Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gericooper


gericooper
aktív tag

gondolom csodákat nem kell várni a kt880-tól. 1-2 plusz % a nfrocehoz képest ide vagy oda talán (de ne legyen igazam). félek nincs igazán teljesítménytartalék a k7-ben.

(#2) Keitaro válasza gericooper (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Én nagyon várom, mert ha ez jó lesz akkor tudom mivel szereljem végre a future gépeket. Mert a bugos nV-ből már enyhén szólva elegem van. Mostanában is inkább KT600-asokat vettünk, és *kopp*kopp*kopp még nem szívtunk egyikkel sem. Márpedig a KT600 egyetlen hátránya a memvezérlő volt. nV pl még mindig nem mutatott fel olyan déli hidat ami ne lenne tele hibákkal és tudná a SATA-t... röhelyes, hogy ki kellett kapcsolni az nF3-ban mert bugzik. stb stb. Nem akarok falme-t csak remélem jó lesz a KT880 :)

(#3) XeeN válasza Keitaro (#2) üzenetére


XeeN
senior tag

OFF

Tökéletesen 1et értek, bár kétlem, hogy a mostani lapomat lecserélnem. Sajnos az IDE kezelése még mindíg nem tökéletes az NForce-nak. Én még a driverek felrakásával is megkínlódok, ezért is hagyom had használja a Win sajátját.

ON

Az azonban biztos, hogy a következő lapom Soltek lesz . Ez a mostani Abit csak egy kis kitérő volt. :)

(#4) Keitaro válasza XeeN (#3) üzenetére


Keitaro
addikt

Jók is a Soltek deszkák :)
Én úgy vagyok vele hogy azt hiszem kihúzom addig, hogy majd Athlon 64-et vagy FX-et tudjak venni.

(#5) gericooper válasza Keitaro (#2) üzenetére


gericooper
aktív tag

a minőséggel egyet értek én is. a kt400-am van. hibátlan

(#6) lac019


lac019
tag

Tök jók a Soltekek. Csak kicsit gyorsan dobálják piacra a lapjaikat, remélem nem megy a minőség rovására.

(#7) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Klassz! Várom a többi lapot. És a teszteket! Apropó, nem akarok genya lenni, de várható a recens nforce teszt kiegészítése, ha megkaparintjátok a labor számára?

42

(#8) Barton válasza XeeN (#3) üzenetére


Barton
senior tag

Linux alatti drivere már elég jónak mondható ! (2.4.22-es kernel)

Model Number: Maxtor 6Y080L0
Firmware Revision: YAR41BW0

[root@nf7 root]# hdparm -t /dev/hda

/dev/hda:
Timing buffered disk reads: 170 MB in 3.02 seconds = 56.29 MB/sec

(#9) nofene


nofene
aktív tag

NEkem nagyon beváltak a VIA készletei régóta ezeket használom és eddig mindig megbízhatónak bizonyult. A Soltekekről sok jó hallottam de most még nem akarok alaplapot cserélni majd 1-2 év múlva.

(#10) Gaga válasza lac019 (#6) üzenetére


Gaga
tag

Jaja, ultraszuper mind. Jobb messziről szeretni valamit, mint közelről utálni. Nekem tuti nem lesz belőle soha.

(#11) anulu


anulu
félisten

Hmmm. Lehet, hogy van vmi érdekesség abban a mem vezérlőben, ha csak párosával lehet a memóriákat belerakni. Szeretnlm, ha lenne még tartalék a K7-ben! :D

Amúgy no flame, de én KT333 (ASUS A7V333) után vettem nF2-t (NF7), és ég és föld a különbség. Nem mondanék le az nForce2-ről bármilyen más nem nF2-es, K7-es alaplapért sem!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Sanya


Sanya
nagyúr

ilyenem van kb 3 hónapja, és tökéletes :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.