Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Khaal válasza Atlantis (#29) üzenetére


Khaal
őstag

Zalaegerszegi pannon bolt tényleg tré. Rendeltem náluk egy eredeti gyári házat k610-re, ami két hónap alatt tisztára kopott lett a sarkainál. Mikor bementem reklamálni, hogy szerintem ez azért mégse gyári azt mondták ez teljesen normális, minden festett előlapos telefon kopik :W Nem volt kedvem ordibálni háromezer forint miatt, úgyhogy hagytam annyiban a dolgot, jelenleg megpróbálom eladni a kissé kopott készülékházat, hátha valakinek kell, és úgy visszajön valamennyi a kidobott pénzemből.

A pannon készülékajánlata is csapnivaló mostanában, szinte semmit nem kapni náluk kártyás csomagban, és sok telefon masszívan túl van árazva (pl w880 / w890)

A telefonokba kevés helyen nyúlnak bele, de SE-nél pl pont elég idegesítő, hogy amivel befejezed a beszélgetést arra van fixen rárakva a wap, ésha nem figyelsz simán fellép úgy hogy észre se veszed. Plusz a flashmenük se működnek pannonos SE-ken, nem tudom milyen okból.

A díjcsomagjaik viszont szerintem teljesen bevállalhatók, én évekig a djuice kártyásban voltam: csúcsidő 49 ft, csúcsidőn kívül 25 ft, sms 25 ft, mindegy milyen hálózatba.

Pannononline is tényleg jó dolog :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.