Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) enginev3.0 válasza *Mukeey* (#7750) üzenetére


enginev3.0
félisten

11en egyszer nem bírtam fizetni nfcvel normálisan simplellel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7752) Linkin1994 válasza enginev3.0 (#7751) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Eddig még nem jöttem rá mi értelme a mobilfizetésnek.kártyával nekem egyszerűbb sokkal :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#7753) *Mukeey* válasza Linkin1994 (#7752) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pl a teló nálam van mindig, a bukszám a kártyával nincs. Engem rengetegszer húzott már ki :K

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#7754) ilyr válasza Linkin1994 (#7752) üzenetére


ilyr
tag

A kártyáimat eddig könyebben elhagytam mint a telómat, így hosszú távon előnyösebb a mibillal fizetés. Két probléma van csupán vele. Ciki ha valamiért nem működik és ott állsz készpénz meg miegyéb nélkül a pénztárnál. Marhára nem elterjedtek még a PayPass ATM-ek... Múltkor marhára megörültem amikor láttam, hogy itt Tatabányán a Budapest Banknál lecserélték az automatát olyanra amin van érintős olvasó, de az örömöm hamar lelohadt amikor kiderült, hogy az a része nem működik. Bementem a bankba megkérdezni, hogy mikor várható, hogy működni fog, de lövésük se volt róla. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott se tudták. Ez már vagy egy éve volt, azóta se működik...
Közben a helyi K&H banknál is megjelent egy ilyen automata és működött is az érintős leolvasó, kétszer sikerült is pénzt felvennem telefonnal, na modnom fasza, legalább ez működik. Harmadszor amikor mentem volna, már ki volt kapcsolva és hetek óta nem is működik... :)

(#7755) Sanya válasza enginev3.0 (#7751) üzenetére


Sanya
nagyúr

Raifeisen app jól működik. Csak 11 telepítés után el kelllett indítsam kézzel, alapértelmezett fizetővé tennem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7756) Busterftw


Busterftw
veterán

Valaki probalta, az ADB parancsoros rendszer appok torlese modszer mukodik 11-en?
Meg 10-esen letoroltem a Chrome-t, aztan most 1 dolog miatt feltelepitettem, persze utana nem engedi uninstalallni, csak letilthatom.....

(#7757) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy megy ez a garis akksi csere?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7758) Sanya válasza enginev3.0 (#7757) üzenetére


Sanya
nagyúr

Gondolom írsz nekik. Nekem 82%os az akkum. Neked?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7759) enginev3.0 válasza Sanya (#7758) üzenetére


enginev3.0
félisten

84
De ebben a hónapban lejár a gari

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7760) Sanya válasza enginev3.0 (#7759) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7761) sszemtelen válasza enginev3.0 (#7757) üzenetére


sszemtelen
őstag

fb-n írtam róla, sokaknak hihetetlen hogy ez itt így megy :)
"Mivel hamarosan lejár a hibátlan 7Pro garija, RMA-ban bejelentettem egy kijelző beégést, gyenge akksit, és nehézkes USB töltést. Múlt szerda délután elvitte a futár, ma vissza is kaptam. Új kijelző, új akksi, új USB, új ház, új minden."

Ennyire egyszerű volt :D

(#7762) enginev3.0 válasza sszemtelen (#7761) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hogy kell ezt angolul megfogalmazni? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7763) sszemtelen válasza enginev3.0 (#7762) üzenetére


sszemtelen
őstag

Szerintem simán ha felsorolod nekik hogy
-screen burn-in
-battery failure
-USB-C failure

az elég :D

(#7764) enginev3.0 válasza sszemtelen (#7763) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megírtam

Már csak egy jó csere telefon kéne :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7765) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Holnap jönnek a telefonért, kell a dobozt is küldeni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7766) Scarabeus válasza enginev3.0 (#7765) üzenetére


Scarabeus
tag

Jól csomagold be pl. egy cipős dobozba kibélelve újságpapírral. Erre a dobozra rá kell tenni az e-mailben kapott fuvarlevelet amit magadnak kell kinyomtatni, én 'bugyiba' is beletettem, hogy ne tudjon elázni / összemocskolódni. SIM kártyát vedd ki, tartozékok elvileg nem szükségesek. FR-t ők fognak csinálni, szóval minden fontos adatot ments le.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7767) enginev3.0 válasza Scarabeus (#7766) üzenetére


enginev3.0
félisten

De akkor kell a doboza? Vagy csak a telefonot elég elküldeni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7768) Scarabeus válasza enginev3.0 (#7767) üzenetére


Scarabeus
tag

Ha megvan nyílván tedd bele abba, ha nincs értelemszerűen nem. :D Én abba küldtem, mivel extra védelem. (Doboz a dobozba)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7769) enginev3.0 válasza Scarabeus (#7768) üzenetére


enginev3.0
félisten

Félek hogy összebaccák azért nem akarom

Akkor küldöm csak a telcsit :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7770) Scarabeus válasza enginev3.0 (#7769) üzenetére


Scarabeus
tag

Rendicsek, szerintem lényegtelen igazából. Annyi, hogy nekem a munkalapon azt tüntették fel, hogy hátlap csere is történt, erre ugyanúgy visszatették a régi karcosat. :D Ennyi baj legyen, legalább a kijelzőt és az akksit is kicserélte hiába volt a teteje leverve a telónak az előző tulaj által. Nekem is 2021.05.23-án jár le a gari, 83%os az akksi, érzem is, hogy gyengébb mint tavaly júniusban. Gondolkodom erősen elküldjem-e szervízbe, csak az a gond, hogy a régi One van cseretelefonnak itthon, aminek viszont a kijelző közepe nem érzékel. 1 hétig kibírnám, de az előző gari nekem félrecsúszott és majdnem 3 hétbe telt.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7771) FrankóStein válasza Scarabeus (#7770) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Hogy lehet megnézni az aksi állapotát?

(#7772) Scarabeus válasza FrankóStein (#7771) üzenetére


Scarabeus
tag

Oneplus Diagnostic APK. Teljesen biztonságos (remélem :D ), nekem még a 2020 májusi 1.0.0.19 van fent. Ha jól emlékszem a legújabb az nem mutatja az akksi százalékot, tehát a 2.1.0. nem jó. Itt a link: [link]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7773) FrankóStein válasza Scarabeus (#7772) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Köszönöm szépen! Nekem 84%...

(#7774) warezxts


warezxts
senior tag

Olvasgatva a kommenteket lehet én vagyok az egyetlen akinek nincs baja (idáig) az A11-el. A Q-n fent volt az NolimitXXX, RenovateICE, meg custom kernel (arter97).
Egy valamit nem értek viszont:
Nincs még normális TWRP A11-re (Amikor próbáltam upgradelni, akkor beragad a fastbootban, nem csinálja meg az autoresetet a twrp-be hogy sideloadolni lehessen a zip-et), viszont van A11 custom kernel. Azt valamelyik managerrel teszik fel vagy hogy?

(#7775) mókuska válasza warezxts (#7774) üzenetére


mókuska
tag

Én magisk-kel csináltam egy patchelt boot.img-t. Majd azt flasheltem fel fastbootban. Onnantól megvolt a root. Fk kernel managerrel pedig Krisakura kernelt dobtam fel. Idáig minden teljesen jól müködik.
Sajnos működő twrp még nincs a11-hez.

[ Szerkesztve ]

(#7776) warezxts válasza mókuska (#7775) üzenetére


warezxts
senior tag

Köszi a választ. Rootom megmaradt. Én csak a kernelt nem merem felrakni mert ha nem jön be a rendszer, nem akarok hard resetet tolni. Arter97 meg Kirisakura kernel szerintem is a legjobb (mondjuk A11-re csak az utóbbi van). Szerintem várok egy működő TWRP-t, nyugodtabb leszek ha el rontok valamit, pl tudni fogok kernelt flashelni vagy visszaállítani.

(#7777) mókuska válasza warezxts (#7776) üzenetére


mókuska
tag

Én is működő Twrp-re vártam. De ahogy nézem eléggé késik minden készülékre. Az a11 titkosítását nem igazán tudják megoldani még rá, ha jól néztem.
Így maradt a pc-ről flashelős megoldás. Én is vártam míg lesz kiforrott kernel. Ex van még hozzá, de az nekem nem nagyon jött be egyik telefonomnál sem. A10-n RenderZenith kernel vált be legjobban. Csak ő még nem adott ki a11-re újat. Amint meglesz, már cserélem is le Krisakurát.

(#7778) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Andoid Auto működik Oneplus 7t Pro-n valakinek az új OS frissítés után? Van valami trükk?
Nálam ha összedugom az autóval ahogy korábban semmi sem történik. Párosításra sem reagál.
Korábban olyan tökéletesen ment..

hogyan lehet andoid 11-ről visszaállni 10-re úgy hogy minden beállítás, programok, email-ek megmaradjanak?

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#7779) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na elvitte az ups

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7780) Sanya válasza VANESSZA1 (#7778) üzenetére


Sanya
nagyúr

állítsd át, hogy alapértelmezetten mit csináljon, ha usb-n bedugsz vmit. alapértelmezetten most csak tölti.

2 opció van:
átrakod másra és menni fog.
bekapcsolod az usb-s hibkeresést és menni fog.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7781) betyarr válasza enginev3.0 (#7779) üzenetére


betyarr
veterán

mit írtál az akksira?hogy jelentősen rosszabb,mint volt,vagy csak annyit hogy 82%-ra esett az állapota?

(#7782) enginev3.0 válasza betyarr (#7781) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak hogy gyenge lett az akksi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7783) betyarr válasza enginev3.0 (#7782) üzenetére


betyarr
veterán

elfogadták?más javítanivalót is kértél?

(#7784) enginev3.0 válasza betyarr (#7783) üzenetére


enginev3.0
félisten

Beírtam amit itt ajánlottak, gyenge usb, meg kijelző beeges

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7785) VANESSZA1 válasza Sanya (#7780) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Bocs ha láma a kérdés, de ezt hol tudom átállitani ? :R
"állítsd át, hogy alapértelmezetten mit csináljon, ha usb-n bedugsz vmit. alapértelmezetten most csak tölti. "

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#7786) bordi10 válasza VANESSZA1 (#7785) üzenetére


bordi10
senior tag

Beállítások/Rendszer/Fejlesztői beállításokban találod meg.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#7787) #40047616 válasza VANESSZA1 (#7785) üzenetére


#40047616
törölt tag

A fejlesztői beállítások meg az után érhetőek el hogy a beállítások-a telefonról menüben sokszor ráböksz egymás után a build számra. Alul fogja is írni hány böködés kell majd.

(#7788) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Valamelyik nap megbolondultam, és majdnem vettem egy Note20 Ultrát. Nem tudom, mi lelt😂
Hála égnek a sóher énem meggátolta az üzletet. :C

Amúgy meg tök cserélnék így 2év után valamire, de mire :F

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#7789) enginev3.0 válasza *Mukeey* (#7788) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csere telefonom egy s6 edge, gyönyörű, de olyan lassú :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7790) sszemtelen válasza *Mukeey* (#7788) üzenetére


sszemtelen
őstag

Amíg nem lesz popup-os front kamerás telefont, ilyen szép házban, addig nem tudom mire cserélni én sem a 7Pro-t :/
Ezért is lett gariban felújítva :) :D

A cseretelefon meg egy P20 Lite volt. Borzalmas, szörnyű, és lehangoló ezután. :D

[ Szerkesztve ]

(#7791) LógaGéza válasza sszemtelen (#7790) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én is így vagyok vele... Nagyon nem tetszenek a lyukasztott/notchos kijelzők :(
Párom régi 7-esét most küldtem el, küldöm jövőhéten az én 7Pro-mat, nekem egy iPhoneX lesz a csere, sose használtam Apple készülékeket, érdekes élmény lesz :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7792) Scarabeus válasza *Mukeey* (#7788) üzenetére


Scarabeus
tag

Reménykedem, hogy Oneplus 10 Proba jön a kijelző alatti kamera. Ha nem is, nekem akkor is instant buy lesz, ugyanis szintet lépek az életemben (ledoktorálok így 6 év orvosi után), és ha már ennyit szívtam, hogy megengedhessem magamnak akkor meg fogom engedni, ha lyukas a kijelző ha nem. Vonz az LTPO, a 120 Hz, a még jobb hátsó kamerák (nagyon remélem a zoom is hasonló szintet ugrik, mint az ultrawide), nem utolsó sorban nekem fontos, hogy a leggyorsabb proci legyen és egy reccsenés se legyen. Most még a Snapi 855 teljesíti ezt, azonban amilyen ütemben lesznek komplexebbek az appok lehet már 1 év múlva néha miliszekundumokra ez is meg tud majd reccsenni. Semmi gond, házon belül marad, öcsémnek adom. :)

És ha már mindenki küldi az első 2019 májusi körből akksi cserére akkor én is beszállok jövőhéten. :B

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7793) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nálam most már vége az aktuális csúcsmodell vásárlásnak. Egyszerűen nem fér bele az ár. Én elvből nem adok egy telóért 1000€ felett. Eddig a 150ezres kategória volt a lélektani határ, most ezt kicsit feljebb toltam, 200ra. Vagy mehet az 1000€ is, de akkor valami óriási durranásnak kell jönnie...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#7794) Busterftw válasza sszemtelen (#7790) üzenetére


Busterftw
veterán

Ugyanez.
Ha ez bekrapal, elobb vennem ezt ujra, mint barmelyik lyukas telefont.

(#7795) sszemtelen válasza *Mukeey* (#7793) üzenetére


sszemtelen
őstag

Főleg úgy, hogy az új Poco telefonok 100k alatt adnak hasonló hardvert.. Így tényleg nevetségesek az 1000 dollár feletti árak..

(#7796) Scarabeus válasza sszemtelen (#7795) üzenetére


Scarabeus
tag

Csak hogy a hardver nem minden. :) A csúcs SoC vitathatatlan, de FHD kijelző, kitudja milyen szoftver, kamera se lehet a toppon (aláírom a Oneplus sose volt kamerában a többiek felett, inkább közelít lassacskán a Samsunghoz / Huaweihez / Applehöz, de 2MP Makró, Mélységérzékelő szenzorok, ugyanmár.), háztól házig gari, már a Oneplus is eljutott arra a szintre, hogy a nevéért is fizetni kell (Poco-tól viccesebb hangzatú telefon aligha létezik, plusz az a bazári nagy POCO felirat a hátlapon nevetségessé teszi, tudom, 99% tokot tesz rá és az eltakarja).

Elhiszem, valakinek nem fér bele az 1000 eurós ár, az én esetem pedig pont a másik véglet, hogy igazából belefér szerencsére. Plusz ha az ár /értéket nézzük aláírom, hogy jelenleg a Pocok viszik a prímet :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#7797) sszemtelen válasza Scarabeus (#7796) üzenetére


sszemtelen
őstag

Tudom hogy nem minden a hardver.
Arra alapoztam hogy a közelemben van pár Poco; korábbi is, újabb is. Csak pozitív tapasztalatok vannak vele :)

(#7798) Timer válasza *Mukeey* (#7788) üzenetére


Timer
veterán

Az ilyen ellen a legjobb megoldás, ha elkezdesz fotózni, és rájössz, hogy kell egy 400 ezres objektív. Egyrészt nem lesz pénzed telefonra, másrészt átértékeled az árazást is! :D Esetleg fejleszd a géped. Majdnem vettem egy 9 Prót, de amellett, hogy undorítóan nézett ki, inkább 5800X-re frissítettem a konfigom. Problem solved, a 7 Próról meg letéptem a már rongyos clearplexet, és máris egy jobb, szárazabb érzés fogad minden feloldásnál! ;]

Apropó, feloldás. Bízom benne, hogy az OP10 ujjlenyomat olvasója jó lesz, mostanában a 7 Pro rohadt pontatlan lett, nem is értem, ennyire sz@r nem volt az elején az biztos. Újra tanítottam az ujjra, de így se javult érdemben.

[ Szerkesztve ]

(#7799) pcnet válasza Timer (#7798) üzenetére


pcnet
addikt

Meddig bírta a Clearpex? Köszi!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7800) sszemtelen válasza pcnet (#7799) üzenetére


sszemtelen
őstag

Tudom nem nekem szól a kérdés, de én is azt használtam. 5T-n is tökéletes volt, 7Pro-ra feltettem, majd másfél év után a zsebembe fúródó ajtókilincs tulajdonképpen félbe tépte; de annyira hogy az MM-es srác remegő kézzel vette le, hogy vajon milyen lesz alatta a kijelző. Karcmentes volt. Utána kerül rá egy másik, de a garis kijelző csere után ugye azt buktam.. De lehet hogy kerül még olyan erre a telefonra; annyit megér :)
Nyilván nem kell tőle elvárni hogy eséstől, és mindentől véd; de tartós egy jószág, az biztos. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.