Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169) Lapajbacsi válasza Döglött Róka (#165) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Nem jött össze személyeskedés nélkül ? Ugye babám? Érvelés semmi csak nekiesni a másik kommentelőnek... Figyelj! Hülyézzed a jó édes anyádat kisbarátom! Itt csak te égeted magad hogy milyen szánalmas arrogáns barom TROLL vagy. Én meg nem remélem, hanem biztos vagyok benne, hogy körülötted értelmes ember sem barátként sem jó ismerősként sincs, mert az ilyen gusztustalan tahó barmokat messziről elkerülik a jó emberek... Bár semmi köze egy ilyen tahó trollnak hozzá, de leírom, hobbi felhasználó vagyok (eleve annyi értelmed nincs hogy felfogd, hogy nem mindenki Kandót végzett mérnök és meg vagy sértődve és ugatsz, mert valaki nem az), de a szakmában biztos hogy jobb lennék nálad, nem a tudásom miatt, hanem mert ember vagyok, és lehet 80%-át nem tudnám a problémáknak és utána kellene nézzek, de MEGOLDANÁM, viszont eközben KEDVES lennék a kliensekkel, senkinek nem szólogatnék be, senkit nem néznék le, és senkivel nem személyeskednék (tudom számodra ez felfoghatatlan) és képzeld, jó hangulat lenne... és sokkal jobban szeretnének engem a hézagos tudásommal mint az ilyen pökhendi fafej barmot, aki azt képzeli magáról ő szarta a spanyolviaszt, és egyet tud csak fölényeskedve beugatni, miközben szánalmas gusztustalan barom és feldughatja magának a nagy tudását, már ha van egyáltalán, mert az ilyen szerencsétlen nagypofájú barmok leginkább csak KÉPZELIK magukról hogy mennyire kurva okosak... lehet informatikát már nem kell tanulj, mert ott vagy a szeren, azonban empátiát, emberséget, kulturáltságot nem ártana, mert abban barátom egy putriscigány szintjén sem vagy..... válaszolnod felesleges valami szokásos mélybunkó tahóparasztságot, mert nemhogy nem reagálok, de el sem olvasom....

(természetesen a moderátor ki fog ezért, szokás tiltani (de leszarom), mert olyan hiper értelmes moderáció van, hogy ha beszólnak, arra nem lehet visszaszólni mert kitiltanak érte - ehhez külön gratulálok amúgy a PH-nak... halkan súgom, hogy ahol értelmes moderáció van, ilyenkor azt csinálják, hogy a trollt tiltják, aki beszólt, aki kezdeményezte a konfliktust; a visszaszóló, aki meg csak védte magát és jogosan szólt vissza, beírását törlik és kap egy figyelmeztetést, hogy legközelebb legyen szíves finomabban... de nem érdekes tessék csak gyorsan tiltani... orbanisztánba megteszi...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.