Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9751) Tomics válasza zbence (#9748) üzenetére


Tomics
addikt

1 hét alatt csodákra képes az ottani rehabilitáció

PH! addikt since 2004

(#9752) Boxer001


Boxer001
veterán

Hát ez van, csúnyán elment a mai nap.
Bayern a második félidő alapján megérdemelte, sajnos ezt kell mondanom, MU szinte semmit se csinált, Vidic fejese azért kemény volt, nem lett volna rossz, ha bemegy.
Rooney viszont ha tényleg lesérül...bazzeg. :( :(((

(#9753) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Megérdemelte a Bayern, sokkal jobban játszottak...

sajnos úszott a szelom, x-re raktam

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9754) pohár válasza Buldozer99 (#9753) üzenetére


pohár
félisten

Én meg vendégre, az se jobb :D

De tényleg nem csinált semmit a MU, pedig bent volt Berbatov és Valencia is :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9755) Vandit.


Vandit.
addikt

Bayern München - Manchester Utd.: félidő:V, végeredmény:H
H 25.00 :Y

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9756) zbence válasza Tomics (#9751) üzenetére


zbence
aktív tag

Szerinted bokaszalag-szakadást is 1 hét alatt javítanak?

"Otthon" ezeket a rohadékokat nagyon meg fogjuk szórni, készen lesznek, mint a mateklecke..
Berbatov, Valencia, Giggs kezdők lesznek.

(#9757) pityeszka válasza Buldozer99 (#9753) üzenetére


pityeszka
őstag

Te X-re raktad???

Holnap valamelyik nagy csapat bukni fog, érzem.Gondolok itt a Barcelonára és az Interre. :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9758) Buldozer99 válasza pityeszka (#9757) üzenetére


Buldozer99
senior tag

igen, x-re, hnap szerintem nyer az arsemal 2-1re mondom ezt Barca szurkolóként, inter simán nyer!

nagyon bíztam ebben a bayern x-ben, azt nem gonodltam volna hogy nyer a bayern, meg azt se hogy a mu :D ,ezért raktam x-re, sikerült elbaszni az utolsó percben :U

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9759) Boxer001 válasza pohár (#9754) üzenetére


Boxer001
veterán

Mára megérdemeltem én is a bukást, barom módon nem biztonságit játszottam, igaz holnapra is fogadtam egy másikban...az még él, így vissza tudom hozni a mai bukót.
Skótokra meg tényleg nem rakok többé, már régóta nem raktam, gondoltam ma csak bejön...mindegy, nem azon ment el. Őszintén szólva csalódtam MU-ban, többet vártam tőlük a 2. félidőben, meg se közelítették önmagukat, a Bayern meg pont saját maga fölé emelkedett...ez van.

(#9760) pohár válasza Vandit. (#9755) üzenetére


pohár
félisten

Nekem ez akkor jött be, mikor vagy 3 éve a Barca játszott döntőt, és az első félidőt ellenük raktam, a végét rájuk :D

zbence... nagyon remélem én is, sőt ha Rooney is játszik akkor lesz majd nemulass! ;]
Na már csak azt kéne kitalálni mit rakjak holnapra hogy nyerjek is :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9761) akom


akom
senior tag

Srácok!
Bárki bármit mond a friccek megérdemelten nyertek.
Sajna ez van !

(#9762) HolloW


HolloW
senior tag

:)) :))

STEAM - KOBRA KAI!

(#9763) Tomics válasza zbence (#9756) üzenetére


Tomics
addikt

azt nem, de ha csak húzódás akkor ott lesz ő is 1 hét múlva. reménykedjünk. nem vagyok mu szurkoló, de inkább mint a germánok

remélem holnap az inter behúzza és akkor legalább visszajön a 15k-m...
ha nyer a barca akkor+10k :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#9764) Atlantis


Atlantis
veterán

Szomorú, de megérdemelten nyert a Bayern. MU-ban a kapus kivételével senki nem játszott jól. Rooney remélem nem sérült meg komolyan, de nem nézett ki jól.

Az eredmény ellenére jó volt nézni a meccset. Hétvégi buktám ellenére tettem a mai két BL meccsre, este 9-re megvolt a nyeremény a korai góloknak hála.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9765) zbence válasza Tomics (#9763) üzenetére


zbence
aktív tag

Nagyon remélem.

Én mellesleg az vagyok, nekem nem mindegy, hogy ki rúg nekik szerdán 3-at.

pohár
Nem raktad meg, amit ajánlottam?
Gólokon csak nem fog elmenni...

[ Szerkesztve ]

(#9766) pityeszka válasza Boxer001 (#9759) üzenetére


pityeszka
őstag

Lehet azt gondolták, hogy kihúzzák a végéig ezzel a játékkal és nem hajtják szét magukat gondolva a hétvégi rangadóra, ahol ugye a legnagyobb riválist fogadja!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9767) pohár válasza Atlantis (#9764) üzenetére


pohár
félisten

Legalább sok jött vissza?

RedGlory ha most rakott nem valószínű hogy a MU ellen fogadott ;]
Jaj raktam volna inkább én is az 1-1 gólra :U

Holnapra szerintetek bejöhet ez?

195 Arsenal - Barcelona: A mérkőzésen 0 vagy 1 (H), 2 vagy 3 (D), 4 vagy több (V) gól lesz V 2.66
214 Internazionale - CSZKA Moszkva: Mindkét csapat szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1.90

Eredő odds: 5.05400
Tét: 1000 Ft
Várható nyeremény: 5055 Ft

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9768) Boxer001 válasza pohár (#9760) üzenetére


Boxer001
veterán

Holnapra lehet én is teszek még 1-et arra a 2 BL-re, de hogy mit...vajon lesz mindkét meccsen 2 gól? Csak lesz... :U
Nem gondoltam, hogy a Bordeaux ilyen simán kikap a Lyontól :F
pityeszka
Azért egy BL meccs elég fontos, nem hiszem, hogy így gondolkodtak :F Már abban se vagyok biztos, hogy továbbjut MU. :U

[ Szerkesztve ]

(#9769) stangli válasza pityeszka (#9766) üzenetére


stangli
senior tag

0-2nél gondolkodjanak ezen, ne 0-1nél... BL nem PL :W

(#9770) zbence válasza pohár (#9767) üzenetére


zbence
aktív tag

Nem hiszem, bár ne legyen igazam.

(#9771) Buldozer99 válasza pohár (#9767) üzenetére


Buldozer99
senior tag

szerintem nem, de ne legyen igazam ;)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9772) pohár válasza zbence (#9770) üzenetére


pohár
félisten

Akkor lehet megteszem 1-1 gólra mindkét meccset, az se rossz annyira :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9773) zbence válasza pohár (#9772) üzenetére


zbence
aktív tag

Az jobban hangzik.
Habár a CSZKA-nál rezeg a léc, idegenben nem biztos, hogy rúgnak..

[ Szerkesztve ]

(#9774) Boxer001 válasza pohár (#9772) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez már sokkal jobb...ja de várj, Inter otthon, nekik azért elég nehéz rúgni...veled az a baj, hogy a szorzókat nézed előbb...4-5 gól...eszembe nem jutna, még ha bejön, akkor se, esetleg valami bajnokságban. :U
Tényleg, hendikepet nem akarsz esetleg? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9775) pityeszka válasza Boxer001 (#9768) üzenetére


pityeszka
őstag

Persze fontosabb a BL ezzel tisztába vagyok, de kíváncsi leszek milyen játékkal állnak majd fel a Chelsea ellen.A továbbjutás szerintem meglesz.Ott az az egy gól idegenben és a hazai pálya előnye.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9776) stangli válasza zbence (#9773) üzenetére


stangli
senior tag

na meg Mourinho sokkolja a ruszkikat, reméljük ezért vérszemet kapnak oszt lealázzák az intert ;] :DDD

(#9777) zbence válasza stangli (#9776) üzenetére


zbence
aktív tag

Atyavilág! :DDD

(#9778) pohár válasza Boxer001 (#9774) üzenetére


pohár
félisten

172 Hamburg - Göppingen H 1.13
198 Arsenal - Barcelona: Mindkét csapat szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1.52
214 Internazionale - CSZKA Moszkva: Mindkét csapat szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1.90
189 Gent - Anderlecht V 2.09

Eredő odds: 6.82059
Tét: 1000 Ft
Várható nyeremény: 6820 Ft

Nesze, ez már finom ;]
Nem az odds-ot nézem, hanem a legszélsőségesebb tippet teszem azok közül, amik szerintem bejönnek :D

Szerintem a Moszkva begyötör egyet, már csak azért is, hogy könnyebben verjék szét az Intert otthon :))
Mert otthon tuti nyerni fognak az oroszok, ezt most megmondom :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9779) Tomics válasza stangli (#9776) üzenetére


Tomics
addikt

Miért van olyan érzésem hogy az inter ki fog szopni holnap? :(
Na majd kiderül. Ne legyen igazam, akkor bukok én is :D

PH! addikt since 2004

(#9780) ForRedGlory válasza pohár (#9767) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fizuig nem mixezek, megpróbálom kibírni addig :D
Ma mondjuk nyertem volna, mert MU és Lyon gólra gondoltam, de ellent tudtam állni a kísértének :D

(#9781) pohár válasza ForRedGlory (#9780) üzenetére


pohár
félisten

Fizuig? Fú, messzi van még ápr 8 környéke :DDD
Szerinted az én szelóm vállalható? Az Anderlecht is csak behúzz, elég jól tolják mostanság :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9782) ForRedGlory válasza pohár (#9781) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Melyik hsz-ben van a szelvényed? Én biztos nem vállalnám be a tippjeid... (vicc vót ;] )

szer...: LOL 9778? :D Nem kellett volna sokat olvasnom vissza... már kezdek álmos lenni. A CSZKA nem rúg gólt, buktad a szelvényt :)

[ Szerkesztve ]

(#9783) pohár válasza ForRedGlory (#9782) üzenetére


pohár
félisten

Aszondod? Akkor megteszem hazai gólra, de ha rúgnak gólt az oroszok, fizecc' egy üveg Fütyülőst ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9784) Boxer001 válasza pohár (#9778) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem mára még egy Barcelona és egy Inter gól kéne, és akkor ezt a 2 BL napot egy nagyon pici plusszal zárnám, ha meg ez se jön be...na akkor hagyjuk. :U
Már bánom, hogy tegnap nem biztonságit játszottam. Ha nem merek, akkor bejönne, ha merek, akkor nem... :F
Szerintetek lesz 2 gól mindkét BL meccsen? :U

[ Szerkesztve ]

(#9785) pohár válasza Boxer001 (#9784) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem simán lesz 2-2 gól :K
Legalábbis én mernék rá rakni :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9786) giigz


giigz
veterán

Hogy nyer a CSKA otthon + idegenben rúg gólt ezzel ugye csak vicceltek? :U
Na jó esetleg egy gólt találnak, de a továbbjutásra semmi esélyük nincsen...:)

(#9787) pohár


pohár
félisten

ARSENAL: Almunia – Sagna, Vermaelen, Campbell, Clichy – Rosicky (Fabregas), Diaby, A. Song – Nasri, Bendtner, Arsavin
Sérült: Ramsey, Van Persie, Gibbs, Djourou
Eltiltva: –
BARCELONA: Valdés – D. Alves, Puyol, D. Milito, Abidal (Maxwell) – Busquets, Xavi, Se. Keita – Messi, Ibrahimovic, Henry
Sérült: Iniesta
Eltiltva: –

Hihííí, mi lesz itt kéremszépen ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9788) stangli


stangli
senior tag

MUnak egy időre annyi, vagyis úgy érzem... Ronney nem játszhat 2-4hétig :F

(#9789) pityeszka válasza stangli (#9788) üzenetére


pityeszka
őstag

Hát ez nagyon nem jó hír. :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9790) pohár válasza pityeszka (#9789) üzenetére


pohár
félisten

Akkor úgy érzem Barca - Bayern döntő lesz :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9791) pityeszka válasza pohár (#9790) üzenetére


pityeszka
őstag

Áh, kizártnak tartom.Ott leszünk a döntőben érzem méghozzá az Inter ellen. ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9792) pohár válasza pityeszka (#9791) üzenetére


pohár
félisten

Inter ellen? PFF :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9793) pityeszka válasza pohár (#9792) üzenetére


pityeszka
őstag

Miért, lehetetlennek tartod vagy mi?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#9794) pohár válasza pityeszka (#9793) üzenetére


pohár
félisten

Csak egy picit... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9795) zbence válasza stangli (#9788) üzenetére


zbence
aktív tag

Ne beszéljetek már hülyeségeket...

Igen, Rooney kidőlt, a legfontosabb meccseken nem fog játszani, DE, a MU azért MU, mert nem egy játékosra épül, lásd: Ronaldo.

Otthon hozni fogjuk a Bayernt, a Chelseat is.

Bayern 3-0, Chelsea 2-1 lesz.

Berbatov, Valencia, Nani, Giggs, etc..

Ne legyetek vészmadarak, mert elpattan egy ér az agyamban! :K
És, igen, én is reálisnak találom az Intert a döntőben..

(#9796) stangli válasza zbence (#9795) üzenetére


stangli
senior tag

nyugi már, nehogy már egy újság cikk miatt múljál ki nekem, de az MU legjobb támadója Rooney... vasárnap mérhető lesz Rooney hiánya, ha győznek, akkor jó eséllyel Bayernt is verni fogják, ha nem hozzák vért fognak izzadni... de Rooney hiányát is számításba kell venni ugyebár :U

(#9797) Tomics


Tomics
addikt

Tud valaki valami jó netes közvetítést a Barca meccsre?

PH! addikt since 2004

(#9798) stangli válasza Tomics (#9797) üzenetére


stangli
senior tag

(#9799) szilchi válasza zbence (#9795) üzenetére


szilchi
őstag

A statisztika az MU ellen szólt/szól.A Bayern eddig sohasem veszített angol csapat ellen BL meccsen odahaza.Ez tegnap be is jött ismét.Valamint a Bayern még sosem kapott ki az Old Trafordban.Ebben már nem vagyok biztos,hogy ez is megmarad.De arról,hogy a BL statisztika sokszor bejön,a Real szurkolók tudnának mesélni :U (Lyon) .Továbbra is a United az esélyes,de most nincsenek abban a jó helyzetben,mint a Milan ellen voltak.A Bayernek sok eredmény jó,de legfőképp a 0-0.Érdekes meccs lesz,az biztos.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#9800) szilchi


szilchi
őstag

Hmmm...Arsenal nagyon keresi a labdát,csak nem találja :),eddig 9-0 a kapuralövés a Barcanak
Csak az ilyen rossz helyzetkihasználás sokszor megbosszulhatja magát..

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.