Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) asvald


asvald
senior tag

Sub-zero és scorpion a 2 legjobb figura és ahogyan elnézem ebben a részben is hozzák a formájukat :D

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#2) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Én vagyok az egyetlen, aki szerint ez jobb lenne 2D-ben? Imádom az ilyen régi dara verekedős játékokat. Villog a kép, 20 hit combo, win :D Lehet velem van a baj. Vagy csak simán kijön, hogy már 30 leszek. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3) Lunky88


Lunky88
tag

Nekem még mindig túlságosan hasonlít az Injustice-ra a játékmenet. A karakterek mintha felgyorsított tempóban mozognának, nem igazán tudom pontosan leírni, de az előző mortalban nem ilyen volt. Amikor az első gameplay videót megláttam, egyből azt szűrtem le hogy ez injustice csak vérrel és kivégzésekkel. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#4) wolfman


wolfman
veterán

További karakterekről nincs hír?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) oriic válasza DNReNTi (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyakorlatilag 2D-s a játékmenet.

Live-Die-Respawn

(#6) DNReNTi válasza oriic (#5) üzenetére


DNReNTi
őstag

A grafikára értettem. Szerintem ez pont az a kategória ahol jobban mutat a rajzos 2d animáció, minek az életszerű grafika egy totál életszerűtlen játékba? :) Na de kinek a pap kinek a paplan.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#7) kerekfej válasza DNReNTi (#6) üzenetére


kerekfej
addikt

Mortal Kombat Trilogy után következő részekkel szerintem megindult a sorozat a lejtmenet fele.

(#8) kerekfej


kerekfej
addikt

(#9) oriic válasza kerekfej (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A reboottal játszottál? A legnagyobb rajongók közül is sokan mondták azt, ezzel végre ismét a legjobb verekedős játék lett a piacon.

Live-Die-Respawn

(#10) Tian66 válasza oriic (#9) üzenetére


Tian66
senior tag

+1. Ötszázötven óra felett toltam bele!! De ez az új nagyon hajaz az Injustice-ra. Sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.