Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#188) osonte válasza natë (#176) üzenetére


osonte
senior tag

Amúgy mindennel egyetértek, annyi különbséggel hogy Pixelem nem volt soha, tehát ahhoz nem tudom hasonlítani.

Viszont a Xiaomi.eu stabil rom megérhet egy próbát, mert az a stabil kínai romra épül és ott állítólag hamarabb javítják a hibákat. A fejlesztői romba meg beletesznek tesztelésre szánt dolgokot is, bár ennek ellenére valamelyik telefonnál elég stabil tud lenni, csak ez gondolom még friss telefon és nem annyira kiforrott a tesztelési ága.

Annyi még, hogy nem autófókuszos a szelfi kamerája, de szerintem baromi jó képe van. Bár más kategória, de az Samsung A52S ellenfénnyel, félig sötét szobában vállalhatatlan, a Xiaomi 13 korrekt képet lő. Nappal meg természetes, hogy jó a szelfi. Ja és agyon lehet szerkeszteni a képet, szem méret, ajak méret, állkapocs méret és még rengeteg opció.

Majdnem minden alkalommal, amikor beléptem a Samsung áruházba (A52S-nél), ahol a gyári appok frissültek, bedobott valami ajánlatot egy másik app formájában. A Xiaomi-hoz fiók sem kell, anélkül is frissülnek a rendszer appok. Szóval ez már nem a reklámokról szól. Pár helyen ki kellett kapcsolni a hirdetések fogadását (ezen legalább ki lehet) és így egybe sem futottam bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.