Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

"A Meta azt mondja, a jelenleg a kriptocsalásokhoz hasonlít, március óta 10 malware-családot találtak több mint 1000 kártékony linkkel, és mindet ChatGPT-s eszközként reklámozták."
Godzilla nincs jol... Segits megmenteni! :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) updog


updog
senior tag

2000-ben meg Anna Kurnyikova vírushullám volt... oszt' mégsem védett meg senki tőle?

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#3) Synthwave válasza updog (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az egy jó kis hullám volt.

:B

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#4) svgyula


svgyula
addikt

Én arra leszek kíváncsi mikor jönnek ki a "gyárból" :U az első tényleges intelligenciával "felszerelt" vírusok? Na majd akkor
majd rájönnek, hogy ezeket az AI gurukat vagy gumiszobában kellett volna zárni vagy az óceánba rugdosni! Még alternatíva lett volna az általuk felhasznált elektromos áram más irányú felhasználása :P
De ugye a lobbi, meg ez biztosan jó lesz és sikeres, elismert leszek
mindig a józan paraszti gondolkodás előtt jár pár lépéssel.
Ez most kb olyan mintha minden rosszfiú/lány kezébe adnának egy AK-t...............

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#5) ceia


ceia
őstag

Ez az én olvasatomban: A meta figyelmeztet, hogy az általa létrehozott meta bajt hozhat a felhasználókra, mert az ő metájukon rossz emberek tudnak kártékony tevékenységet folytatni a meta segítségével.

        it's more fun to compute

(#6) MrCiviC


MrCiviC
csendes tag

Ezért is kezdtek el betiltani, egyes helyeken...

[ Szerkesztve ]

Köszönettel Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.