Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kismessi:] pont.

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sajnálom. De tényleg.
Lepereg rólad minden. Maradsz szokásodnál.
Ígértél valamit. Magasból teszel rá.

Azt hittem, hogy privim eléggé hatásos lesz, és vagy elküldesz a fenébe, vagy megfogadod a mondottakat. Persze van harmadik verzió is, figyelmen kívül hagyod szavaim.
Ígértél valamit, nem teljesíted. Te dolgod. Kár, hiszen jókat lehetne dumcsizni írásod kapcsán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

informativ cim... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) EczkE válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


EczkE
addikt

[link] :D

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

ellophatom?:B

(#5) Mr.Csizmás válasza EczkE (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

annak legalabb volt ertelme is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) EczkE válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Ennek is. Csak mi nem értjük. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Vakegérke válasza EczkE (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapaszkodj, én értem. Kár, hogy kismessi görcsösen ragaszkodik megszokott írásmódjához.
Értelmes, jókat lehetne dumcsizni mindarról, amit pár szóban kifejez. Sajnos nem tartja magát priviben tett ígéretéhez, pedig sokat nyomna a latban, ha teljesítené. Én legalábbis jól kidumálhatnám magam.
Így viszont nem teszem. Ha csak ennyit ér az ígérete, akkor inkább nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) EczkE válasza Vakegérke (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Beszélek a fejével, csütörtökön találkozom vele. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Wictor válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Wictor
senior tag

Miért zavar az írásmódja valakinek addig, míg érthető és nagyjából olvasható?

(#10) Vakegérke válasza Wictor (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is azért, mert van ugye a helyesírás, amelyet az általános iskola alsó tagozatában már illik birtokolni.
Másodszor meg azért, mert rengeteg olvasója eltántorodik attól, hogy pongyolán egymásra hányt betűhalmazát komolyan vegye.

Mint írtam, értelmesnek tartom kismessi fórumtársunkat. Nagyon is. Szeretném, ha eljutnánk odáig, hogy jókat dumcsizhatnánk írásai kapcsán. Ehhez pedig szükségeltetik nem letojni a helyesírás alapvető szabályait, és betartani egy (számomra győzelemmel felérő) ígéretet.

EczkE: Pusziltatom, de átadd ám! ;)
Na meg ezt is: térden állva könyörgöm, adja meg azt az esélyt, hogy jót dumcsizhassunk. Semmi másra nincs szükség, minthogy betartsa ígéretét. :)
Ha nem, akkor sajnos úgy kell vélnem, hogy egy fikarcnyit sem érek számára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) EczkE válasza Vakegérke (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Nem baj, ha térden állva nem fogok könyörögni neki? :D

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Vakegérke válasza EczkE (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondd, hogy helyettem teszed, így nem csorbul a tekintélyed. ;)

Látom, te vagy az egyetlen, aki megérti, hogy jó szándékkal cincogok. Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Wictor válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát nem egy hasonló írásmóddal rendelkező fórumtársról tudok, akivel mégis bratyizik mindenki és nem érdekli őket, hogy amit ír, annak x %-a nem érthető... Engem addig abszolút nem zavar, amíg tudom értelmezni, rendben, esztétikailag nem éppen kielégítő, de nem zavar.

Ui: "Értem én, de lesza..." - mondaná tanult embertársunk, de nem mondom. Értem, de ez szerintem eddig csak Téged zavart. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Vakegérke válasza Wictor (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dupla, bocs...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Vakegérke válasza Wictor (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mégis mit gondolsz, miért van ilyen kevés hozzászólás a szerző topicjaiban? Nem gondolod, hogy pusztán pongyolasága miatt?
Amiket publikál, gondolkodásra késztetők, és sokkal nagyobb érdeklődés övezné, ha nem egy idehányt betűhalmaz lenne.

Most mondd, olyan nagy baj, ha igyekszem helyes mederbe terelni megszólalásait? Még EczkE sem sértődött meg, pedig ő tette társunkká a szerzőt, ergo teljes mellszélességgel kiáll mellette.

Nézd, ha sikerül odáig eljutni, hogy nagybetűvel kezdődjenek a mondatok, és az írásjelek után szünet legyen, életem egyik nagy sikere lesz.
Szerinted nem lenne jó? Drukkolj nekem.

Nem haragszom rád, te nem haragszol rám. Te elnézed a hibákat, én azon igyekszem, hogy ne legyenek hibák.
Köztünk béke van, legalábbis remélem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Wictor válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Wictor
senior tag

Rendben, abbafejeztem, lényegtelen... ;)

Ui: Természetesen én sem haragszom senkire.

[ Szerkesztve ]

(#17) kismessi


kismessi
újonc

Megteszem,és lehet írni privibe,ha van kedved beszélgetni,vagy ha valamit nem értesz.

(#18) Vakegérke válasza kismessi (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez kinek szólt? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) EczkE válasza Vakegérke (#18) üzenetére


EczkE
addikt

Valószínűleg neked mert te vagy elégedetlen az itteni dolgokkal. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#20) kismessi válasza Vakegérke (#18) üzenetére


kismessi
újonc

Neked (is) :)

(#21) Vakegérke válasza kismessi (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Válaszod megtisztelő, hiszen azt jelzi, hogy figyelsz rám. :K

Ám nem priviben szeretnék beszélgetni veled, hanem írásaid topicjában, hadd legyen nagyobb a publicitás. Több szem többet lát, többen fogják kifejezni véleményüket. Jó buli, hiszen láthatod, hogy nem vagy közömbös a "nagyérdemű" számára.

Két dolgot kértem, továbbra is kérem. Nagybetűvel kezdünk mondatot, írásjelek után szünet. Ennyi a titok, és máris kitárul a világ, hiszen írásaid méltóak a figyelemre. Ha ragaszkodsz szokásodhoz, sok jó kis tracsit elmulasztasz. Megéri?

Ígéret szép szó... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) kismessi válasza Vakegérke (#21) üzenetére


kismessi
újonc

Talán az Új írást láttad már?
Az formailag is talán jó.

(#23) Vakegérke válasza kismessi (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérlek, a vessző, pont-pont, pont, és egyéb írásjelek tégy már egy szünetet. Tedd meg, ha másért nem, a kedvemért.

Nincs veled semmi baj. Értelmes vagy, leírt gondolataid emészthetőek, egyben nem könnyen emészthetők.

Hallgass már rám, az Isten szerelmére! Javadra szolgál, ha megfogadod kérésem, és eleget teszel ígéretednek.

Ilyen elánnal még nem kunyeráltam senkinél... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Wictor válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Wictor
senior tag

Lefordítom:
Szinti, írj úgy, mint ahogy egy lapra tennéd! A lapon is gondolom hagysz helyet a mondatközi/végi írásjelek után. A gépen olyankor, mikor vesszőt teszel a mondaton belül valahova, vagy pontot a mondat végére, üss egy szóközt ezen írásjelek után! :)

Én mondanám, hogy írj úgy, ahogy jól esik. Dehát... :U

[ Szerkesztve ]

(#25) kismessi válasza Vakegérke (#23) üzenetére


kismessi
újonc

Nálam mégis.:)
Tudhatok valamit.:)

[ Szerkesztve ]

(#26) Vakegérke válasza Wictor (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi a segítséget. :)

kismessi: Igen, nálad mégis. Valóban tudsz valamit, amit sokan nem. Azon vagyok, hogy tudásod úgy tálald, abba ne lehessen belekötni.
Ezen görcsölök, és ha elérem amit akarok, az számomra siker, számodra egy szebb jövő kulcsa lehet. Nagyzoló szavak, tudom. De nehogymár bele lehessen kötni a helyesírásodba, amikor a mondanivaló megér egy misét.
Megérted végre, hogy miért csesztetlek?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) kismessi válasza Wictor (#24) üzenetére


kismessi
újonc

köszönöm.:)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kismessi:] pont.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.