Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28651) pcnet válasza Ablakos (#28650) üzenetére


pcnet
addikt

Truckival elvileg már most is lehet. Bár én még nem próbáltam, csak a "cégem" Discordján olvastam.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28652) ®abstract®


®abstract®
őstag

en meg csak gurultam a mercivel [link] :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28653) Delerium


Delerium
senior tag

Biztosúr minden rendbe' van? :D

"I fight for the Users"

(#28654) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Egész jó vételnek tűnik :DD

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#28655) nincsnév007 válasza Z0C! (#28614) üzenetére


nincsnév007
őstag

ez fizetős lesz ?

(#28656) Z0C! válasza nincsnév007 (#28655) üzenetére


Z0C!
őstag

nem hiszem

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28657) ®abstract® válasza Ergo_Proxy (#28654) üzenetére


®abstract®
őstag

ez melyik modell? ats?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28658) Ergo_Proxy válasza ®abstract® (#28657) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Freightliner 122sd ats igen.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#28659) ®abstract® válasza Ergo_Proxy (#28658) üzenetére


®abstract®
őstag

ja, köszi.azt hittem,hogy mack. igy mar ismerős :K
ami hasonlo= coronado,columbia,century class,galvatron.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28660) tatabike


tatabike
őstag

Kezd egyre realisztikusabb lenni a játék. :)) Gyakran látom, hogy ütköznek az AI forgalomban egymással is, nemcsak velem... :DD Sőt a minap szemben jött velem az autópályán 2 autó is... Elég durva élmény volt, mert egyszer ezt Szlovákiában élőben is sikerült megtapasztalnom... :Y

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28661) ®abstract® válasza tatabike (#28660) üzenetére


®abstract®
őstag

traffic modok sokat javitanak :K meg azokban már fejlesztett az Ai, meg a real traffic density. scooter ek= robogósok- azokon mindig :) ahogy rongyolnak.
pályán szembe nem jott senki..egyik játékban se..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28662) tatabike válasza ®abstract® (#28661) üzenetére


tatabike
őstag

Most ATS-en nyomulok. Bent van a Coast to Coast térkép mód, meg Kanada, meg a Nagy Középnyugati Kiterjesztés, vagy mi a szösz. A lényeg az, hogy feltűnt, szinte csak ponyvás, duplapótos szerelvények vannak a forgalomban. Néha feltűnik egy-egy sóderes, vagy síkpadlós, de azok is duplák. Nem tudom ez miért van. Gépszállítót, mélybölcsőst vagy ilyesmit nem is láttam hetek óta.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28663) Ablakos


Ablakos
őstag

A zsilipekre (rámpához) rátolásnál szinte alig van rakodóhely, amelyik elfogadja a teljesen hozzátolatást (koppanásig). Legtöbbször méterekre kell előtte megállni. :(( (különben nem aktív a pozíció) Van ehhez valamilyen mod vagy ezt nem lehet befolyásolni?
Pedig ezzel elég jól lehetne gyakorolni, megérezni a szerelvény végét.

(#28664) ®abstract® válasza tatabike (#28662) üzenetére


®abstract®
őstag

értem :K az a midwest expension [link] meg a great america + a hozzávalók.
atmx map l tudod rendesen felpofozni a nyugati partot, mesés látnivalók vannak arrafele 😎 ja,meg a reforma map ek. az oldalon találsz sokmindent. hawai külön van.

amikor csak a real traffic density van bekapcsolva,olyan járműveket fogsz látni amiket ritkán.ha pedig a traffic modokat telepited akkor választékosabb lesz a forgalom.
daniels random events [link] =az alap mod. meg ez hangok javítása [link]
ez is profi- usa police car collection [link] 😎

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28665) tatabike válasza ®abstract® (#28664) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi, megnézem ezeket is. Esetleg a Sierra Nevada megy együtt a Coast to Coast-tal?

Ablakos, nem ismerek ilyet, nekem mondjuk véletlenszerű parkolás van bekapcsolva. Mondjuk elég furának hat, mikor rámpára kell állni mélybölcsőssel vagy ömlesztett áruval, sokszor a silóssal is oda állít be.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28666) Z0C!


Z0C!
őstag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván mindenkinek az OldboyZ CustomZ csapata!
Ennek örömére ingyen vásárolhattok a : zoci.gumroad.com-on :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28667) tatabike válasza Z0C! (#28666) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi, Neked is sok locsolót... :D Hogyan működik ez a dolog, illetve mire érvényes? :R

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28668) Foose válasza tatabike (#28667) üzenetére


Foose
addikt

Április 1 van..... ;]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28669) ®abstract® válasza tatabike (#28665) üzenetére


®abstract®
őstag

szerintem nincs akadálya. ilyen mega map combok segitenek összerakni [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28670) Z0C! válasza Foose (#28668) üzenetére


Z0C!
őstag

A vásárlás valóban ingyenes csak a termék fizetős :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28671) tatabike válasza ®abstract® (#28669) üzenetére


tatabike
őstag

Ahogy nézem, ez is próbálgatós lesz, mert sokan panaszkodnak rá, hogy C2C-vel összeomlik. Nekem meg az az alap, ahhoz igazodik minden.
Van egy K-Dog nevű modder srác, az az 1.46-ra összerakott egy bazi nagy USA térképet, Mexikó, Kanada és Alaszka is benne volt, és vagy 2x annyi város az USA-ban. Sokáig azzal játszottam, csak sajnos nem frissítette, átnyergelt az északi jégutakra, most azokat fejleszti.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28672) Foose válasza Z0C! (#28670) üzenetére


Foose
addikt

:DDD :DD ravasz

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28673) ®abstract® válasza tatabike (#28671) üzenetére


®abstract®
őstag

hát ez ilyen sajnos 🤔 ja nekem ats az 1.48 as. a k-dog 1.46 mega map egy másik profilomon megvan :) abszolut működik :K játszható. ja,olvastam..engem a winter map nem izgat.. elég unalmas- minden fehér azt annyi- meg csúszik a vasalód.. :F
kicsit szívtam az ats mega map combo val,de ez- segitett= [link] nagyon jo map combok vannak itt.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28674) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#28675) Delerium válasza Ergo_Proxy (#28674) üzenetére


Delerium
senior tag

Akárhányszor látom a képeidet, mindig az jut eszembe, hogy egy nagyobb összeget kellene elköltenem hardverfejlesztésre. :D

Viszont a Thrustmasterrel nem mélyült el a barátságunk, így váltottam Logitechre, már csak PC-t, monitort kell újítani és kész is. :D

"I fight for the Users"

(#28676) tatabike


tatabike
őstag

Na, ezért (is) szeretem a nagy mapokat... :DD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28677) Ergo_Proxy válasza Delerium (#28675) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Logitechre váltottál?! Na ilyet is ritkán olvasni, a Thrustmaster afféle szenttehén, nekem is G920 van amúgy, csak lecseréltem a kormánykereket :) meg persze a váltógombot.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#28678) ®abstract® válasza tatabike (#28676) üzenetére


®abstract®
őstag

öregem,ez nagyon komoly :Cnagy hal vagy! akkor az valós 306 perc- vagyis több mint 5 h valós időben :Y tankolás- hány x ?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28679) Delerium válasza Ergo_Proxy (#28677) üzenetére


Delerium
senior tag

Nekem nem jött be a Thrustmaster hybrid drive rendszere, túlságosan "akadós" volt a finom kormányzáshoz amíg a szíj meg a fogaskerék összerakta magát. ETS-ATS-en kívül meg voltam elégedve a kormánnyal, FFB jobb volt szerintem a Thrustmasterben, csak azokkal ritkán játszom, néha egy kis Assetto, de annyira meg a Loginis tökéletes lesz.

Persze nekem a "csóró edisön" TM t128 volt, így csak ahhoz tudtam hasonlítani :D

"I fight for the Users"

(#28680) pcnet válasza Delerium (#28679) üzenetére


pcnet
addikt

Ha az "akadóst" arra érted, hogy finom kormány mozdulatoknál lehet érezni a fokaskerék fogait, ahogy ugrik egyikről a másikra, az engem is zavar. TMX Pro van nekem. Nincs összehasonlítási alapom, életemben nem volt dolgom Logitech kormánnyal, de szerintem a következő nekem is az lesz.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28681) Delerium válasza pcnet (#28680) üzenetére


Delerium
senior tag

Arra bizony, engem eléggé zavart ez játék közben, Loginál is van ilyen de szerintem sokkal kevésbé érezhető, inkább átgördül a fogakon. Thrustmasternél konkrétan éreztem ahogy kattam át egyik fogról a másikra ha csak kicsit korrigáltam mondjuk sávon belül maradni.

Persze ha van lehetőség érdemes előtte kipróbálni. Egyik barátomnak Logitech g29 van, nála tudtam tesztelni, hogy nekem ez kell vagy, jobb, rosszabb, ugyanolyan.

"I fight for the Users"

(#28682) tatabike válasza ®abstract® (#28678) üzenetére


tatabike
őstag

Elvoltam vele egy darabig :D 800 literes annak a Volvonak a tankja, 4x tankoltam. Ráadásul túlméretes is voltam, szélességre is meg súlyra is.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28683) ®abstract® válasza tatabike (#28682) üzenetére


®abstract®
őstag

gondoltam :K akkor 51 literes atlag fogyival toltad neki :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28684) tatabike válasza ®abstract® (#28683) üzenetére


tatabike
őstag

Igen, be van kapcsolva a valós fogyasztás, de szerintem túl sokat fogyaszt. A valóságban 28-32 liter között lenne. Ez az 51 liter erős túlkapás... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28685) ®abstract® válasza tatabike (#28684) üzenetére


®abstract®
őstag

Hát lehet de nem biztos túlméretes nagy súlyos szállítmánnyal én el tudom hinni.. 🤔

Ugyan el tudtam én érni 70 literes átlagot is igaz hogy akkor toltam neki [link] :D
Erősebb volt a volvo 20 tonna szállítmánnyal.. meg ha lehetőség volt 150 kilométeres sebesség határ meg a felett akkor adtam a vasalónak rendesen :) volt arrafele látnivaló meg 30 ft-os gázolaj ár :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28686) tatabike válasza ®abstract® (#28685) üzenetére


tatabike
őstag

Az szép, régebben (9 éve) én is toltam Észak-Afrikában. :D Rátettem egy ezrest a múltkorira, építettem direkt erre a fuvarra egy alap motoros (460) Volvo-t, 21 tonna gördülő voltam. Így 28.3-ra jött ki az átlag. Volt útközben 27 körül is, de a vége elég dimbes-dombos meg kanyargós lett. Ja, és végig 90-nel mentem, semmi padlógáz... :D

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28687) ®abstract® válasza tatabike (#28686) üzenetére


®abstract®
őstag

ja,nem jól írtam= kb. 600 lovas volt a volvo meg 20 t a pót.
Észak afrika tetszik,viszont kalandos- olyan hullám- völgyes szakaszok vannak,hogy könnyű le sodródni.. road to africa felpofozott map,viszont az isten háta mögötti utakon lehet a sivatagban menni a véget nem érő semmibe.. :F
nekem bejön a szgk speed limit :K 80-90 l akkor megyek általában amikor nézelődők :)
ahol nemigen van látnivaló ott a '"toljukmeg'" van.
tényleg autópálya bajnok vagy :R jóval nagyobb távot mentél sokal kevesebb fogyival.
san francisco-miami útvonalat gondoltam ki,majd meglátom 😎💯
ez a nyugati partról a keletire vagy fordítva tetszik- brutális fuvar lenne :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28688) Ablakos


Ablakos
őstag

Kihajtásnál a balról érkező villantott, lassított, hogy enged. Ezt eddig is volt? Pont rögzítettem az eseményt, visszanéztem és valóban jelzett. (Nem csak álmodtam.)

[ Szerkesztve ]

(#28689) Ergo_Proxy válasza Ablakos (#28688) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Van igen, sőt emlékeim szerint az 1.40-es frissítés előtt, mielőtt átdolgozták volna a világítást sokkal többször láttam, most csak elvétve tűnik fel, hogy villant az ai.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#28690) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#28691) tatabike válasza ®abstract® (#28687) üzenetére


tatabike
őstag

Ez a 6000+ fuvar Nyugat-Kanada -> Kelet Kanada, de majdnem végig az USA területén vitt a GPS. Csináld meg azt a hosszút, jó buli. Miamiban van garázsom, majd nézz be... :) Nekem úgy van a monitor, amin játszok, (vagyis egy 102 centis Philips TV) hogy látom a nagy tévét is, közben megnéztem 2 filmet, amit amúgy a feleségem nézett... :D

Valahol (facebook talán?) láttam kitéve egy ilyen eredmény-kiírást, egy magyar srác tette ki, de már nem tudom, melyik mapon csinálta, valami 12ezer km körül volt a levezetett táv.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28692) ®abstract® válasza tatabike (#28691) üzenetére


®abstract®
őstag

Na, bravó! :C jó majd meglátom rengeteg időt elvisz 🙂
32 colos moncsit bámulok. Két filmet megnéztél :D az egen!
Ets2 ben vannak ilyen elvetemült rajongók akik 12 óra alatt 20-24 ezer kilométert levezetnek [link] ats-ben is vannak rekorderek [link] például 8000 mérföld 10:00 óra alatt :Y ja egyébként gyűjtöm a nagy vasakat, el kéne dönteni hogy melyiket válasszam 🤔

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28693) vlevi


vlevi
nagyúr

Pár információ az 1.50 publik béláról.
SCS Software's blog: American Truck Simulator - 1.50 Update Experimental Beta
Egyelőre marad a Dx11, de azért reszelnek a grafikán.
A menürendszer azonban kap egy nagyobb fészliftet kap, ne ilyedjen meg senki.

(#28694) Delerium válasza vlevi (#28693) üzenetére


Delerium
senior tag

"A new feature was added - TAA"

Hah, végre!

"I fight for the Users"

(#28695) ®abstract® válasza vlevi (#28693) üzenetére


®abstract®
őstag

Nekem már a facelift ikon csere nem tetszik :N
Szerintem ez jobb lett és már másfél éve elérhető mind a két játékhoz= ATS [link] meg ETS2 [link]
Újabb verziókon is működik :K
Ez pedig a személyes kedvencem térkép háttér ami mindjárt két éve hogy elérhető [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28696) tatabike válasza ®abstract® (#28695) üzenetére


tatabike
őstag

Annyira nem lesz rossz szerintem. Megszokjuk, mint minden mást. :)
Azért brutálisak ezek a távok, amiket mennek ezek a csókák. Nem néztem bele a vidikbe, ezek most ekkora fuvarok, vagy csak fogja magát az ember, aztán go...?
Én úgy csinálnám, hogy kiválasztanék egy hosszú fuvart, aztán a világtérképen átszerkeszteném, elvileg ha nem alszol, akkor közel 2x akkora távot tudsz menni.

Én nem szeretem az amcsi kamionokat, csak a mapokat. Európai vasakkal nyomulok ATS-en is általában, vagy olyan amcsi vassal, ami nem csőrös, hanem FLB kasztnis. Az 1.46-hoz átkonvertáltam ETS2-ből ATS-re egy MAN F2000-es gépet, az a kedvenc kamionom amúgy. Most is kellene az 1.49-hez, de lusta vagyok neki állni szerkesztgetni.... :))

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28697) vlevi válasza ®abstract® (#28695) üzenetére


vlevi
nagyúr

Olyan mod van vajon, ami a menü hátterének az éppen aktuális fuvar pillanat képet mutatna, valamilyen külső nézetből?

(#28698) ®abstract® válasza vlevi (#28697) üzenetére


®abstract®
őstag

Nem tudom pontosan de ha ilyesmire gondolsz akkor ez irányba tudsz nézelődni [link]

TATABIKE

Ja az alvást kikapcsoltam mert néhány hétig úgy mentem de nagyon gyakran elkéstem úgyhogy nem sok értelme van így :F
mindent meg lehet szokni de nem muszáj elfogadni hogyha van más helyette :K
Ezek a lelkes vezetők 10-12:00 óra alatt le is vezetik azokat a brutális távokat 😎
Egyébként érdemes belenézni ezekbe a nagyon hosszú fuvarokban érdekes az hétszentség 😎
én már annyi vasat összegyűjtöttem hogy valójában nem is tudom hogy melyik a kedvencem mert egyik jobb mint a másik. :D Az eu-s meg a usa kamion modellekbe is nagyon jók vannak. Csak egy példát írok az eu volvo kamionok nem a kedvenceim de az usa modellek nagyon bejönnek szebbek is 💯 ami fullos vasaló kenworth t2000 . Mindkét játékhoz elérhető.
Tehát akkor neked a rövid nózis modellek tetszenek azok a cab overek. Ats-be is be lehet illeszteni eu-s vasakat. Teszteltem mert működnek. Ezek elérhetőek [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28699) tatabike válasza ®abstract® (#28698) üzenetére


tatabike
őstag

Ilyen csak nekem volt... :K Sőt, cseh Liazom is volt ATS-en:

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28700) pcnet válasza tatabike (#28696) üzenetére


pcnet
addikt

Még nagyobb kihívás ha keresel egy 4000 km+ WoT fuvart lehetőleg 24 óra határidővel. Na azt aztán szépen ki lehet bővíteni, csak legyen hozzá elég kávé... :D

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.