Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

UP, hogy megjelenjen, fontos lenne.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én ide fordulnék segítségért, nagyobb a valószínűsége, hogy tudnak valamit! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#3) Alexios


Alexios
veterán

nem a kika az? én ugyan pesti vagyok, de itt ők hirdetnek ennyiért jelenleg franciaágyat, többször is láttam a hirdetést

(#4) Samus


Samus
addikt

Valószínű igen, de a KIKA honlapját néztem, 85k-ért láttam kárpitos franciaágyat, de az csak 140x200as volt. Én úgy emlékszem, hogy 180x200, ágyráccsal és matraccal, de ez kissé hihetetlen, ezért lennék kíváncsi a hirdetésre. Sajnos mostanában nem járok arrafelé...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Alexios válasza Samus (#4) üzenetére


Alexios
veterán

hát ha gondolod holnap lefényképezem neked a hirdetést

(#6) Samus válasza Alexios (#5) üzenetére


Samus
addikt

Nagyon hálás lennék érte, ha épp arrafelé jársz. Én úgy emlékszem, hogy ágyráccsal és matraccal volt 90k, de akárhogy nézem a KIKA honlapját, a legolcsóbban matraccal és ágyráccsal együtt egy 145x200as ágy 110k lenne, egy 180x200as pedig jó 160 körül...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

Itt van egy olyan, de ehhez nincs matraz és rács.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) Samus válasza Akos96 (#7) üzenetére


Samus
addikt

A táblán kárpitos ágy szerepelt, ebben a kategóriában ennyiért nem láttam ekkora ágyat matraccal és ágyráccsal. Aztán lehet ezek nélkül árulják...én hülye, álltam volna meg...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) mexicanraven válasza Samus (#8) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Csináltass ágyat, olcsóbb, minőségibb, személyre szabhatóbb! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#10) Kloden válasza mexicanraven (#9) üzenetére


Kloden
senior tag

+1.

Én is most csináltattam, csak annyit mondok megéri a fáradtságot. :K

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#11) Samus válasza Kloden (#10) üzenetére


Samus
addikt

Mekkorát, és mennyiből jött ki kerettel, matraccal, (tehát ágyneműt leszámítva mindennel) együtt?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Alexios


Alexios
veterán

Ma mentem el mellette, csak nem tudtam lefényképezni, de mindjárt úgy is megyek el itthonról akkor majd megoldom, de elvileg san diego néven fut, ágyráccsal, matraccal, így is van írva, hogy a szett ára 89900ft.

(#13) Samus válasza Alexios (#12) üzenetére


Samus
addikt

Erre kíváncsi vagyok, mert ez így best buy.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) mexicanraven válasza Samus (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

90-ért akkora ágyat kapsz egy normál maszeknál, hogy csuda!
Anyukám ágya 60k volt, 180x200-as, rugós, kompletten, egyből használható, fenyőből, ágyneműtartóval, jó minőségű, jó felépítés.
Ettől szoktak lenni olcsóbbak is, faipari vállalkozóknál, én utoljára az IKEA-t hagynám ha bútórról és nem extra igényekről van szó. (speciális matrac, ami jó a gerincnek, de mocskos drága)

when the sun shines, we'll shine together

(#15) Kloden válasza Samus (#11) üzenetére


Kloden
senior tag

Matrac az kókusz matrac, 2db 90x200-as, és JYSK-ben vettem összesen 47e-ért.
Az ágykeret ráccsal, mindennel kereken 20e Ft volt, asztalos vágta ki a faanyagot, a terveket én vittem neki,én csavaroztam össze otthon. Olyan masszívra terveztem amennyire csak lehet, nyikorgás-recsegés kizárva! :)
Így mindennel együtt 67e volt plusz kb ezer Ft a csavar hozzá.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.