilyenkor húzom a ravaszt akkor üt és nem a véletlen jobb analóg nyomása miatt hanem gyorsan akarunk lőni hirtelen de mielőtt elővennénk a háromszöggel a fegyvert már reflexből húzzuk a ravaszt és ilyenkor jön az anyázás 🤣

[ Szerkesztve ]

(#5763) markknight válasza Eversmann (#5759) üzenetére


markknight
veterán

Ugyanaz, idén már fárasztó. Tudom, tavaly is ez volt, de akkor még új volt. Megint ilyen “ússzuk meg az evenet ócsón” jelmondató Respawn megoldás, ala halloween (bár a halloweenibe változtattak ezt-azt)

[ Szerkesztve ]

(#5764) Frod


Frod
addikt

Én tavaly egyáltalán nem játszottam az ünnepi szezonban, így nekem teljesen kimaradt.
Valóban nem rossz móka, nem is nehéz benne nyerni, így viszont közel sem nyújt annyit, mint egy normál meccs.
És amennyire megfigyeltem, a speciális, event-badge-ek sem voltak még ennyire könnyen feloldhatóak szerintem. (ilyen ölj 100-at, meg 10.000 dmg... elég lightos)

Do you see the white shadow?

(#5765) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van aki 32:9 képarányban tolja a game-et ?
Jelenlegi setupomat upgradelném monitor fronton, nem tudom mennyire esik szét a hud stb ?

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#5766) ssgk válasza ADAM1337 (#5765) üzenetére


ssgk
aktív tag

:"D Miért ? Nem látom értelmát olyan felbontásnak game hez...
Munka vagy média mehet akkorába de game max minecraft :DDD fps semmiképpen nem.

(#5767) ADAM1337 válasza ssgk (#5766) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Munkám miatt jó a 2 monitoros felállás, monitorba is emiatt akarok váltani, plusz a monitorok blacklight bleedingje marha idegesítő. így inkább veszek egy rendes 32:9-es monitort amire 2db fhd asztal kifér.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#5768) ssgk válasza ADAM1337 (#5767) üzenetére


ssgk
aktív tag

ooh értem...
Hát akkor max nem akkorába nyomod és lesz fekete sáv"

(#5769) Tense


Tense
őstag

Srácok, lehet valahol állitani, milyen statisztikát írjon ki a karaktered alá?

[ Szerkesztve ]

(#5770) markknight válasza Tense (#5769) üzenetére


markknight
veterán

Itt [link]

(#5771) Tense válasza markknight (#5770) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen. Hm, teljesen más menü, és mind lakat alatt van. (pc)

[ Szerkesztve ]

(#5772) Frod válasza Tense (#5771) üzenetére


Frod
addikt

Persze, hogy más menü, mert megjelenéskor nézett ki így, mint a fenti videóban. (majd 2 éve)
Ezek szerint új játékos vagy, ha mind lakat alatt.
De fel tudod őket oldani:
- a szintlépésekkor kapott Apex-pack-ok (kis robot, ami három jutalmat ad) keretén belül, vagy
- meg tudod venni őket, a játékon belüli kristály valutából (ami szintén az Apex pack-ok adnak)

Do you see the white shadow?

(#5773) Tense válasza Frod (#5772) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen! :R Egy hónapja játszom, szóval nem régen. Van 1-2 xbox-os ismerősöm, ők azt mondják nekik fel van oldva minden ( legalábbis a karakterek) ezek szerint csak a pc-n kell küzdeni érte. :)

[ Szerkesztve ]

(#5774) Mezcal válasza Tense (#5773) üzenetére


Mezcal
addikt

ezek szerint csak a pc-n kell küzdeni érte.

Nem. PS-en is fel kell oldani őket, én egy év után oldottam fel az utolsót, most megvan mind. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5775) Tense válasza Mezcal (#5774) üzenetére


Tense
őstag

Köszi, akkor tuti hogy az xbox-os ismerős kamuzott :D szinte biztos hogy egyik platformon sincs feloldva alapból..

[ Szerkesztve ]

(#5776) #48613632 válasza Tense (#5775) üzenetére


#48613632
törölt tag

Akkor van feloldva minden legend, meg a battle pass is, ha van prémium előfizud Originen. Régen asszem acces volt a neve, most meg PlayPro. Azt nem tudom, hogy ez konzolra is van e.

(#5777) Tense válasza #48613632 (#5776) üzenetére


Tense
őstag

Vágom :D Amióta nevet változtattam, sehol nem vagy ismerősöm, ezt érdemlem ennyi év után :D Pedig jó lenne tolni néhányat esténként..

(#5778) #48613632 válasza Tense (#5777) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát bakker, én nem töröltelek sehonnan. De most hogy mondod, nem látlak Steamen, viszont DC-n ott vagy, de még a régi neveddel.
Epicen viszont jött valami request, talán 3x is, de rejectáltam. Az Te voltál? Valami tök más név volt, most így nem emlékszem.
Esténként mostanában RDO-t nyomtunk. Lett egy kis csipet-csapat, főleg SoT-os haverokból, és egész jókat marhultunk. De futhatunk pár kört a winter expressen most is, ha gondolod. Reggeli KV mellé pont jó lesz :D Írj rám DC-n, vagy jelölj be az új accodról, aztán megbeszéljük.

(#5779) markknight


markknight
veterán

Lifeline ultija csak szerintem töltődik piszok lassan? Marad 5 squad mire betölt..

(#5780) gyuribácsi88 válasza markknight (#5779) üzenetére

Azért marad 5 squad mert a sok hiperaktív elmeroggyant elfelejti hogy ez nem free for all, és mindenki beugrik 1 helyre, 60 emberől 30 lesz 1 perc alatt, mire az első kör beér, 3-4 csapat van csak, egy teljesen értelmetlen, agyatlan rohangálás lett az egész.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5781) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#5780) üzenetére


Maxxy10
addikt

Így van! Hol is vannak már azok a szép S1-S4 közötti idők.. :(
Ez a ranked téma egy szánalom.. Gold 1-be vagyok és ilyen silver 4-es ember a csapattárs.. :((( mégcsak nem is gold..

(#5782) gyuribácsi88 válasza Maxxy10 (#5781) üzenetére

Platba nekem bead ilyen gold 4 embereket, ellenem meg master playereket, nem is erőltetem a rankedet, megpróbáltam, de felesleges. Publicról meg ne is beszéljünk, némelyik ember azt se tudja szerintem melyik bolygón van.

ADAM1337; azt publicra értettem, nem rankedre.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5783) ADAM1337 válasza gyuribácsi88 (#5780) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez milyen tierbe ?
Dia-ra nem ez a jellemző általában első fight win után 3kp-val van a teamünk, aztán megyünk thirdpartyzgatni ami lőhető vagy pusholható, így easy top5.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#5784) Tense válasza Maxxy10 (#5781) üzenetére


Tense
őstag

Gold 1? Pc, vagy konzol?

(#5785) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv mindenki. Ismerőssel kezdtünk el újra játszani a crossplay hatására. Ő PC-n, én PS-en. A gond ott van, hogy a játékbeli voice chat elég kritikán aluli eddig, elsőnek nem is működött, utána tűnt fel, hogy PS-en nem is lehet játékon belül állítani az erősségén :DD
Valakinek valami tipp? Szimplán vak vagyok, vagy nincs benne egy ilyen alap funkció?

(#5786) Tense válasza ThySoul (#5785) üzenetére


Tense
őstag

Mi küzdöttünk vele pár napig, aztán maradt a discord. Használjátok azt beszédre.

(#5787) ThySoul válasza Tense (#5786) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ps-en van Discordra lehetőség?

(#5788) Tense válasza ThySoul (#5787) üzenetére


Tense
őstag

Azt nem tudom, de xboxra igen.

(#5789) Maxxy10 válasza Tense (#5784) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pc de kontival.

(#5790) Tense válasza Maxxy10 (#5789) üzenetére


Tense
őstag

Akkor ezek szerint én vagyok a béna, pedig azt hittem egy átlag szinten vergődök. Van 1-2 xbox-os ismerősöm akik gold szinten vannak, azt hittem ott gyengébb a felhozatal, mert én silver 2-3 között ingázok jó pár napja pc-n, van hogy egymás után 3x12 pont mínuszba, mert még fegyverhez sem jutok..

(#5791) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Ps4-ről égy Pc--st lehet meghívni ? Vagyis barátként fel lehet venni vagy hogyan lehetne ha még nem játszottunk együtt soha ?

(#5792) Mezcal válasza Szilágyi84 (#5791) üzenetére


Mezcal
addikt

Lehet. PC-s haverral játszom úgy, hogy ő egérrel tolja.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5793) Szilágyi84 válasza Mezcal (#5792) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na az jó , de hogyan? Beírom a Ps-en a barátoknál keresve a nevét és , ha megvan akkor bejelölve már barátként meghívható? Távoli rokon lenne , de elég ügyes gyerekkora óta Pc-s és még nem beszéltünk erről pontosan, de amúgy nyomnánk együtt is néha.

(#5794) markknight válasza gyuribácsi88 (#5780) üzenetére


markknight
veterán

Észrevettem, meg azt is, hogy 10 meccsből 8-ban már az első 1 percben meghalok, mert vagy nincs fegyver vagy 6 csapat van ott, mindegy hova ugrom xD

(#5795) Tense


Tense
őstag

(#5796) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Nálatok nem játszhatatlan a játék? Vagy csak a Digi szarakodik?

(#5797) #48613632 válasza m4rk.89 (#5796) üzenetére


#48613632
törölt tag

Digivel van valami.

(#5798) Mezcal válasza m4rk.89 (#5796) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálam is szar, meccs végén nem lép vissza a menübe, de meccs alatt is lagol. Én is invi/digis vagyok.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5799) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Mitől lehet, h nem tudok max fps limitet állítani? Stemen próbáltam, h beállítom az indítási opcióknál de nem veszi figyelembe a játék hiába írom ezt be: +fps_limit 0 -novid -freq 144 A videót is lejátsza az elején.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#5800) pohár válasza Bennyboy (#5799) üzenetére


pohár
félisten

a játékban van külön erre csúszka/mező, nem? mintha úgy rémlene... :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.