Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

Erről mik a véleményeitek?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) biker válasza Pupák (#1) üzenetére


biker
nagyúr

naaaaaaaaaaaaaaaagyon jó.

csak jót tudok mondani

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) Keitaro


Keitaro
addikt

Driver?

(#4) Pupák


Pupák
tag

Csak win98 van de hol találok xp drivert?
Mi az hogy nagyon jó
mennyit ér kb?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#5) biker válasza Pupák (#4) üzenetére


biker
nagyúr

xp-hez nem kell.
amugy meg extrák xp-hez, meg minden egyéb:
www.vortexofsound.com

értéke felbecsülhetetlen, ára ugy 3-4k között mozog.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) biker


biker
nagyúr

alap 4.0 kimenet, de SPDIF megoldható
96db jel/zaj viszony (!)
THD 0.02%
aranyozott.

320hangos hullámtábla, és MÉG 2mb-al bővíthető

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Pupák


Pupák
tag

Mondjuk én 5k ért vettem az még elmegy?
Hogyan lehet bővíteni a memet rajta?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#8) biker


biker
nagyúr

[L]http://www.gerisoft.hu/letolt/MX300.pdf[/L]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) biker válasza Pupák (#7) üzenetére


biker
nagyúr

keresel egyet, spéci kártya, rajta van a mem, egy tüskesorra megy rá

5k-ért... hááát, elmegy.
a membővítés csak akkor kell, ha a midi in-ra key-t kötsz, és szintizel, máskor nem igazán kell a 320 hangon túl más :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) Pupák


Pupák
tag

Köszi az infót tehát mondjuk jól jártam vele valamennyire!
Csak azé vettem mert ez állítólag full hardweres kari és jobb mint a mostaniak hasonló árban.

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#11) biker válasza Pupák (#10) üzenetére


biker
nagyúr

ez mind igaz :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) biker


biker
nagyúr

nekem volt, de egyszer el kellett adjam, a mostani lowprofile házba meg nem férne bele :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) Pupák


Pupák
tag

Én úgy gondoltam megtartom amíg működik.
Játékok támogatják általában?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#14) emvy


emvy
nagyúr

Jó, csak nincs hozzá XP-s driver.

while (!sleep) sheep++;

(#15) Pupák


Pupák
tag

Valaki azt állította hogy nem is kell hozzá driver?!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#16) Pupák


Pupák
tag

Tehát senki nem tudja hogy a játékok szeretik e ezt a karit?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17) emvy válasza Pupák (#16) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem fogod tudni használni a A3D-t. A kártya annyit fog érni, mint egy kitűnő minőségű SB128.

while (!sleep) sheep++;

(#18) Pupák válasza emvy (#17) üzenetére


Pupák
tag

Azé az is valami de legalább kevésbé veszi igénybe a procit hangképzésnél .
Vagy tévedek

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#19) Pupák


Pupák
tag

Sajna drivert én sem találtam de csak van valami megoldás?
Vagy nincs?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#20) Pupák


Pupák
tag

Esetleg a w2000 driver nem működik alatta?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#21) Pupák


Pupák
tag

senki és semmi?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#22) Pupák


Pupák
tag

érdeklődjek máshol?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#23) biker válasza emvy (#17) üzenetére


biker
nagyúr

fogja tudni használni
nekem is volt

és lehet hozzá letölteni 3rd party control panelt is, meg mindent.
megy xp alatt alapból az spdif is, A3D is, minden megy

miért eteted?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) biker


biker
nagyúr

driver benne van:
[L]http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=http://support.microsoft.com:80/support/kb/articles/Q295/3/18.ASP&NoWebContent=1[/L]

(Note: Microsoft has since updated the drivers for the Aureal Vortex-based sound cards and put these new drivers on the Windows Update site. User feedback has been negative in regards to these new drivers, so it is recommended that you not update to this new version.)

These drivers support digital audio, DirectSound, DS3D, A3D 3.0, MIDI (via DirectMusic), the wavetable header, the joystick port, and S/PDIF Out.

The drivers do not support EAX, A3D 3.0 reverb, or S/PDIF In.

csajk az A3D visszhang ami hadiláb, ezt a chris day féle driver/control panel megoldja

control panel:
[L]http://myweb.tiscali.co.uk/chris.day/vortex2cpl.exe[/L]
[L]http://review.wizard.spb.ru/files/vortexcpl.zip[/L]
[L]http://review.wizard.spb.ru/files/vtxp_a3.exe[/L]

Újabbak itt:

[L]http://members.optushome.com.au/kirben/[/L]

lehet jókat letölteni:
Vortex and A3D Utilities



A3D WinAmp plug in
This very cool plug in (v1.22) allows you to send all WinAmp output through A3D 3.0 - allowing you to spatialize your audio files in 3D space. (File size: 128K)
(Official website)



A3DVCD
This utility captures CD audio playback and runs it through the A3D 2.0 wavetracing engine to add reverb-like effects and 3D positioning. (File size: 260K)


és még ezt itt:
[L]http://www.google.co.hu/search?q=A3D+control+panel+&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=hu&meta=[/L]

üdv.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) biker


biker
nagyúr

arról nem is szólva, hogy az A3D reverb hiányától nem lesz a hangminőség egyenlő egy messze rosszabb sb 128-al, mert ezen nem lehet rontani. :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) bendi


bendi
tag

Amúgy meg EAX 1,0 comp, úgyhogy fog menni játék vele!
Talán még létezik olyan játék, ami A3D-t támogat, na ott lesz az igazi! :C

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#27) biker válasza bendi (#26) üzenetére


biker
nagyúr

pl quake3 :D
és még sokan mások...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Nagyon klafa kis kari, nekem is volt 1, de lecseréltmem egy sb5.1re mert fagyott tőle a GTA3. Kb 10 percenként megmurdelt. Ezen kívül csak jót tudok róla mondani. Csak már kicsit eljárt felette az idő... :O

(#29) neduddki


neduddki
nagyúr

Hi!

Imadom aszt acuccost! az aud 2 vel cambridge 250d- vel siman tarcsa minosegban a lepest, de sajnos 2k/xp vomalon dx8-tol folfele jatekok alatt nem stabil ahangja /legalabbis en feladtam a probalkozast:-((((/ eltunik

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Kicsit még tartod és a gyűjtők vagyonokat fognak érte fizetni! ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#31) neduddki


neduddki
nagyúr

H!I

ha jol tevdek akkoreszt meg senki nem javallta [L]http://www.vortexofsound.com/[/L] eleg sok mese van rola

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#32) Wolfskin válasza neduddki (#29) üzenetére


Wolfskin
őstag

Heló!

Értsem úgy, hogy simán zenei hangminőségben vetekszik az audigi2-vel? (Cambridge az erőlködőd, és milyen hangfallal tesztelted?). Akkor csak a zene miatt nem érdemes cserélni?

Mellesleg nekem is ilyen karim van, a hangja nagyon tetszik, de még összehasonlításra nem volt alkalmam. (Yamaha A-520 és mission 760i a vége).

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#33) biker válasza Wolfskin (#32) üzenetére


biker
nagyúr

igen, kb.

jel zaj szint 96db, azt hiszem ez egyezik az audigyvel, a torzítása 0.02, az audigynek meg tán 0.005, de ez már nem a hallható különbség :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) Pupák


Pupák
tag

Úgy döntöttema kari még sokáoóig nálam lesz mert a játékok nam nagyon érdekelenk a többit meg már leírtátok!
Köszike a sok minden jót
Habár ezek szerint rosszat nem is lehet írni erről a kartyáról
Remélem!

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#35) Pupák


Pupák
tag

Ez van

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#36) biker


biker
nagyúr

na, és amugy hogy tetszik? hogy megy?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) WN31RD válasza biker (#36) üzenetére


WN31RD
addikt

Én is pár napja vettem egy Vortex2-es kártyát (anyagi okokból... most csak erre tellett), igaz, nem MX300-at, hanem Terratec XLerate Pro-t (valójában ez egy az egyben a Vortex2 referenciakártya, a Terratec nem változtatott rajta semmit). Eddig meg vagyok vele elégedve, nagyon szép a hangja. Van már működő Linuxos driver is (ALSA 0.9.7c). :D
Itt van egy kis teszt róla: [L]http://forum.rightmark.org/ubb/Forum4/HTML/000249.html[/L]
Kb. 3000-ért (használtan), 2 vagy 4 hangszórós rendszerekhez egyértelmű Best Buy a Vortex2.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#38) biker válasza WN31RD (#37) üzenetére


biker
nagyúr

ja...
nekem olyan diamond monstersoundII mx300 volt, hogy miután leszedtem a matricát, alatta a nyákra szitázva AUREAL Vortex2 8830 volt :)
az is gyári aureal volt.
volt pár ilyen :C

kár hogy nincs belőle low profile, kezdek ráizgulni megint

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39) klumbik


klumbik
tag

tényleg nagyon jó
nekem most a referencia driverrel megy problémák nélkül az mx300 (nem régiben el tűnt a vortexofsound-ról a diamond driver)

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#40) koviz


koviz
csendes tag

DOS alatt felejtsd el, nem fog menni. :-)

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#41) neduddki válasza Wolfskin (#32) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Aha siman tugya a aud2-t es nekem meg jobban is teccik a hangja:-)))
A creativ fele cambridge soundworks megaworks 250d-t hallgatgatom!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#42) neduddki válasza biker (#38) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es ugy ezett ki mint a referencia??? CSak azert kerdezem, mert megferdult nalam mind a ketto a mx300 eg mindig megvan /gyujtemeneym disze:-))))/ es a ket kartya kinezetre igencsak messze van egyastol, mig sok mas vortex2-es egy az egyben a referenciat kovette...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#43) emvy válasza biker (#24) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem volt szándékomban ''etetni'', csak kb. egy évvel ezelőtt, amikor nekem volt ilyen kártyám, nem találtam olyan játékot, ami használta volna az A3D-t. Na jó, Q3 igen, de más nem nagyon; és senki nem tudott driverekkel kisegíteni; én még erre az állapotra emlékeztem.

while (!sleep) sheep++;

(#44) WN31RD válasza neduddki (#42) üzenetére


WN31RD
addikt

Ez enyém így néz ki:

Nagyobb kép:
[L]http://www.dearhoney.idv.tw/MUSEUM/Vortex2_Optical.jpg[/L]
Tehát olyan, mint a SuperQuad 2500, az MX300-ra viszont nem hasonlít.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#45) biker válasza neduddki (#42) üzenetére


biker
nagyúr

igen, pontosan ugy is nézett ki.
és a hátsó csati mellett is rajta volt a kis csip, ami egyes kártyákról lemaradt, így azokra dughatták a daughterboardot :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#46) biker válasza WN31RD (#44) üzenetére


biker
nagyúr

ja, ez detto superquad.
optical rull...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#47) emvy


emvy
nagyúr

Az Aureal Vortex2 Superquad a jobb vagy az MX300?

while (!sleep) sheep++;

(#48) biker válasza emvy (#47) üzenetére


biker
nagyúr

superquad
miért? mer tazon gyárilag van optikal out
mx300-on nincs, csinálni/venni kell

a többi ugyanaz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#49) emvy válasza biker (#48) üzenetére


emvy
nagyúr

Jó, magyarul számomra tökmindegy; optikait nem fogok használni egy ideig..

Kösz.

while (!sleep) sheep++;

(#50) biker válasza emvy (#49) üzenetére


biker
nagyúr

vettél egyet?
vagy volt is?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.