Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) ViZion válasza nuke7 (#95) üzenetére


ViZion
félisten

Ne haragudj, de nem tudom hol élsz, nem akarok személyeskedni.
Egyrészt igazad van, mert tényleg jobb a w7 sok tekintetben (bár qrva sok helyet fogyaszt, a bánatos pitypang tudja miért :((( ), tényleg elérhető már egy netezős konfig... DE. Nem egyformák az igények, és a pénztárca sem, ezt el kell fogadnod (vagy nem, de arra nem is gondolok).
Gépeket is javítok, volt itt nemrég egy gép, vírusos XP, 40 GB HDD, 256 MB ram... és a VGA is csíkoz, beteges, több tabos böngészésnél belaggol, szétesik a kép. Eredmény: adtam bele ajándékba egy 512-es ramot, és ingyen raktam rá egy linuxot, amivel még a levelezés, kép nézegetés megy... mert nincs rá pénzük (fizettek volna a telepítésért, mentésért, de nem kell). És ez csak egy példa, de sajna voltak még hasonlók.
Van, ahol 15k egy havi kaja, van ahol a fűtés ára - de semmi esetre sem jut a PCre (amit sokszor rokonok/barátok leváltott régi gépe csak) - nekem meg a billentyűzet többe került, mert ebből élek, munkaeszköz, stb. (meg játszom is, de az nem hangzik olyan jól ebben a szövegkörnyezetben :D ).
Ez ma magyarország. Ha Te ebből nem tapasztalsz semmit, akkor szerencsés vagy. ;)
Peace :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.