Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) pohár válasza baluka26 (#18200) üzenetére


pohár
félisten

lehet orgazmusuk van minden ütésnél... hoppá hoppá :D

azért nagyon sok jó meccs van, csak azt kell nézni... Tsonga, Monfils, meg a fürgébb játékosok nagyon jó meccseket tudnak játszani, nem is beszélve Ferrerről, Nadalról, Fedexről, plusz a top 20-30 többi játékosáról :K

plusz egy jópofa kép :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18202) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na összefoglalom a tegnapi meccset én is így megkésve:
- Robben-t nem mondanám a meccs emberének, mert már hamarabb be kellett volna lőnie a maga gólját azokból a ziccerekből. Azért szépen csinálta.
- Martinez zseniális
- Ribery-nek volt pár(nem túl sok azért) szép megmozdulása, de undorító volt, ahogy dobálta magát és könyökölt. Jó játékos, de nem érdemelné meg az aranylabdát szerintem. Nem is tudom kinek adnám... Ebből megint Messi lesz :(((
- Dortmund szimpatikus volt, kár, hogy szétestek a végére
- kapusok rendben voltak
- nem volt rossz meccs, csak ugye az elmaradt pirosak
- Bayern összességében brutál szezont fut, így simán megérdemelnék a triplázást

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18203) Murder3 válasza 7600 GS (#18166) üzenetére


Murder3
addikt

kamu!

egyébként az eset előzménye az egy 2 évvel ezelőtti kupa mecs ahol Subotic beleordított Robben arcába közelről miután kihagyott egy tizeneggyest.

bíró különben semmi döntő hibát nem vétett.
Ribery és Lewa eggyaránt pirosat érdemelt volna a tetteiért, de Dante tizeneggyese véleményes az ügyben, hogy ért-e sárgát.
ugyan annyira mint amikor Müller gólhelyzetbe léphetett volna ki és hátulról visszahúzták ott még le sem fújta Rizzoli és az piros lap kellett volna, hogy legyen..
szóval ha okoskodni akartok tegyétek azt objektíven
2 piros itt és 2 piros ott is elmaradt.

De eggyáltalán nem ezen múlt.
a Dortmund a mérkőzés első 20 percébe lefocizta a Bayernt addig szinte momentuma se volt a bayernek, ott kellett volna kihasználni, de nem sikerült ahogy az többször is előfordult már velük a szezonba.

A bayern az eggyik leggyengébb teljesítményt nyújtotta pont a döntőbe, de ettől független kétség sem férhet ahhoz, hogy megérdemelte a serleget.

(#18204) KisTücsök válasza Ps Vita (#18183) üzenetére


KisTücsök
addikt

De ezt már Guardiola szeretné? Vagy van egyáltalán beleszólása az edzőnek?

(#18205) 7600 GS válasza Murder3 (#18203) üzenetére


7600 GS
addikt

Attól hogy Bayern fan vagy, ne legyél vak. Ez nem PS kép, tényleg megtörtént.

Dante nem érdemelt sárgát? Mit néztél te de úgy őszintén? Müller meg túl könnyen adta meg magát annál a szitunál, nem volt az szabálytalan.

(#18206) Integra válasza Murder3 (#18203) üzenetére


Integra
titán

múlt rajta, mert ha a spori nem gyáva, akkor ribery letakarodik azonnal, aztán követi dante is, előbbinél még csak megkockáztatom, hogy nem látta, de dante-nál egyszerűen gyáva volt lappal beleszólni a meccsbe, védte a saját seggét - fail.
müller meg már spanyol és olasz színvonalon ontotta a schwalbe-kat :DDD
azt senki sem vitatja, hogy erőben a bayern jobb volt és a második félidőben is sokkal jobban bírták, de az biztos, hogy ribery és dante elmaradt lapjai döntőek voltak.
az pedig döntőbeN.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18207) giigz


giigz
veterán

Igaz még sok van hátra az évből, de bárkinek is megfordult a fejében, hogy ebben az évben ne Ronaldo kapja az aranylabdát? Amit idáig csinált, már amiatt egyértelmű lehet a döntés.

Ezt mindenféle trollkodás nélkül kérdezem, felmerült Ribery neve, én úgy gondolom, hogy talán ott lehet a top 3-ban, de nem fogja megkapni, és ugye ott van Messi, tavaly év végén szerintem is jobb volt a teljesítménye, mint Ronaldo-nak, de ebben az évben számomra egyértelmű, hogy kategóriákkal jobb Ronaldo.

Tehát teljesen komolyan kérdezem valakitől, aki ért a focihoz, hogy mi miatt nem egyértelmű mindenki számára a Ronaldo aranylabda idén?

(#18208) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#18202) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na szinte ugyanígy látom :K
Az aranylasztit én vagy Schweinsteigernek vagy Lahmnak adnám,esetleg Müller

[ Szerkesztve ]

(#18209) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"A nyolccsapatos tornán két csoport lesz, így minimum három mérkőzésen pályára léphetünk majd egy amerikai és további európai topcsapatok ellen.

A Chelsea így olyan klubok mellett lett meghívva, mint az AC Milan, a Juventus, az Inter, a Real Madrid, a Valencia, az Everton és a Los Angeles Galaxy." - Guinness International Champions

Lesznek akkor jó kis meccsek.

(#18210) baluka26 válasza giigz (#18207) üzenetére


baluka26
veterán

Ribéry ne vicceljetek már...

CR, Messi, Bale, Mata, Götze, Balotelli (ha így folytatja), Ibrahimovic szerintem jelenleg a legjobbak Európában.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18211) vans? válasza baluka26 (#18210) üzenetére


vans?
őstag

Jo a sorrend. ;]

hábm bábm

(#18212) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ennek az évnek még csak a fele telt el, nagyon korai már most aranylabdáról beszélni.

(#18213) baluka26 válasza salival (#18151) üzenetére


baluka26
veterán

Nálam is, most láttam. Nem hiszem el én se, lehetetlen odaérni...

Na itt a 74. percben is Ribéry megint takonykodott :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18214) -HajTömeg- válasza baluka26 (#18210) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Na az b@szna be,ha Balotelli kapná az aranylabdát... :DDD

Alias: Júzer error

(#18215) baluka26


baluka26
veterán

XDXDXDXDXDXD MÜLLER.
Elrontja a passzt, majd elesik, hátha. Erre mondta valaki, hogy piros? Keményebb bírónál sárga, kifelé.

Lewandowski viszont kickban, bunkó állat. Mondjuk ha lefújja szabálytalanságnak bíró megelőzhette volna a problémát.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18216) Ps Vita válasza baluka26 (#18210) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja,persze Balo benne van ,Lahm meg Schweini nem,na azért ne viccelj :U

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18217) baluka26 válasza Ps Vita (#18216) üzenetére


baluka26
veterán

A Bayern egy csapat. Nézd meg a Milan-t Balo nélkül és vele, aztán után okoskodj.

Szélső hátvéd nem fog aranylabdát kapni, Dani Alves és Cole kapott volna már akkor...

Schweini szürke eminenciás aranylabdához, mint Carrick.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18218) Ps Vita válasza baluka26 (#18217) üzenetére


Ps Vita
őstag

És ezt te komolyan gondolod :Y

Na mind1

[ Szerkesztve ]

(#18219) fatal` válasza giigz (#18207) üzenetére


fatal`
titán

Ronaldo a kupadöntőben nyújtott "teljesítménye" után szerintem nem érdemel semmit. Szerintem idén valamelyik Bayern játékosnak kéne kapnia. Ráadásul hátra van még egy őszi szezon.

Radamel Falcao egyre közelebb kerül ahhoz, hogy a francia Monaco labdarúgócsapatának játékosa legyen. Az Atlético Madrid támadója sajtóhírek szerint szombaton már az orvosin is átesett a hercegségbelieknél, és hétfőn aláírja szerződését.Falcao a hírek szerint 12 millió eurót keres szezononként a francia Ligue 1 újoncánál, amely 70 millió euróért már megszerezte a Portótól Joao Moutinhót és James Rodríguezt.

[ Szerkesztve ]

(#18220) baluka26 válasza Ps Vita (#18218) üzenetére


baluka26
veterán

Ha Schweini és Carrick közül kellene választanom Carrick-et választanám, pedig Schweini sokkal szimpatikusabb.

Szélsőhátvédet tartom. Egy jó Dani Alves jobb-hasznosabb volt, mint egy Lahm. De akkor már felterjeszthetjü Baines-t is, aki rögzített szituációkban is parádés és kb. átjátszhatatlan... :U :U

Ha már Bayern játékos, akkor Müller. Ő tényleg kivételesen ügyes.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18221) Ps Vita válasza baluka26 (#18220) üzenetére


Ps Vita
őstag

De te csak azért választanád ezt a két játékost,mert ők a PL-ben játszanak :U

(#18222) baluka26 válasza Ps Vita (#18221) üzenetére


baluka26
veterán

Te azért a többieket, mert bayern játékosok. Ha nem ott fociznának azt sem tudnád kik ők. Valószínű akikről beszélek, azokat sem láttad sokszor focizni...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18223) vans? válasza Ps Vita (#18221) üzenetére


vans?
őstag

Az a lenyeg, hogy te viszont nem azert adnad Schweininek vagy Lahmnak az Aranylabdat, mert a Bayernben fociznak. :D

hábm bábm

(#18224) Ps Vita válasza baluka26 (#18222) üzenetére


Ps Vita
őstag

De,ismerem mindkettőt,és nyilvánvaló,hogy jobb náluk Schweini és Lahm :K

Az már a másik,hogy nálad óriási hátrány ha valaki nem Angliában játszik...

Vans: de,azért,mivel a Bayern megnyert mindent(jó még van egy meccs)és ők a klucsjátékosok

[ Szerkesztve ]

(#18225) baluka26 válasza Ps Vita (#18224) üzenetére


baluka26
veterán

Azért raktam előr azt általam hulladéknak titulált spanyol bajnokságból CR-t és Messit, igaz?:D

Sneijder megnyert mindent 2010-ben. Ki nem szarta le?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18226) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Vannak szép gólok.

Hát még ha nem Amerikában lenne, és lehetne nézni élőben a teljes meccset. Biztos voltak szép cselek, passzok is. Hajnalban csak ezért fent maradni...

[ Szerkesztve ]

(#18227) baluka26 válasza KisTücsök (#18226) üzenetére


baluka26
veterán

Én is néztem, jók ezek a barátságos meccsek, sok gól, kevés durvaság, örömfoci. Mindenki szarik az eredményre, és sok fiatal játszik.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18228) cyberkind


cyberkind
félisten

Most ne már hogy Neymar a Barca-ba megy ? :o :(((

Paranormal Cocktivity

(#18229) 7600 GS válasza KisTücsök (#18226) üzenetére


7600 GS
addikt

Költözz ki Amerikába. :D Nekem úgyis ez a(z) (egyik) jövendőbeli célom.

(#18230) Ps Vita válasza baluka26 (#18225) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szóval egyetértesz azzal,hogy Sneijder nem érdemelte meg? :Y

Nem mondtam,hogy ők fogják kapni,csak azt,hogy nekik járna a hagyományok szerint,ahogy a hollandnak is járt volna,az más,hogy már lassan semmit se fog érni a díj a nevetséges díjazások miatt

Tücsök: Az ilyen meccsek nem nyár végén szoktak lenni?

[ Szerkesztve ]

(#18231) pohár válasza KisTücsök (#18226) üzenetére


pohár
félisten

Nasri két gólja elegáns volt, Ramires nagy labdát kapott Luistól, Mata szépen beverte, Dzeko is szépet akasztott 30-ról :D

az ilyen meccseken milyen pénzt lehet akasztani, fú... csak ontják a gólokat, ezen nagyot tudunk nyerni :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18232) KisTücsök válasza 7600 GS (#18229) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát, ha akadna egy olyan lehetőség, lehet nem hagynám ki. Bár akkor adnék a szarnak egy pofont, ami a meccseket illeti, mert a szezonbeli meccsek meg szar időpontban lennének onnan. Amúgy mit tanulsz, ha szabad kérdeznem? Gondolom nem fodrásznak készülsz, akkor nem lennének amerikás álmaid, gondolom. :D

PS Vita: "utószezon". Amolyan levezetés gondolom. Amúgy ja, de hát már mindent a pénz irányít.

Azért nem tudom, ennek a Chelsea játékosai mennyire örülhettek. Közel 70 tétmeccs után, még bohóckodhattak itt egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#18233) baluka26 válasza Ps Vita (#18230) üzenetére


baluka26
veterán

Mindenki más kaphatta volna abból az Inter-ből.

Sneijdert ne keverd ide, ő vitte a hátán mindenhol a csapatot, és rengeteg egyéni díjat is bezsebelt. Schweiniék messze vannak tőle.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18234) Ps Vita válasza baluka26 (#18233) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem azért,de ha ebből a Bayern-ből kiveszed Schweini-t akkor szenvedni fog,lásd Arsenal elleni meccs,nem értem ezt a messze van tőle dolgot,van olyan jó játékos mint ő

(#18235) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nem ebbe a topikba :W

[ Szerkesztve ]

(#18236) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#18210) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem Falcao és Cavani is sokkal jobb, mint Balotelli. Suarez is lazán előtte van, az egyik, ha nem a legjobb csatár jelenleg (Messin kívül). Neki mondjuk nem adnék sz*rt se, mert amilyen patkányságot lehet csinálni, már megcsinálta. Götzét nem láttam sokszor játszani, de nekem Reus mindig jobbnak tűnt. Ezt nehéz így megmondani, hogy kik a legjobbak. Bale-nek meg köré van építve a csapat. Ja és lehet ez vitát vált ki, de nálam Modric abszolut top. Csak nyerne már valamit.

Azt még nehezebb, hogy ki kapja az aranylabdát. CR-nek nem adnám a kupadöntőn nagy tuskó volt. Messi nem futott nagy szezont, Bayernben meg mindenki jó, de annyira senki nem kiemelkedő a látványos posztokon. Tőlem kaphatja Lahm is, Messi is, Schw*******er is, nem lennék felháborodva. Sőt még Mata is megkaphatná tőlem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18237) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#18236) üzenetére


Ps Vita
őstag

Miért úgy írod,hogy Schw*******er? :D

(#18238) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#18237) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

nem tudom hogy kell írni és lusta voltam rákeresni :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18239) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#18238) üzenetére


Ps Vita
őstag

:D

(#18240) Tomi0703 válasza NyxNyxNyx (#18238) üzenetére


Tomi0703
őstag

akkor irtad volna azt, hogy Bastian. :DDD

(#18241) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#18236) üzenetére


baluka26
veterán

Suarez-t elfelejtettem. Tényleg.

Mata-Bale megosztott Balon d'Or?:D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18242) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Chelsea: megegyeztek Mourinhóval, négy évre aláír - sajtóhír"

:C

[ Szerkesztve ]

(#18243) cyberkind válasza KisTücsök (#18242) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem ilyen boldog leszel amikor elküldik és a csapat 3 év alatt áll talpra újra ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#18244) Ps Vita válasza cyberkind (#18243) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az az ő országa,nem kell félteni,nem fog ott bukni

(#18245) cyberkind válasza Ps Vita (#18244) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha mint 2007-ben ? :U
Akkor bztosan ezért rúgták ki !

Paranormal Cocktivity

(#18246) KisTücsök válasza cyberkind (#18245) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor sem bukott. Szó sem volt róla.

Remélem egy olyan szerződést írnak alá, hogy nem rúghatja őt ki Abra, s köteles kitöltenie a szerződését. Hahh, persze...

(#18247) cyberkind válasza KisTücsök (#18246) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig 4-ből csak 2 helyről ment el magától, és szerintem ez a nem bukás, Chelsea-től Madrid-tól kirúgták így ez nem vélhető sikernek !
Meg amikor innen kirúgták a csapat az idény elején jó pár meccs után a tabella 2. felében volt !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18248) Integra válasza KisTücsök (#18242) üzenetére


Integra
titán

na, csak visszatalál a zsák a foltjához :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18249) KisTücsök válasza cyberkind (#18247) üzenetére


KisTücsök
addikt

A bukás akkor lett volna, ha az idény végén is ugyan ott vannak, és nem nyernek semmit sem Mou-val. Ezt hullámvölgynek hívják, amibe belekerült a csapat kb 2 év után. Semmi egyéb.

(#18250) Murder3 válasza 7600 GS (#18205) üzenetére


Murder3
addikt

ha megtörtént akkor visszakapta subotic amit ő művelt ennyi.
de mondom ok akkor 2 piros itt 2 piros ott..
müllert meg visszarántották az hogy milyen mértékű az egy dolog, de egy kis szabálytalanság is elég ahhoz, hogy kibillenték az eggyensúlyából.
kis szabálytalanság is ugyan olyan szabálytalanság mint a látványosabb ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.