Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) gatto_ válasza Bozek (#27798) üzenetére


gatto_
senior tag

Ráadásul ez egy Iphone teszt, ami másfél éves. Azóta az összes programból kijött 10-15 frissítés, ami vagy javított vagy rontott rajtuk. :D Én jártam úgy az Endomondo-val, hogy hónapokig gyalog jártam munkába, rendszeresen bekapcsoltam, és általában 1,6 km-ert mért pár méter eltéréssel. Aztán kijött egy frissítés, és 1,6 km hirtelen 2 km fölé ment. Össze vissza ugrált a térképen a gps. Azóta megint kijött vagy 3 frissítés, most nem tudom mit csinál, mert ritkán megyek gyalog. :)

(#27802) jackbacsi87 válasza gatto_ (#27801) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ha csak ez kell...
mindjárt keresek még frissebbet.... :C :C

(#27803) S e t h válasza Deck (#27799) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kidobott pénz, vannak sokkal jobb képszerkesztők a playen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27804) Deck válasza S e t h (#27803) üzenetére


Deck
titán

Pl? Photo Studio PRO?

PS5

(#27805) Bozek válasza Deck (#27804) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Handy Photo-t használom most. Bár kérdés, hogy pontosan milyen célokra kell.

(#27806) Deck válasza Bozek (#27805) üzenetére


Deck
titán

Képjavítás, élesítés, effektek, stb erre kellene valami.

PS5

(#27807) Bozek válasza Deck (#27806) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezek benne vannak az előbb említett programban. Jók az effektek is szerintem. Automatikus képjavításra meg a Perfectly Clear a legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27808) xenom0rph válasza Deck (#27806) üzenetére


xenom0rph
őstag

snapseed megfelelő számodra!

Más - Láttam, hogy több embernek akadt problémája a tárhelyen található fájlokkal és azok méretével, erre tudom ajánlani a disk usage nevű programot! Ha van solid explorer meg is nyitja az adott mappát .

halahala

(#27809) Bozek válasza xenom0rph (#27808) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én néztem a Snapseed-et is, de nekem nem jött be. Bár tény, hogy az legalább ingyenes.

(#27810) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nincs olyan ingyenes app ami kikapcsolja a Wifi-t ha nincs kapcsolódási pont a közelben?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27811) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy a programokat hova érdemes telepíteni? A belső vagy a külső sd kártyára, és miért?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#27812) xenom0rph válasza benjoe1 (#27811) üzenetére


xenom0rph
őstag

internal - gyorsabb betöltés
external - nem foglalja a helyet a belső sd-n, bár egy kicsit lassabban tölt.

btw: Hányok ettől a play-től még mindig ,ma véletlenül rákattintottam a playes linkre, szörnyű élmény volt :O

halahala

(#27813) S e t h válasza Deck (#27806) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én PicsArt Photo Studiot és Pixlr Expresst használok, de tény, hogy hasonló funkciókkal felvértezett alkalmazásokból van egy rakás, a Ps Touch hozzájuk képest szegényes.Igaz, hogy bír egy két jó funkcióval, de ez nem pótolja a hiányosságait pl. kevés effekt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27814) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok egy olyan alkalmazást ajánlani amivel mp3 lehet böngészni és le is lehet tölteni ami után offline modban is elerheto legyen?
Mar most szolok h nem warez! , tehát ha kell fizetek is érte a lényeg számomra h offline módban is tudjam hallgatni az albumokat.
Ezeket mar próbáltam de nem sikerült ilyen opciót találnom:
Deezer
Spotify
Grooveshark
Pandora
Last.fm

egyedül a jamendo volt hasonló de ott csak ismeretlen előadókat lehet találni..
előre is köszönöm.

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#27815) Polllen válasza benjoe1 (#27811) üzenetére


Polllen
nagyúr

És van néhány app, ami nem szereti, ha külső sd-re telepíted. Uh sztem, amíg van hely, mehet minden a belsőre.

saltanus
A deezerben van ilyen opció, csak prémium előfiu kell hozzá. kb. 2k havonta.

tinyshark - grooveshark tartalmát engedi offline hallgatni, playről levették, de google a barátod

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27816) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

XperiaU a play áruház miért nem jeleníti meg a real racing 3-t? Valami köze van hozzá, hogy ezzel a Simmel töltöttem le egy LG-re, ami nincs nálam és arról nem töröltem a játékot?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27817) Deck válasza F.B.I. (#27816) üzenetére


Deck
titán

Nem kompatibilis az U-val. Húgom U-ján sem jelzi.

PS5

(#27818) freemanone válasza F.B.I. (#27816) üzenetére


freemanone
őstag

sim-hez nincs ilyen társítva, csak google fiókhoz, de nincs korlátozva hogy hány eszközön használhatod. a megoldást pedig deker megírta.

[ Szerkesztve ]

(#27819) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hihetetlen. Kösz a válaszokat!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27820) saelin válasza Deck (#27817) üzenetére


saelin
veterán

Ezt nagyon szeressük az androidban. Valaki elmondaná mitől függ az, hogy kompatibilis e, vagy sem? Én valami olyasmire emlékszem, hogy a fejlesztők döntik el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27821) raziel01 válasza F.B.I. (#27816) üzenetére


raziel01
veterán

Esetleg ha már úgyis megvetted akkor szedd le valahonnan a fájlokat és rakd rá kézzel. Nem mondanám ezt illegálisnak, mert fizettél érte. Bár nem tudom, hogy az U-n mennyire menne jól.

(#27822) Polllen válasza saelin (#27820) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kb igy van.

A build.prop szerkesztéssel lehet ezt megkerülni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27823) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Milyen zene lejátszót javasolnátok?
Ami kéne:
-Ingyenes! De semmiképpen sem trial!
-Elsősorban zenét, de ha lehet vidit is játsszon
-Gyors, ne zabálja a memót
-lock-screenje is legyen!
-minimalista stílus (másodlagos szempont)

(#27824) raziel01 válasza megint én (#27823) üzenetére


raziel01
veterán

PlayerPRO bár az nem ingyenes de nagyon ajánlanám, mert mindent tud amit akarsz.

(#27825) Polllen válasza raziel01 (#27824) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tehát végül is már az első kritériumnál kiesett. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27826) raziel01 válasza Polllen (#27825) üzenetére


raziel01
veterán

Nem értem ezt az ingyeneshez ragaszkodást. Anno millió programot próbáltam és mindig a fizetős volt az amire azt mondtam, hogy tökéletesen megfelel. Azt meg kibírja az ember, hogy a jobbakat megveszi amiket úgyis használ. pl nálam PlayerPro, Swiftkey, Shazam, Soundhound, Camera Zoom Fx stb.... Ezeket napi szinten használom.

[ Szerkesztve ]

(#27827) Polllen válasza raziel01 (#27826) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az ő dolga, ha nem akar érte fizetni. & miért fizetnél valamiért, ha egy ingyenes verzió is elég? :F

Amúgy a shazam meg soundhound egyszerre minek?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27828) Deck válasza saelin (#27820) üzenetére


Deck
titán

Fejlesztők döntése.

PS5

(#27829) raziel01 válasza Polllen (#27827) üzenetére


raziel01
veterán

De pont ezt mondom, hogy van mikor az ingyenes nem elég. De tessék mondj akkor neki olyan ingyenes zene lejátszót amit ő akar. Én mondtam neki. Bár igaz, hogy fizetni kell érte de legalább tud is mindent.

Shazam már megvolt, Soundhound meg tavaly 55 Ft-os akcióban volt azért csaptam mellé de sajnos van olyan, hogy bizonyos zenét csak az egyik ismer fel. Soundhound-nál dúdolni is lehet. Szóval mind a kettő kell.

[ Szerkesztve ]

(#27830) dokee78


dokee78
félisten

Az MXPlayer lejàtssza az 1.9 GB-os filmeket?

Anysoftban,valahogy be lehet állítani az álló billentyűzetet?

(#27831) Polllen válasza raziel01 (#27829) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én maximum a neutron-t tudnám neki ajánlani, de ez azért picit messzebb van az átláthatótól. Illetve 5 nap után nem minden funkció érhető el benne, de zenehallgatásra ugyanúgy alkalmas lesz. :)


dokee78

Az álló billentyűzet alatt mit értesz pontosan?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27832) ux1 válasza saelin (#27820) üzenetére


ux1
addikt

No meg a chipset, és az android verzió, esetleg az opengl. A játékok ezeket használják intenzíven.

Pc-n se játszol dx9 kártyával dx11-es játékot.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27833) tomy86 válasza megint én (#27823) üzenetére


tomy86
addikt

Mort Player (videót nem tud, arra Dice Playert használok)

[ Szerkesztve ]

(#27834) fatal` válasza ux1 (#27832) üzenetére


fatal`
titán

Chipsetre nem lehet szűrni. Se RAM méretre, se semmi ilyesmire. Lehet kikötni android verziót, opengl verziót meg ilyesmi. Meg kézzel lehet utána kivenni egyes készülékeket a támogatási listából.

(#27835) TazLeacher válasza fatal` (#27834) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem a szűrésről volt szó, hanem az, hogy miért nem megy, ha nem megy...

(#27836) fatal` válasza TazLeacher (#27835) üzenetére


fatal`
titán

A kérdés az volt, hogy miért nem kompatibilis a market szerint.

Ha nem, megy akkor valószínűleg a novathor miatt nem. Bár elég érdekes fejlesztés lehet... Az én telefonommal sem kompatibilis, de az valószínűleg az MDPI képméret miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#27837) Deck válasza fatal` (#27836) üzenetére


Deck
titán

Z-vel meg nem kompatibilis a Need For Speed MW, Mass Effect.

Pedig meglett vásárolva még P-n a NFS..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27838) TazLeacher válasza fatal` (#27836) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most nem szeretnék "feltételezési" vitába belemenni, de írtad, hogy ki lehet szedni típusokat. Tehát ahol olyan gond van, ami miatt nem lehet szűrni, ott egyszerűen kiszedik azokat a típusokat, és kész. Nem kell megmagyarázniuk, hogy mi miatt szedték ki.

Ha mondjuk a játéknak minimum kell 512 ram, akkor egyszerűen kiszedik azokat, amik 512 alatt vannak, és kész...attól, hogy nem lehet a szerint szűrni, még nem biztos, hogy nem az a szűk keresztmetszet a telefonban.

(#27839) fatal` válasza TazLeacher (#27838) üzenetére


fatal`
titán

Nem hiszem, hogy a kb. 5000 típus közül végigkattintgatják egyesével az összeset, amiben kevés a ram.

(#27840) dokee78 válasza Polllen (#27831) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt értem álló keyboard alatt,Anysoft tudja?

(#27841) WhiteWalker válasza dokee78 (#27830) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még a tizenX gigás mkv filmeket is lejátsza nekem hálózatról streamelve :K , best player :C

raziel01 nyers a stílusod,de egyetértek vele...a free verziókban mindig van valami kis hiányosság...én is megveszem ami kell , pár száz ft-ot ki lehet bírni...elég sok appot vettem már , de egyet sem bántam meg.

(#27842) darvinya válasza dokee78 (#27840) üzenetére


darvinya
titán

Angol 16-os kiosztás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27843) Deck válasza WhiteWalker (#27841) üzenetére


Deck
titán

+1 Mindenből a fizetős ha van. Már csak a támogatás miatt is.

PS5

(#27844) WhiteWalker válasza Deck (#27843) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jaja :K

(#27845) dokee78 válasza darvinya (#27842) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#27846) ux1 válasza fatal` (#27836) üzenetére


ux1
addikt

Building.prop és típus szerint van szűrés. Ezért lehet becsapni. Minden készülék típus regisztrált a Google-nél. :) Finger keyt is tőlük kapsz.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27847) Jacak válasza xenom0rph (#27812) üzenetére


Jacak
senior tag

Én idén még nem használtam Playt,szükségtelen,le is van fagyasztva a rendszerben...:)
...A másik dologhoz: ha a belső mem helyfoglalása lényeges szempont vmiért,és esetleg van root,akkor megoldható úgy is,h. telepítés belső mem.-be,majd Root Explorerrel másold az apk-ját pl. a /custpack(v. azon belül még a JRD_custres-mappába),v. a /dev-mappákba; a /data/data-ban lévő mappáját,és a /data/dalvik-cache-ban lévő fájlját szintúgy,majd visszalinkeli az ember a cuccokat az eredeti helyére,szintén Root Explorerrel,felülírva az ott lévőket.Működni fog minden reboot után is,és felszabadul a belső tárhely is,s ha az appnak van widgetje,az is működni fog.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#27848) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!Valaki használja az SMS Backup+ programot? Nem mindíg akarja menteni a hívásnaplót,van tippetek mi lehet a baja? Előre is köszi.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#27849) saelin válasza ux1 (#27846) üzenetére


saelin
veterán

Akkor ha jól értem, átírok valamit a build.prop-ban "galaxy s 4-re" és a google azt hiszi s 4-em van? :Y
Ehhez elég egy root jog?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27850) FZsolt15 válasza saelin (#27849) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Én megpróbáltam átírni Galaxy S2-re a telefonomat, de valamiért mégse látta annak a Play. Azt hiszem kell valami patchelt Google Play.
Igen a build.prop átírásához root jog kell, de előtte mentsd el az eredetit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.