Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

"Kíváncsian várom mások véleményeit, hozzáfűznivalójukat." Aha.. ;]

(#2) Kwiek válasza kemotox (#1) üzenetére


Kwiek
csendes tag

Komolyan de amikor egy láma bekeveredik akkor az csúnyán szét csesz mindent egyébként át is írtam némileg. Nem vagyok az a leállok vitázni másokkal de a lámáktól agygörcsöt kapok :O :W :DDD :R

(#3) kemotox válasza Kwiek (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Hát pedig igazuk volt.. "lámák".. Ez a szöveg basszus.. Vedd ki a kommentelés lehetőségét, és ne írd ki hogy "várod a véleményeket", oszt nem fognak a "lámák" írogatni.

(#4) Kwiek válasza kemotox (#3) üzenetére


Kwiek
csendes tag

Kezdődik előröl. Nem kötöszködésből de most őszintén. Mi baja származott a gyereknek abból, hogy autózott a GTA-ban? Most mi ez? Vicc?
( csak arra a sracra értettem a lámát nem másra a többi jogos volt meg frankó)

[ Szerkesztve ]

(#5) peter9228


peter9228
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#6) D1Rect válasza peter9228 (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7) Vakegérke válasza Kwiek (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látom, a délelőtti írást törölted, mert harmatos lelkedbe tiport valaki a hozzászólásával. Lehet, hogy többen is voltak, én még csak néhány hozzászólást olvashattam.
Nagyon rossz kezdet. Tudod, ezt a húzásodat látták páran, és a következő írásodat, írásaidat igencsak kritikusan fogják olvasni, esetleg véleményezni. Még nem tudom, talán én is.

"Kezdődik előröl."
Nem. Ez folyománya, mondhatnám folytatása a korábbi észrevételnek.

"Mi baja származott a gyereknek abból, hogy autózott a GTA-ban?"
Ha ezt nem tudod, akkor ne vállald el egy apró gyerek felügyeletét.

Ha ezt az írást is törlöd, jó esélyed van bekerülni ide.

Köszönöm a figyelmed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Kwiek válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Kwiek
csendes tag

Ez édes! Senki semmibe sem tiport bele :) Ahogy azzal sincs semmi gond ha valaki kritikát fűz az irományomhoz, lehetővé tettem a hozzászólást.
Nem tudom te mit voltál szemfüles felfedezni de egyem meg a szívét mindenkinek olyan aranyosak vagytok de a közelébe nem vagytok az igazságnak és értékelném ha valamelyikőtök hozzá is szólna érdemben az írásomhoz, hogy beszélgetés indulhasson aminek lényege van :)

(#9) Vakegérke válasza Kwiek (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is szeretek játszani, a szimulátorokat kedvelem.

Ez érdemi, az íráshoz kapcsolódó hozzászólás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) kemotox válasza Kwiek (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Ha nem sértődtél meg, és nem zavar a kritika, akkor miért írod át meg törlöd az irományod?... Jajj te..

(#11) Kwiek válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Kwiek
csendes tag

És volt már dolgod a fentebb lévő cím bármelyikével? Tapasztalat, vélemény?

(#12) Kwiek válasza kemotox (#10) üzenetére


Kwiek
csendes tag

Neked barátom milyen tipusú gémek jönnek be? ( egyébként jobb lett a korrigált írásom? ) :D

(#13) kemotox válasza Kwiek (#12) üzenetére


kemotox
addikt

A rózsaszín pónisok, meg a véres zombis gyilkolósok. Jó lenne már egy játék, amiben rózsaszín pónikkal kéne véres zombikat gyilkolni, az lenne a kedvencem.

(#14) Gebriel válasza Kwiek (#8) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem lesz hosszú közönséggel való blog életed itt, ha megköveteled miről beszéljenek az emberek, bár megteheted, csak ne csodálkozz hogy ha egyedül maradsz. :U

De hogy építő kritikám is legyen..
Ebbe a témában irdatlan mennyiségű topic található a lapcsalád oldalán, ahol ezeket a témákat már kivesézték egymilliószor..
Biztos akadni fog aki, hozzá, hozzá szól majd ilyes fajta témáidhoz.. (nagy számok törvénye ;] )
de te meg el leszel keseredve, hogy alig van valaki akit érdekel az irományod. ;)
Persze elírogatsz magadnak is mint egy naplóba...

[ Szerkesztve ]

(#15) Vakegérke válasza Kwiek (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

"És volt már dolgod ...?"
Kettővel volt dolgom életemben. Az egyik az a lányka volt, aki bevezetett a szerelmeskedés rejtelmeibe, a másik pedig a feleségem. Jó, tudom, ez nem szimuláció volt, és nem is játék. Most rögtön módosítanék, hiszen előjáték, az volt.
Tapasztalat: folyamatosan növekvő.
Vélemény: kár lett volna kihagyni.

De ha már szimulátor, mutatok egyet. Látványos, és bizonyára nagyon izgalmas is, hiszen a narrátor srác szinte magán kívül őrjöng játék közben. Én nem merem kipróbálni, nem való már nekem ennyi izgalom.
Erről van szó.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Elkéstél pár évet, itt jóformán megszűnt a "közösség".

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#17) Kwiek


Kwiek
csendes tag

Bármelyikőtök konzolos egyébként?

(#18) Gebriel válasza Kwiek (#17) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak az.

(#19) kemotox válasza Kwiek (#17) üzenetére


kemotox
addikt

Én PC-n játszok, az is van itthon, de havernál szoktunk Boxozni, meg volt nekünk is PS2-nk régen. Akkor én mi vagyok? Bi? Ugye írkálhatok azért még ide ? :D

(#20) Kwiek válasza kemotox (#19) üzenetére


Kwiek
csendes tag

Csak nyugodtan! Milyen multi címeket toltál legutóbb ami elnyerte a tetszésed? Azért multit kérdezek mert nem vagyok otthon a csak PC-s címekben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.