Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) mephi666 válasza brownus (#55) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet... nálam ront az élvezeten, ha bugyutaságokat csinálnak a szereplők... szeretem, ha valamilyen szinten reálisak a szereplők cselekedetei és csomószor megfordul a fejemben: "b*zmeg, én is ezt csináltam volna", sokkal jobban bele tudom így élni magam...

nem voltam még ilyen helyzetben, mint amit bemutat a film, de én speciel mit csinálnék?
1: fegyver kell, mindenáron... amennyit csak el lehet cipelni...
2: kell mondjuk egy izmosabb motorral szerelt kisbusz/lakókocsi, amire mondjuk lehet hegeszteni 5milis vaslemezt, aztán nyugodtan lehet benne aludni is és lehet vele szállítani a fegyvereket/ételkészletet ;] a zombik kaparhatják ezerrel... (persze az üvegeket is behegeszteni, hogy csak 1-2 centis sávokban lehessen kilátni)
3: be kell célozni folyamatosan a nagyobb szupermarketeket, ahol még lehet készlet... lényeg, hogy nagy terekre tenném csak be a lábam, nem kockáztatnám, hogy szűk helyre bemenjek, ahol bármelyik sötét sarokban lapulhat valaki
4: messze kerülném az erdőket és eszembe nem jutna erdő közepén lesátorozni, ahogy ezt itt tették... puszta közepén táboroznék le, ahol minden irányba kilométerekre el lehet látni... de jó hely lehet még akármelyik templom, aminek nincs sok bejárata (el lehet torlaszolni belülről) és a toronyból jó a kilátás

és még sorolhatnám... ki hogy tenne? :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.