Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101151) forceberg válasza omfgk (#101150) üzenetére


forceberg
veterán

Ő egy kicsit részrehajló, én megírtam, hogy sárga és piros.
Csak ha a sok ótvar rángatózás nem lenne, visszarúgásra sem lenne alkalom.

A gyökér okot kell megszüntetni, nem csak a következményt elítélni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101152) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Klopp megint 19-re lapot húz..

Miután nyáron úgy vágott neki a szezonnak hogy volt egy (1) használható CB-je aki ráadásul rohadt sérülékeny, most kijelentette hogy télen nem pótolja Cout és az egyetlen padról beszálló gólképes játékost is kölcsönadta, miközben az összes rivális erősített.

#bátor

(#101153) #56268288 válasza NyxNyxNyx (#101140) üzenetére


#56268288
törölt tag

Imádtam Suarezt, míg Liverpoolban játszott. Utána is megnéztem pár gólját, mozdulatát, ha épp valahol láttam linkelve. Most is imádnám, de az a baj, hogy több féreg mozdulatot látok tőle, mint szépet - jó, nem nézek Barca meccseket. Az ilyet csúnyán büntetni kéne, hogy a büdös életbe ne csinálja meg még egyszer. Ráadásul nem is az első és nem is a második volt.. :(((

(#101154) NyxNyxNyx válasza #56268288 (#101153) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fú én már akkor is utáltam. Most meg még jobban. Semmi szerethető nincs a paliban, ránézek és be akarok verni neki egyet. Most talán volt egy csendesebb időszaka. Amíg nem ment neki, addig nem volt mocskos. Pont fordítva, mint Alli (ő azért nem ez a kategória még szerencsére).

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101155) forceberg válasza NyxNyxNyx (#101154) üzenetére


forceberg
veterán

Borítékolható volt, hogy utálod, mióta ismered.
Ennél a visszarúgásánál mocskosabb volt Alé KdB-re csúszása.
Karriereket lehet így kettétörni.

(#101153) gabesz939: Ha nem róla lenne szó, simán elmentetek volna az események mellett...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#101156) Norbi.


Norbi.
őstag

Klopp alatt Stu-t gólkèpesnek hívni, háát.. :)

#101152-re válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#101157) DeathAdder válasza Norbi. (#101156) üzenetére


DeathAdder
veterán

gól és gólpassz adatok ebben a szezonban, arról nem tehet hogy nem játszatja Klopp.

(#101158) adise válasza DeathAdder (#101157) üzenetére


adise
őstag

Az ilyen stat nem sokat er. Jatszott az ilyen 3+ golos meccseken teljesen mindegy. Vagy tenyleg azthiszitek hogy vmi kovetkezo aranylabdas lenne es dacbol bem jatsuattja Klopp? Ezt erosen ketlem

(#101159) szami777 válasza DeathAdder (#101152) üzenetére


szami777
addikt

Most nézem, hogy Stu a WBA-hoz ment.
Csöppet fura. WBA összeteheti a két kezét egy ilyen fogásért.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101160) Norbi. válasza DeathAdder (#101157) üzenetére


Norbi.
őstag

Ő Suarezzel volt nagy menő, ebbe a Liverpoolba egyszerűen nem látom a helyèt mèg akkor se, mikor egèzsèges. Abba biztos vagyok, hogy a WBA-ba magára talál.

(#101161) bagyulajuve válasza Norbi. (#101160) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ebben, abban, -ban :P ;]

Resistencia eterna

(#101162) paatrick


paatrick
őstag

Most olvasom hogy Abayi... a fene OBAMAJANG ;] ment az Asenalba. Korábban nem vitték már el Kínába valami nagy pénzért??? Én tökre úgy emlékeztem.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101163) Tibiajax válasza #56268288 (#101153) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Most is imádnám, de az a baj, hogy több féreg mozdulatot látok tőle, mint szépet - jó, nem nézek Barca meccseket
igen, hát úgy nehéz látni szépet is..

bagyulajuve tesco value-s hsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#101164) DeathAdder válasza adise (#101158) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem teljesen mindegy, mert ő volt az egyetlen gólképes ember a cserepadon. Nem aranylabda meg gólkirályról van szó, lássunk már túl a barszareálon.......
Klopp alatt mindig keveset játszott, de mindig a legjobbak között volt gól-gólpassz/perc mutatókban.
Benteke is rendszeridegen volt, alig játszott, de mégis hozta a 0,4 gól/meccs mutatóját amit a korábbi klubjaiban is, ami nagyon erős.
Most meg 3 év után felhozta a pincéből Ingset, nyáron már a szintén gólképes Origit is lepasszolta és hozta helyette Solanket, vagyis Stun kívül egyszerűen nincs ember a padon aki gólképes lenne.

Nem arról van szó, hogy rendszeridegen, minden csapaton meglátszik ha a keret rotálva van, még Pep sem rotálja az űrcsapatát pedig megtehetné, itt arról van szó ha kidől pár ember, akkor vannak a teljesen gólképtelen játékosok, korábban meg berakta Sturridget aki 5 perc alatt gólt lőtt, majd lesérült, vagy egész meccsen homály volt de baszott 2 gólt, tehát valamit hozzá tudott tenni. De pont a tél kellős közepén akkor kell kölcsönadni, amikor az egyik legjobb játékost is eladta a kezdőből, akit minimum fél évig nem fog pótolni.. ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

(#101165) adise válasza DeathAdder (#101164) üzenetére


adise
őstag

De most a statisztika pont ellened szól. Nyilván Klopp is látja. BL-be gól a Maribor ellen 7-0 volt talán?. PL-be 2gól 3 meg 4 nullás meccseken. Ezt nem mondanám jó teljesítménynek. Ott már valoszinű bárki beállhatott volna. Gól képes? A többi padon levőhöz képest mondjhatjuk. De Coutinhot nem ő fogja pótolni.

(#101166) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Felmerült a Llorente Bacsuáj csere, de egyik fél sem egyezett bele. Akkor hogy merült fel? :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101167) BenHans


BenHans
addikt

Bréking! Óriási veszteség érheti az Intert!

;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101168) DeathAdder válasza adise (#101165) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogy szólna ellenem, a leggólérzékenyebb támadó a padon (vagyis rossz kifejezés, mert az egyetlen gólt szerezni képes támadó a padon), amikor beállt akkor általában élt a lehetőséggel. Illetve rengeteg meccset döntött már el ezen a szinten (nyilván nem idén, mert alig játszott).

Szezon elejét kivéve csak Solanke és újabban Ings van preferálva mint csereember, és azon kívül hogy elmondható ütköznek, küzdenek, hajtanak semmit nem tettek hozzá gólokban, gólpasszban még 3-4 gólos előny esetén sem. Ebből igazából akkor lehet baj, ha 2 ember lesérül a 3 támadóból és rájuk kell bízni a gólszerzést. Idén ez még nem történt meg szerencsére, de alapból nagyobb esély lesz rá, hogy a 4-ből már csak 3 topjátékos van a keretben.

Én ezt legalább olyan kockázatosnak érzem, mint egy használható (de sérülékeny) CB-vel nekivágni a szezonnak. Utólag elmondható hogy az a döntés őt igazolta, mert így is megnyerte a BL csoportkört és top4-ben van, de most megint legalább akkora kockázatot vállalt.

Klopp olyan higgadtsággal kitart makacs elvei mellett, ami figyelemre és tiszteletre méltó, csak több mint kockázatos :)

(#101169) Tibiajax válasza BenHans (#101167) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neee.......

(#101170) Ringman válasza BenHans (#101167) üzenetére


Ringman
nagyúr

kizártnak tartom sajnos.
pedig vihetne még magával pár játékost. azt hiszem vagy ő vagy rano van a legrégebb óta a csapatban, a 3. talán handa

(#101171) #56268288 válasza forceberg (#101155) üzenetére


#56268288
törölt tag

Ezt mind csak te gondolod igy. De nyilván tudod..

(#101172) KisTücsök válasza DeathAdder (#101157) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ugyanilyen táblázat van chelseasben is?

(#101173) dudu5130 válasza Ringman (#101170) üzenetére


dudu5130
őstag

Naga és Rano kézen fogva jöttek 2011 januárjában. Handa 1,5 évre rá érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#101174) NyxNyxNyx válasza forceberg (#101155) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha már a te logikáddal megyünk, akkor annak is volt előzménye mikor KDB rátartott Allira és megúszta a lapot (még akár pirosat is) szóval akkor megérdemelte? :U

De amúgy meg ki mondta, hogy Alli-é nem volt durvább? Most Alli karrierje legdurvább belőpéjőt hasonlítod egy hétköznapi Suarez mocsoksághoz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101175) DeathAdder válasza KisTücsök (#101172) üzenetére


DeathAdder
veterán

Biztosan van, de én nem tudok, ez Andrew Beasley táblázata, de cheseaval kapcsolatban nem posztolt hasonlót mostanában.
Ha látok majd beteszem ide :)

(#101176) Ringman válasza dudu5130 (#101173) üzenetére


Ringman
nagyúr

elvileg brozovic is kölcsönbe megy - sevilla vinné, mindkettőt támogatom, de ki jön helyettük?
így 22 fő maradna - ebből 3 kapus, 2 ifi - egyikük már szerintem sérülés miatt pályára sem léphet idén

a fennmaradó 17 főből meg 4 szélső védő - cancelo, santon, dalbert, dambrosio; 4 középhátvéd. 9 fő marad 6 posztra, ebből az egyik karamoh aki összesen 45 percet játszott eddig. - vagy cancelo és dalbert lesz candreva és perisic cseréje, de még így is sovány a keret, 1 frontra is

nagyon remélem, hogy 3-4 minőségi ember beesik még.

remélem valamit elszámoltam :)

(#101177) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sziti Peppel:

Kapusok: 55.8 millió font
Védők: 233.1 millió font
Középpályások: 114.4 millió font
Csatárok: 49.1 millió font

= 452,4 millió font (515 millió euró) 2 év alatt :Y Csak tudnám az ffp-t hogy játsszák ki, vannak alternatívák, de ennyi.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#101178) Enzolord


Enzolord
addikt

Giroud megy a Chelsea-be... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101179) Ringman válasza DeathAdder (#101177) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem elvitatva pep eredményeit azért megnézném hogy mit hozna ki egy herthából, burley-ből, udineseből vagy viarrealból

(#101180) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

de jó, hogy a tökéletesen pártatlan Egri V közvetíti a Juve meccset, egy élmény lesz hallgatni :C

Resistencia eterna

(#101181) BenHans válasza Ringman (#101176) üzenetére


BenHans
addikt

Pastore?! Di Marzio szerint közel az Interhez...
Joaquin Correa (sevilla) és Davy Klaassen (everton) pletykák vannak még, de ők inkább mint Pastore alternatívák.

Ahogy nálunk Dzeko eladásáról szólt pár hétig mindin, úgy az Internél Icardi volt, illetve van porondon.
Egyes források biztosra veszik a nyári távozást. Nem kérdés melyik a nagyobb érvágás, Icardi nélkül sehol nem lenne idén az Inter, kb az ő formáján múlik minden pont.

Eközben nálunk Monchi nyári igazolásokat készít elő. Cristante és Verdi a célkeresztben.
Nyáron már nincs FFP, bőven pluszban leszünk, kíváncsi leszek az érdemi erősítésre.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101182) bagyulajuve válasza BenHans (#101181) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Pastore az egyik legjobb volt annak idején az olasz bajnokságban, jól járna vele az Inter

Resistencia eterna

(#101183) Ringman válasza BenHans (#101181) üzenetére


Ringman
nagyúr

Egyes források biztosra veszik a nyári távozást. Nem kérdés melyik a nagyobb érvágás, Icardi nélkül sehol nem lenne idén az Inter, kb az ő formáján múlik minden pont.

ha 100 feletti összeget lerak pl a madrid, akkor menni fog. csak ne maradjon serie a-n belül

(#101184) gyuromoj válasza Ringman (#101183) üzenetére


gyuromoj
veterán

Argentin szövetségi kapitány is mondott olyat, hogy elvileg tényleg menni fog a nyáron.
Újság azt írta hogy 105 millió plusz Kovacic játék jogai.
Tényleg olyan jó ez az Icardi hogy megér ennyit? (nem követem az olasz focit :B )

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101185) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#101184) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ennyire rossz lenne Kovacic?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101186) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#101185) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem egyáltalán nem rossz, csak keveset játszik. Simán jó focista.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101187) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Buffooooon :R

Resistencia eterna

(#101188) BenHans


BenHans
addikt

Ringman és gyuromoj: Azt olvastam, hogy július első 15 napján érvényes a kivásárlási záradéka, ami 110M€-t jelent. Próbálnak tárgyalni vele a megújításról, magasabb záradék beépítésével, de ezzel kapcsolatban semmi konkrétum nincs és sok függ a BL hely elérésétől is.

Icardi jó. A legkisebb lehetőség elég neki a gólhoz, az Inter egyszemélyes támadószekciója legtöbbször.
Ha azt nézzük Aubameyang 65M€ lesz kb, akkor nagyon drága viszont...
Kovacic szerintem anno túl lett fújva, bár nem rossz, de 105M + Kovacic retúr az erős ajánlat.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101189) omfgk válasza gyuromoj (#101184) üzenetére


omfgk
addikt

Ezt én is olvastam. Remélhetőleg kacsa a hír...

Jó játékos Icardi, de közel sem ennyire.
Kovacic játéka nekem nagyon tetszik csak sajnos összevissza játszatja Zidane. Értem ez alatt a játékperceket na meg a pályán betöltött szerepét is. Néha majdhogynem Casemiro helyén játszik, máskor meg egész sok szabadságot kap (ilyenkor szokta az egész pofás átfutásait erőltetni).

(#101190) Ringman válasza gyuromoj (#101184) üzenetére


Ringman
nagyúr

kovacic egyszer már besült nálunk, gondolom madridban sem váltotta meg a világot.
icardi statjai elég jók, de eléggé igényli a kiszolgálást - vannak olyan meccsei ahol kb labdába sem ér [link]

147 bajnoki meccsen 89 gól + 22 gólpassz a mérlege, ez serie a szinten elég jó, majdnem olyan, mint higanyé [link]

szóval icardiért a kovacic + pénz helyett inkább még több pénz jöjjön. - de benzema semmi esetre sem :D

szerk:
szóval ha az exmadridos&túlsúlyos idősebb higany megért 90-et, akkor akár reális is lehet a 100M

[ Szerkesztve ]

(#101191) gyuromoj válasza Ringman (#101190) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pont most akartam Benzot ajánlani, meg az Inter dob melle egy kis aprót. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#101192) BenHans


BenHans
addikt

Azt állítom az Arsenalosok csak színészek, mert ilyen debil csak akkor lehet ennyi játékos ha csak megjátsszák. A második és harmadik Swansea gól minden előzményével együtt kabaré.
A másodiknál jó kis bedobás lett volna ha ők támadnak ott éppen, de védekezésben így oda nem dobom be kapkodva az utolsó társnak, hogy az ellenfél van bő emberfölényben. Aztán az az alibi kocogás ami után rájön hogy a nyakán a támadó gyorsan hazapasszolja, erre jön Cech 3 támadóval szemben egy ilyen mutatvánnyal.

És ez az a csapat ahol néha képesek olyan támadásokat vezetni és gólokat szerezni hogy bárki csettintene rá. Az oké, hogy a 'pool is kikapott itt 1-0-ra miután megverték a City-t, de ők a PL Robin Hoodja, az ágyúsok meg szimplán bolondok.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101193) DeathAdder válasza BenHans (#101192) üzenetére


DeathAdder
veterán

Összefoglalóból és statokból azért jó játszott a Swansea, ahogy a Pool ellen is nagyon jól csinálták amit akartak, és korábban a Spurs is hát részben szerencsével verte meg őket (meg nem adott tizi, kihagyott ziccerek) aztán beszoptak két pontrúgást, de Clement leváltása óta már nem az a pofozógép mint előtte voltak.

Oké hogy tökutolsók voltak, de most is 6 pont van az utolsóelőtti és a 9. között, semmivel sem rosszabbak mint az előttük levő 8-10 csapat.
Aki kifog pár meccses rosszabb szériát, vagy kellemetlen sorsolást az egyből a felsőházból a kiesőzóna környékén találhatja magát.

(#101194) DeathAdder válasza DeathAdder (#101193) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sőt több mind megérdemelt volt a győzelem

(#101195) KisTücsök válasza Enzolord (#101178) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nincs pánik a csapatnál, az a lényeg. ;]
___

Palmieri. 20m. Nem ismerem, de... mintha emlékeim szerint nem annyira a védelemmel lenne a gond. :F
___

DeathAdder: :R

(#101196) szami777 válasza DeathAdder (#101193) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon durva, hogy 10 csapatból bárki kieshet, nem is tudom, mikor volt ilyen utoljára.
Nincsen egyértelmű gyenge, kiesőjelölt csapat, én azért drukkolok a stokenak és a wbanak, hogy kiessenek. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#101197) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

tegnapi juve-meccs mennyi lett?

(#101198) adise válasza Tibiajax (#101197) üzenetére


adise
őstag

Gólzàporos 0-1

(#101199) venember83 válasza adise (#101198) üzenetére


venember83
nagyúr

1-1 volt a terv, de Giginek nem szóltak. :D

(#101200) Tibiajax válasza adise (#101198) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát, hihetetlen..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.