Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#132) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Tegnap délután Hogwarts Legacy helyett valahogy megint a demót sikerült elindítani :D Kimaxoltam az Oath levelt Zhao Yunnel, 200 ezer qi / amrita van nálam, szerintem ez egy "pár" levelre elég lesz pénteken (feltéve, hogy nem b.sz ki velünk a Team Ninja és nulláza le a progresst).

Aki esetleg szenved az első boss-szal, annak némi hint: valószínűleg nem véletlen, hogy a boss előtti zászló közelében sorban lehet stealth killelni az ellenfelek, amiért masszív moral boostot kap a karaktered ;) Ha nem megy 10-es moralon Zhang Liang, akkor 5-6 perc farmolással húzzátok fel magatokat 20 fölé, garantáltan jobban fog menni a harc. Illetve ha úgy gondoljátok, hogy ügyesen menedzselitek a spiritet, akkor tudtok block + deflectelni is, hogy ne kelljen folyamatosan healelni.

Vannak amúgy vicces dolgok a játékban. Személyes kedvencem az, amikor a második pályán a guruló farönköket is lehet deflectelni :D A martial artokkal nem annyira vagyok kibékülve egyelőre, bár jó eséllyel nem igazán láttuk még az igazán OP cuccokat. Rengeteg martial art animációja nagyon hosszú, mire betalálnál a hitboxba, addig kétszer megcsap az ellenfél, így nem igazán van értelme használni, maximum a boss fightban akkor, amikor piheg a boss.

Kipróbáltam a coopot és a random online assitance módot is, mindegyik elég jól működött. Az online assistance itt egy kicsit érdekesebb lesz, mint a Niohban volt, mert nem lesz elég simán csak speedrunolni a bossig a hostnak, mert nullás morale-on a segítség se sokat számít, muszáj lesz a zászlókat gyűjtögetni.

Nagyon várom a pénteket, akkor megyek a steelbookos fizikai kiadásért :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.