Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41251) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

Még a radi tartóállványa nincs kész, kovácsolt acél keretet kap majd ha mindenigaz, de úgy néz ki, valami ilyesmi lesz a végleges rendszerem.
KÉP1
KÉP2

Még mielött, írjátok, hogy nem jó a radi elhelyezés, igen rájöttem, de már nem tudok fvele mit kezdeni, így lett csövem stb, kikapcsolásnál a radiból kifolyik a víz, de indításkor 1-2 perc alatt légteleníti is magát, van 2 szivattyú a körben, van egy amit idle használok, ez épp úgy tölti fel, hogy ne csobogjon, így kevesebb levegőt hagyva a tartályba, és van egy DDC-m phobya tetővel, amit akkor kapcsolok be, ha játszom, vagy valami nagyon proci vagy vga igényes dolgot csinálok. furmark alatt a vga 52 fogig ment max, lynx alatt a proci mondjuk elég magas 77 fokot is elérte, de ezt én a régi zalman prociblokkra fogom, hogy az nem tudja ezt a nagy hőmennyiséget gyorsan leadni. azért nem merek csak úgy egy prociblokkot venni, hátha nem hozná a várt teljesítménynövekedést és így feleslegesen vettem volna meg..
A Radira perpill még csak egy 18as Phobya 700as venti van, amint lesz lehetőségem, beszerválok rá 3 AC ventilátort,, Számíthatok még arra, hogy 1-2 fokot esetleg levisz ez az akció?
Hát ez az én kis rendszerem, jó darabig nem kívánok belenyúlni, Reserator II + Alphacool Nexxxos Extreme III 360 + DDC/Phobya) + T56 Reservoir + Zalman ZM-WB4 Gold + EK VGA Waterblocks HF + 16/10 es Clearflex csövezés,

[ Szerkesztve ]

(#41252) madaraszf válasza MontyCrew (#41251) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Így sosem fog légtelenedni a radiátorod, pláne mivel csatival lefelé van.... :N Abban áll a levegő az tuti!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#41253) fsb1000 válasza MontyCrew (#41251) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a 2 szivattyús dolog nem is rossz.
De az igazi az lene, ha valami elektronika kapcsolná be a #2-öt, ha a CPU/GPU hőfok megindul felfele.

(#41254) gordonfreemN válasza fsb1000 (#41250) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nah kész lettem. Nagy nehezen. Igaz a helyére még nincs beépítve, de forrasztottam a ddc-re vezetéket is normálisat, 7 volton ketyeg, a gpu meg 31-2 fok. De most ugy nézem meggajdult a gpu z, mert az IGP-t irja ki. ujraindít...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41255) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#41254) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:U
ez meg hogy a fenébe lehet, hogy az IGP megy, de a 6800ról szedi le a képet? Az eszközkezelő mindkettőt felismerte. :F

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41256) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#41255) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Bocsesz, hogy ennyit postoltam, de kicsit beaggódtam, hogy mi lett a géppel. Na mivel lekapcsoltam a gépet, tápot is kihuztam, VGA-t is kivettem, valamiért a bios visszakapcsolta az IGP-t. Igaz én ugy tudtam, nem is müködhetne. De majd utánna kell nézzek, már régen volt...

A GPU hömérséklete 32 fok idle 42 fok-nál nem akar feljebb menni load. Eddig jó, csak hogy kezdésnek a radit megtámogattam egy 1600rpm-es 12-es swif02-vel, nehogy bemelegedjen. Ha elveszem a ventit, akkor szépen lassan kúszik fel, kb 10 perc alatt elérte az 50 fokot. A VGA kártyának a crossfire csatlakozónál van a legjobban melege. :F
A pumpa 7 volton is nekem hangos, de majd egy faja kis szivacsos dobozban elkussol ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41257) P1ty1


P1ty1
csendes tag

Üdv mindenki!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A8N SLI Premium alaplapra szeretnék mosfet vizes blokkot és találtam egyet az apróhirdetések között. Csak nem vagyok benne biztos, hogy teljesen jó rá. A gyártó oldalán csak a delux valtozatot írja. Ha valakinek volt már ilyen lapja és tud valami biztosat mondani roppant hálás lennék érte. Előre is köszi.[Ez a kiszemelet blokk]

P1ty1

Make Love, Not Warcraft...

(#41258) fsb1000 válasza gordonfreemN (#41256) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat!
Akkor a szimpla radi is elég a VGA-dhoz. Most milyen GPU blokk van rajta?
A radin lévő venti nem hangos 1600 rpm-en?

(#41259) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok.
Neki álltam ismét a vízhűtéses rendszer kivitelezésének, annó volt már nem egy nem két vízhűtésem.
Most a gyerek miatt ismét csendes gép kell:)

A kérdés mivel kiestem a körből, tudtok mondani valami jó üzletet ahol minden féle csövek csatlakozók beszerezhetők?
Több féle átmérőm lesz nagyon home made cuccot gyártok.
Az alap egy Eheim pumpa ez már bevált az évek során.
Autóból fűtő radiátor, thermaltak cpu blokk, thermaltak tartály.
A vga késöbb lesz nedvesítve, egyenlőre az ár a lényeg.

Szóval aki tudna segíteni linkekkel azt megköszönném.
A subcoolingot és t56 oldalát nem kérem azokat már átnyálaztam.
:R

Renault power

(#41260) TaaT válasza rob210 (#41259) üzenetére


TaaT
veterán

"A subcoolingot és t56 oldalát nem kérem azokat már átnyálaztam."

rajtuk kívül idehaza sztem másnak nincs is rendes kínálata (rendes)csövekből (vagy csak én nem találtam eddig)...

az eheim és a "thermaltak" már nem számítanak jó teljesítményű cuccoknak, érdemes más márka után nézni... :U

Give them hell Ukraine!

(#41261) rob210 válasza TaaT (#41260) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem lesz gond a teljesítményel, mert nem egy atomerőművet kell hűtenie, csak egy phenom 2-est amivel az articom is nagyon szépen elboldogul, meg a cpu blokk talp vastagságát már csökkentettem:)

Kapott polírt is ezekkel nem lesz gond.
De azért köszi.
:R

Renault power

(#41262) MontyCrew válasza fsb1000 (#41253) üzenetére


MontyCrew
senior tag

ez még folyamat alatt áll, de sztem csak kapcsolósra csinálom meg, a kis pumpa full hangtalan, és csurgatja a vizet, de ha csak az megy véletlenül játék alatt, akkor is csak 4-5 fok különbségek vannak..:) pedig azzal tényleg csak csurog a víz..:)

(#41263) TaaT válasza rob210 (#41261) üzenetére


TaaT
veterán

azzal a phenom-al sztem egy 4e ft-os léghűtés is megbirkózna teljes csendben :)

Give them hell Ukraine!

(#41264) rob210 válasza TaaT (#41263) üzenetére


rob210
nagyúr

Az lehet de akkor hol a vízhűtés lényege a mindent vízzel elv?
Hiszen a tápon kívül ebben a rendszerben miden passzív vagy víz hűtésű lesz.
Egyetlen 12 centis ventillátor fog a gépben pörögni ami a tápban van.
Ennyi.

Szép lassan alakul ki a rendszer és folyamatos beruházással:)
:R

Renault power

(#41265) fsb1000 válasza MontyCrew (#41262) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A kis szivattyú valamilyen TT szettből származik? Olyan 4mm-es csonkokkal?

(#41266) MontyCrew válasza fsb1000 (#41265) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Nem, a reserator vízhűtés gyári 450 littyós szivattyúja ez.

(#41267) gordonfreemN válasza fsb1000 (#41258) üzenetére


gordonfreemN
addikt

De hangos, de csak tesztnek volt, most levettem 800rpm-re, és irok késöbb, hogy mi lesz a helyzet. Most egy zern WAK van rajta.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41268) niklebi


niklebi
senior tag

Sziasztok!
Az a gondom, hogy a 2 hete feltöltött és kitisztított rendszerembe ugyan úgy kiválik valami a folyadékból mint előtte. Egyszerűen nem tudom miért, mivel a folyadék gyógyszertári deszt. víz+ Shell Glycoshell keveréke. Ilyen volt a tisztítás előtt:[M][L:/dl/upc/2011-09/22/219549_ecsganzszaazuruh_20110829551.jpg](IMG:/dl/upc/2011-09/22/219549_ecsganzszaazuruh_20110829551.thumb.jpg)(/IMG)[/L][/M]
Most pedig 2 hét után ezt látom a tartályba:
Szerintetek ez mitől van? A rendszerben tudomásom szerint csak réz blokkok és radiátorok vannak.
Rad.1
Rad.2x2
CPU
NB+SB
Mosfets
[link]Ram
Ezek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#41269) DigitXT válasza niklebi (#41268) üzenetére


DigitXT
félisten

Uh, ez eléggé brutál. Engem a Reserator kék lötyijére emlékeztet.
(Szerencsére most nincs ilyen bajom: sima desztvíz benzinkútról,
benne egy kis rózsaszín fagyálló TESCO-ból - amúgy minden kék:
a megvilágítás, a csövek, szóval szuperül néz ki és tiszta a vizem.
Aztán maradjon csak így. A Zalman folyadék is jó volt kb. fél évig.)

Nem lehet, hogy még a tisztítás előtti lerakódások maradtak meg,
és most kezdtek kioldódni, a tartályban meg összegyűltek? Azért
mindent nem tudsz könnyedén kitisztítani - gondolok pl. a radikra,
vagy a nem szétszedett blokkokra, vagy akár a csövezésre is...:B

(#41270) niklebi válasza DigitXT (#41269) üzenetére


niklebi
senior tag

A tisztításkor olyan fél liter ecet+ion cserélt vízzel mosattam át a radiátorokat meg a blokkokat is. Mind egyik ment kb: 2-4 órát. Az alaplapi blokkot ami a legjobban volt ramatyos azt fogkefével is kitisztítottam. De ugye bele nem látok a radikba.
Szerk: a csövezés teljesen új!

[ Szerkesztve ]

(#41271) rob210 válasza niklebi (#41268) üzenetére


rob210
nagyúr

Elég szar a kép :R de engem valamilyen kikristályosodásra emlékeztet ami a fagyállótól lesz szvsz.
Egyik haverom mesélte, hogy neki a shelles fagyálló miatt hűtő radiátort kellett cserélni a kocsiban annyira eltömítette a rendszert hogy kompresszorral is csak ide oda fújkálták a szmötyit de teljesen nem bírták kipucolni.

(aztán mondjuk kisavazták és használható lett ismét, de ez akkor nem jutott eszébe:) )

Renault power

(#41272) niklebi válasza rob210 (#41271) üzenetére


niklebi
senior tag

Szerintem is valami olyan por szerű ami kiválik a folyadékból és az rakódik le a rendszerben. :W Ha sokáig van a rendszerbe akkor rá is rakódik szerintem a felületekre. Szerintetek akkor vegyek valami mást :F De mit?

(#41273) TESCO-Zsömle válasza niklebi (#41272) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Túl sok a fagyálló a vízbe. Rakj kevesebbet.

Vagy cseréld le etil-alkoholra. Élet ellen az is jó, és nincs benne semmi, ami lerakódhatna...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41274) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#41267) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A szivattyú hangja félig beszivacsozva (igaz csak 5mm-esbe) is zavaróan búgó, mint egy akvárium szivattyú, most kb olyan hangja van. Na majd kap egy jó nagy szivacsborítást.
Ha 800-ra leveszem a ventifordulatot, akkor 37 fok idle 46fok load (furmark) szoba 24.4 fok és nem mellesleg meleg levegőt fuj rá, nem frisset.
Ha felvenném a ddc1 teljesítményét 7V-osról 12V-osra akkor jobbak lennének az eredmények?

És azt szerettem volna még kérdezni, hogy mire kell figyelni a víznél, ami a rendszerben van? időnként cserélni, fagyállót bele, miért és mit? Most ioncserélt víz van benne.

Tartályból a passzív tartályok érnek valamit? Mert ha nem sokat, akkor a szivattyúra építhetőt veszem, vagy csinálom meg. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41275) sinya85 válasza niklebi (#41268) üzenetére


sinya85
senior tag

A megoldás a vízkőoldó, én is azzal pucoltam a rendszert, amúgy nem tudom miért ragaszkodtok a fagyállóhoz, én ezt használom 2 éve megvan több haveromnak is adtam belölle még mindig félig van. semmi baja a viznek.

ஜ۩۞۩ஜ

(#41276) DigitXT válasza gordonfreemN (#41274) üzenetére


DigitXT
félisten

A DDC-nek van egy sajátos hangja. Nagyon nem túl hangos, de van.
Aki azt állítja, hogy semmi hangja, annak más elnyomja, ennyi.:R
(Persze lehet, az is, hogy hibás példányod van, ami nagyon hangos,
vagy mondjuk még levegős a rendszered, és ezért van furcsa hangja,
de ezektől függetlenül általában kijelenthető, hogy a DDC-nek igenis
van hangja. Teszem hozzá, a D5-nek is. Csak az, ha nem tudja a kis
rezgését átadni semminek, és mondjuk rajta van a rézteteje, akkor a
leszabályázásával szinte némával tehető. Úgy tényleg nagyon halk.)

Jó esetben nem kell a vizet cserélgetni, rossz esetben algásodik, és
akkor kénytelen vagy. Ezért kell bele a fagyálló, hogy ne algásodjon.
Kevés kell bele, mert a túl sok anomáliákat okozhat. Lerakódás, stb.

Ha 46 fokos a VGA-d teljes terhelés alatt, akkor tök felesleges azon
agyalnod, hogy jobb lenne-e, ha 12V-on járna a DDC-d... Hangosabb
lenne a szivattyú, és (talán) 1-2 fokkal hűvösebb a VGA, ami amúgy
még bőven az üzemi hőmérséklet-tartományán belül van. Én inkább
a rendszer többi komponensét nézegetném, vagy ha a VGA-t, akkor
nem is a GPU-t, hanem a VRM-eket, meg még a memóriákat is - ha
nem full cover a blokkod, márpedig ránézésre úgy tűnt, hogy nem az.

(#41277) sinya85 válasza MontyCrew (#41251) üzenetére


sinya85
senior tag

Ha megfordítanád azt a tartályt és alul szívna meg alul is menne vissza a tartályba a víz nem folyna ki a radibol a folyadék, 1szer kell megcsinálni a légtelenítést és ha nem mozgatod franko lesz.

ஜ۩۞۩ஜ

(#41278) Nippon válasza niklebi (#41268) üzenetére


Nippon
őstag

Ne használj glykoshell-t! Régen kipróbáltam és nekem is pont így nézett ki a rendszerem, pedig nem kevertem sokat a vízhez. Több, mint két éve gyógyszertári víz + anticorro keveréket használok a körben (minden réz benne) és sehol semmi lerakódás. Kb 1 hónapja szedtem szét és még az Apogee XT blokkom belsejében sem volt semmi.

(#41279) MontyCrew válasza sinya85 (#41277) üzenetére


MontyCrew
senior tag

jah, csak most perpill nincs rá ingerenciám, hogy megint szétszedjem, így is minden 50 fok alatt van játék alatt, majd esetleges cpu blokk csere után játszok vele megint, és a tartályt is felhelyezem a polcra, a radi mellé. de ez már a jövő zenéje, így is megvagyok vele totálisan elégedve, Bár még arra a kérdésre nem kaptam választ, hogyha 3 12es ventivel megbombázom a radit észrevehető lesz e fejlődés vagy annyit nem számít?

(#41280) gordonfreemN válasza DigitXT (#41276) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Kb a vinyóval van egy hangja. kb. vagy még annyira sem, attól finomabb hangja van. Mondjuk nekem a rendszer SSD-n van a tápom passzív, a CPU-n egy scythe big shuriken, ami idle néma, tehát le kell szigetelni a hangot és kész.
VGA hosszabb távon (40perc) ment fel 52 fokig, szerintem itt lehet a vége, (furmark)
Tartályok terén mi a véleményed?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41281) TESCO-Zsömle válasza Nippon (#41278) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Laing szivattyúkhoz ellenjavallott az AntiCorro.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41282) sinya85 válasza MontyCrew (#41279) üzenetére


sinya85
senior tag

Pár fokot lehet nyernél vele, de ha igy is jó akkor minek? igazábol konkrétumot nemigen lehet erre mondani. ha esetleg megtudnád mérni a visszahűtött vizet, és sokkal nagyobb mint a szobahőmérséglet akkor valószínű segítene még a + venti.

ஜ۩۞۩ஜ

(#41283) DigitXT válasza gordonfreemN (#41280) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem sokat számít ez a passzív tartályosdi: madaraszf megerősítheti.
(Dizájnnak jó, de hőfokban nem sokat számít a tapasztalatok szerint.)

sg22: kérdezd meg tőle.:) Nálam tkp.semmit nem csökkent tőle a hőfok,
de ezt betudtam annak, hogy amennyit csökkent volna, annyit visszafűtött
rajta a táp, mivel a gépem hátuljára volt felszerelve, a táp ráfújta a meleget.

[ Szerkesztve ]

(#41284) sg22 válasza DigitXT (#41283) üzenetére


sg22
senior tag

az mit jelent az a nemsok?

what should I do about this?!

(#41285) ---Lasali--- válasza TESCO-Zsömle (#41281) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Azt tudni lehet hogy miért?
Csak érdekel... én a Valvoline Super-Coolant -t használom egyébként.

(#41286) TESCO-Zsömle válasza ---Lasali--- (#41285) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én eddig 2 félével találkoztam. A színük és a feliratuk is más.
Az elsővel nem volt gondom, de a második elkezdte enni a rezet a rendszerben.

Elkékült a vizem az oxidtól, ami elkezdett kikristályosodni a D5 acélházán...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41287) madaraszf válasza sg22 (#41284) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Szia. Ahogy DigitXT is mondta, szinte semmit sem számít. Talán 1-2 fok... Én is változást reméltem tőle, mivel vagy fél liter folyadékot elnyel. Gondoltam a folyadékmennyiség növelésével és a tartály hőleadó képességével már nyerek pár fokot, de nem. A vizem ahogy eddig tapasztaltam elég hűvös (csak ma fogom bekötni be a szenzort) és a szobában is átlag 26 fok van még mindig. Szerintem a víz és a levegő hőmérséklete közötti "kis" különbség miatt nem olyan a hatásfoka, hogy megmutassa az Extreme tartály a foga fehérjét!

Nálam idle 38 fok körül van a proci (mag) hőfoka idle. Mikor stresszelem a procit felugrik egyből 56-57-re és 20-30 perc alatt megy el 58-59-ig és megáll. A tartály nélkül is ugyanezeket a hőfokokat produkálta, de 60-61-ig ment fel. Tehát az én rendszeremben nem sokat számít. Viszont vaddisznó módon néz ki! ;]

Ma végre eljött a napja, hogy véglegesre összerakjam a gépet, szerintem estefelé már tudok feltenni pár képet is! :C :K

A fagyállót gépkocsik és más nagyobb "ipari" hűtésekbe tervezték, nem pc-hez. Ne csodálkozzatok az ilyen anomáliákon. Nézzétek meg egy pár éves autó hűtőjét és vízpumpáját! Az én álláspontom még mindig az, hogy vagy készre kevert szmötyi, vagy deszt. víz + algagátló! Ezek a pumpák nem fognak elkopni (egy akváriumban sincs fagyálló!!!! :N és mégis évekig elmennek!)

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#41288) rob210 válasza niklebi (#41272) üzenetére


rob210
nagyúr

Én a zöld színű bárdi féle fagyállót használtam mindig 1:8 hoz keverési arányban soha semmi bajom nem volt vele és még a réz alu cuccok se vesztek össze tőle.
:R

Renault power

(#41289) Nippon válasza TESCO-Zsömle (#41286) üzenetére


Nippon
őstag

Nekem nem kezdett ki semmit, jó ideje használom, a víz sem színeződött el, pedig az emlegetett verzióm van belőle.

(#41290) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#41280) üzenetére


gordonfreemN
addikt

És az eredmény jónak mondható? Vagy átlagosan ettől kevesebb szokott lenni?
(gpu terhelve furmarkkal 40 percig 52 fok maghőmérséklet venti 800 fordulaton)

amugy a blokk zern gpu wak. erről annyit, hogy jo meg minden, de tele volt sorjával, amit ugy kellett snitzerrel kivagdosni.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#41291) TESCO-Zsömle válasza Nippon (#41289) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

pedig az emlegetett verzióm van belőle

Honnan tudod, hogy a két verzió közül melyik van neked, és melyik kezdte el enni a rendszert nálam?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41292) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#41291) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát, onnan, hogy neki is ez az első adaléka... Vagy a második.:DDD

(#41293) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#41292) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, értem... Bőrfotel...

Csak tudod jó biztosra menni, nehogy aztán ruhásszekrény...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41294) fsb1000 válasza gordonfreemN (#41290) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha az elvárásaid teljesíti akkor igen.
(én elégedett lennék vele, ha gyári léghűtőjénél 20-25 fokkal jobb)

Szerintem nehéz megmondani melyik a jó hűtés... talán ami halk és sokkal jobb a légnél.
A léghűtések 40-50 fokos dT-jénél nem nehéz jobb vízhűtést összetákolni, de ahogy egyre minimalizáljuk a dT-t, minden fokért egyre több pénzt és zajt kell áldozni.

A másik "rossz" tapasztalatom meg az volt, hogy hiába visszük környezeti hőmérséklet közelébe a hűtendő alkatrész (felületét) a tuningpotenciálja alig növekszik 10%-al.
Valószinüleg az adott alkatrész példány (CPU,GPU,RAM) jobban meghatározza a tuningolhatoságot, mint az alkalmazott hűtés tulajdonságai.
Eltekintve az extrém hűtésektől.

(#41295) Gaabbaa válasza fsb1000 (#41294) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

teljesen egyet értek, ami válogatott alkatrész az bírja akkor is a tuningot ha melege van... :K

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#41296) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

A GlycoShell-témához hosszászólva: nekem lassan 3 éve van használva a rendszerem desztvíz+GlycoShell folyadékkal (egy liter desztvízben egy deci GlycoShell) mindenféle probléma nélkül (kopp-kopp-kopp:) )
Én személy szerint csak ajánlani tudom:R

Üdv.: Delta-Laca

(#41297) madaraszf válasza Delta-Laca (#41296) üzenetére


madaraszf
aktív tag

KÉSZ VAGYOK!!!

Pill és lesznek képek

[link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#41298) DigitXT válasza madaraszf (#41297) üzenetére


DigitXT
félisten

Kíváncsian várjuk! (Főleg a tartályra vagyok kíváncsi...:DD)
De a házad sem piskóta, érdekes szerkezet lett, az tuti!

Szerk: nagyon UFO-s!:R Olyan az oldalán a tartály, mint
egy gépágyú, vagy valami hasonló. (Harci helikopter lett.:D)

TaaT: aztán full passzívan mitől hűlne? Ahhoz kellene nagy
felület is
, ami gondolom nem nagyon férne ebbe a házba...

[ Szerkesztve ]

(#41299) TaaT válasza madaraszf (#41297) üzenetére


TaaT
veterán

ezt a linkelés témát még gyakorolni kell :DDD

ebben a házban én mongyuk egy full passzív léghűtést tudnék inkább elképzelni :)

Give them hell Ukraine!

(#41300) madaraszf válasza TaaT (#41299) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Nem tudom miért, de megkutyulódtak a linkek :F , A passzív hűtés egyszerű lett volna, vágytam a kihívást!!! De így sem rossz! Hangja az egyenlő a nullával!!! :K

DigitXT: először nekem is fejtöréstokozott hogy is tegyem fel! Kicsit előre kicsit hátra, megdöntve? A végére maradt egyszerűen a rácson! Nem lóg ki nagyon és élően kicsit még mutatósabb is!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.