Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark Vantage eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:22:51

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark Vantage listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) joshua7 válasza pszichiater (#9198) üzenetére


joshua7
veterán

Hatmagos. :( Ahogy látom, bőven ellensúlyozza a gyengus vgát. Illetve ha megy még a vga, akkor nem szóltam.
Egyébként ki a gyártó?

szerk: subaruwrc: a 31k-hoz képest az

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#9202) subaruwrc válasza joshua7 (#9201) üzenetére


subaruwrc
félisten

gyengus vga 29.5k gpu scorerral ?

pszichiater

van ebből több is vagy csak egy ?

[ Szerkesztve ]

(#9203) Motion_Blur válasza Lauda (#9200) üzenetére


Motion_Blur
félisten

imageshack nekem is auto átméretezte 800px-re a képemet :((

(#9198) pszichiater: pont fel akartam már tenni a kérdést, hogy miért nincsenek 6magos 580-as eredmények, de megjött a válasz :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9204) pszichiater


pszichiater
senior tag

Igen

Ebben a kariban ennyi van. Image újdonság ez az átméretezés. Nem figyeltem.

Subaru: akad, akad... ;]

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#9205) jones965 válasza subaruwrc (#9202) üzenetére


jones965
Modder

Ahhoz képest hogy nekem is majd 30500 a gpu, akkor igen.
Úgy látom itt már csak a 980x-el lehet érvényesülni.El is ment a kedvem az egésztől.

pszichiater: :C

[ Szerkesztve ]

(#9206) Lauda válasza Motion_Blur (#9203) üzenetére


Lauda
félisten

Allitsd at do not resize-ra.

Itt az en eredmenyem pl:

;)

(#9207) Cybertrone válasza jones965 (#9205) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyetértünk....Ezek után én is megmaradok kis zugtesztelőknek, és ha esetleg valaki jön, és szeretné összemérni az erejét, és az iletőnek nem 6magos van állok elébe! :K :R

Mindezek ellenére, én is gratulálok a kollégának a szép eredményért! És hogy egy kicsit adjon nekünk is esélyt futtassa le a tesztet 4mag+HT-val, hátha azt betudjuk fogni! :C :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9208) Laraxior


Laraxior
titán

GTX580: 1000/2000/4300MHz ;] :D

[link]

SLi:

[link]

(Cyberthrone GPUjával megtámogatva) :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9209) jones965 válasza Cybertrone (#9207) üzenetére


jones965
Modder

Összehasonlításnak ott van tom_lol eredménye, úgy hogy van még mire gyúrni. ;)

(#9208) Laraxior: gratula! :C Csak össze jött.

[ Szerkesztve ]

(#9210) Motion_Blur válasza Laraxior (#9208) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Olvastam az alaplapos cumit, ahhoz képest szerintem nagyon szép eredmény. Fájó, hogy 215-ös biciklivel meglett volna a 30k egy kártyával.. 1000/2000 :R

SLi-ben miért vetted vissza a procit?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9211) Cybertrone válasza jones965 (#9209) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az is egy beteg eredmény igen... mái napig sem értem hogy tudta a memóriát úgy meghúzni :DDD :U
Max futtatunk mark11-et ott nemszámít már anyira a proci! :DDD
Viszont az sli pontszámra büszkék vagyunk nagyon! :K :R

subaruwrc:
Tudod venni kell egyet :DDD Sokan így csinálják itt :P

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9212) subaruwrc válasza pszichiater (#9204) üzenetére


subaruwrc
félisten

akad. akad, nem örülök :DDD

jones965
jó ahhozképest igen.
én állom a 4 mag + ht versenyt, csak 580 asom nincs :D

(#9213) Laraxior válasza Motion_Blur (#9210) üzenetére


Laraxior
titán

igazából kicsit a türelmetlenség is közrejátszott...hideg is volt,meg 4400on fagyizott...
210 a max bclk amit tud a lap "stabilan"

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9214) Laraxior válasza subaruwrc (#9212) üzenetére


Laraxior
titán

venni kell..nem a száddal szerezni ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9215) jones965 válasza Laraxior (#9213) üzenetére


jones965
Modder

A fene megeszi az én lapomat, nekem lemegy 215 BCLK-n, mégis molyfing a cpu score.

(#9216) Cybertrone válasza jones965 (#9215) üzenetére


Cybertrone
veterán

Esetleg uj win? :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9217) pszichiater


pszichiater
senior tag

Köszi! Köszi!

Laraxior! Szép, szép! :R
Josh: Gigabyte

Sli-vel már nem is merek jönni.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#9218) subaruwrc válasza jones965 (#9215) üzenetére


subaruwrc
félisten

kipróbáltad 1-2 vel kevesebb bclk-n hogy reaális pontot ad e ?

Cybertrone

ja látom nagy a haverság a nagyszájúval, majd eldöntöm hogy lesz 580-asom, okés ? :)

Laraxior

nemhiszem hogy reagálnom kell a gyerekes beszólásaidra
mind a 2 kártya a tied? miért raksz be eredményt más kártyájával ?

[ Szerkesztve ]

(#9219) Laraxior válasza pszichiater (#9217) üzenetére


Laraxior
titán

dehogynem..várjuk :)
tuti a 40k összpontszám :K
mindenki azzal versenyez amije van,amit használ :K szóval hajrá :D

subaruwrc: eldöntöd? valaki megszán vagy nem....kb ennyi ;) reméljük kapsz... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9220) MPowerPH válasza joshua7 (#9196) üzenetére


MPowerPH
félisten

Neked semennyire sem. Ez csak a Quantum motor sajátossága, arra erős hatással van a pci-e freki. És szereti is, 24/7 a 110 sem kottyan meg neki.

Don't Tread On Me

(#9221) Cybertrone válasza subaruwrc (#9218) üzenetére


Cybertrone
veterán

Miért nagyszájú? Mert neadjisten az igazat mondja? Nekem aztán 8 hogy veszel e kártyát vagy nem... csak tudod míg a legtöbb emberke megveszi magának a cuccot, és úgy száll be a buliba, egyesek nem... Kérni én is tudok, csak nem visz rá a lélek...
Amugy a haverom igen kövezz meg érte! ;)

És te miért raktál már be kb 10 eredményt más kártyájával? :P Arra az 1 tesztre én adtam oda neki a karit, nem kérte... Én is kíváncsi voltam hogy mennek, és ő is... Mondjuk azt 1 órára neki adtam ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9222) Lauda válasza Laraxior (#9208) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon szep, grat! :K :C

(#9223) subaruwrc válasza Cybertrone (#9221) üzenetére


subaruwrc
félisten

ja hát az tényleg más akkor :D
nekem is a barátaim adják kölcsön. nem tartozom senkinek beszámolóval hogy honnan van szerintem. aki nem ragad le ennél a témánál az versenyzik velem / pszichiater, jones965/ aki meg igen, az hajtogatja az igazát, meg nekemtámad. lehet ezt így csinálni, csak nem erről szól a topik,amit egyesek előszeretettel szarnak le nagyívben. :)

(#9224) jones965 válasza subaruwrc (#9218) üzenetére


jones965
Modder

Érdekes, mert 206 BCLK-n gyakorlatilag ugyan annyi a cpu score, mint 215-n. :U

(#9225) Cybertrone válasza subaruwrc (#9223) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát igen... látjuk is az eredményét a modkerben :( Vajon a való világban is anyuhoz teccik szaladni minden mondat után....? :DDD
Off vége vanatge topikban vagyunk... ha gondod van priviben meglelesz!
:R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9226) subaruwrc válasza jones965 (#9224) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem qpi degradáció lehet az oka magasabb bclk-n.
feszeld kicsit az ioh / qpi pll-t.

(#9227) joshua7 válasza pszichiater (#9217) üzenetére


joshua7
veterán

Nem, nem, jöhet az is! Csak a srácok olyan jól elversenyeztek egymással, erre jössz ezzel az eredménnyel és paff.. :D

BMW001: az a quantum motor az micsoda? :B

Laraxior: 2 gpu-ban üt az sli eredmény így is. Nem rossz. :)

Egyébként ha kérhetném az illetékeseket, pls ne itt öljétek már egymást. Jó, hogy pörög a topik, de inkább eredményeket linkeljetek! :R

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#9228) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam a laptopomra a Vantage-t, a teszt indításakor ezt írja ki: Minimum required resoiution is not supported

Cpu: intel T9300
Vga: Nvidia Geforce 9600m Gt
Memoria: 4Gb
Op: Win7 Ultimate 64bit

Mit hiányol?

Köszi!

(#9229) subaruwrc válasza mc-4 (#9228) üzenetére


subaruwrc
félisten

megfelelő méretű kijelzőt.
a performance presetnek 1280*1024 kell.a géped meg ha jól sejtem 1366*768 as.

(#9230) MPowerPH válasza joshua7 (#9227) üzenetére


MPowerPH
félisten

Foxconn -nál Quantum Force maga a lap motorja, mindent beleértve. Igazából nem tudom rendesen leírni, De olyan, mint az Asus -nál az Extreme Engine Digi+ pl. :)

Don't Tread On Me

(#9231) jones965


jones965
Modder

Viszont a listát elnézve, vízhűtésesek nem nagyon teszünk ki magunkért. :(
Pedig reméltem, hogy ezáltal stabilabb lesz a gpu, erre fel 970Mhz-n már vagy lefagy, vagy pedig letilt a kártya védelem.

(#9232) subaruwrc válasza jones965 (#9231) üzenetére


subaruwrc
félisten

meg kell mondjam énis sima 1ghz-re számítottam tőled ...
a kártya védelmét ki lehet szedni azt hiszem.

(#9233) mc-4 válasza subaruwrc (#9229) üzenetére


mc-4
aktív tag

A kijelzőm 1440x900-on van, ha átraknám 1280x1024-re akkor fog működni?
Megnéztem ez a méret nem tudom beállítani.

(#9234) Cybertrone válasza jones965 (#9231) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nálam 1ghz-nél tilt le a kari, de ott is csak a driver áll le, és dobja el magát a vantage... 1.16v-on... lehet 1.2v-on stabilabb lenne, de nincs miért gyilkoljam! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9235) pszichiater válasza subaruwrc (#9223) üzenetére


pszichiater
senior tag

Öreg rókát kihagytad. Gombcomp testvért, aki nem egyszer, nem kétszer állt ezen lista élén.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#9236) helkis válasza jones965 (#9231) üzenetére


helkis
addikt

kicsit visszaolvastam, hát azért butális eredmények jöttek! grat mindenkinek! :R

asszem ide a víz (önmagában) már nem elég én is platformváltást hajtok végre, tengerentúlról már jön egy 6magos.. :K - erről jut eszembe, milyen lapot ajánlotok hozzá?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9237) Cybertrone válasza helkis (#9236) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aszondják gulfhoz a R3E a jó cucc! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9238) helkis válasza Cybertrone (#9237) üzenetére


helkis
addikt

R3E az mi? :B én gigabyteokat nézegettem eddig, mert az már bejött core2-óta több is volt..
de s1366-ot még nem piszkáltam :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9239) Laraxior válasza helkis (#9238) üzenetére


Laraxior
titán

Rampage 3 Extreme.
Van egy UD7-es az apróban...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9240) pszichiater válasza helkis (#9238) üzenetére


pszichiater
senior tag

Asus Rampage III. Meg leszel elégedve :K

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#9241) joshua7 válasza pszichiater (#9240) üzenetére


joshua7
veterán

1 R2G jelenthet valami hátrányt Gulf tuningban? 4.5Ghz-ig jó lenne eljutni.

Semper Fi

(#9242) helkis válasza Laraxior (#9239) üzenetére


helkis
addikt

köszi srácok, elkezdek olvasgatni, kalkulálni :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9243) pszichiater válasza joshua7 (#9241) üzenetére


pszichiater
senior tag

Xeon proci ami neked van, nem ismerem. Alaplap meg csak kisebb. Szerintem egyáltalán nem hátrány. Hülyeséget meg nem írnék hogy ennyi-meg annyi fesz, meg bckl,uncore, meg egyéb eretnekség.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#9244) MPowerPH válasza helkis (#9238) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, Gulfira az R3E a legjobb választás. Nekem ha minden stimmel, akkor a héten meglesz a Gulfim. ;]

Don't Tread On Me

(#9245) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Na bameg tisztára lemaradottnak érzem magamat... mindenki gurítja a 6 magosokat lol... Nesze neked szegénység, meg világválság :D :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9246) tom_tol válasza jones965 (#9224) üzenetére


tom_tol
addikt

mennyi vtt-t adsz 3800 uncore-z ?

pszichiater grat, le is törtem mint a bili füle :D

(#9247) jones965 válasza tom_tol (#9246) üzenetére


jones965
Modder

1,32V

(#9248) subaruwrc válasza pszichiater (#9235) üzenetére


subaruwrc
félisten

való igaz, bár ő tudja hogy rá mindig gondolok :)

(#9249) subaruwrc válasza joshua7 (#9241) üzenetére


subaruwrc
félisten

4.5g-ig nem fog hátrányt jelenteni.
feljebb már egy idő után korlátozó lenne a lap tápellátása, mert nemigazán van felkészítve a hexa core-ra.

(#9250) tom_tol válasza jones965 (#9247) üzenetére


tom_tol
addikt

lehet kevés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark Vantage eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.