Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82586) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok, tudtok mondani appot, ami meg tudja mutatni hogy melyik programok voltak ébren?
Gsam-et szedtem le és azt mutatja, hogy ébrentartás: 1 óra 25 perc mondjuk. Viszont nem tudom, hogy melyik program. Ilyenkor egyébként az lenne a jó, ha nem lenne "awake time"? Baj ez amúgy nem? Mert olyankor is jobban merül. Nem? Wakelock detectort felraktam, de azon se igazodok úgy ki, hogy mi tartja ébren a telefont.
LG G4 5.1.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.