Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok valami appot vagy oldalt amivel tudok online magyar tv csatornákat nézni ? Pl Digi Sport 1,2.

(#45252) LonGleY válasza cocus007 (#45249) üzenetére


LonGleY
veterán

Az elébb írták (#45244), hogy az egyik ikont fogod és a másikra ráhúzod. Mikor elengeded, egy mappát kell alkotniuk, amit onnantól hasonló módszerrel további ikonokkal bővíthetsz. Az üres részre hosszan tapodás csak a launcher háttérbeállítását és a funkciók hozzáadását hozza elő.

[ Szerkesztve ]

(#45253) cocus007 válasza LonGleY (#45252) üzenetére


cocus007
tag

Jéé tényleg! de jó, köszi :) bár először a face kerülgette a gmail-t...

Documents to go app mire jó? pl. txt-t nem nyitja meg. akkor inkább felrakok vmi más office programot nem?

(#45254) adrian94 válasza Illusion1010 (#45244) üzenetére


adrian94
őstag

Ha így csinálod ("warez") abból baj is lehet nem ? Szóval ha felrakok pcről fizetős appokat az Lg táblagépemre az nem jó ,nem?

(#45255) Illusion1010 válasza adrian94 (#45254) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem esett szó warezről, a playről is be lehet szerezni az ingyenes apk fájlokat. [link]

Egyébként igen lehet belőle baj is, használd a Google Play-t :K

[ Szerkesztve ]

(#45256) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kérdés:általánosan...
Kerülnek ki a netre rendszer appok,pl.4.3,KitKat-ból,pl.Kamera,Album,stb...
Ezeknek mennyi veszélye van régebbi androidos telefonra,tabra,amire nem adták ki?
Gondolok itt arra,hogy pl.a 4.04-es telefonom összehányja-e magát pl.a KitKat albumtól?Vagy ezek azért is kerülnek ki,hogy lényegében nem hivatalos"frissítések" legyenek azoknak,akiknek nem jönnek ki az újabb romok,esetleg ha igen,fel se tennék az újból csak pl.zenelejátszót,launchert?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#45257) adrian94 válasza LonGleY (#45229) üzenetére


adrian94
őstag

Na most rajta van a tabon a flash .kell valamit állítani mert online streamekhez amihez kéne flash , még mindig nem jó.

(#45258) Illusion1010 válasza BandiHUN (#45256) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Elképzelhető hogy némelyik új program megy a régebbi rendszeren is, de általában nem valószínű.
Hogy összehányja magát azt nem hinném, általában nem is engedi telepíteni, ha a rendszer nem felel meg a minimum követelményeknek. Persze akarattal és kitartással ki lehet nyírni az operációs rendszert is :D

[ Szerkesztve ]

(#45259) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon profi kis zenelejátszó, érdemes próbát tenni vele:

JetAudio Plus

Az ingyenes változatban is van EQ!

Forward thinking. كرر

(#45260) -B-


-B-
senior tag

A Dropsync-ről mi a vélemény?
Megbízhatóan működik a kétoldalú szinkronizálás?
Most, hogy akciós, lehet beruháznék rá.

[ Szerkesztve ]

(#45261) S e t h válasza -B- (#45260) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha vki nekem is leírja ,hogy mire jó, akkor beruházok rá, de én csak az alap free verziót próbáltam ki párszor, de le is szedtem, lehet nem én vagyok a célközönség.
A dropbox a képeket , videókat automatikus felnyomja a felhőbe, más adatokat meg manuáisan szoktam fel illetve leszedni, nem nagyon mennyiség, vélhetően ezért sincs szükségem folyamatos szinkronizációra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#45262) #79335424 válasza adrian94 (#45257) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én Dolphinnal és Firefox betaval használom. A böngésző beállításaiban a flash -t "ha szükséges" -re kell állítani, aztán kilépni a böngészőből. Indítani a telepített flashplayert és megadni, hogy melyik böngészővel nyissa. Megnyílik egy böngészőablak, arra rá kell bökni. Ezzel aktiválódik a plugin, és innentől menni fog a beágyazott flash.

(#45263) atillaahun válasza #79335424 (#45262) üzenetére


atillaahun
veterán

Hanyas renccer alatt? Én 4.4-en már nem tudtam úgy megvarázsolni mint 4.1-en, pedig nem hiszem el hogy erre nincs valami okosítás. :(

(#45260) -B-
Szerintem abszolút megbízható és jól működő program, én is sokáig használtam, csak mióta N4-re váltottam feldughatom sajnos a külső SD-met, meg a tárhely szinkemet is (ezen a 12 GB-on szar se fér el).

[ Szerkesztve ]

(#45264) canniball válasza atillaahun (#45263) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam (4.2) semmit nem kellett varázsolni, csak feltettem a FP-t és a BoatBrowserrel gond nélkül mennek a videók.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45265) erikke17


erikke17
őstag

Üdv.

Nem tudnátok valami helyet ahonnan tudnék letölteni régebbi YouTube.apk-t? :-/

Fater X10minijén azt irja hogy hálózati hiba, wifin és mobilneten egyaránt.. Igy gondoltam felrakok valami újabbat.. Gyári 1.6-os YT van rajta nincs újabb Market-ról (Play)
Ilyen 2.1 vagy 2.2 verziójú is megtenné..

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#45266) adrian94 válasza canniball (#45264) üzenetére


adrian94
őstag

Melyik az az oldal ahol tudod használni a Boat-al ? Én néztem a Boat Browsert is meg a Dolphint is és online streameken akartam nézni meccseket de nem volt jó (wizzwig.com , banokstream.com)

(#45267) csucsu21


csucsu21
aktív tag

sziasztok
Olyan appot keresek ami az iphone (billentyű zárjára vagy milyéhez hasonló) hogy csak kóddal lehessen fel nyitni
valamint olyat ami ha csatlakoztatom géphez ne lehessen rögtön küldeni törölni dolgokat a telóról .
már ha vannak ilyenek. ja és kb mennyire húzzák ezek az akut ?
előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#45268) galaxys80


galaxys80
veterán

Hihetetlen,hogy a google play és a fb még mindig képes bellagolni mikor tölti be a képeket.
Az Instagram meg vaj simán görget.

(#45269) petipetya válasza csucsu21 (#45267) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahhoz nem kell külön app, a stock Android tudja (és ezáltal gondolom, hogy a gártói romok is): beállítások / biztonság / képernyő zárolása / pin kód be.

Amíg ez aktív, lezárt képernyőnél hiába csatlakoztatod a gépre a telót usb kábelen keresztül, a gép nem fogja beolvasni a telefon belső memóriáját. A pin kód beírása és a képernyő feloldása után viszont egyből be lehet tallózni a telót. SD kártya esetén nem tudok nyilatkozni, mivel a telóm nem bővíthető.

"nincs rá lezsóidő"

(#45270) vgyuri válasza -B- (#45260) üzenetére


vgyuri
őstag

FolderSync-et használok, ez sok szolgáltatót ismer, sok dolgot lehet benne beállítani, gyors és jól teszi a dolgát.

(#45271) #79335424 válasza atillaahun (#45263) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem nincs 4.4, de ahogy olvastam, Dolphinnal mennie kéne 4.4 -en is. Lehet, hogy a Jetpack is kell hozzá. De biztos, hogy azokhoz a streamekhez elég a flash? Nem kell Silverlight, vagy JRE?

[ Szerkesztve ]

(#45272) Oldman2 válasza erikke17 (#45265) üzenetére


Oldman2
veterán

A 2.3.4-es a legrégebbi, amit találtam...

(#45273) csucsu21 válasza petipetya (#45269) üzenetére


csucsu21
aktív tag

értem köszönöm szépen a választ.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#45274) canniball válasza adrian94 (#45266) üzenetére


canniball
nagyúr

YT, Videa, ilyesmi; online streammel egyszer találkoztam még valamikor régebben a telefonomon (Defy+Opera Mobile), az akkor működött.
Amiket írtál kipróbáltam volna de azok meg nem jók: az elsőnél csak újabb és újabb oldalakra jutok, a második pedig szimplán nem elérhető.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45275) adrian94 válasza canniball (#45274) üzenetére


adrian94
őstag

Írde be google-re hogy banok stream és rátalálsz !

(#45276) dokee78 válasza petipetya (#45073) üzenetére


dokee78
félisten

Nova+Xposed+Gravity Box és átlátszó 4.2.2 alatt is.

(#45277) petipetya válasza dokee78 (#45276) üzenetére


petipetya
nagyúr

"ha root nélkül akarod mindezt."

"nincs rá lezsóidő"

(#45278) dokee78 válasza petipetya (#45277) üzenetére


dokee78
félisten

:N

Más:
PowerAMPnél nagyon észrevehető ugyanazon szám .flac és .mp3 verziója?
Azaz szereti a .flacot?
Érdemes inkább azt erőltetni rajta,mert ugye kissé nagyobb a mérete.

[ Szerkesztve ]

(#45279) -B- válasza atillaahun (#45263) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a választ!

vgyuri: ránézek majd erre a a foldersync-re is.

(#45280) petipetya válasza dokee78 (#45278) üzenetére


petipetya
nagyúr

Folytatom. :) Ám root esetén már van lehetőség az átlátszó értesítési és navigációs sáv előcsalására, melyre mutattál is egy példát. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#45281) galaxys80 válasza LonGleY (#45152) üzenetére


galaxys80
veterán

Semmi gond a hivatalos FB appal.
Egyből jelez,ha kell,gyors is.
A titok, hogy komolyabb vas kell alá.
Gyengébb telefonokon jönnek elő a problémák.

(#45282) atillaahun


atillaahun
veterán

Most épp nincs terítéken a hívás-rögzítés, de épp ma jött válasz egy 3 hetes bug report-ra a CallRecorder fejlesztőjétől, hogy már az N4-en is működik alapértelmezett beállításokkal bármilyen rom-al és kernel-el (plusz még ART-al is) a program legújabb beta verziója. XDA-ról tölthető a 2 hetes demo. Csak ajánlani tudom, tényleg hibátlanul rögzíti mindkét fél hangját kernel-ből. A témájában van egy egész hosszú lista a támogatott eszközökről.

(#45271) Somatom
Igen, azt a kört már lefutottam, végül nagyon nem sikerült megbarátkozni a Dolphin-nal, máson meg ugye nem elérhető a flash 4.4 alatt. :(

[ Szerkesztve ]

(#45283) arkone válasza galaxys80 (#45281) üzenetére


arkone
aktív tag

Fb messenger néha nem mindig egyből küldi az üzenetet. Megkapni is néha késve kapom. (nexus5 van, üzenetet nexus4-ről küldték.)

(#45284) galaxys80 válasza arkone (#45283) üzenetére


galaxys80
veterán

Nálam nincs ilyen gond.
Ráadásul sokak megrökönyödésére Samsung (S4) alatt működik hiba nélkül. :D

(#45285) Laca1212 válasza atillaahun (#45282) üzenetére


Laca1212
őstag

Root kell hozzá?

(#45286) atillaahun válasza Laca1212 (#45285) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen.
Plusz amit még nem mondtam, hogy ha lejár a 2 hét akkor a fizetős verzió 2.5k. :U

(#45287) punky10 válasza dokee78 (#45278) üzenetére


punky10
addikt

Egy jo fülessel igen...
És ez nem csak a PowerAmp-ra vonatkozik!
Mint ahogy van észlelhető különbség egy 128 kb-es és egy 320-as MP3 között is.Ha megfelelő a szoftver(és a PowerAmp az...!)ís jó a zajkeltő is,akkor van különbség.
Bár közbelép még a hang-chip is,de ott nincs akkora szórás,minö pl a headsetekben...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#45288) blt.62


blt.62
őstag

Van arra beállítási lehetőség LG G2-nél,hogy ha mondjuk sms-t, vagy emailt, vagy a naptárbejegyzést kirakja a lezárt sötét képernyőre? Mert akkor nem kellene mindig feloldani a képernyő zárat. Ha van ilyen akkor hol lehet beállítani?

MegtorloXp

(#45289) #79335424 válasza atillaahun (#45282) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, el kell döntened, hogy mi a kevésbé barátságtalan. A Dolphin kezelése, vagy a flash hiánya.

(#45290) adrian94


adrian94
őstag

Van valami hasznos app ami az akksit "segíti" hogy lassabban merüljön?

(#45291) arkone válasza blt.62 (#45288) üzenetére


arkone
aktív tag

Ezzel több mindent ki lehet tenni.

(#45292) zsoltzsolt válasza adrian94 (#45290) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen , bár nem app, hanem úgy hívják Power off gomb :-)

(#45293) petipetya válasza adrian94 (#45290) üzenetére


petipetya
nagyúr

Screen Off and Lock

"nincs rá lezsóidő"

(#45294) canniball válasza adrian94 (#45275) üzenetére


canniball
nagyúr

Az első magyar link erre mutatott, ez működik. :K

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45295) dokee78 válasza atillaahun (#45282) üzenetére


dokee78
félisten

Korábban jeleztem én is,hogy ez tökéletesen rögzít.
Root és Alsa Mixer kell hozzá.

(#45296) atillaahun válasza dokee78 (#45295) üzenetére


atillaahun
veterán

Alsa-val nekem nem ment, erre válaszolt most nagy örömömre a dev, hogy már simán kernel-ből is tud rögzíteni (bár lehet ez csak az N4-et érintette). Neked azóta is hibátlan? Megvetted végül?

(#45297) dokee78 válasza atillaahun (#45296) üzenetére


dokee78
félisten

Nem vettem meg,mert nem fontos nekem a hívásrögzítő.
De akinek fontos,annak ajánlott megvenni.

(#45298) blt.62 válasza dokee78 (#37968) üzenetére


blt.62
őstag

Van sípoló hang felvétel közben?

MegtorloXp

(#45299) dokee78 válasza blt.62 (#45298) üzenetére


dokee78
félisten

nincs

Szintén ezért. :K

[ Szerkesztve ]

(#45300) atillaahun válasza dokee78 (#45297) üzenetére


atillaahun
veterán

Asszem nekem kinéz a vásárlás, mert kezdenek sokasodni melóban az - én ilyet nem mondtam, meg erre nem emlékszem - beszélgetések ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.