Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8784) P41N


P41N
senior tag

Beszereztem még két PS2 FAT-et, mert miért ne. :DDD Alsó kettő legelső európai kiadás, a legfelső már kicsit "átdolgozottabb". Külsőben és belsőben is vannak különbségek, de ugyanazt tudják. Plussz poén, hogy ahol a chassis betű jelölés lenne, ott a számozás egymás után jön (3-066-490-01 illetve 02).



Két alsó közül az egyik (amelyik szarabb állapotban van) szét lesz "bombázva" majd teljesen. Komolyabb terveim lesznek vele, nem is láttam még sehol hogy bárki is megpróbálta volna ezt (lehet mert értelmetlen ;]). Jóval kisebbé akarom tenni magát az egész konzolt, ami nem lesz egyszerű, de az alaplap méretei miatt adott a dolog. Mondjuk még a Slim-et sem csináltam meg, szóval ez mèg várat magára. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.