Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Geffry


Geffry
aktív tag

Köszönöm a hozzászólásokat, igyekeztem :B

Sandstorm: Igazad van, összekevertem, pont azt akartam megemlíteni a cikkben hogy a többprocis rendszerek ekkor terjedtek el csak igazán, és hogy akinek ilyenje van, az egy ütősebb videókártyával még ma is képes lépést tartani :)

ngabor2: A legelső képet ha megnézed, a foglalat közepén levő lyuk körül 9 kis "kereszt" látható, ezek akadályozták meg azt, hogy "véletlen" :DDD egy Socket 370es procit csúsztassanak bele, innen 453+9= 462

És valóban, ezek voltak azok az idők, amikor egy 1400as Thunderbird-el ugyanolyan jól elvoltál mintha egy 1800+ Palomino-d lett volna és nem volt értelme a váltásnak... ellenben manapság... a 4000+os Brisbane-em épp 3hónapja volt a piacon amikor megvettem kontakton keresztül 25k-ért (nagy mázlim volt) felső középkategória volt, most meg 15 körül hozzádvágják és a kétmagosok alsókategóriája... igaz ennek ellenére pl a már említett Crysis vagy Unreal nálam is szépen futott pedig nincs mellette batár vidkari, csak 8500GE szal maradok tisztelettel AMD Powa'

Az meg nem nagy kunszt hogy manapság az intel a vezető, a C2D egy teljesen új architektúra, míg az Athlon X2-k a régi jó K8-as A64-ek (ne felejtsük el hogy az egymagos piacon ezek ütöttek mint a gépkalapács) összekötve egy vezérlőegységgel. (ami intelnek nem jött össze...)

Én mellesleg egy 900as Duron Spitfire-t nyúztam évekig, egész pontosan 2005ig :B
ezután kezdtem felfejlődni, útbaejtve egy 2500+ Bartont is egy Chaintech lappal. :C
Utóbbiról van is egy vicces képem :D

Kicsit hűtésmániás vagyok... :P

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.